Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spider-Man

Spider-Man PS4 Insomniac

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
640 odpowiedzi na ten temat

#61 nole Napisany 06 stycznia 2018 - 20:05

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Gra jest obecnie w fazie ostrych wewnętrznych testów. Z twitterowych wpisów wynika że jest bardzo długa i już możliwa w całości do przejścia. Pan o którym wcześniej wspominałem przeszedł już 3 razy! (oczywiście to wcale nie musi oznaczać rychłej premiery, np taki GoW był do przejścia od A do Z już w grudniu 2016).

 

https://twitter.com/...0504192/photo/1

 

DSzUSKdVwAAzqxV.jpg

 

https://twitter.com/...-multiple-days/

 

https://twitter.com/...-multiple-days/


  • 0

#62 Chewie Napisany 17 stycznia 2018 - 22:05

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

gameplay

 


  • 1

#63 BeSOS Napisany 17 stycznia 2018 - 23:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
:lol:
  • 0

#64 Iras Napisany 18 stycznia 2018 - 00:37

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

gameplay

 

 

Sądząc po przyciskach, które się pojawiają na ekranie, to jest raczej Spider-man na miarę możliwości xboxa.


  • 0

#65 Juras Napisany 18 stycznia 2018 - 00:54

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

8f69215fb23e438699a1d573908c47f0.png

 

Wygląda jak penis.
 


  • 0

#66 BeSOS Napisany 26 stycznia 2018 - 09:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Fingus już złożył preorder cos czuje :cf:
  • 0

#67 Shinigami Napisany 03 kwietnia 2018 - 20:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nareszcie dowiemy się czegoś więcej o grze. Gameinformer szykuje w kwietniu miesiąc kowerydżu.


  • 2

#68 mleko2099 Napisany 03 kwietnia 2018 - 20:26

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Wygląda i rusza się obłędnie. :mog: 


  • 0

#69 krak2610 Napisany 03 kwietnia 2018 - 22:25

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Jutro będzie ujawniona data premiery. 


  • 0

#70 Wezyr Napisany 04 kwietnia 2018 - 17:01

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:
Gra będzie miała premierę 7 IX, to oficjalne.
  • 0

#71 Shinigami Napisany 04 kwietnia 2018 - 17:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Późno. Obstawiałem sierpień.


  • 0

#72 Shinigami Napisany 04 kwietnia 2018 - 17:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Kolekcjonerka. Nic ciekawego, dobrych statuetek i figurek Spider-Mana pod dostatkiem.

 

Na szczęście potwierdzają alternatywne kostiumy.


  • 0

#73 Danteusz Napisany 04 kwietnia 2018 - 21:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

Późno. Obstawiałem sierpień.

W sierpniu wypuszcza się gry AA i nowe IP, a nie potencjalnego blockbustera
  • 0

#74 Wezyr Napisany 05 kwietnia 2018 - 08:33

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

Blockbuster to niezbyt, poza tym we wrześniu swoje premiery ma jeszcze Shadow of Tomb Raider i WoW: Battle for Azeroth, czyli tytuły AAA pełną gębą.


  • 0

#75 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2018 - 08:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Blockbuster to niezbyt, poza tym we wrześniu swoje premiery ma jeszcze Shadow of Tomb Raider i WoW: Battle for Azeroth, czyli tytuły AAA pełną gębą.

 

Przy Spidermanie te marki są miałkie


  • 0

#76 Wezyr Napisany 05 kwietnia 2018 - 08:41

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

Rozgłos zdecydowanie większy, ale Spider-man to głównie komiksy i filmy. W świecie growym gry z pająkiem  w stsunku do WoWa to Białystok porównany do londyńskiej metropolii.


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 05 kwietnia 2018 - 08:42

  • 0

#77 Shinigami Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Bicz pliz, z tych trzech oczywistym jest, że największym potencjałem hitowym będzie cechował się Spider-Man, bo jego zna każdy. WOW jest dla nerdów, a TR po cudownej sprzedaży poprzedniej części hitem raczej będzie cichym. Tym bardziej, że Ssssony na pewno ruszy teraz z machiną marketingową, chcąc zrobić z Pająka grową markę na miarę Batmana.

 

Co do giereczki wciąż mam mieszane uczucia, za bardzo wygląda to miks starych patentów, zbyt mało całkiem nowych rzeczy w tej grze widać. Mam nadzieję, że ten miesiąc z GI coś rozjaśni w tej kwestii.

 

Po gifach widać, że przemieszczanie się powinno być przyjemne i dobrze przemyślane, bo łączy najlepsze rzeczy z Web of Shadows i ASM2. Wielki plus za dobrze osadzoną kamerę, bo nie jest na tyle blisko, żeby niczego nie było widać, ale jednocześnie nie trzyma się aż tak daleko, że nie czuć pędu lecącej postaci.

spidergignew.gifspidergignew2.gifnewspidermangif.gif


  • 2

#78 Wezyr Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:18

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

Bicz pliz, z tych trzech oczywistym jest, że największym potencjałem hitowym będzie cechował się Spider-Man, bo jego zna każdy. WOW jest dla nerdów, a TR po cudownej sprzedaży poprzedniej części hitem raczej będzie cichym.

 

Ostatni dodatek, World of Warcraft Legion rozszedł się w dniu premiery w ilości 3.3 mln egzemplarzy, a mówimy o czasach gdy gra straciła ok. 30% swoich subskrybentów. Także śmiem wątpić czy WoW jest marką niszową/dla nerdów czy też o niższym od Spidermana potencjale sprzedażowym. Wg. VGChartz ostatnia gra z pająkiem która przekroczyła milion sprzedanych kopii (mówimy o czasach gdy Spider-Man był na fali kinowych hitów) wyszła w 2004. Nie jest to jednak przedmiotem dyskusji.

 

Co do samej gry byłbym nawet sceptyczny z racji systemu walki, QTE i samego wrażenia gry batmanopodobnej (widziałeś jedna widziałeś wszystkie), ale po Sunset Overdrive Insomniac ma u mnie ogromny kredyt zaufania.

 

Zwłaszcza, że po cichu liczę, że uda im się z pająkiem i Microsoft podejmie się wydania SO2 :cf:

 


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 05 kwietnia 2018 - 09:19

  • 0

#79 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Ostatni dodatek, World of Warcraft Legion rozszedł się w dniu premiery w ilości 3.3 mln egzemplarzy, a mówimy o czasach gdy gra straciła ok. 30% swoich subskrybentów. Także śmiem wątpić czy WoW jest marką niszową/dla nerdów czy też o niższym od Spidermana potencjale sprzedażowym. Wg. VGChartz ostatnia gra z pająkiem która przekroczyła milion sprzedanych kopii (mówimy o czasach gdy Spider-Man był na fali kinowych hitów) wyszła w 2004. Nie jest to jednak przedmiotem dyskusji.

 

 

Co do samej gry byłbym nawet sceptyczny z racji systemu walki, QTE i samego wrażenia gry batmanopodobnej (widziałeś jedna widziałeś wszystkie), ale po Sunset Overdrive Insomniac ma u mnie ogromny kredyt zaufania.

 

Zwłaszcza, że po cichu liczę, że uda im się z pająkiem i Microsoft podejmie się wydania SO2 :cf:

 

no weź 


  • 0

#80 Wezyr Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:23

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:

I know, ale czy mamy lepsze źródła?


  • 0

#81 Ney Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:27

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Biorę day one bo wygląda to to cholernie przyjemnie. Wrzesień dla nerdów zapowiada się rewelacyjnie. Wreszcie nie wszystko rzucone na koniec października/listopad.


  • 0

#82 Shinigami Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Wg VGChartz, Arkham Asylum sprzedało się na wszystkich platformach w liczbie 8,13 mln. Batman Begins, czyli o ile się nie mylę poprzednia gra z Batmanem (do tego wydana na fali filmu), nie strzeliła nawet miliona.

 

Edyta:

A, przepraszam. Jeszcze Lego Batman. Wii, PS3, 360 = 7.82


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 05 kwietnia 2018 - 09:33

  • 0

#83 Dixi Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:31

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Wystarczy spojrzeć na wyświetlenia trailerów z ostatnich E3, żeby sprawdzić zainteresowanie i to tylko z jednego filmiku,a nie zbioru wszystkich, którzy to przeklejali i publikowali. Odpowiednio 16 i 28 milionów wyświetleń. Jeśli recenzje nie będą tragiczne, a raczej nic na to nie wskazuje to powinni sprzedać miliony.

 

TgJ1DNv.png


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 05 kwietnia 2018 - 09:31

  • 0

#84 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:35

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

No właśnie to jest mój główny zarzut wobec dostępnych filmiaczy z tej giereczki. Gra wygląda po prostu... przyjemnie i tyle, jak God of War czy inne AAA. Pajączek sobie lata po mieście, co wygląda zjawiskowo, ale no to tylko samo poruszanie się. Walka zapowiada się na to wszystko, do czego przyzwyczaiły nas Batmany, Wiedźminy i Asasyny, a tym już jestem nieco znudzony.


  • 0

#85 Tawotnica Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:36

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:
Nie ma co porównywać potencjału sprzedażowego WoWa i Spider-Mana. Target tutaj się nie przecina i wątpię, żeby premiera w tym samym czasie jednego tytułu miała jakikolwiek wpływ na drugi.

Spidey zdecydowanie jest pozycjonowany przez Sony jako blockbuster, Batman przed pierwszym Arkham też nie zbijał kokosów. Dobra gra + dobry marketing są w stanie pociągnąć znaną markę do ~5mln spokojnie. Insomniac to nie Beenox, więc hajp powinien być większy.

Zostając jeszcze chwilę przy grach z podobną datą premiery - jestem ciekawy jak będzie wyglądało promowanie DQXI przez Sony. Jako, że to już zapowiedziana multiplatforma myślę, że skupią się bardziej na Spiderze, co znowu zostawi Square z ręką w nocniku i w wypadku DQ po raz kolejny będzie, że 'na zachodzie się nie przyjął'.
  • 0

#86 nole Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:58

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Zostając jeszcze chwilę przy grach z podobną datą premiery - jestem ciekawy jak będzie wyglądało promowanie DQXI przez Sony. Jako, że to już zapowiedziana multiplatforma myślę, że skupią się bardziej na Spiderze, co znowu zostawi Square z ręką w nocniku i w wypadku DQ po raz kolejny będzie, że 'na zachodzie się nie przyjął'.

 

Mogliby się dogadać tak jak Sony i Acti z Kraszem czyli przykładowo rok wyłączności. Bo to niby multiplatforma, ale 3DS wyleciał, a Switch i tak jest na niewiadomokiedy.

 


Ten post był edytowany przez nole dnia: 05 kwietnia 2018 - 11:47

  • 0

#87 Shinigami Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Info:

- w grze są znane z komiksów miejscówki, typu Avengers Towe, Sanctum Sanctorum, ambasada Wakandy

- przechadzając się po ulicach, jest się zaczepianym przez przechodniów i można sobie z nimi strzelać selfiacze

- można dołączyć do grających w kosza na boisku

- fast travel to metro do którego Spidey wchodzi i stoi w ścisku z pasażerami

- dużo znajdziek do znalezienia

- oczywiście będzie można zapobiegać przestępstwom

- side questy z pomniejszymi złolami

- zero mikrotransakcji

- DLC po premierze gry oczywiście będzie wychodzić, edycja deluxe ma season passa za 30 dolców, osobno pewnie będzie droższy

- scenki na silniku gry, więc celują w standardowe "czy filmik jeszcze trwa, czy raczej mam już grać??!"

- Peter ma być grywalny (osobiście się tego obawiam, zawsze w grach tego typu poruszanie się bez bycia super to padaka)

- MJ też grywalna

- grę zaczyna się w klasycznym kostiumie


  • 2

#88 Cudak Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:30

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Ja jestem ciekaw co z tym Milesem Moralesem, którego teasowali w pierwszym pokazie.


  • 0

#89 Shinigami Napisany 06 kwietnia 2018 - 08:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Nowe kostiumy i gadżety kraftuje się podczas gry. Każde wdzianko ma swój unikalny atak (Spider-Punk z trailera preorderów atakuje grając na gitarze), który można później przenieść do dowolnego innego kostiumu.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 06 kwietnia 2018 - 08:12

  • 0

#90 Pawlik Napisany 06 kwietnia 2018 - 09:44

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ten Ernest Cline to ten Ernest od ReadyPlayerOne?


  • 0



Inne z tagami: