Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2017

PES Productions Konami PS4 PS3 XONE X360 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
93 odpowiedzi na ten temat

#1 Sotaku Napisany 26 lipca 2016 - 17:17

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:

Wychodzi niedługo następna część, a ja tematu nie widzę, tym bardziej, że gra wygląda fenomenalnie i jest wersja specjalna dla Barcelony :)




Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 19:05

  • 0

#2 oranje Napisany 26 lipca 2016 - 17:25

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Czyli barka będzie przegieta :/ chyba w tym roku odpuszczam wirtualną piłkę albo Fife kupię
  • 0

#3 ACZ Napisany 26 lipca 2016 - 20:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:

Trailerek zajebisty.


  • 1

#4 ACZ Napisany 04 sierpnia 2016 - 17:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:

Porównanie gęb i gameplaye. Z tego co widać spowolnili rozgrywkę względem szesnastki.

 

 

 

 


  • 0

#5 terra Napisany 04 sierpnia 2016 - 17:42

terra

    Demigod

  • Forumowicze
  • 9 730 Postów:
Plastik is fantastik

Ten post był edytowany przez terra dnia: 04 sierpnia 2016 - 17:43

  • 0

#6 Spuczan Napisany 25 sierpnia 2016 - 07:13

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:

http://www.eurogamer...17-juz-dostepne

 

Demo mogą pobrać posiadacze PlayStation 3 (1,6 GB), PS4 (3,2 GB), X360 (dla kont Gold -1,55 GB) i Xbox One (3,28 GB). Nie ma planów na podobną ofertę na komputerach osobistych.

 

Demo oferuje dziewięć drużyn:

  • Atlético Madrid
  • Arsenal
  • Barcelona
  • Boca Juniors
  • River Plate
  • Corinthians
  • Flamengo
  • Niemcy
  • Francja

Do tego dwa stadiony: Camp Nou oraz Neu Sonne Arena.

 

 


  • 0

#7 Sotaku Napisany 25 sierpnia 2016 - 07:26

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Ściągnąłem wczoraj ale nie zdążyłem pograć, bo szło jak krew z nosa :(
  • 0

#8 bartezoo Napisany 25 sierpnia 2016 - 09:42

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Ja pograłem troszkę i póki co jest słabo.
  • 0

#9 Sotaku Napisany 25 sierpnia 2016 - 09:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Tzn?
  • 0

#10 bartezoo Napisany 25 sierpnia 2016 - 11:31

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Juz 2016 mi nie podszedł przez wiele elementów a tutaj widzę, że nie jest wcale lepiej. Bramkarze puszczają szmaty, parują przed siebie, responsywność na sprincie jest dziwna (albo może przyzwyczaiłem się do fify) a animacje nadal pamietają poprzednią generacje. Pograłem kilka meczów i kompletnie nie mam ochoty na więcej, podania idą jak po sznurku (niby można wyłaczyć asysty, ale kto w multi gra bez nich? garstka graczy). No i graficznie bez reweleki, ale to raczej nikogo.
  • 0

#11 Sotaku Napisany 25 sierpnia 2016 - 12:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Mieli poprawić bramkarzy, bo na nich najbardziej narzekano poprzednio :(
  • 0

#12 oranje Napisany 25 sierpnia 2016 - 17:06

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Z tym, że animacje pamiętają zeszla generację to popłynąłes. Przeskok jest kolosalny i mi osobiście animacje podobają się bardziej niż u ea.
I tak czekam na demo fify głównie ze względu na wykastrowanie la liga w pesie i skupienie się na barcelonie. Jak fifa będzie fajna to robię przerwę od pesa
  • 0

#13 Sotaku Napisany 15 września 2016 - 05:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Brak la liga boli strasznie. Zagrałem kilka meczyków i jest inaczej, choć bardzo podobnie...dawno nie miałem tak małego hype'u na PESa. Czekam na włączenie online'a.
  • 0

#14 bartezoo Napisany 15 września 2016 - 11:25

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Sotaku ale czemu boli przecież sciągasz OF i po sprawie
  • 0

#15 Sotaku Napisany 15 września 2016 - 11:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Pewnie tak zrobię...szkoda że od razu tego nie mam
  • 0

#16 ACZ Napisany 15 września 2016 - 18:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:

Średnia na mecie w tej chwili to 89%. Nowy pesik zamiata Fifą tak samo jak rok wcześniej.


  • 0

#17 Kurzy Napisany 16 września 2016 - 06:57

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ściągne zaraz demo PES 2017 ale co do FIFY w tym roku to po pograniu w demo - to jest mistrzostwo świata.


  • 0

#18 burnstein Napisany 16 września 2016 - 08:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

Są jakieś nowe plansze, bronie i zawodnicy w stosunku do poprzedniej części?


  • 0

#19 Kurzy Napisany 16 września 2016 - 08:56

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ponownie nowy silnik gry - Frostbite a poza tym np. jest tryb fabularny :P


  • 0

#20 bartezoo Napisany 16 września 2016 - 10:11

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Średnia na mecie w tej chwili to 89%. Nowy pesik zamiata Fifą tak samo jak rok wcześniej.


No fajnie recenzje bez trybu multi. W grze w której liczy się tylko multiplayer.
  • 0

#21 Schrodinger Napisany 16 września 2016 - 10:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

a gdzie tam, Deb ora singla, wbija platynę w każdej części od 5 lat a potem ja go ogrywam w multi :cf: 


  • 0

#22 oranje Napisany 16 września 2016 - 13:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:

Średnia na mecie w tej chwili to 89%. Nowy pesik zamiata Fifą tak samo jak rok wcześniej.

No fajnie recenzje bez trybu multi. W grze w której liczy się tylko multiplayer.
Lol, online tylko kilka meczów z randomami co mają adhd. Ciągły sprint, a jak idzie nie po ich myśli o kosa w nogy :clown:
Od lat tylko karierę gram we dwóch, a multi tylko ze znajomymi
  • 0

#23 bartezoo Napisany 16 września 2016 - 15:17

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
spoko, reszta ludzi na świecie nie tkwi w 2005 gra online

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 16 września 2016 - 15:18

  • 0

#24 terra Napisany 17 września 2016 - 10:07

terra

    Demigod

  • Forumowicze
  • 9 730 Postów:

O boże, granie z botem musi być niesamowicie przygnębiające.


  • 0

#25 Kurzy Napisany 17 września 2016 - 11:11

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Pograłem w demo.

Według mnie FIFA > PES. Pro Evo prezentuje sie Ok i nie ma wstydu jak w poprzedniej generacji, grafika i animacja jest wypas ale dla mnie to dalej wesoła szybka kopanka arcade kiedy mecze w FIFA naprawdę przypominają rzeczywistość niebezpiecznie a otoczka tej gry to futbolowe arcydzieło.

Wiem, ze fanboje nie sprawdza ale polecam demo FIFA 17 - to bedzie niesamowita gra.

Obstawiam oceny 80% dla PES i 90% dla FIFA 17.
  • 0

#26 Bloo Napisany 17 września 2016 - 11:25

Bloo

    Blanka

  • Forumowicze
  • 218 Postów:

(...) ale dla mnie to dalej wesoła szybka kopanka arcade kiedy mecze w FIFA naprawdę przypominają rzeczywistość niebezpiecznie a otoczka tej gry to futbolowe arcydzieło.

 

Przez takich jak Ty ten gatunek umarł. Odkąd FIFA wprowadziła modę na jak największy realizm, ten gatunek po prostu zdechł. 

 

Niech sobie FIFA tkwi w tej nudnej otoczce prawdziwej piłki nożnej. Ale PES niech idzie swoją ścieżką. Ścieżką beztroskiego funu i arcadeowego feelingu. Dobija mnie, że PES 2/3 wyszły 15 lat temu, a siedzą dwie trybuny wyżej od dzisiejszych piłek. 

 

Inna sprawa, że PES 2017 to wciąż słaba kopia FIFY. Niech się obudzą. Albo niech wkroczy nowy konkurent, który wprowadzi trochę świeżości i nowe podejście.


  • 0

#27 Sotaku Napisany 17 września 2016 - 11:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Nikt nie chce wskakiwać, bo od razu byłby problem z licencjami, Fifa i PES odkroily co bardziej smaczne kąski. Nowa gra już na początku by polegla na licencjach. Pozostają funny football games...ale to żadna konkurencja

Ten post był edytowany przez Sotaku dnia: 17 września 2016 - 11:56

  • 0

#28 Stan Napisany 17 września 2016 - 11:50

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 205 Postów:

 

(...) ale dla mnie to dalej wesoła szybka kopanka arcade kiedy mecze w FIFA naprawdę przypominają rzeczywistość niebezpiecznie a otoczka tej gry to futbolowe arcydzieło.

 

Przez takich jak Ty ten gatunek umarł. Odkąd FIFA wprowadziła modę na jak największy realizm, ten gatunek po prostu zdechł. 

Hmmm... patrząc na sprzedaż obu gier nie mogę się zgodzić. 


  • 0

#29 Kurzy Napisany 17 września 2016 - 12:03

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:


(...) ale dla mnie to dalej wesoła szybka kopanka arcade kiedy mecze w FIFA naprawdę przypominają rzeczywistość niebezpiecznie a otoczka tej gry to futbolowe arcydzieło.

Przez takich jak Ty ten gatunek umarł. Odkąd FIFA wprowadziła modę na jak największy realizm, ten gatunek po prostu zdechł.

Niech sobie FIFA tkwi w tej nudnej otoczce prawdziwej piłki nożnej. Ale PES niech idzie swoją ścieżką. Ścieżką beztroskiego funu i arcadeowego feelingu. Dobija mnie, że PES 2/3 wyszły 15 lat temu, a siedzą dwie trybuny wyżej od dzisiejszych piłek.

Inna sprawa, że PES 2017 to wciąż słaba kopia FIFY. Niech się obudzą. Albo niech wkroczy nowy konkurent, który wprowadzi trochę świeżości i nowe podejście.
FIFA przy dążeniu do realizmu nie traci w chuj dobrego gameplayu. Te niesamowite rzeczy, ktore dzieją sie w meczach prawdziwych, te rożnorodne akcje, błędy, kiksy, strzały dzieją sie tez w tej grze. To jest dla mnie piekne i dlatego ubóstwiam te gre.

W pracy złożyliśmy juz preordera. Ciagle gramy ligę swoja w 2015 i ta gra nam sie kompletnie nie nudzi, każdy mecz jest inny, zacięty a gameplay jest rozbudowany, liczą sie skillsy i tak jak w futbolu, czasami także szczęście!

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 17 września 2016 - 12:04

  • 0

#30 Bloo Napisany 17 września 2016 - 12:26

Bloo

    Blanka

  • Forumowicze
  • 218 Postów:

Nikt nie chce wskakiwać, bo od razu byłby problem z licencjami, Fifa i PES odkroily co bardziej smaczne kąski. Nowa gra już na początku by polegla na licencjach. Pozostają funny football games...ale to żadna konkurencja

 

No tak. Zapomniałem o licencjach. Ale mi nie przeszkadzają przekręcone nazwiska i wymyślone kluby jak za starych czasów. Mnie w ogóle nie kręci ta otoczka licencji.

 

 

 

(...) ale dla mnie to dalej wesoła szybka kopanka arcade kiedy mecze w FIFA naprawdę przypominają rzeczywistość niebezpiecznie a otoczka tej gry to futbolowe arcydzieło.

Przez takich jak Ty ten gatunek umarł. Odkąd FIFA wprowadziła modę na jak największy realizm, ten gatunek po prostu zdechł.

Niech sobie FIFA tkwi w tej nudnej otoczce prawdziwej piłki nożnej. Ale PES niech idzie swoją ścieżką. Ścieżką beztroskiego funu i arcadeowego feelingu. Dobija mnie, że PES 2/3 wyszły 15 lat temu, a siedzą dwie trybuny wyżej od dzisiejszych piłek.

Inna sprawa, że PES 2017 to wciąż słaba kopia FIFY. Niech się obudzą. Albo niech wkroczy nowy konkurent, który wprowadzi trochę świeżości i nowe podejście.
FIFA przy dążeniu do realizmu nie traci w ch*j dobrego gameplayu. Te niesamowite rzeczy, ktore dzieją sie w meczach prawdziwych, te rożnorodne akcje, błędy, kiksy, strzały dzieją sie tez w tej grze. To jest dla mnie piekne i dlatego ubóstwiam te gre.

W pracy złożyliśmy juz preordera. Ciagle gramy ligę swoja w 2015 i ta gra nam sie kompletnie nie nudzi, każdy mecz jest inny, zacięty a gameplay jest rozbudowany, liczą sie skillsy i tak jak w futbolu, czasami także szczęście!

 

 

Wierzę Ci :) Ja się wychowałem na ISSach i Winning Eleven z PSXa, gdzie piłkarzyk biegł z super speedem i liczyła się przede wszystkim zręczność i flow, a nie jak najbardziej urzeczywistnione animacje i ruch piłkarzy, jakby mieli pokebabową kupę w spodniach. 

 

Oczywiście realistyczne podejście do tematu też ma swoje zalety, co widać w Twoim poście. Ale to nie dla mnie i wciąż po cichu liczę, że ktoś kiedyś stworzy piłkę na modłę tamtego stylu gameplayu. Pomarzyć można.


  • 0



Inne z tagami: