Skocz do zawartości

Zdjęcie

RIGS: Mechanized Combat League


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Cola Napisany 18 października 2016 - 12:44

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

rigs_Open.jpg

 

Świetny tytuł na start, pokazuje że szybkie poruszanie się w FPP oraz celowanie za pomocą ruchu głowy daje radę. Doskonały klimat sportowy sprawia, że można poczuć się jak gwiazda wybiegająca na boisko przed ważnym spotkaniem. Spora grywalność, dobry offline i online. 

 


  • 0

#2 Cola Napisany 27 października 2016 - 11:16

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Pierwsza liga wygrana, awans do następnej dywizji w kieszeni, do tego nagroda za najlepszego gracza w lidze zgarnięta. Tylko zabrakło wygrania turnieju, a była by pełnia szczęścia i złoty trofik, ale co się odwlecze...

 

RIGS bawi mnie tak samo jak pierwszego dnia, a może i nawet bardziej, bo w końcu nauczyłem się w niego grać i ogarniam temat. Zostało jeszcze kilkanaście porządnych posiedzeń offline do ogrania, a potem zabieram się na serio za online. Najlepsza gra startowa na VR. Bije na głowę nawet podniebne potyczki w EVE


  • 0

#3 Danteusz Napisany 27 października 2016 - 17:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Nie masz nudności podczas grania w RIGS?


  • 0

#4 Cola Napisany 27 października 2016 - 20:43

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ogólnie rzecz biorąc nie. Jedynie podczas trybu power slam, gdzie aby zdobyć punkt, trzeba przeskoczyć przez złotą obręcz umieszczoną na środku mapy w najwyższym punkcie, dziwnie robi się na żołądku. Trik mam taki, że zwyczajnie zamykam oczy na dwie sekundy po oddaniu skoku i otwieram jak już jestem na dole. Uczucie spadania jest super, ale po kilku razach robi się nieprzyjemnie :olo:


  • 0