Skocz do zawartości

Zdjęcie

Runner 3

Choice Provisions Nicalis Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 29 września 2016 - 20:16

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

 
http://www.runner3.game/
 
Na 2017 została zapowiedziana trzecia część Bit.Trip Runner! \o/
 
Dla niewtajemniczonych: Bit.Trip to seria minigierek, która zaczynała na Wii i z racji swojego arcadowego charakteru i świetnego dizajnu leveli szybko zyskała dużą popularność. Runner2 ukazał się na większość możliwych platform (nawet na Vitę i WiiU), będą jednym z najlepszych auto-runnerów ever. Są podstawy, żeby się jarać tą zapowiedzią! 
 
Ruszył devlog na którym będą się pojawiały cotygodniowe aktualizacje. Nie ma na razie wielu szczegółów co do gry, wiadomo jednak że Charles Martinet powraca w roli narratora.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 15:49

  • 0

#2 Marbel Napisany 30 września 2016 - 06:34

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Świetna skillowa gierka. Dzięki za info. Pewnie będzie kosztować 20$ :(
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 28 lutego 2017 - 18:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:


:banderas:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 28 lutego 2017 - 18:57

  • 0

#4 Spuczan Napisany 28 lutego 2017 - 21:46

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 034 Postów:
Obcisły strój bohatera i tęczowe kolory. Wielbiciele stykania się wiadomo czym będą zachwyceni :cf:
  • 0

#5 Kaxi Napisany 28 lutego 2017 - 22:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 156 Postów:

Nie exclusive przypadkiem?


  • 0

#6 Tawotnica Napisany 20 marca 2018 - 15:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:


Sweet, Nicalis wydaje w pudełku. Premiera 22.05.
  • 0

#7 Marbel Napisany 20 marca 2018 - 16:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Będzie to XOne? Bo widzę że data premiery na Switch i PC. Bym kupił.
  • 0

#8 Tawotnica Napisany 20 marca 2018 - 16:56

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

Nic jeszcze nie ogłosili, jeśli chodzi o wersje na pozostałe platformy. 


  • 0

#9 Tawotnica Napisany 05 maja 2018 - 10:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

 

Maj będzie bardzo jump 'n' runowy. 


  • 0

#10 Marbel Napisany 16 czerwca 2018 - 14:38

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Wyszło to już? Ktoś gra i może porównać do dwójki? Ciągle czekam na XOne wersję.
  • 0

#11 Tawotnica Napisany 27 czerwca 2018 - 07:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 105 Postów:

Wyszło to już? Ktoś gra i może porównać do dwójki? Ciągle czekam na XOne wersję.


Wyszło 22.05. na Switcha i Steam, ciągle nie ma daty wydania na pozostałe platformy.

Dopiero dziabnąłem pierwsze paręnaście leveli i na razie mi się mniej podoba niż Runner 2. Przejście z 2D do 3D mi nie leży. Druga część była cała 'płaska', a tutaj mamy zawijasy na trasie, zmiana bieżni L/R, widok zza pleców i nawet pojazdy, którymi sterujemy strzałkami.

Fajnie, że twórcy zdają się nie patyczkować się z rozciąganiem mechanik po wielu światach. Tak jak R2 dodawał jedną, dwie nowe mechaniki co jakiś czas tak tutaj po pierwszych planszach już dostaje się ślizganie, kopnięcie, wyskok na tarczy, taniec jest od razu dostępny i jest też parę nowych gimmicków w levelach. Mimo tego cały czas miałem wrażenie, że czegoś brakuje, bo z każdej strony zwracają uwagę niedostępne rozgałęzienia, podesty z rakietą, których nie da się uruchomić strzałką w górę czy przeszkody co do których jestem pewien, że wymagają jakiegoś wyższego skoku (podwójnego skoku?).

Tak jak wyżej wspomniałem, dziwny widok jest największym problemem. Biegniesz, biegniesz, nagle zawija kamera i nie wiadomo co się dzieje - bum - zaczynaj od check pointa.

Na tę chwilę gierka wydaje się mocno nierówna, ale zobaczymy jak się dalej rozwinie. Poziom trudności od początku jest brutalny. Radzę sobie jako tako zbierając >95 złotek w podstawowych levelach za pierwszym podejściem, ale bonusowe niszczą mnie jak nooba, co nigdy w bit.trip nie grał :ftopa:
  • 0



Inne z tagami: