Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawki Overwatch

rak Blizzard paskudne nerdziochy NPC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
52 odpowiedzi na ten temat

#1 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 13:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Chyba pora na temacik do ustawek na tego raka. Oby nie zdechł po dwóch postach, jak ten o raku od Ubisyftu. :cf:

Możemy tu też rozmawiać o najlepszych buildach, loot cave'ach, dropie, bossach, raidach, grindzie, farmieniu, gliczach, rety, właśnie sobie zdałem sprawę, jak marna będzie to gra. :( Oby przynajmniej niemieccy gwałciciele dopisali.
  • 0

#2 Daddy Napisany 03 czerwca 2016 - 14:02

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Jak chcecie emocji, to mogę kupić gierkę w zestawie z kilkoma browarkami :dad:


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 03 czerwca 2016 - 14:06

  • 0

#3 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 14:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Gdzie się ustawia, aby temat był niewidoczny dla wybranych userów?



:cf:
  • 1

#4 Daddy Napisany 03 czerwca 2016 - 14:07

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Swoją drogą doceniam, że kolejny temat o ustawkach jest w dziale PS4, a nie multiplatofrm :olo:

 

Joffrey :pociesza:


  • 0

#5 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 14:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Jeśli nie ma crossplaya (czyjakmutam), to tematy ustawkowe muszą siedzieć w działach konkretnych platform. Inaczej to można się ustawić co najwyżej w kierunku jakiegoś świętego miasta, a nie na wspólne granie.
  • 0

#6 Schrodinger Napisany 03 czerwca 2016 - 14:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Ja dzisiaj o 22 popykam
  • 0

#7 Daddy Napisany 03 czerwca 2016 - 14:29

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Jeśli nie ma crossplaya (czyjakmutam), to tematy ustawkowe muszą siedzieć w działach konkretnych platform. Inaczej to można się ustawić co najwyżej w kierunku jakiegoś świętego miasta, a nie na wspólne granie.

 

Masz rację, kapitanie :sir: Absolutnie nie miałem na myśli przewagi liczby graczy na PS4 w stosunku do jednego gracza na XO, który - jeśli temat byłby w multiplatformach - mógłby ustawiać się co najwyżej ze swoim kotem na oranie na tejże konsoli :tak:


  • 0

#8 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 14:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nikt nikomu nie broni założyć kolejny temat ustawkowy w dziale Xboksa. Wszędzie musisz węszyć bądź prowokować wojny platformowe?
  • 0

#9 Daddy Napisany 03 czerwca 2016 - 14:41

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Disappointment.gif


  • 0

#10 fingus Napisany 03 czerwca 2016 - 15:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
:cf:
  • 0

#11 Starh Napisany 03 czerwca 2016 - 17:29

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Zakupie wersje na ps4 w ciągu tygodnia to chętnie pogram wieczorami.


  • 0

#12 Hellmans Napisany 03 czerwca 2016 - 20:12

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

Jeśli nie ma crossplaya (czyjakmutam), to tematy ustawkowe muszą siedzieć w działach konkretnych platform. Inaczej to można się ustawić co najwyżej w kierunku jakiegoś świętego miasta, a nie na wspólne granie.

 

Masz rację, kapitanie :sir: Absolutnie nie miałem na myśli przewagi liczby graczy na PS4 w stosunku do jednego gracza na XO, który - jeśli temat byłby w multiplatformach - mógłby ustawiać się co najwyżej ze swoim kotem na oranie na tejże konsoli :tak:

 

 

tRCsCqY.jpg


  • 0

#13 Schrodinger Napisany 03 czerwca 2016 - 20:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Tak gdzieś 22:30 odpale na godzinę
  • 0

#14 Starh Napisany 03 czerwca 2016 - 22:58

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Zakupie wersje na ps4 w ciągu tygodnia to chętnie pogram wieczorami.

Jednak odpadam na jakiś czas, ale za jakiś czas pewnie i pogram na konsolowej wersji. 

Niestety na granie w ogóle teraz nie będę mieć czasu ; /


  • 0

#15 Schrodinger Napisany 03 czerwca 2016 - 23:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Brzmi jakby dziewczyna zobaczyła plus na teście ciążowym :hihi:

 

Pograliśmy z fingusem może ze dwa mecze, ale ogólnie ja dziś padam na pysk wiec jedynie wbiłem 11 lvl i idę spać


  • 0

#16 Starh Napisany 03 czerwca 2016 - 23:08

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Brzmi jakby dziewczyna zobaczyła plus na teście ciążowym :hihi:

 

Pograliśmy z fingusem może ze dwa mecze, ale ogólnie ja dziś padam na pysk wiec jedynie wbiłem 11 lvl i idę spać

Nope, po prostu muszę przejść jedną giereczke i pożyczam konsole na 2-3 tygodnie. Jeszcze sesja jest (2 egzy zostały), więc zdać na lajcie trzeba aby średnią podciągnąć. Jeszcze Fire Emblem przydałoby się skończyć :uff:


Ten post był edytowany przez Starh dnia: 03 czerwca 2016 - 23:10

  • 0

#17 fingus Napisany 04 czerwca 2016 - 06:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Na początku coś skisło i nie pokazywał mi listy znajomych, ale to zwyczajowe psnowe kaprysy, reset apki pomógł i udało się dołączyć. Tylko trochę już było za późno na solidne granie. Dziś raczej nie będę mógł, ale jutro wieczorem powinno mi się udać. Tylko przydałoby się więcj dogadania i koordynacji. Jak już wziąłem tę Łaskę, to wiedz że gdybyś trzymał się mnie, miałbyś stałe leczenie lub wzmocnienie strzałów, a Ty gdzieś poleciałeś i w sumie większość meczu Cię nie widziałem. ;)
  • 0

#18 Daddy Napisany 04 czerwca 2016 - 07:26

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Tylko przydałoby się więcj dogadania i koordynacji. 

 

A jest tańczenie, coby Taikun był w stanie cokolwiek powiedzieć? :olo:


  • 0

#19 Schrodinger Napisany 04 czerwca 2016 - 07:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Grałem Tracer a wtedy ciężko stać blisko ciebie ;)
  • 0

#20 fingus Napisany 04 czerwca 2016 - 08:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Są gesty i gadki do wyboru z menu kołowego, Daddy.
  • 0

#21 Daddy Napisany 04 czerwca 2016 - 09:33

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

To będzie można z Taikunem prowadzić polemikę na poziomie akademickim o relacjach pomiędzy ciała astralnymi.

 

A z poważniejszej beczki - jak Was czytam i oglądam filmiki, to mi coraz mniej się chce grać. Pewnie i tak sprawdzę tę grę, ale jak będzie okazja wyperełkować ją w wymianie, niż kupić teraz w pełnej cenie.


  • 0

#22 Schrodinger Napisany 04 czerwca 2016 - 11:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Gierka to czyste pvp, bez grindu, bez rozwijania zdolności. Odpalasz, grasz i modlisz się żeby z paczki wypadł skin postaci albo intro. Na ps4 chyba jeszcze nie działa ale sobie parę lootboxow kupię :olo:

Edith dzisiaj pewnie po 21 będę sobie pykal

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 04 czerwca 2016 - 11:06

  • 0

#23 fingus Napisany 07 czerwca 2016 - 15:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Będzie dziś jakieś wspólne granie do którego można dołączyć? Czy mam uruchamiać inną gierkę? Kurczę, w Destiny w czasach świetności robiliśmy listy zapisowe, bo chętnych było więcej niż miejsc w teamie, a tu ciężko trafić na moment gdy gra więcej niż dwóch naraz. :doge:
  • 0

#24 Schrodinger Napisany 07 czerwca 2016 - 15:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Ciekawe czemu? Pewnie dlatego że kurwa nie kupiliście gierki -_- Ja gram codziennie, dzisiaj pewnie koło 18/19 odpalę na godzinkę, dwie. Jak się gra w grupie to dostaje się +20% expa wincyj więc warto! 


  • 0

#25 fingus Napisany 07 czerwca 2016 - 15:37

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ja kupiłem. :reggie: I dziś właśnie bym dla odmiany pograł.
  • 0

#26 burnstein Napisany 08 czerwca 2016 - 08:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Od początku pisałem, że nie biorę, biedny Tajkun myślał, że nakręci hajp, a tu dupa  :fa:


  • 1

#27 Spuczan Napisany 08 czerwca 2016 - 08:33

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 036 Postów:

Jak z Dywiżon. Nie ma Neya nie ma hajpu :dunno:


  • 0

#28 fingus Napisany 08 czerwca 2016 - 08:44

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
No. Ja jakoś nadal nie czuję wielkiego potencjału zespołowego orania. Na razie udało mi się raptem rozegrać parę meczyków z Taikunem, a wiecie jak to się z nim gra - bez komunikacji każdy lata sobie, nawet nie wiem gdzie jest i co robi, zero współpracy. :cf: Potem i tak sobie poszedł, bo uznał że ze mną w teamie za często przegrywamy. ;) A wcześniej wywaliło mnie z dwa razy, z czego raz w nieomal zwycięskim meczu. Z kolei grając solo czuję się czasem jak na trialsach z Niemcami - mam wrażenie, że ktoś tu wie co jest grane, ale na pewno nie jestem to ja. Czasem oczywiście idzie ok i wtedy jest fajnie, ale raczej nie więcej niż fajnie. Samo strzelanie nie jest szczególnie rewelacyjne, granie dla grania z kimś może być jeszcze ok, ale nie widzę sensu samego grania dla grania. Hajp był rozdmuchany na siłę, choć nie wątpię że komuś tam może gierka przypasować i stać się jego ulubioną - są w końcu osoby, które mogą non stop orać w jakieś counterstrajki czy inne teamfortressy. :dunno: Ja pewnie jeszcze popykam relaksacyjnie od czasu do czasu jak będzie z kim, ale ciśnienie mam zerowe.

Ale nie odbierajcie tego jako hejt, gra nie jest takim crapem jak Division czy Wiedźmin, to po prostu średniaczek w stylu tych perełek z plusa, które Sony rzuca nam co miesiąc.
Spoiler

  • 0

#29 Schrodinger Napisany 08 czerwca 2016 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Modzny ból dupy bo nie ogarniasz ról w zespole? :olo: jak się trafią goście po 1-10 lvl to czasami jest młyn, ale im wyższe lvl tym goście bardziej ogarnięci i każdy robi swoje, no ale to nigdy nie mogło być destiny nawet pomimo braku ekipy tutaj po prostu nie ma wyzwania w postaci rajdu i mozliwosci grania w singlu 

 

edit. dla mnie to takie właśnie lajtowe - odpal, pograj godzinkę dziennie dla relaksu i w tym sprawdza sie idealnie 


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 08 czerwca 2016 - 09:49

  • 0

#30 fingus Napisany 08 czerwca 2016 - 10:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Mam nagrane dwie godziny i staram się ogarniać jak tylko mogę, ale nie wszystko daję radę - np. to dlaczego bastion z mojego zespołu nigdy się nie rozstawia, rycerzyk nie używa tarczy, a reszta wyłazi frontalnie na wieżyczki dając się wyrżnąć lub dla odmiany kitra po kątach, zamiast eskortowac ładunek. Pewnie też mają po dwie godziny i dopiero sprawdzają o czym jest ta gra. :ok:

No lajtowo to jest ok, ale szkoda bo liczyłem na nerdzenie. :(

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 08 czerwca 2016 - 10:05

  • 0



Inne z tagami: