Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War

GOTY 2018 Santa Monica Studio SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1563 odpowiedzi na ten temat

#1411 Razel Napisany 20 września 2018 - 10:33

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 411 Postów:

Dobra Szrot, weź się ogarnij, wchodzisz tutaj, nic nie wnosisz to tematu, robisz takie same wojenki jak te barany, których banujesz i stopujesz w takich akcjach. Stop it, dude.

Pod avem masz napisane "moderator", a nie "pajac".

 

pozdro dla graczy ^_^


  • 1

#1412 Rudolf Napisany 20 września 2018 - 10:36

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Nie użyłem ad personam  :u2:  Tak samo nie napisałem, że granie z dubbem to kretynizm. I sorry, aż straciłem 5 minut, żeby sobie porównać końcówkę i to jak daremny jest dubbing Nieznajomego w porównaniu do Daviesa to no nie ma co handlować.  Potem taki Lis przeczyta Wasze posty i sobie  odpali po polsku jak tLoU chyba :P


  • 0

#1413 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 10:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

UWAGA! Rudolfie proszę Cię o nie nazywanie innych kretynami, nawet bezosobowo, gdyż dostaję z tego tytułu raporty na Twoją postawę i osobę.

 

A Wy sobie odpalcie chociaż na chwilę jak brzmi Kratos po angielsku, nawet na YT zanim zaczniecie pisać takie krety... przepraszam, zagalopowałem się to: absurd, androny, austriackie gadanie, babskie gadanie, bajdurzenie, bajdy, banialuki, bełkot, bezsens, brednie, bredzenie, bzdura, bzdury, duby smalone, dyrdymały, ecie-pecie, farmazony, gadanina, gadka szmatka, gadulstwo, ględy, ględzenie, głodne kawałki, głupstwa, hocki-klocki, koszałki-opałki, niedorzeczności, niedorzeczność, niestworzone rzeczy, niewiarygodne rzeczy, nonsens, paplanina, pustosłowie, sieczka, tere-fere, terkot, trajkot, trele-morele, trzy po trzy, tureckie gadanie.

 

No Kazek sorry ale robicie ostatnio z siebie alternatywnych hardkorów i macie o sobie takie mniemanie na forumku że niedługo zaczniecie srać bursztynem. A to dziwne bo kiedyś pisałeś normalnie. 

 

@Razelek to nie ja zacząłem gadkę o polskiej wersji, ale nie ukrywam że aż mną 'zatrzęsło' gdy ktoś pisał że dub nie wpływa na odbiór giereczki. 

 

A teraz serio napiszcie sobie jeszcze po poście po tym i kończymy ten burdel. EOT. 


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 20 września 2018 - 10:38

  • 0

#1414 Shinigami Napisany 20 września 2018 - 10:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ja to tu tylko zostawię na sam koniec.


  • 1

#1415 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 10:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Chcę zobaczyć posta, po którym widać jakie mam mniemanie osobie (oprócz żartu w temacie DOOM).

 

Jakbyś nie zauważył, to nikt nie napisał, że dub nie wpływa na odbiór gry, rozmawiacie sami z sobą chyba.

 

Słyszałem Kratosa po angielsku, po przyzwyczajeniu się do polskiego wolę polskiego mimo, że obiektywnie angielski zapewne jest lepszy, tak samo jak wolę Ricka w polskiej wersji tylko dlatego, że się do niej przyzwyczaiłem i tak, zapewne w tym wypadku tracę trochę żartów, ale mam to w dupie, bo wcale nie piszę, że nic nie tracę, OLO.


  • 0

#1416 Shinigami Napisany 20 września 2018 - 10:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Dubbing seriali i filmów to trochę inna, nomen omen, bajka. Tam jest generalnie dobrze i bardzo dobrze. 


  • 0

#1417 Stan Napisany 20 września 2018 - 10:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Ej... wstydliwe wyznanie, mi się Linda w GoW III jak Kratos podobał. 


  • 0

#1418 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 10:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

No spoko, tylko nie pisałem, że polska jest lepsza albo jest taka sama, tylko że taką włączyłem, podobała mi się i już zostawiłem, tyle. Wszelkie zarzuty wobec moich wyimaginowanych przez dyskutantów osób nie mają sensu.


  • 0

#1419 Shinigami Napisany 20 września 2018 - 11:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ej... wstydliwe wyznanie, mi się Linda w GoW III jak Kratos podobał. 

Bo przed Dad of Bojem Kratos to była postać płaska jak stopa Taikuna, także tam to i po bułgarsku by dobrze było.


  • 0

#1420 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 11:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No Kazek sorry ale robicie ostatnio z siebie alternatywnych hardkorów i macie o sobie takie mniemanie na forumku że niedługo zaczniecie srać bursztynem. A to dziwne bo kiedyś pisałeś normalnie.


To już jest Twoja bzdurna nadinterpretacja Tajkun. Nyjacz jest dosyć skromny, ja może trochę mniej, ale żaden z nas nie obnosi się na forum, że jest jakimś wielkim "hardkorem". To że gramy na GMGoW, że piszemy iż hard w niektórych grach nie sprawia nam problemu czy - o zgrozo - że gramy z polskim dubbem to nie znaczy, że uważamy się za nie wiadomo jak dobrych tudzież alternatywnych graczy. Wy najwyraźniej tak to odbieracie, ale to już Wasz problem i Wasz ból dupy. Ja co najwyżej czasem kogoś pocisnę od lamusa, ale to z irytacji. No bo jak tu się nie zirytować, kiedy my tu sobie spokojnie piszemy z Nyjem o naszych zmaganiach, a tu co rusz wpada jakiś młotek i się czegoś czepia?
  • 0

#1421 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 11:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

No Taikun z nas robi hipsterków, chyba od początku pisałem, że na trailerach i gameplayach gra przed premierą wyglądała na zbyt wyreżyserowaną i zbyt ubogą w satysfakcjonujący combat, żebym wziął na premierę, ale bacznie śledziłem zapowiedzi i interesowała mnie gierka. Gdyby mi ktoś pokazał walkę z Sigrun albo jakąś większą potyczkę ze środka gry, to bym pewnie wziął od razu. Ale ileż można pisać to samo, Taikun wpadnie, powie że jesteśmy hipsta i nie kupiliśmy gry dla bycia alternatywnym i taką wersję należy przyjąć. Włączam grę z bratolem, przechodzimy pierwszą godzinę po polsku (i dlatego, że mi się nie chciało zmieniać, i dlatego, żeby rozumiał), potem już nie zmieniam, bo jest ok, ale wpadnie Taikun, powie że jesteśmy hipsta i gramy po polsku dla bycia innym od reszty forum, OLO.

 

Jak dla mnie to nic, co pokazywali przed premierą, nie dawało znać, że w grze spędzimy 80% lejąc się z dość dużą ilością przeciwników, a raczej że się od tego odwracają, teraz synek, narracja i trochę "intymnej, osobistej" walki. Ależ ile razy można pisać to samo, wejdzie Taikun i powie, że mamy o sobie wysokie mniemanie  :lol2:

 

Tai, jeśli serio jesteś taki i myślisz w taki sposób, to pozostało mi tylko z Tobą dyskutować i pokazywać Ci, gdzie się mylisz, choć na razie wygląda to jak rozmowa z płaskoziemcą, a jak tylko trollujesz i piszesz, co Ci ślina na język przyniesie, to nie pisz.

 

EDIT:

A, zaraz dostanę warna za spam  :pf:


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 20 września 2018 - 12:00

  • 0

#1422 Rudolf Napisany 20 września 2018 - 12:03

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

Kusiło mnie, żeby zaraportować za wyzywanie od młotków :cf:

 

Heheszki są przede wszystkim z tego olania gierki na premierę i jechaniu po niej, a potem peanach, gdy w końcu sprawdziliście. Tego ludzie prędko nie zapomną, bo jest zwyczajnie  zabawne (a piana albo ściany tekstu po wypominaniu tego bynajmniej nie pomagają, nie wiecie jak to tutaj działa? :P ). Minie jak  każdy forumowy mem  :dunno:

 

 


  • 0

#1423 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 12:07

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Tylko, że jest zabawne z wyimaginowanych powodów  :potter:


  • 0

#1424 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 12:31

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

No Taikun z nas robi hipsterków, chyba od początku pisałem, że na trailerach i gameplayach gra przed premierą wyglądała na zbyt wyreżyserowaną i zbyt ubogą w satysfakcjonujący combat, żebym wziął na premierę, ale bacznie śledziłem zapowiedzi i interesowała mnie gierka. Gdyby mi ktoś pokazał walkę z Sigrun albo jakąś większą potyczkę ze środka gry, to bym pewnie wziął od razu. Ale ileż można pisać to samo, Taikun wpadnie, powie że jesteśmy hipsta i nie kupiliśmy gry dla bycia alternatywnym i taką wersję należy przyjąć. Włączam grę z bratolem, przechodzimy pierwszą godzinę po polsku (i dlatego, że mi się nie chciało zmieniać, i dlatego, żeby rozumiał), potem już nie zmieniam, bo jest ok, ale wpadnie Taikun, powie że jesteśmy hipsta i gramy po polsku dla bycia innym od reszty forum, OLO.
Jak dla mnie to nic, co pokazywali przed premierą, nie dawało znać, że w grze spędzimy 80% lejąc się z dość dużą ilością przeciwników, a raczej że się od tego odwracają, teraz synek, narracja i trochę "intymnej, osobistej" walki. Ależ ile razy można pisać to samo, wejdzie Taikun i powie, że mamy o sobie wysokie mniemanie 
Tai, jeśli serio jesteś taki i myślisz w taki sposób, to pozostało mi tylko z Tobą dyskutować i pokazywać Ci, gdzie się mylisz, choć na razie wygląda to jak rozmowa z płaskoziemcą, a jak tylko trollujesz i piszesz, co Ci ślina na język przyniesie, to nie pisz.
EDIT:
A, zaraz dostanę warna za spam  

 
To nie wątek o mnie :* możecie się nie uważać, ale mówię Wam tylko jak to wygląda z boku jak ktoś patrzy. No ale już koniec


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 20 września 2018 - 12:32

  • 0

#1425 Kazuo Napisany 20 września 2018 - 12:47

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Rudolf, ale wiesz jak to jest z często powtarzanym żartem.

Ja tam do większości użytkowników nic nie mam, nawet trochę śmiechłem jak filip na poprzedniej stronie puścił mi prztyka z tym Dead Cells. Tajkun to inna bajka, koleś sobie ubzdurał jakąś misję i nie przegapi żadnej okazji żeby pojęczeć na mnie albo Nyja.

Enyłej wystarczy. Z mojej strony też EoT, chyba że zaraz znowu ktoś zacznie prowokować.

Szkoda, że przez całą tę gadkę osiągnięcie Nyjacza trochę się rozmyło. Jeszcze raz brawo stary,
  • 0

#1426 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 12:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Zawsze mogę wrzucić jeszcze raz.

 

Porażka, w której brakowało pewnie jednego ciosu do zabicia:

 

Rewanż:

 

Do tej pory jak oglądam, to recytuję w głowie numer do kardiologa. Dzięki, mam nadzieję, że w DMC5 będzie taka platyna, żebym nie musiał S-ek robić, taki ze mnie samozwańczy hardkor.

 

PS. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale wyłączyłem muzykę do tej walki, bo za bardzo pompowała, a za mało pozwalała się skupić.


  • 3

#1427 Tawotnica Napisany 20 września 2018 - 21:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 109 Postów:

posty o dubie przeniosłem tutaj: http://nikogoforum.p...cja-gier-video/

 

lepiej się nadaje do tego niż wątek o GoW. Proszę tam ciągnąć temat. 

 

 


  • 1

#1428 oranje Napisany 13 października 2018 - 18:38

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
https://youtu.be/JYc7fJS-VWM
  • 1

#1429 Kazuo Napisany 13 października 2018 - 20:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

2gi8v9.jpg


  • 2

#1430 Spuczan Napisany 13 października 2018 - 20:31

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Jak w masło.


  • 0

#1431 Lady Luck Napisany 13 października 2018 - 20:41

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Co, kurwa? O_O


  • 0

#1432 Kazuo Napisany 13 października 2018 - 20:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Koleś coś tam pisał, że miał 500+ siły i robił to na ng+, więc w sumie jest to możliwe. Niemniej trochę piecze mnie dupa jak widzę taki filmik mając świadomość ile trwała moja walka z tą laską. 


  • 1

#1433 Nyjacz Napisany 13 października 2018 - 22:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
Tak, slyszalem, ze GMGOW na NG+ jest strasznie banalny i wlasnie takie kwiatki.
  • 0

#1434 Schrodinger Napisany 13 października 2018 - 23:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

to to ten strasznie trudny poziom co się kazek z nyu tak pocili i uważali za wymiataczy ha ha ha :cf: 


  • 1

#1435 oranje Napisany 14 października 2018 - 00:03

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Teraz mają bul dópy.
  • 0

#1436 Kazuo Napisany 14 października 2018 - 00:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

to to ten strasznie trudny poziom co się kazek z nyu tak pocili i uważali za wymiataczy ha ha ha :cf:

 

Z tą tyci-tyci różnicą, że my od podstaw rozwalaliśmy ten tryb, a nie przy drugim podejściu z już rozwiniętą postacią  :seal:


  • 1

#1437 Schrodinger Napisany 14 października 2018 - 00:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

ok,ok,ok,ok gość po prostu lepiej niż Wy znał giereczkę, żaden wstyd,


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 14 października 2018 - 00:27

  • 0

#1438 oranje Napisany 14 października 2018 - 00:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Nie ma spacji przed przecinkiem. Pękł!!!
  • 0

#1439 Kazuo Napisany 14 października 2018 - 00:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Uuuuuuu


  • 1

#1440 Kazuo Napisany 14 października 2018 - 00:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

2k24ff.jpg


  • 1



Inne z tagami: