Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pocket Card Jockey

Game Freak 3DS eShop

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 18 kwietnia 2016 - 12:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

 

 

Pasjans + wyścigi konne = awesome! Trailer z amerykańskiego directa, którego u nas nie pokazali. Myślałem przez to, że nie wyjdzie w EU, a jednak! Premiera już 05.05.:

https://twitter.com/...983298893914113

 

a demko do pobrania w czwartek

 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 18 kwietnia 2016 - 12:13

  • 0

#2 cybercotlet Napisany 18 kwietnia 2016 - 15:05

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 599 Postów:

z ciekawości pobiorę


  • 0

#3 Tawotnica Napisany 22 kwietnia 2016 - 06:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Ściągnijcie sobie demko dla samego konia-podpowiadacza :banderas:

 

Główny bohater/bohaterka też są niczego sobie "Is there anything you like?" (pytanie w kontekście o hobby) "I like omelette!". Kisnę, głupkowata otoczka gierki wymiata. 

 

Sama rozgrywka za to jest... niespodziewanie złożona  :doge: Pasjans jak pasjans, uproszczona wersja gdzie ściągamy karty na kupkę, ale po drodze jest jeszcze parę kruczków:

 

- zanim się zacznie wyścig robimy mini-pasjansa na czas. Pod ostatnim rzędem są karty z literami START! na których są jakieś niebieskie kulki dodające energii na początek

- im rytmiczniej będziemy robić pasjansa, tym szybciej biegnie kuń

- po każdym pasjansie wskazujemy stylusem koniowi drogę, którą ma biec. Na torze zaznaczona jest strefa komfortowa w której wygodniej mu się nagina. Im lepsza ta strefa tym trudniejszy będzie następny pasjans

- finiszując możemy manewrować po linii na której biegnie koń i go przyspieszać przyciskiem GO!

- zużywa to karty staminy. Jak zostaną pod koniec wyścigu jakieś karty staminy to możemy ulepszyć konia. Konia można ulepszać do jego 3-ciego roku życia

 

Nie wiem czy chcę pełną wersję tego dziwadła, bo obawiam się, że może skończyć jak NPFC - na pierwsze parę wyścigów spoko, ale później konie się będą starzeć, może kasy zabraknąć etc. 


  • 0

#4 cybercotlet Napisany 22 kwietnia 2016 - 08:58

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 599 Postów:

Boże święty jak ja uwielbiam takie popierdółki pograłem chwile przed pracą i już wiem, że gierka będzie day one :banderas:

 

8683734bdfd0757487371e949f28747117_zpse3


  • 0

#5 Spuczan Napisany 22 kwietnia 2016 - 18:44

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 041 Postów:

Tawot wielokrotnie pisał takie posty kóre były impulsem do zakupu danej gierki. Tej oczywiście nie kupię ale po takim poście muszę zagrać w demko.


  • 0

#6 cybercotlet Napisany 05 maja 2016 - 16:56

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 599 Postów:

Ja już ściągam

OnMElPM.gif


  • 0



Inne z tagami: