Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crash Bandicoot


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
135 odpowiedzi na ten temat

#121 Danteusz Napisany 21 lutego 2016 - 23:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Wiecie że autorzy CB nie pracują już w ND?
  • 0

#122 Kradziej Napisany 22 lutego 2016 - 00:44

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
@burn, @Dante - no i? ;)
  • 0

#123 burnstein Napisany 22 lutego 2016 - 07:53

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

A, rozumiem.

 

O boże, mam nadzieję, że Nintendo zrobi z Kraszem coś totalnie wyczesanego  :shigsy:


  • 0

#124 Kazuo Napisany 22 lutego 2016 - 13:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tak, będą co roku doić tę serię, a w niedługim czasie rynek zaleją rozmaite odsłony: Super Crash Bandicoot: Galaxy, Crash Bandicoot: Tennis, Crash: Golf, Crash: Party i Crash: Kółko i krzyżyk, a może nawet doczekamy się spin-offu z jego siostrą - Coco's Mansion.


  • 0

#125 burnstein Napisany 22 lutego 2016 - 13:55

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Przecież tego chcecie, nadrobienia straconych lat :cf:


  • 0

#126 Kazuo Napisany 22 lutego 2016 - 13:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No, ale bez przesady, wszyscy wiemy co Nintendo by z tą marką zrobiło. Co za dużo, to nawet Mielu nie zje.


  • 0

#127 burnstein Napisany 22 lutego 2016 - 13:59

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Ciekawe podejście, lepiej nie mieć wcale, niż dostać 7 gierek, z czego powiedzmy 2 będą świetne, a resztę spokojnie można olać :hmmm:


  • 0

#128 Kazuo Napisany 22 lutego 2016 - 14:22

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

W ostateczności, ale chyba nawet wolałbym już, żeby za reboot zabrali się goście z Insomniac Games. Wolę co rok-dwa dostawać porządną grę niż być no stop zalewany odpadami.


  • 0

#129 burnstein Napisany 22 lutego 2016 - 14:32

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

To zabawne, że ci tak wielką różnicę robi to czy nazwą gierkę Nintendo Golf czy Mario Golf.


  • 0

#130 Kazuo Napisany 22 lutego 2016 - 15:01

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nie, nie robi. Zrobiłoby mi różnicę, gdyby nazwali Crash: Golf. Ta seria już wystarczająco została sponiewierana.


  • 0

#131 Kradziej Napisany 22 lutego 2016 - 16:19

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

A, rozumiem.
 
O boże, mam nadzieję, że Nintendo zrobi z Kraszem coś totalnie wyczesanego  :shigsy:

Ojtamojtam.
W Naughty Dog "kreatywne DNA" jeszcze jest, to znaczy: ludzie co pracowali z Gavinem i Rubinem wciąż tam pracują. ND to technologicznie potężna firma, a akurat Crasha chciało by się zobaczyć graficznie wyczesanego. Więc jakies powiązanie jest.

To ogólnie do Dantego i burna. Ten pierwszy ogólnie coś sensownego jeszcze napisał, ten drugi po prostu przyszedł się do mnie przyczepić :*
  • 0

#132 Danteusz Napisany 22 lutego 2016 - 21:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Tyle że ND zostawiło bajkowe klimaty za sobą, szczerze wątpię żeby mieli wrócić do platformówki. Ten temat ogólnie branża wyczerpała, jedyną firmą która pompuje kasę w takie gry jest Nintendo, a i u nich od lat niewiele jest innowacji. Lepiej żeby Crashem zajęło się mniejsze studio, a ND niech klepie TLoU 2
  • 2

#133 Kradziej Napisany 22 lutego 2016 - 22:01

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Twoje spekulacje są bardzo sensowne i oparte na faktach. Posty z życzeniami są oparte na życzeniach ;)

Ja z kolei od TLoU2 wolałbym coś nowego od nich, ale wiem, że pewnie nie mogę na to liczyć - tym bardziej, że chyba jestem w mniejszości (też mi nowość olo).
  • 0

#134 Danteusz Napisany 22 lutego 2016 - 23:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Coś nowego po Uncharted, świat TLOU wymaga jeszcze ze dwóch gier. A Ty marzysz o Crashu od ND które istniało 15 lat temu ;)
  • 0

#135 cybercotlet Napisany 23 lutego 2016 - 09:59

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:

Retro studios dało zrobić genialnego Donkey Konga po trzech Metroidach to Naughty Dog nie dałoby rady z Crashem? :yao:

Myśle, że w samym ND są ludzie którzy chcieliby koniecznie zrobić nowego Bandicoot'a i byłaby to dla nich ogromna odskocznia od klepania Uncharted i TLOU.


  • 0

#136 Kradziej Napisany 23 lutego 2016 - 13:10

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Coś nowego po Uncharted, świat TLOU wymaga jeszcze ze dwóch gier. A Ty marzysz o Crashu od ND które istniało 15 lat temu ;)

W sumie to nie wiem, czemu tak wypaliłem z tym, że chciałbym Crasha od Naughty. Fajnie by było, to prawda, nawet czadersko, ale zdecydowanie nie jest to blisko szczytu mojej listy gierkowych marzeń. Poniosło mnie :hmmm:
Co nie zmienia faktu, że gier tak cudownie domkniętych i zamkniętych jak The Last of Us nie dostajemy tak często jak bym chciał i z mojego punktu siedzenia super by było, jakby dano temu światu spokój, a kapitalne zdolności programistów, projektantów i scenarzystów ND mogły się zająć czymś zupełnie innym. Ot, takie moje zachcianki ;)
  • 0