Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Saboteur

Pandemic Studios EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
80 odpowiedzi na ten temat

#1 xell Napisany 17 marca 2007 - 13:55

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Nowa gra od Pandemic. Wcielamy się w członka francuskiego ruchu oporu z WW2 ( :bue: - polski czy serbski byłby o wiele, wiele ciekawszy). Gra nie jest kalką Call of Duty, a dzieje się w otwartym świecie i ma zawierać elementy platformowe i skradanki. Unikalne ma być to, że opanowane przez Nazistów tereny są czarno-białe, a po wykonaniu przez bohatera misji świat nabiera kolorów. Nie ma jeszcze wydawcy, nie podano platform, a rok wydania to 2008.

The latest issue of Game Informer magazine has the first word on Saboteur, a newly revealed WWII action game from developer Pandemic Studios. According to the article the game is going to be different than other WWII shooters in that it will combine open world gameplay, platform action and stealth. Saboteur centers on a character who is a part of the French resistance who has to perform sabotage missions in order to help free the area from Nazi control. One of the more unique aspects of the game is that in Nazi controlled areas, the city is rendered in black and white but after you are successful in sabotage missions, parts of the city become "colorized" and the people in the area will be more likely to resist their Nazi enemies. Saboteur does not yet have a publisher or game platforms but has a release date of sometime in 2008.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 11:33

  • 0

#2 McDrive Napisany 17 marca 2007 - 14:00

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Kolejne gówno o francuskich pseudo bohaterach :/
Ja nie wiem co jest... Oni chcą dowartościować ten porąbany naród jakim są francuzi??
Jedyne do czego ten głupi kraj się nadaje to bycie gospodarzem inwazji :/
  • 0

#3 xell Napisany 17 marca 2007 - 14:09

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
I tak sabotażysta okaże się pewnie bohaterskim Amerykaninem. ;) Jeśli chodzi o ruch oporu, to Polacy czy Serbowie byli o wiele aktywniejsi i dlatego gra powinna być właśnie tam. No ale tak czy siak gra może okazać się ciekawa i liczę na interesujące podejście do tematu.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 17 marca 2007 - 16:22

Gość__*
  • Goście
no i jeszcze gra była by w pełni po serbsku :) To wole polaka ;)
  • 0

#5 Şichărescu Napisany 17 marca 2007 - 16:52

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Myślałem, że to remake gry z C64 :/
  • 0

#6 xell Napisany 20 marca 2007 - 15:28

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
Screeny:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Wywiad:
http://www.gameinfor... ... htm?Page=1
Oficjalna strona:
http://www.saboteurthegame.com/
Wygląda na to, że więcej będziemy wiedzieć 5 kwietnia.
  • 0

#7 xell Napisany 08 kwietnia 2007 - 22:07

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:
http://www.gamespot.... ... ode=recent

Zapowiedź, a w wideowywiadzie jest pokazana sama gra. Fajnie, będzie trochę jak Assassin's Creed.
  • 0

#8 MahDee Napisany 09 kwietnia 2007 - 19:55

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
hmm pomysl na gre jak dla mnei strzal w dziesiatke, jasne partyzanto moglby byc z innego kraju ale przeboleje:) chcialbym zeby przynajmniej te 8 dostalo wtedy moglbym myslec jakos mocniej nad zakupem.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2007 - 21:37

Gość__*
  • Goście
O ile pomysl wydaje sie byc siwetny, to juz podejscie autprow do tematu jest tak mierne, ze az sie przykro robi. Tyle krajow w Europie, w ktorych byl ruch oporu ciekawszy od tego we Francji, a Pandemic wybiera wlasnie Zabojadow. A "kolorowanie" swiata drugiej wojny swiatowej to juz w ogole przemilcze, bo nawet nie warto komentowac...
  • 0

#10 117 Napisany 09 kwietnia 2007 - 21:56

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
widzialem w GI fajnie sie zapowiada, ale drazni mnie ze koles to francuz...
  • 0

#11 kmh Napisany 09 kwietnia 2007 - 22:41

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Gamespot pisze, że ma być to Irlandczyk.
  • 0

#12 ACZ Napisany 09 kwietnia 2007 - 22:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

widzialem w GI fajnie sie zapowiada, ale drazni mnie ze koles to francuz...

A kim chciałbyś, aby był? Pewnie amerykaninem?
  • 0

#13 Godot Napisany 10 kwietnia 2007 - 11:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
bardzo fajnie sie zapowiada, nareszcie gra z czasow 2WS nie bedaca strzelanka fpp, kurcze ile bym dal za Commandosow na X360 :) ale takich jak jedynka na pc

McDrive: czy nazwales Czysia debilem?
  • 0

#14 Shinigami Napisany 10 kwietnia 2007 - 20:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

bardzo fajnie sie zapowiada, nareszcie gra z czasow 2WS nie bedaca strzelanka fpp, kurcze ile bym dal za Commandosow na X360 :) ale takich jak jedynka na pc

McDrive: czy nazwales Czysia debilem?

Nazwał i już dostał za to warna.

A co do samej gry to jestem dobrej myśli, bo dobrych skradanek nigdy za dużo :)
  • 0

#15 McDrive Napisany 11 kwietnia 2007 - 10:54

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

Nazwał i już dostał za to warna.

Ale miałem racje przynajmniej. :offtop:
  • 0

#16 vagrant3 Napisany 21 sierpnia 2007 - 18:55

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
http://www.gametrail...ayer/23728.html

Mało pokazujacy trailerek. Gra ma u mnie zielone światło.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 sierpnia 2007 - 18:44

Gość__*
  • Goście
Ta gra to zdecydowanie szansa no odświeżenie nieco skostniałego już tematu drugiej wojny światowej. Patent z "kolorowaniem" świata to też (moim zdaniem) ciekawa nowość. Czekam tylko kiedy zrobią grę poświęconą działaniom polskich wojsk (dwie misje w COD3 to za mało !)
  • 0

#18 ACZ Napisany 04 lutego 2008 - 23:24

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Gra nadal ma ustaloną premierę na ten rok. Dwa nowe screeny:
http://www.play3-liv...etour-6514.html
  • 0

#19 egonszef Napisany 05 lutego 2008 - 20:47

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Wie ktoś kim jest koleś śpiewający w trailerze?? jakoś szukanie mi nie wychodzi a obadałbym cały numer/płytę
A gra zaciekawiła mnie gdy ją pierwszy raz ujrzałem (rok temu?), potem przycichło trochę i teraz się zaczyna :) Mam jeszcze nadzieję że misje będzie miała lepsze niż te z AC bo jak nie to na mnie nie zarobią.
  • 0

#20 Shinigami Napisany 02 maja 2009 - 21:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
http://www.gametrail...ayer/48733.html

Jest Saboteur w ruchu, sprawdzać.
  • 0

#21 pumba132 Napisany 02 maja 2009 - 21:36

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Widać, że niektóre rzeczy muszą jeszcze poprawić, ale ta scena na końcu jest zaje :)
  • 0

#22 Voo Napisany 03 maja 2009 - 10:36

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Wiem, że to gra i głupotą byłoby oczekiwać zbyt wiele w kwestii historycznego realizmu ale jakoś trudno mi nie uśmiechnąć się z politowaniem nad tymi szaro-burymi sceneriami, wszechobecnymi swastykami i brutalnymi szwabskimi zakapiorami. Toż to wygląda jak getto w Warszawie a nie miasto piosenki, zabawy i burdeli, ulubione miejsce wypoczynku niemieckich oficerów. Ale sam koncept gry jak najbardziej trafiony.
  • 0

#23 rikku100 Napisany 03 maja 2009 - 13:23

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
lol, jest bardzo dużo gier oferujących historyczny realizm czemu głupio tego po nich oczekiwać?
poza tym na tym trailerze widziałam dwie flagi ze swastyką, i jednego "brutalnego zakapiora" nie wydaje mi się żeby przesadzali, a przynajmniej po tym filmiku nie da sie tego stwierdzić...
  • 0

#24 Voo Napisany 03 maja 2009 - 17:31

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

lol, jest bardzo dużo gier oferujących historyczny realizm


Loll? Dużo? Przychodzi mi do głowy kilka poważnych strategii na PC i to wszystko. Ale oczywiście możesz mnie zaskoczyć długą listą tytułów.

Gry (a już na pewno gry akcji) to nie podręczniki historii i niczego od nich w tym względzie nie oczekuję - po prostu trochę bawi mnie, że akcja dzieje się w miejscu gdzie dla niemieckiego żołnierza większym zagrożeniem był poranny kac niż jakiś tam ruch oporu a od MP-40 bardziej przydatnym uzbrojeniem była paczka kondomów. Rozumiem jednak dlaczego to jest Paryż, zwłaszcza dla Amerykanów symbol Europy i europejskości (wystarczy zobaczyć jak przywiązani są do niego filmowcy) i proszę nie zabierać się przypadkiem za tłumaczenie mi tego :) A screeny pokazują, że w "okupowanych" obszarach będzie jednak srogo i posępnie.
  • 0

#25 rikku100 Napisany 03 maja 2009 - 21:41

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
nie, nie mam czasu ani ochoty na zaskakiwanie cię długą listą, po prostu jeśli gra toczy się na rzeczywistym tle historycznym, a nie jest luźną interpretacją jakiegoś wydarzenia to zazwyczaj stara się dość wiernie oddać realia. Ja na tym trailerze po prostu nie czułam by Paryż był doszczetnie opanowany i okupowany przez siły niemieckie, a że kolorowanie świata ma być głównym zamysłem gry to jest szaro bury i tyle
lol
  • 0

#26 Voo Napisany 03 maja 2009 - 22:15

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

nie, nie mam czasu ani ochoty na zaskakiwanie cię długą listą


Jak myślałem ;)
  • 0

#27 rikku100 Napisany 03 maja 2009 - 22:48

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
ech...gdy się zastanowić to do głowy przychodzą tytuły głownie strategi i fps'ów, bo te gatunki najwięcej czerpią z wydarzeń historycznych, ale jest też sporo innych gier które w mniejszym czy większym stopniu odwołują sie do historii, i jest tego wszystkiego trochę za dużo żeby wymieniać...poza tym wiele jest gier które np. mieszają elementy historyczne z fantastycznymi wiec to raczej złożony temat...
  • 0

#28 Godot Napisany 04 maja 2009 - 11:35

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja znam jedną :^^: North&South :^^:
  • 0

#29 MonsieurWoland Napisany 07 maja 2009 - 12:14

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Materiały o Saboteur od 12 minuty, od 18 wywiad z jednym z developerów (to chyba protoplasta głównej postaci z Merc.2) http://www.gamespot.... ... eo/6209277
  • 0

#30 MonsieurWoland Napisany 08 maja 2009 - 23:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Interview o Saboteur z ta chodzaca kopia głównej postaci Mercenaries 2 http://www.gamespot.... ... eo/6209426
  • 0



Inne z tagami: