Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War

GOTY 2018 Santa Monica Studio SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1563 odpowiedzi na ten temat

#1381 Daddy Napisany 19 września 2018 - 13:06

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

 

 

Czyli ten gmgow jest trudniejszy niż Bloodborne?



GMGoW > walka na gołe łapy z niedźwiedziem polarnym > Nioh > Soulsy > Bloodborne

 

 

Dead Cells :cf:

 

 

Jak dojebał z przyczajki :sir:

 

jhn4b.jpg


  • 2

#1382 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 13:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Zwycięzcy przepychanki płacę w plusach.


  • 0

#1383 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 22:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
https://youtu.be/nEYkGxlSBjY

Nikomu sie nie bedzie chcialo ogladac, ale jakby co, to serdecznie zapraszam. Kazek, Ty skillowy skurwysynu, nie mam z Toba szans, ale tutaj pokonalem ja szybciej z mniejszym poziomem strength. Tak, tylko dlatego, ze musialem sie wyuczyc walki o wiele bardziej perfekcyjnie niz Ty.

Chyba moja najtrudniejsza platyna.
  • 5

#1384 Daddy Napisany 19 września 2018 - 22:15

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Już na poprzednim filmiku czekałem na ten ostatni cios i jak się scenka odpali, ale nie doczekałem się :reggie:

 

Dobrze, że tym razem tak :notbad:


  • 0

#1385 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 22:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Aha, kluczem okazalo sie odpalanie rage'a po to, by uniknac tych ciosow nie do unikniecia. Cala reszta byla tak opanowana, ze musialo w koncu pyknac.
  • 0

#1386 Daddy Napisany 19 września 2018 - 22:25

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Już możesz przestać tak wyglądać :cf:

 

photo-22920.jpg?_r=1533839455


  • 1

#1387 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 22:26

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

giphy.gif

 

 

 

Ale kamień wskrzeszający musiałeś użyć :cf:

 

 

A tak bez żartów, to od początku wiedziałem, że dasz radę. Laska pięknie zaorana. Ciekawie to sobie wymyśliłeś, że jak startowała z tym problematycznym ciosem to włączałeś Rage   :notbad:


  • 1

#1388 Nyjacz Napisany 19 września 2018 - 23:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Nie wiem czemu wczesniej na to nie wpadlem. Ale w Rise of the God of War chyba odpale harda, bo boje sie, ze tworcy pokusza sie o jeszcze bardziej niesprawiedliwa walke, hehe. I ten grind.
  • 0

#1389 Pawlik Napisany 20 września 2018 - 08:13

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

0:58 "o, aż mną zatrzęsło"  :lol2:

Szacun, że w tym momencie nie straciłeś koncentracji i nie zaczął się brechtać. Jest dodatkowy trofik za skończenie tej gry w pl? Czy z kazkiem umówiliście się, na taki czelendź, że sami sobie tak podbijecie poziom trudności, coś jak skończenie DS bez użycia leczenia i pancerza? 

 

granie w gowa w z dubbingiem to jak granie w wieśka po eng  :pf:


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 20 września 2018 - 08:19

  • 3

#1390 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 08:19

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Posłałem jej wtedy wilki Atreusem, co daje dużą szansę chwilowego trzymania jej z daleka, ale jak widać pod koniec i tak chciała mnie dziabnąć. A polska wersja moim zdaniem jest bardzo dobra. Głowa faktycznie jest średnia, ale Atreus i Kratos na propsie. Miej na uwadze, że wrażenia po przyzwyczajeniu się do oryginalnego Kratosa są mniej obiektywne. Ogólnie przeszła mi faza z graniem w gry z oryginalnym dubbingiem. W sensie mam wyjebane jaka wersja językowa się odpali, gra jest w całości po angielsku, to super, jak ma polskie napisy, to super, jak jest dubbing, to nawet nie chce mi się iść do opcji czy ustawień konsoli by to zmieniać. Szczególnie, gdy są minimum niezłe jak w tym przypadku. Chyba tylko Sekiro odpalę w oryginale, no bo jakoś mniej mhroczny i przygnębiający będzie mi się wydawał świat, gdy postacie będą mówiły w naszym języku.


  • 0

#1391 Lady Luck Napisany 20 września 2018 - 08:21

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

A polska wersja moim zdaniem jest bardzo dobra. Głowa faktycznie jest średnia, ale Atreus i Kratos na propsie.

 

Ugh :trup:


  • 0

#1392 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 09:37

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Widzę, że jak już się Wam znudzi czepianie o to, że z Nyjaczem późno zaczęliśmy w to grać to dla odmiany jęczycie, że gramy z pl dubbingiem. I na zmianę. Chyba nawet Raikoh nie był tak zjebany i nie spamował jak Wy.
  • 1

#1393 Daddy Napisany 20 września 2018 - 09:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:

Ale nie mów, wszystkich innych oprócz Was to nadal śmieszy :duda:


  • 0

#1394 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 09:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

No tak, Wy w końcu graliście w prawdziwego w God of Wara, a my w podrobionego, popremierowego  :ohgod:

 

I to za 110zł  :ohgod:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 20 września 2018 - 09:43

  • 0

#1395 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 09:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Za granie po polsku w coś innego niż Wiedźmin to były na forumku hejty od zawsze więc skończ te swoje płacze Kazuo. Co teraz? Uncharted 4 na crushingu z Boberkiem? :hihi:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 20 września 2018 - 09:45

  • 2

#1396 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 09:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Są gry z gorszym i lepszym dubbingiem, GoW zalicza się do tych drugich. Tak więc możecie już skończyć lamentowanie. I nie, nie jesteście nawet trochę fajniejsi grając z oryginalnymi głosami :)
  • 0

#1397 Lady Luck Napisany 20 września 2018 - 09:55

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Nie. Za to Ty jesteś bardziej lamerski :olo:

 

 

Spoiler

  • 0

#1398 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 09:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Spidey na hardzie z polskim dubbingiem. Wyjebaniu na fabułę i masturbacjo gameplayem - nadchodzę! A Wy sobie tam płaczcie nad końcówką Heavy Rain czy coś.

 

Post w stylu Szrota, sorry za jakość i słaby foruming, próbowałem jak człowiek (zwierzę), ale tu trzeba najniższe instynkty  :lol2:


  • 0

#1399 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 09:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Tu nie chodzi o fajność ile ty masz lat bo ostatnio zachowujesz się jak gówniarz. Polska wersja nawet koło angielskiej i tej genialności głosu Kratosa nawet nie stała.
  • 0

#1400 Rudolf Napisany 20 września 2018 - 09:56

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:

*
POPULARNY POST!

Przecież wmawianie, że grając z dubbem nic się nie traci to jest zwyczajny kretynizm. Scenki mocapowane z aktorami, którzy normalnie odgrywali akcje z gierki, widać tam miejscami gigantyczny ładunek emocjonalny (rozmowa po walce z final bossem i przemowa pewnej postaci, fantastycznie to jest zagrane), postacie robione pod nich, ale nie, lepiej ogrywać gierkę grając jakimś aktorem  z Klanu, który nagrywając teksty nawet nie widział scenek z gry (sam gadał w wywiadach) :fp: Wersja oryginalna zawsze będzie dużo lepsza od dubbu, bo tamta jest planowana pd konkretnych aktorów, a robiąc dublaż to czasem nawet nagrań oryginalnych nie mają tylko sam tekst. 


  • 11

#1401 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 09:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Rudolf w punkt, ale trzeba być alternatywnym, patrzcie gram na najwyższym poziomie, patrzcie gram po polsku, patrzcie kupiłem dopiero pół roku po premierze :sir:
  • 0

#1402 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 09:58

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Masz plusa za większość posta, no może oprócz ciśnięcia od kretynów. Ogólnie masz rację, ale nie rozumiesz, że ktoś może mieć na to wyjebane.


  • 0

#1403 Lady Luck Napisany 20 września 2018 - 09:59

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

Rudolf w punkt, ale trzeba być alternatywnym, patrzcie gram na najwyższym poziomie, patrzcie gram po polsku, patrzcie kupiłem dopiero pół roku po premierze :sir:

 

Już nie triggeruj :P


  • 0

#1404 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 10:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Przecież Szrot zaciął się na tych samych tekstach od długiego czasu. Zerowa umiejętność dyskusji, tylko krytykowanie oponenta.


  • 0

#1405 Rudolf Napisany 20 września 2018 - 10:09

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 711 Postów:
Jak macie wyjebane to se miejcie, nie moja brocha. Natomiast gadanie, że dubbing nie wpływa na odbiór gry i się nic nie traci to, uwaga, kretynizm.

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 20 września 2018 - 10:11

  • 0

#1406 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 10:11

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Spoko, za pół roku odpalą po angielsku i będą się nad tym rozpływać, zaczną do siebie krzyczeć BOI i w ogóle.
  • 0

#1407 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 10:24

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tu nie chodzi o fajność ile ty masz lat bo ostatnio zachowujesz się jak gówniarz. Polska wersja nawet koło angielskiej i tej genialności głosu Kratosa nawet nie stała.


Przychodzi, zaczepia, pyskuje, nic nie wnosi do tematu i jeszcze pisze coś o gówniarzach? Comedy gold. Od dawna uprawiasz najgorszy foruming, no ale ktoś musiał godnie zastąpić Rajkoha.

Możecie sobie narzekać ile chcecie, ale nikt nikogo tu nie przekona, że nasz rodzimy dubbing jest kiepski. Zgodzę się, że może być ciut słabszy niż oryginalny, ale na pewno nie jest słaby.
  • 0

#1408 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 10:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Nie napisałem, że nikt nic nie traci grając po polsku, powiedziałem że mam na to wyjebane. Angielski dub może być lepszy ze względów, które opisałeś (mo-cap, znajomość gry przez aktorów, samo lepsze dobranie ich wg oryginalnej wizji twórcy), ale polscy zrobili wystarczająco dobrą robotę, bym miał na to wyjebkę, bo fabuła nie jest dla mnie nawet na 3 miejscu w hierarchii pt "co jest dla mnie ważne w grach".

 

Nie żebym się obrażał, ale tam gdzie zaczynają się wyzwiska, kończy się mój udział w dyskusji, tym bardziej, że mogę sobie pisać jedno i to samo, a i tak w odpowiedzi dostanę trolla, spam, wyzywanie, zaczepianie, więc nie widzę sensu w kontynuowaniu jej, jeśli dyskutanci nie znają podstawowych praw rządzących kulturalną dyskusją.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 20 września 2018 - 10:27

  • 0

#1409 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 10:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Po Szrocie spodziewałem się takiego zachowania, to jest typ użytkownika, który poza spamingiem, trollingiem i robieniem z siebie pajaca absolutnie nic nie wnosi na to forum. Ale Rudolf mnie zaskoczył. Granie z polskimi głosami to kretynizm? Bo co? Nie przykładam tak dużej wagi do v-a jak Wy więc nie czuję żebym coś tracił.
  • 0

#1410 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 10:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

No ja tam nie piszę użytkownikom, że granie poniżej poziomu very hard to kretynizm mimo, że uważam, że sam bym coś tracił, gdybym grał na medium. 


  • 0



Inne z tagami: