Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spider-Man

Spider-Man PS4 Insomniac

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
640 odpowiedzi na ten temat

#451 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 10:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Chodzi o szybkie przejście i tyle. Jebnij se selfika ze strażnikiem. Natomiast ostatnia skradanka MJ jest sztosik.


  • 0

#452 BeSOS Napisany 19 września 2018 - 10:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A co tutaj jest z Ubiraka?
  • 0

#453 Rudolf Napisany 19 września 2018 - 10:39

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Znaczniki na mapce. Argument z wieżami jest z tyłka, bo można wszystkie w 20 minut zrobić. Zbieractwo jak wspominałem wcześniej jest bardzo przyjemne, a do tego nie ma go wcale aż tyle. Znajdźki od Black Cat wiążą się z minigierką, stacje badawcze mają spoko różnorodne zadania. Jedynie jestem w stanie zrozumieć, że komuś mogą się bazy znudzić (dla dwóch frakcji by były ok, ale kolejne dwie to już, mimo świetnej walki, były męczące). Poboczne zadania są zwyczajnie w porządku (no i część jest zabawna  albo powiązana z fabułką). Do tego wyzwania  Taskamstera, któe jednak wymagają trochę skilla do wyżyłowania. Moim zdaniem naleciałości Ubiraka w tej gierce są bardzo małe, a jeśli już są to mimo wszystko sprawiają frajdę albo coś wnoszą. No i co by nie mówić, z tym systemem poruszania wszystko jest pierdyliard razy  przyjemniejsze.


Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 19 września 2018 - 10:40

  • 0

#454 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 10:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Yup. Najważniejsze jest to, że poruszanie się po mieście to poezja, więc łapanie gołębi czy inne badziewia nie rażą. Taskmastera też nawet Jedyn przejdzie, choćby z najniższymi wynikami. Nie trzeba ich robić na złoto, żeby mieć zaliczone.


  • 0

#455 Woroq Napisany 19 września 2018 - 11:43

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Olewam ~75% aktywności pobocznych i gra mi się znów bardzo dobrze. Jestem na 26 lv, w save pokazuje 50%. MJ była Snakiem w bazie ;)
Czy to 50% to procent fabuły czy całej gry?
  • 0

#456 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 11:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Całej gry. Ponoć sama fabuła to 60%+. Jeszcze trochę gry masz przed sobą.


  • 1

#457 Tynio Napisany 19 września 2018 - 19:49

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

W dniu wczorajszym też skończyłem gierkę.

 

iZ6frVq.jpg

 

Niestety platyny nie mam przez wyzwania Taskmastera (pogoń za dronem to nie mój level) 

 

Jak dla mnie gra ma mocne 8+/10 do GOTY brakuje jej trochę no i co tu dużo pisać.

 

-samo uganianie się po raz enty przy podocznych questach z punktu A do punktu B może być męczący gdyby nie ale....

-przemieszczanie się w mieście między budynkami, samochodami czy przez park to  :banderas: 

-gra ma takie chwile kiedy nie chce się odejść od TV a za jakiś czas stwierdza się że trzeba jednak popchać trochę do przodu główny wątek

-sama historia moim zdaniem fajnie jest zrobiona i pokazana (jest kilka nawiązań do komiksów czy bajek animowanych)

 

uważam że fani pająka muszą zagrać w grę, a pozostałe osoby powinny choć by jak tylko cena spadnie w okolice 150 zł 

 

Maiłem podobnie jak Nyjacz czyli grając czułem się jak bym uczestniczył w filmie i to ja decydowałem co mam najpierw zrobić, a co sobie odpuścić.

 

Między czasie jak dopadło mnie "zmęczenie grą" odpaliłem sobie The Amazing Spider-Man 1 a potem pograłem i naszła mnie ochota na The Amazing Spider-Man 2 

 

Po tej części stwierdziłem, że to jest ten czas kiedy trzeba dokopać czarnych(znaczy tym złym) charakterom, którzy zagrażają mieszkańcom NY 

 

 


  • 1

#458 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 20:04

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

W dniu wczorajszym też skończyłem gierkę.

 

 

 

Niestety platyny nie mam przez wyzwania Taskmastera (pogoń za dronem to nie mój level) 

 

 

Na brąz nie jest to wcale trudniejsze niż uganianie się za gołębiami, dałbyś radę z lekkim dydkiem. 


  • 0

#459 Tynio Napisany 19 września 2018 - 20:08

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

 

W dniu wczorajszym też skończyłem gierkę.

 

 

 

Niestety platyny nie mam przez wyzwania Taskmastera (pogoń za dronem to nie mój level) 

 

 

Na brąz nie jest to wcale trudniejsze niż uganianie się za gołębiami, dałbyś radę z lekkim dydkiem. 

 

 

Brąz mnie nie ratuje ;(

Mam wbite srebro ale złota nie ma już szans wymaksować.

Dałem dupy jak sobie ulepszenia kupowałem   :takjest:


  • 0

#460 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 20:09

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

A no chyba, że tak. To dupa blada  :dunno:


  • 0

#461 Tynio Napisany 19 września 2018 - 20:14

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

A no chyba, że tak. To dupa blada  :dunno:

 

No taki byłem zachwycony tymi bajerami, że nie pomyślałem.

 

Pewnie jeszcze pogram trochę ale i tak do jednego stroju braknie mi 2-3 punktów 

Wyzwanie wyeliminowania jest łatwe i mam prawie wszędzie złota, bijatyka na czas też złota, gorzej z bombami i dronem.


  • 0

#462 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 20:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Może podpatrz jakieś tutoriale? Ja coś wrzucałem na forum, a Shinigami chyba nawet cały poradnik gdzieś tu zapodał. Jak wiesz gdzie i w którym momencie wykonać akcję to jest ciut łatwiej. 


  • 0

#463 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 20:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Nie kumam. Co mają do czego ulepszenia? Jak masz Spidera na 50 levelu, to masz odblokowane wszystkie skille. Tak samo srebro i brąz - ja wszystko na złoto cyknąłem, ale do trofika przecież nie trzeba. Jestem na stówę pewien, że wpadł, jak ostatnie wyzwanie na srebro początkowo zrobiłem.

 

W temacie wrzucałem nagrania do dwóch dronów i dwóch stealthów. Skradanie to losowo nagrałem (po prostu wyćwiczone), ale drony moim zdaniem akurat dwa najtrudniejsze. Przy jednym z nich nawet nieźle zdupiłem i straciłem kilka sekund, już miałem nawet resetować przed końcem :olo: Nie wiem jakim cudem mi wtedy złoto wpadło.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 19 września 2018 - 20:27

  • 0

#464 Tynio Napisany 19 września 2018 - 20:37

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

@Kazuo 

Cieniutko mi idzie to precyzyjne bujanie się na linie by trafiać w "kulki" 

Pewnie jak bym posiedział z 30-40 minut to i bym dopił do golda, ale grało mi się miło i platynka nie jest mi potrzebna do szczęścia. 

 

@Schini 

Masz w opcja ulepszenia gadżetów i tam wydałem tych punktów z wyzwań za dużo i nie zostało na wszystkie stroje  :fp: 

i tu jest pies pogrzebany.  

 

 


  • 0

#465 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 20:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

W grze jest do zebrania o wiele więcej materiałów, niż potrzeba do kupienia wszystkiego, także spokojnie.


  • 0

#466 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 21:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

http://www.powerpyx....-guide-roadmap/

 

 

 

 

Warning: don’t spend your challenge Tokens & Base Tokens yet! Keep them all until after the story! Then you can make a manual save > buy 15 upgrades > reload save to get tokens back > buy all suits.
This is important because you can only get a maximum of 6 tokens per challenge but that would require you to perform really well and get a gold rating. To get all trophies you only need 1-3 Tokens per challenge, if you don’t waste any (bronze or silver rating does suffice). That means you can get away with mediocre scores. If you were to overspend your Tokens on stuff you don’t need, then you’d have to go the extra mile and get perfect scores on each challenge for more tokens, which will ramp up the platinum difficulty significantly.

 

chyba jednak nie


  • 0

#467 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 21:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

No, napisali jedynie, że jak wydasz za szybko, to musisz cisnąć złota i to się zgadza. Mam grę na 100%, złota, ukryte zdjęcia i materiały mi jeszcze zostały.


  • 0

#468 Kazuo Napisany 19 września 2018 - 21:41

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No, napisali jedynie, że jak wydasz za szybko, to musisz cisnąć złota i to się zgadza. 

 

I na tym właśnie polega problem Tynia, z którego już się nie wyplącze wykonując inne questy. Tak że nie tak "spokojnie" jak to opisujesz. 


  • 0

#469 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 22:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No tak, jeżeli pokończyły już wszystko poza to może i faktycznie. W takim razie pozostaje ci nauczyć się ruchów z mojego albo jakiegoś i innego filmiku z dronami. Bądź bomby, bo one są trochę łatwiejsze.
  • 0

#470 Stan Napisany 19 września 2018 - 22:51

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

W ogóle kiedy odblokowują się te challenge od Taskamstera? Ostatnio cisnąłem wszystko tylko nie główny watek i póki co nie mam ich na mapie. 


  • 0

#471 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 23:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wyciągnij w takim razie wnioski.
  • 0

#472 Stan Napisany 19 września 2018 - 23:02

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Wyciągnąłem, nie wiem tylko czy dobre! Bo w pewnym momencie przez chwile miałem je dostępne na mapie, ale potem zniknęły i wyciągnąłem kolejne, że coś mi się zjebało. 


  • 0

#473 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 23:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Miałeś fabularną misję Taskmastera zrobioną?
  • 0

#474 Stan Napisany 19 września 2018 - 23:11

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Nie, żadnej misji z nimi/dla niego nie robiłem. 


  • 0

#475 Shinigami Napisany 19 września 2018 - 23:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
To nie miałeś ich jeszcze na mapie ;)
  • 0

#476 Stan Napisany 19 września 2018 - 23:15

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Sęk w tym że były na chwile, a potem zniknęły, jakiś bug pewno. 


  • 0

#477 Rudolf Napisany 20 września 2018 - 12:09

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Po jakiemu gracie? :cf:


  • 0

#478 Nyjacz Napisany 20 września 2018 - 12:10

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

U mnie polski dub  :kratos:


  • 0

#479 Tynio Napisany 20 września 2018 - 12:22

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

PL - i nawet ujdzie.


  • 0

#480 Schrodinger Napisany 20 września 2018 - 12:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

1shJ9r3.jpg


  • 0



Inne z tagami: