Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
976 odpowiedzi na ten temat

#31 Ryan Napisany 09 marca 2007 - 13:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

wyszukiwać talenty to oni potrafią

Kolesie z MM uciekli z Lionhead a LH nie zatrudnia beztalenci. :) Gra jest genialna i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.
  • 0

#32 Texz Napisany 09 marca 2007 - 14:57

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zupełne przeciwieństwo E3 w 2006 roku. Sony pozamiatało i nie ma żadnych wątpliwości, co jest obecnie na ustach wszystkich ... panów ;)
  • 0

#33 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 18:26

Gość__*
  • Goście
Rzeczywiście gra wygląda super. Ale gameplay wygląda jeszcze lepiej :)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 09 marca 2007 - 18:50

Gość__*
  • Goście
To jest świetne - tego jeszcze nie było, i widać, że grywalnościowo będzie bardzo w porządku. Bardzo, bardzo fajna gierka - takie wrażenie mam po obejrzeniu tego filmiku. Taka miła odskocznia od wszystkich tych intensywnych strzelanek :)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 12 marca 2007 - 20:55

Gość__*
  • Goście
GDC 07 Customization and Level Demonstration HD Ponad 400 MB :D
http://www.gametrail... ... mv&pl=game
http://www.gametrail... ... ov&pl=game
  • 0

#36 Gość__* Napisany 13 marca 2007 - 21:21

Gość__*
  • Goście
Download: LittleBigPlanet theme song
http://rapidshare.co... ... t.zip.html
:^^:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 17:50

Gość__*
  • Goście
Dzis na PS Store Sony umiesciło trailer tej gierki (cos ponad 500mb!).
Dopiero po odpaleniu tego trailera mozna docenic jak ta gra jest bajkowo piekna. Masa kolorow ktore az wylewaja sie z tv.
  • 0

#38 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 18:05

Gość__*
  • Goście

Dzis na PS Store Sony umiesciło trailer tej gierki (cos ponad 500mb!).
Dopiero po odpaleniu tego trailera mozna docenic jak ta gra jest bajkowo piekna. Masa kolorow ktore az wylewaja sie z tv.

Nie katuj ;-) Jak cokolwiek widzę, czytam związanego z LBP to mam ochotę nabyć PS3 dużo wcześniej niż planowałem

Piosenka rządzi :jeee:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2007 - 18:31

Gość__*
  • Goście

Download: LittleBigPlanet theme song
http://rapidshare.co... ... t.zip.html
:^^:


no The Go Team rządzi. Cały ich album Lightning Tunder Strike jest naprawdę wystrzałowy. Jedna z ich piosenke została też wykożystana w tym filmiku: http://www.level1pro... ... _Large.mov
  • 0

#40 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 08:19

Gość__*
  • Goście
Tworca LittleBigPlanet o PS3
http://www.ps3site.p... ... 601.0.html
  • 0

#41 egonszef Napisany 18 kwietnia 2007 - 09:02

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Jak obejrzałem sobie filmiki, na których jest pokazane jak można tworzyć levele i jeszcze jak to wygląda podczas grania... panowie, po prostu MUST HAVE This Game!!!! już teraz mam tyle zdjęć z imprez które będę na imprezach wrzucał ze znajomymi i biegał tymi szmaciankami po nich :) zapowiada się przednia zabawa ps. melodyjka już służy u mnie jako dzwonek w telefonie hehe Jeszcze jedno.. na którym ps store jest ten trailer?? bo chyba na angielskim nie?
  • 0

#42 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2007 - 12:44

Gość__*
  • Goście
na amerykanskim
  • 0

#43 AdamekPL Napisany 18 kwietnia 2007 - 18:08

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Właśnie oglądałem prezentacje tej gry. I jestem zaszkowoany. Gra o, której wcześniej nie słyszałem nagle wyskoczyła na pierwsze, miejsce najbardziej oczekiwanych przezemnie gier na ps3 :hurra: Świetna grafika, ale to nic, grywalnosc napewno będzie stał na najwyszym poziomie :^^: LittleBigPlanet ostatecznie przekonało mnie do zakupu ps3. Mam nadzieję ze niedługo ps3 zawita w moim domu.
Sądzę że gra będzie dla ps3 tym czym LocoRoco był dla psp. Myslę że gra będzie nastawiona na rozgrywkę on-line, bo nie wyobrażam sobie, gry w LBP w trybie dla jednego grasza. To będzie mega killer
  • 0

#44 Aras Napisany 19 kwietnia 2007 - 08:40

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Boszz dla mnie to jest KILLER :ninja:

obejrzałem wkońcu trailer, i za bardzo nie wiem jak to opisać, błysk geniuszu! Wii tak zrobi? :> (naich!niach!)

niesamowicie przyjemna rzecz, oby był tryb 1p z masakryczną ilością plansz, takie 'super monkey ball w prawo' :P oraz online do gry na 4p i wrzucania swoich tworów. Masakrator


Ratchet, LBP, Heavently... to wystarczy żeby kuternoga mnie 'miał', każdy z tych excluesivów to morderca :P
  • 0

#45 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2007 - 09:34

Gość__*
  • Goście

Myslę że gra będzie nastawiona na rozgrywkę on-line, bo nie wyobrażam sobie, gry w LBP w trybie dla jednego grasza. To będzie mega killer

Dokłądnie tak bedzie (oczywiscie single takze nalezy sie spodziewac) ale własnie to online bedzie głownym punktem tej gry. Dodac do tego budowe własnych leveli, wrzucanie ich na net (ludzie beda mogli wystawiac oceny i komentowac nasze dokonania!!!) Bedzie TOP najlepszych stworzonych przez graczy plansz (oczywiscie wszystkie do pobrania!)
Zapowiada sie wspaniale, tylko kiedy ta premiera N+ podaje 2007 a PSXE wiosna 2008.
  • 0

#46 Danteusz Napisany 19 kwietnia 2007 - 09:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Pod koniec roku będzie do ściągnięcia, na wiosnę 08 wyjdzie na B-R.
  • 0

#47 AdamekPL Napisany 19 kwietnia 2007 - 10:09

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:

Pod koniec roku będzie do ściągnięcia, na wiosnę 08 wyjdzie na B-R.

Ciekawe ile będzie nas kosztowac, ściągnięcie tej gry. Wolałbym aby wersja B-R i ta do ściągnięcia, z netu wyszły w tym samym czasie. Taka grą chciałbym miec w pudełku na B-R :ninjadance: Ale różnica poprzedzająca obier wersjie jest bardzo duża. Ale coś, na B-R czy nie gra będzie świetna.
Pomysł umieszczania, swoich własnych leveli, jest doskonały. I ten system kometarzy, przynajmniej inny gracze, będą mogli powiedziec, co sądzą o danej planszy :^^: . Lista najlepszych też jest świetnym pomysłem!
  • 0

#48 gruby Napisany 19 kwietnia 2007 - 11:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja mam nadzieję, że do tego czasu zmaterializuje się Polski Store. Bo karty angielskiej jakoś chyba nie skołuję, a LBP chcę mieć w dzień premiery. Albo nawet wcześniej! :zakochany:
  • 0

#49 xell Napisany 19 kwietnia 2007 - 11:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
Store nie akceptuje polskich kart kredytowych? Dla pewności - chodzi mi o kredytowe, nie płatnicze.
  • 0

#50 egonszef Napisany 19 kwietnia 2007 - 12:53

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Nie..
Polskiego ps store jeszcze nie ma więc, aby na np. angielski ps store wejść musisz zarejestrować się jako anglik ( czytaj angielski adres ), jeżeli chcesz kupić jakąś grę wymagana jest angielska karta. Kombinacje typu jestem anglikiem zarejestrowanym na ang. ps store i używam polskiej karty nie są mi znane, chyba że ktoś próbował i wyszło..?!
  • 0

#51 AdamekPL Napisany 19 kwietnia 2007 - 13:16

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:

Nie..
Polskiego ps store jeszcze nie ma więc, aby na np. angielski ps store wejść musisz zarejestrować się jako anglik ( czytaj angielski adres ), jeżeli chcesz kupić jakąś grę wymagana jest angielska karta. Kombinacje typu jestem anglikiem zarejestrowanym na ang. ps store i używam polskiej karty nie są mi znane, chyba że ktoś próbował i wyszło..?!

Z tego co wiem takie rozwiązanie nie jest możliwe. I sądzę że do czasu premiery LBP ruszy Polski ps sotre.
Ja chce tą gre!
  • 0

#52 gruby Napisany 19 kwietnia 2007 - 13:19

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Na konferencji SONY jasno było powiedziane, że bez zachodniej karty nie da sie kupić absolutnie nic. :/
  • 0

#53 Matrox Napisany 19 kwietnia 2007 - 13:30

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Z tego co pamietam ostatnio iTune dostal po lapach za takie rozwiazanie od UE, ciekaw jestem czy dobiora sie tez do SONY.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 09:23

Gość__*
  • Goście
Demo LittleBigPlanet już jesienią?
http://www.ps3site.p... ... 858.0.html
  • 0

#55 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 10:45

Gość__*
  • Goście
mniam :) wczoraj zaciągnąłem sobie prezentacje LBP w HD z PSstore i pokazałem ją ojcowi i byl mile zaskoczony fizyką :)
  • 0

#56 vagrant3 Napisany 07 maja 2007 - 14:24

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Ekipa z LBP rozwala na miejscu :kult: Kozaki konkretne :D Cała gra zapowiada się wyśmienicie, ale chyba jednak tylko w kategorii ciekawostki.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 07 maja 2007 - 16:51

Gość__*
  • Goście

ale chyba jednak tylko w kategorii ciekawostki.

Dlaczego :cry:

Dla mnie to najlepiej zapowiadająca się gra na PS3 :king:
  • 0

#58 vagrant3 Napisany 07 maja 2007 - 16:57

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Dlaczego :cry:

Bo coś czuję, że ta gra będzie miała niewielką żywotność. Fizyka jest zachwycająca, grafika i rozwiązania podobnie, ale to nie wystarczy. Zresztą zobaczymy. Podejrzewam, ze to będzie gra, która jednym znudzi się straszliwie szybko, a innym dostarczy długich miesięcy rozrywki... No i kojarzy mi się z Viva Pinata - tak do pogrania, po prostu atrakcyjna ciekawostka ;)
  • 0

#59 Gość__* Napisany 07 maja 2007 - 17:22

Gość__*
  • Goście
jeśli LBP tryb online będzie bardzo miodny to kurcze może stworzą się klany przechodzące plansze na czas w kooperacji :)
  • 0

#60 Gość__* Napisany 07 maja 2007 - 17:23

Gość__*
  • Goście

jeśli LBP tryb online będzie bardzo miodny to kurcze może stworzą się klany przechodzące plansze na czas w kooperacji

Liczę na to a samo robienie plansz może dostarczyć mase zabawy ja lubię takie rzeczy.
  • 0