Skocz do zawartości

Zdjęcie

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1363 odpowiedzi na ten temat

#661 Chewie Napisany 25 października 2018 - 18:36

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Pytanie czy potrafili wypełnić tę ogromną przestrzeń ciekawymi atrakcjami czy może te tereny będą zwykłym zapychaczem. Może kiedyś developerzy (i niektórzy gracze) zrozumieją, że większa mapa nie zawsze znaczy lepiej. 

Nad ta gra siedzieli 8 lat a nie jak pewne inne firmy wypluwajace swoj syf co orku


  • 0

#662 Stan Napisany 25 października 2018 - 18:40

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 

Pytanie czy potrafili wypełnić tę ogromną przestrzeń ciekawymi atrakcjami czy może te tereny będą zwykłym zapychaczem. Może kiedyś developerzy (i niektórzy gracze) zrozumieją, że większa mapa nie zawsze znaczy lepiej. 

Nad ta gra siedzieli 8 lat a nie jak pewne inne firmy wypluwajace swoj syf co orku

 

Duke Nukem Forever czy Aliens Colonial marines powstawały po 10 lat i co i dupa. :cf: 


  • 0

#663 Chewie Napisany 25 października 2018 - 18:42

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Te gry byly wywalane do kosza z 10 razy wiec siedzieli nad nimi maks 1 rok.


  • 0

#664 Stan Napisany 25 października 2018 - 18:42

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

No top jak nad RDR2.W końcu dodatki do GTA Online same sie nie robią. 


  • 0

#665 burnstein Napisany 25 października 2018 - 18:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Może zamiast tak zawzięcie bronić gierki poczekajcie cierpliwie aż wam wasze kopie poprzychodzą, ograjcie na spokojnie i wtedy się wypowiedzcie na temat jej zalet, żeby się nie okazało, że wy tu strzępicie szable, a źli recenzenci znów was oszukali.


  • 0

#666 oranje Napisany 25 października 2018 - 18:44

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Średnia 97, ale dupki bolą.
  • 0

#667 burnstein Napisany 25 października 2018 - 18:50

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

To nie to, mnie nadal trzyma po gejpleju GTAV.


  • 0

#668 Kazuo Napisany 25 października 2018 - 18:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Pytanie czy potrafili wypełnić tę ogromną przestrzeń ciekawymi atrakcjami czy może te tereny będą zwykłym zapychaczem. Może kiedyś developerzy (i niektórzy gracze) zrozumieją, że większa mapa nie zawsze znaczy lepiej. 

Nad ta gra siedzieli 8 lat a nie jak pewne inne firmy wypluwajace swoj syf co orku

 

 

To ile rzeźbili tę grę nie znaczy automatycznie, że wszystko zrobili w niej dobrze. 

 

I bez hejtu, serio. Równie dobrze może być z tego hicior, tamtym postem chciałem tylko zwrócić uwagę, że wielkość mapy to niekoniecznie musi być powód do piania z zachwytu. 


  • 0

#669 Mateo Napisany 25 października 2018 - 18:59

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 110 Postów:
Hajp gier od Rockstar nieźle uderza do głowy. Od zawsze tak było, aż strach pomyśleć co będzie przy premierze GTA VI.
  • 0

#670 Chewie Napisany 25 października 2018 - 19:10

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

No top jak nad RDR2.W końcu dodatki do GTA Online same sie nie robią. 

Musial to byc strasznie maly team bo w wiekszosci to byl cut content z singla przerobiony pod online, jakos od 2016 ubranka strasznie ssaly i od tego czasu wydawali tylko rozpikselowane reskiny wiec designerow na stowe tam zadnych nie mieli. 90% to byly nowe pojazdy (czesto zabugowane albo niedorobione) bo one najbardziej sprzedawaly shrek cardy.

 

@Kazuo true


  • 0

#671 kostek Napisany 25 października 2018 - 19:27

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:

Oświetlenie w tej grze to jest jakiś jebany majstersztyk.

 

Bardzo fajna dyskusja o gierce. Jeden z rozmówców to Shane Sutterfield, dawny naczelny GameTrailers. Mesjasz w kontekście grafiki/prezentacji? Może, ale na bank nie pod względem gamepleju i rozwiązań openworldowych.

 

https://youtu.be/yoquLdQowYE

 

 


Ten post był edytowany przez kostek dnia: 25 października 2018 - 21:17

  • 0

#672 Woroq Napisany 25 października 2018 - 22:06

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 780 Postów:
RDR2 od Turka już działa :banderas:

Gram!

Światło o śnieg to pieprzone mistrzostwo świata! Jak to wyglada! Na OLEDzie ten obraz Was pozabija

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 25 października 2018 - 22:18

  • 1

#673 Zeus-Nelson Napisany 25 października 2018 - 22:28

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Wrażenia na szybko po jakiś 3h gry: GOTY. Mimo ze początek gry nie zrywa czapki z głowy,to z każda minuta wsiąka się coraz bardziej w giereczki.
Fajnie wyłapuje się coraz więcej szczegółow które zawsze robią wrażenie w grach R* (Ograbianie zwłok to w końcu porządna animacja a nie klikanie nad trupem jak w większości giereczki, skórowanie zwierzyny to prawdziwe obrabianie a nie wbijanie noża w bebechy)
Graficznie momentami jest ładnie a momentami jest niezłe Wow (nawet po GOW,Horizon czy Spider Manie). Wykonanie twarzy i ich mimika to w końcu dużo wyższa klasa niż w GTA, a efekty pogodowe i przyroda (szczególnie po opuszczeniu zimowego rejonu) dają mocno radę (widok na horyzoncie gór czy lasu :banderas: ).
Strzelanie w końcu ma więcej mocy niż w GTA (czuć ze broń to nie kapiszony). Jedyne co nie do końca mi póki co pasuje to system chowania za osłonę który momentami trochę ssie.
Muzyka i klimat to dla mnie mistrzostwo na każdym kroku.
Tak naprawdę nie dotarłem jeszcze do momentu w którym świat staje przed nami otworem,wie czuje ze najlepsze cały czas przede mną :) póki co odpaliłem na chwile żeby sprawdzić pierwsze wrażenie a wsiaknalem ii żałuje ze jutro trzeba wstać do pracy a potem wyjazd na weekend do rodziny...bo tak to podejrzewam ze cały weekend podbijalbym dziki zachód.

Ten post był edytowany przez Zeus-Nelson dnia: 25 października 2018 - 22:45

  • 6

#674 fingus Napisany 25 października 2018 - 22:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Mikołaj twarzy musi robić wrażenie.
  • 0

#675 Zeus-Nelson Napisany 25 października 2018 - 22:48

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Telefon zawsze lepiej wie co chce napisać ;)

Update po kolejnej godzinie : pierwsza przejażdżka wozem przez las w pobliżu strumienia i reszta Giereczek Piaskownic chowa się do budy - efekty świetlne między drzewami,woda,zwierzątka biegające w trawie,widok na horyzoncie - na Pro robi to dużo większe wrażenie niż chociazby plastikowy i nudny Horizon
  • 0

#676 vagrant3 Napisany 25 października 2018 - 23:24

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Mowilem ze z wiedźmina zostanie mokra plama
  • 0

#677 Shinigami Napisany 25 października 2018 - 23:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ograbianie zwłok to w końcu porządna animacja a nie klikanie nad trupem jak w większości giereczki, skórowanie zwierzyny to prawdziwe obrabianie a nie wbijanie noża w bebechy.


Da się skipować te animacje?
  • 0

#678 BeSOS Napisany 26 października 2018 - 06:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie. To jeden z zarzutów niektórych recenzentów.
  • 0

#679 tomasz Napisany 26 października 2018 - 06:36

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
Można zamknąć oczy.

Czytałem, że materiały publikowane przed premierą słabo sprzedają grę. W rzeczywistości jest lepiej niż można było sobie to wyobrażać. Pacing też inny niż w piątce. Zaczyna się spokojnie, bez ADHD, ale potem ogień (nie nudy, jak w rdr).
  • 1

#680 SosaiKyo Napisany 26 października 2018 - 06:46

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Średnia 97, ale dupki bolą.

Gta 4 też miała podobną średnią no i okazała się nudnym średniakiem i zarazem najgorszą częścią Gta.
  • 0

#681 tomasz Napisany 26 października 2018 - 06:52

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
W okolicach premiery urywała łeb.
  • 1

#682 Zeus-Nelson Napisany 26 października 2018 - 07:08

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Dla mnie póki co żadna wada tylko właśnie krok w dobra stronę: chcesz zgarnąć łupy = poświęć na to trochę czasu, a nie kliknij guzik nad trupem i biegnij do następnego.
Co do strzelania to nie do końca pozytywne wrażenie robi na mnie tez zwolnienie animacji przy jakimś soczystym Headshotcie. Element dodany trochę niepotrzebnie i psujący czasem dynamikę wymiany ognia.
Musze natomiast przyznać, ze animacja konia to nowy poziom - zwierze odpowiednio reaguje na zmianę terenu po którym się porusza - czy to idziemy pod górkę, biegniemy przez wodę czy śnieg. Dzięki temu jazda konna jest ciekawa, tym bardziej ze podobnie jak w RDR często towarzyszy jej rozmowa z innymi bohaterami. Na pewni jest o wiele milsza niż jazda samochodem w GTA gdzie ciężko było się czasem skupić na tym o czym rozmawiają postacie - tutaj koń tak jak w pierwszej części może podążać za inna postacią, a nawet bez tego jak puścimy guziki to i tak pojedzie jeszcze kawałek drogi sam nim stanie.
Co do samych postać to narazie ciężko
Mi się wypowiadać bo za mało gry za mną,ale jak to w grach R*, mamy plejadę barwnych bohaterów i ciekawych dialogów między nimi.
Ehh zazdroszczę Wam, bo mimo ze grałem pierwszy to na pewno w weekend zwiedzicie więcej dzikiego zachodu niż ja :<
  • 2

#683 Shinigami Napisany 26 października 2018 - 08:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Można zamknąć oczy.

Nie o to chodzi, że mnie to razi. Animacje niepotrzebnie przedłużające grę i odbierające kontrolę nad postacią będą nużące po kilku godzinach, a irytujące po kilkunastu. 

 

I to nie jest żaden hejt, uwielbiam pierwsze RDR. Wydaje mi się, że tam się dało nawet właśnie animację skórowania pominąć.


  • 0

#684 bartezoo Napisany 26 października 2018 - 08:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Średnia 97, ale dupki bolą.

Gta 4 też miała podobną średnią no i okazała się nudnym średniakiem i zarazem najgorszą częścią Gta.


GTA IV to najlepsze GTA na poprzedniej generacji.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 26 października 2018 - 08:21

  • 3

#685 Wezyr Napisany 26 października 2018 - 08:30

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 409 Postów:

Szkalowanie GTA IV? Trzymej mnie bo mnie częsie!


  • 1

#686 Nexus Napisany 26 października 2018 - 09:07

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
GTA IV było super. Tak było, nie zmyślam.
  • 0

#687 Shinigami Napisany 26 października 2018 - 09:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Rasy koni różnią się wielkością :banderas: Ale będę miał czesania grzyw w tej grze :olo:


  • 1

#688 BeSOS Napisany 26 października 2018 - 10:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ale ból dupci o GOTY.
  • 0

#689 Shinigami Napisany 26 października 2018 - 11:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

arGe03y_700bwp.jpg


  • 5

#690 tomasz Napisany 26 października 2018 - 12:09

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:
A kurczy się, gdy śnieg taja?
  • 0



Inne z tagami: