Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War

GOTY 2018 Santa Monica Studio SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1563 odpowiedzi na ten temat

#1051 Wezyr Napisany 27 maja 2018 - 14:27

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Właśnie nie chciałem żeby tak się to skończyło. Słowa przysięgi targają mną jeszcze dzisiaj. :(
  • 0

#1052 Chewie Napisany 27 maja 2018 - 14:29

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

O nie :( Przekonamy się w 2021 :hejka:

 

(albo w 2024 bo to ma być trylogia  :lol2: )

 

chociaz assety juz maja, wystarczy pokolorowac bossow i mozna wydawac co roku ubi style ;)


Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 27 maja 2018 - 14:32

  • 0

#1053 narvany Napisany 27 maja 2018 - 20:01

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Przede wszystkim jak na tak dobrą grafikę i ciekawy świat przedstawiony to jest on za mało interaktywny. Przypominało mi to trochę Dragon Age Inkwizycję, gdzie z przejściem do każdej lokalizacji od nowa zbieranie kawałków itp. Tak samo God of War - poza znajdźkami, które wszystkie są takie same na każdym poziomie nie ma tam za bardzo nic do roboty. Ogólnie gra też trochę za bardzo eksploatuje każdy wykorzystany element. Walkirie, smoki itp to wszystko jest strasznie powtarzalne, mini bossowie w postaci ogrów i trolli to też przesada. Gra posiada chyba tylko 4-5 unikalne walki z czego w jednej walczymy z dwójką wrogów, gdzie jeden to tak naprawdę lekko ulepszony Draugr z tarczą i inną skórką.  :fp:

 

Co do tych walkirii to tak ciekawy motyw można było zrobić lepiej i dużo ciekawiej, no.  :angry:

 

Chociaż dużo narzekam to gra mi się podobała i czekam na kolejną część, chociaż jeśli robili tę część 5 lat to kolejna wyjdzie kiedy będę już stary. (będę miał ponad 30)


  • 0

#1054 Wezyr Napisany 27 maja 2018 - 20:10

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:
Receptą na niezadowolenie z gry jest pocisnąć wątek główny od początku do końca i potem dopiero eksplorować jeśli ma się niedosyt.
  • 0

#1055 narvany Napisany 27 maja 2018 - 22:11

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

To mogli dać takiego tipa podczas loadingu  :hmmm:


Ten post był edytowany przez narvany dnia: 27 maja 2018 - 22:11

  • 0

#1056 narvany Napisany 03 czerwca 2018 - 19:33

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Póki co utrzymuje się narracja, że fabularnych DLC nie będzie, bo twórcy mają inną wizję. W sumie ciekawe, bo pewnie można zarobić i to dobrze na DLC do gowa. Myślę, że rzucą jakiś Asgard z dodatkowymi wyzwaniami, bo tak ubijać kurę znoszącą złote jaja?


  • 0

#1057 Razel Napisany 06 czerwca 2018 - 08:35

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:

Przeszedł ktoś tę giereczkę na poziomie "Give me God of War"?


  • 0

#1058 burnstein Napisany 06 czerwca 2018 - 08:42

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Najbliżej to musiałbyś poszukać na forumku pe.


  • 0

#1059 Razel Napisany 11 czerwca 2018 - 08:42

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:
Zacząłem sobie giercować na poziomie "wyzwanie" i jest idealnie. Nie za łatwo nie za trudno - czasem trzeba się spiąć wiec w sam raz :)
"Give me God of War" jest przejebany, bo przeciwnicy w trakcie walki robią sobie level up i ładują sobie energię, ale może wrócę do tematu po skończeniu "wyzwania".
A sama gierka to złoto w najczystszej postaci, narracja, sposób prowadzenia fabuły, dialogi, grafika, muzyka, system walki... :good:
Kurwa jakie to dobre :banderas:
  • 2

#1060 narvany Napisany 11 czerwca 2018 - 19:19

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Też przechodziłem na wyzwaniu. Nie jest przegięty, a na tyle wymagający by zbieranie części i składanie nowych pancerzy dawało radochę


  • 1

#1061 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 19:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Robicie smaka tym "Give me God of War". Może jednak się zaprzyjaźnię z Kratosem nim na imprezę wpadnie Dante z kolegami. 


  • 0

#1062 narvany Napisany 12 czerwca 2018 - 13:55

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Tylko, że moim skromnym zdaniem najlepsze w tym Gowie to fabuła i środki stylistyczne zastosowane by ją przedstawić. Walka nie jest aż tak fajna by ją katować na najwyższym poziomie trudności, wydaje mi się, że by ci za bardzo przynudziła, ale co kto lubi. ;-)

 

 


  • 0

#1063 Lady Luck Napisany 12 czerwca 2018 - 15:35

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Robio NG+

 

https://blog.us.play...-in-god-of-war/


  • 0

#1064 narvany Napisany 12 czerwca 2018 - 19:34

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

o hooy, a ja grę sprzedałem


  • 0

#1065 Shinigami Napisany 12 czerwca 2018 - 19:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Jeżeli nie wprowadza w NG+ czegoś wow, to naprawde nie widzę po co w ogóle ten tryb. Można przejść grę na bardziej bez apgrejdów, a i przecież nie da się żadnego trofika pominąć.
  • 0

#1066 narvany Napisany 13 czerwca 2018 - 05:17

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Może zrobią z tego DLC i będzie trofik za przejście NG+ jak w Horizonie


  • 0

#1067 Lady Luck Napisany 13 czerwca 2018 - 06:09

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Piszą, że NG+ to patch, a nie DLC.


  • 0

#1068 Stan Napisany 17 czerwca 2018 - 01:24

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Skończyłem, przynajmniej główną oś fabularną. Jak czytam tu niektórych, to chyba by marudzili jakby im dalej miliard złotych, bo co zrobić z taka górą kasy, ola boga. 

 

9+/10 


  • 2

#1069 narvany Napisany 17 czerwca 2018 - 13:51

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Ja marudziłem, ale popełniłem duży błąd podczas grania, a mianowicie zamiast przejść najpierw fabułę, a potem czyścić zrobiłem odwrotnie i zanim zobaczyłem końcówkę trochę mnie to wymęczyło.

 

W każdym razie teraz, kiedy już się uleżało to stwierdzam, że 9/10 i znak jakości  ^_^


  • 0

#1070 Stan Napisany 17 czerwca 2018 - 14:17

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Ja teraz bede sobie maksował, powoli, raz na jakiś czas. Tak mi się wydaje przynajmniej. :D 


  • 0

#1071 MonsieurWoland Napisany 24 czerwca 2018 - 09:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Skończyłem fabułę i mam 1 pytanie:

 

Spoiler

 

karwa!!!!

 

Sama szpila bardzo przyjemna. Zasłużona 9tka oraz znak jakości - BGiNP.


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 24 czerwca 2018 - 09:39

  • 0

#1072 Lady Luck Napisany 24 czerwca 2018 - 11:40

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Skończyłem fabułę i mam 1 pytanie:

 

Spoiler

 

karwa!!!!

 

Spoiler

 


  • 1

#1073 MonsieurWoland Napisany 24 czerwca 2018 - 11:57

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Z Freyą. Przecież to ichniejsze bóstwo płodności, co za marnotrastwo fabularnego potencjału!!!!!!!


  • 2

#1074 Nexus Napisany 24 czerwca 2018 - 12:36

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Ale tak.. przy dziecku?
  • 0

#1075 Lady Luck Napisany 24 czerwca 2018 - 12:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Jak Lannisterowie!


  • 0

#1076 Nyjacz Napisany 24 czerwca 2018 - 12:38

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Nie da rady, Kratos ma już swoje lata, jest smutny i musiałby wejść na TrT, żeby stanął.


  • 0

#1077 Zeus-Nelson Napisany 26 lipca 2018 - 10:36

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Dobra w końcu skończyłem, wiem wstyd że tak długo po premierze, ale lizałem ściany i zwiedzałem w małych dawkach :cf:

 

Ja osobiście jest pozytywnie zaskoczony. Przy ostatnich grach z serii czułem już lekkie zmęczenie materiału i mimo że grało się fajnie to brakowało mi czynnika który by jakoś bardziej wciągał i motywował do skończenia, a tutaj zdecydowanie od samego początku wsiąknąłem w klimat. Wprawdzie gdzieś w połowie miałem kryzys i zacząłem odczuwał rozczarowanie fabuła,ale na szczęście potem pojawiło się parę nowych motywów (Kratos wyznający gówniakowi kim tak naprawde jest i skąd pochodzi) i znowu zrobiło się ciekawe). Wiem że sporo osób narzekało na fabułę, że to marne ksero TLOU, itd, ale dla mnie historia podróży ojca z synem, w której oboje nie potrafią odnaleźć wspólnego języka jest spoko. Mamy w niej motywy które śmieszą (opowieści Mimira :bowdown: teksty krasnoludów), smucą i zaskakują 

Spoiler

Ja tę historie kupuję i stawiam tylko trochę niżej niż podróż Joela i Ellie.

 

System walki - dla mnie spoko. Czasem wprawdzie brakuje trochę skakania, ale dzięki temu walka stała się według mnie nieco cięższa i wolniejsza, ale mi to pasuje (bo nie ma aż takiego chaosu który pojawiał się w poprzednich częściach). Nie do końca rozumiem narzekania na kamerę - fakt zdecydowanie utrudnia ona orientacje podczas walki, ale dla mnie to plus i wpływa pozytywnie na immersję (trzeba słuchać Mimira albo młodego kiedy krzyczy że ktoś jest za nami). Same pojedynki są według mnie dość wymagające i zdecydowanie trzeba pamiętać o odpowiednim wykorzystaniu broni, umiejętności, talizmanów i słabych stronach poszczególnych rodzajów wrogów. Pamiętam jak w pewnym momencie miałem problem z pokonaniem dwóch wilkołaków, podczas gdy wcześniej mało kto zatrzymywał mnie na dłużej. Dopiero po skończeniu gry czuje się tak naprawdę kozakiem na tyle że nie obawiam się żadnego typu wrogów (chociaż nienawidzę cholernych wiedź i jedynie z nimi miewam problem).

Faktycznie czego najbardziej brakuje jeśli chodzi o walkę to więcej porządnych walk z bossami. 

 

Samej konstrukcji gry i pseudo otwartego świata można się czepiać, ale jako że lubię zwiedzanie i szukanie znajdziek to mi ona nie przeszkadzała i zdecydowanie dzięki temu GOW ukradł mi sporo godzin więcej niż powinien. No i chyba nie tęsknie na QTE, chociaż w paru momentach brakowało mi trochę interaktywności w filmikach.

 

Grafika - co tu dużo mówić, zdecydowany Top opraw wizualnych. Szczególnie efekty czarów na pro w HDR dają nieźle po oczach.

 

Generalnie oczekiwałem solidnej "reaktywacji" formuły GOW czyli ostrej naparzanki Kratosem, a giereczka dodatkowo pozytywnie zaskoczyła mnie naprawdę fajną fabułą i klimatem. 

 

Dla mnie mocne 9,5/10 i póki co GOTY. 

 

Jakby dali parę epickich walk z bosami to byłoby 10/10 i wieczny szacun. 


Ten post był edytowany przez Zeus-Nelson dnia: 26 lipca 2018 - 10:48

  • 4

#1078 GrzesiekMB Napisany 31 lipca 2018 - 23:17

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Przeszlem, jako niefan i nieznawca uniwersum kratosa wystawiam 8.5/10. Fajna mikrohistoria, ciekawe postacie rozluzniajace napięcie, dobry gnuj w walce, dobra grafika i nawet backtracking mocno mi nie przeszkadzal. Bylo kilka elemntow drazniacych ale kij w nie. Natomiast niezaleznie od wszystkiego, na pewno nie jest to produkcja na 10.
  • 0

#1079 nole Napisany 09 sierpnia 2018 - 09:31

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

NEW GAME +. W skrócie: trudniejsi przeciwnicy, nowe możliwości apgrejdów oraz skipowanie cutscenek:

 

 


Relive the journey of Kratos and Atreus with all of your previous armours, enchantments, talismans, resources and abilities on the difficulty of your choosing.

 

Test your skills against higher level enemies; some of which might even have a few new tricks up their sleeves!

 

Unique to New Game+ is a brand new rarity level of equipment to craft and upgrade! Collect ‘Skap Slag’, a new resource to upgrade your gear to the best of the best from our finest blacksmiths.

 

Play the game in a whole new way by exploring new customisation options with extremely powerful new armour sets and enchantments.

 

Finally, get right back into the action with the newly added ability to skip through cinematics in both normal and New Game+ modes once a full play through has been completed.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 09 sierpnia 2018 - 09:32

  • 0

#1080 Wezyr Napisany 09 sierpnia 2018 - 19:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Wiadomo coś o nowych kolorach bossów? Już nie mogę się doczekać.


  • 2



Inne z tagami: