Skocz do zawartości

Zdjęcie

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1363 odpowiedzi na ten temat

#1201 Stan Napisany 27 grudnia 2018 - 23:33

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Zmień hobby. 


  • 0

#1202 Chewie Napisany 28 grudnia 2018 - 00:28

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Pro tip: ograj jak będziesz miał czas. Ewentualnie zagraj w jakieś call of duty/gre ktora przechodzi sie sama i trwa nie wiecej niz pare godzin, moze uncharted.


  • 0

#1203 Nyjacz Napisany 28 grudnia 2018 - 01:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Ja tam zrobilem skrina, bedzie co pokazywac znajomym, ktorzy chca na sile w cos grac, bo inni mowio, ze fajne. Jak mozna powiedziec, ze to gra roku i w tym samym poscie narzekac na wszystko? Kij z narzekaniem, bo gierki generalnie maja wady i mozna bawic sie dobrze przy srednich produkcjach - Ninja Gaiden 3 RE. Ale Ty piszesz, ze jestes znudzony i w ogole nie chce Ci sie grac. No niestety lub stety gry to medium, w ktore sie gra, a RDR2 zawodzi na calej linii jesli o to chodzi. Sterowanie, strzelanie, poruszanie sie, lazenie w kolko, goszinne podroze na koniu, pseudo rozbudowane mechaniki, ktore sir nudza po 5h, zjebany system kary i dobrego/zlego kowboja. Mogpbym tak wymieniac dlugo, ale najwazniejsze, ze w ogole brakuje ochoty na poznawanie ciekawie napisanej historii. 100h w tym spedzic jednak trzeba i nie jest to dla wszystkich, w temacie "jak mozna sie jarac tym gowniakiem?" na sasiednim forum wiekszosc uzytkownikow wymienia tam RDR2.

Kurzy, nie ma co sobie wmawiac, ze cos z Toba nie tak i musisz zmienic hobby. Dobrych gier nie brakuje, a jak widac rozdmuchanych tym bardziej. Niestety jest spora cenzura, Take 2 placi nawet uzytkownikom tutaj, bo jest ostre znecanie sie nad krytykujacymi. Niemniej my nie jestesmy karani, wiec mozesz odetchnac z ulga i przyznac, ze gameplay w tej grze smierdzi nieswieza ryba, a tu i owdzie nawet gownem. Trudna prawda lepsza niz szukanir winy w sobie.

Nigdy nie zapomne gierce Salt and Sanctuary za odtrucie po tym gejplejowym potworku. A szkoda, bo jak mowilem wielokrotnie, RDR2 ma dupne zalety.
  • 1

#1204 Stan Napisany 28 grudnia 2018 - 01:08

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

RDR2 to po albo razem z GoW najlepsza gra 2018. Takie są fakty. 


  • 1

#1205 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2018 - 01:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
nawet nie chce mi sie tego komentowac, posta nyu tym bardziej :yao:
  • 0

#1206 Nyjacz Napisany 28 grudnia 2018 - 01:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

RDR2 to po albo razem z GoW najlepsza gra 2018. Takie są fakty.

Wiadomix, bez dyskusji, takie som fakty i juz kurła
  • 0

#1207 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2018 - 01:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
jak spotkasz tych od płaskiej ziemi to też mówisz "nie no, mogą mieć rację" ?
  • 1

#1208 Stan Napisany 28 grudnia 2018 - 01:31

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jak ktos powołuje się na sąsiednie forum to z góry można uważać że jest niedorozwinięty. :cf: 


  • 0

#1209 Kurzy Napisany 28 grudnia 2018 - 01:56

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Największa porażka tej gry to właśnie strzelanie. Narobili tych broni, niby mobilizuje się do odkładania na lepsze a w sumie każda to to samo i rozwala się stada baranów hurtowo. No i bierzesz tytoń i walisz headshoty masowo z zabójcza precyzją. Zupełnie bez podjarki. No wcześniej mnie to nie bolało jakoś ale teraz co misja to ostra nakurwianka gdzie się rozwala 20-30 typów i jest to trochę nudne.

Na pewno powodem jest to, ze nie mam jakoś dużo czasu i takie Detroit mi w tym roku mega weszło przez 5 dni dobrego giercowania.

Zobaczymy co będzie dalej. Daje jeszcze kilka misji sobie :cf:

Dzięki Pozdro wiecie co jeszcze.
  • 0

#1210 Stan Napisany 28 grudnia 2018 - 02:45

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Nie bierz tytoniu, już tak łatwo nie będzie. 


  • 0

#1211 Chewie Napisany 28 grudnia 2018 - 02:57

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Kurzy ty grasz z auto aimem? Nie rozumiem dlaczego narzekasz, to tak jak bym wgrał aimbota do csa i narzekał, że jest za łatwo. Gra jest trochę archaiczna, ma naleciałości z gta które mają sporo ponad 15 lat, jest dużo momentów gdzie nic się nie robi tylko jeździ i słucha dialogów, to typowe dla serii gta. Natomiast fabuła jest tak dobra, że bardzo przyjemnie się tego słucha i ogląda. Dla fanów westernów to prawie gra perfekcyjna. 


  • 0

#1212 burnstein Napisany 28 grudnia 2018 - 08:45

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Jak ktos powołuje się na sąsiednie forum to z góry można uważać że jest niedorozwinięty. :cf:

 

Nie chce mi sie czytać całej dyskusji, i mam nadzieję, że nie wyciągam tego zdania z jakiegoś niespodziewanego kontekstu, ale jest ono mocno z dupy, bo tam rzeczywiście ktoś gra w gry i idzie o nich poczytać/pogadać. U nas jest raczej mocno każualowo i jeśli giereczka nie jest typowym głośnym tytułem, najlepiej 9/10, to jak znajdą sie za dwie osoby co w nią grają w jakimś tam w miarę zbliżonym okresie to dożynki i święto lasu.


  • 1

#1213 Pawlik Napisany 28 grudnia 2018 - 09:35

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

RDR2 jest super jako gra fabularna, ale imo za długa. Ja muszę ja sobie dawkować, godzina może dwie i więcej nie da rady, bo nuży schemat misji. Na początku zachłysnąłem się światem gry z czasem jednak chciałem poznać fabułę, ale tak jak mówię, nie daje rady zrobić więcej jak może 4-5 misji fabularnych na raz bo pomimo tego, że są super wyreżyserowane i napisane, to jednak zrobione na jedno kopyto. Szczerze, jak miałem ochotę pograć w grę a nie obejrzeć "film" to włączałem tego "crapa" Darksiders3 i bawiłem się dużo lepiej niż w RDR2.

 

Wiem, że RDR2 zamiata na innym levelu, że wchodzi w serducho i je wyrywa z tętnicami, ale robi to na zasadzie hollywoodzkiej superprodukcji.

Rozumiem Nyjacza i Kurzego, bo sam obecnie wolę sobie pograć w gry, ale jakbym miał chcice na fimową grę, to RDR2 by mną zamiótł. A tak to wczoraj włączyłem sobie Mutanta Year Zero :reggie:


  • 0

#1214 Nyjacz Napisany 28 grudnia 2018 - 09:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:

jak spotkasz tych od płaskiej ziemi to też mówisz "nie no, mogą mieć rację" ?


Odbior gry, a odbior faktow, to dwie inne sprawy. Choc tutaj sam sie zaoralem, bo wiele wad tej gry to fakty. No ale ok, dla Ciebie nieistotne, dla kogos bardzo i takich osob jest sporo, czego nie potrafisz z godnoscia przyjac. Dzieki Tobie zaczalem szerzej patrzec na swoje ulubione gierki i rozumiec, ze komus moga sie nie podobac mimo perfekcjonizmu gejplejowego na przyklad. Trudno, jest cos dla kazdego.
  • 0

#1215 lukaszSA Napisany 28 grudnia 2018 - 09:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

RDR 2 jest zajebiste. Poruszająca historia, świetna muzyka i przepiękne krajobrazy.

 

Sterowanie potrafi denerwować, strzelanie jest poprawne (ani razu nie kupiłem broni w sklepie, ciągle leciałem na tych samych, dead eye używałem tylko wtedy kiedy było wymuszone) a podczas godzinnej jazdy konnej co chwila robiłem screenshoty.

 

Mechaniki nudzą po 5h? Nie wiem, bo je olałem i cieszyłem się z tego co mi się podoba :reggie:

 

Nasza ukochana branża jest już na tyle duża, że jest miejsce na gry które skupiają się na konkretnych aspektach. Podoba ci się fabuła w RDR2 ale nie do końca jara cię gameplay? No to przegryzaj sobie RDRa jakimś gameplayowym crasherem jak Smash. To nie jest nic trudnego


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 28 grudnia 2018 - 09:49

  • 1

#1216 oranje Napisany 28 grudnia 2018 - 10:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
RDR jest niestety za krótkie.
  • 0

#1217 Nyjacz Napisany 28 grudnia 2018 - 10:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 008 Postów:
Rozumiem, ze u Ciebie wszystkie drogi prowadza do zagrania w rdr, nie ma opcji na odpuszczenie :P

To rada dla Ciebie, zrozum, ze nie jest uniwersalna i nie kazdy potrzebuje po prostu odpoczac.
  • 0

#1218 Stan Napisany 28 grudnia 2018 - 11:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Jak ktos powołuje się na sąsiednie forum to z góry można uważać że jest niedorozwinięty. :cf:

 

Nie chce mi sie czytać całej dyskusji, i mam nadzieję, że nie wyciągam tego zdania z jakiegoś niespodziewanego kontekstu, ale jest ono mocno z dupy, bo tam rzeczywiście ktoś gra w gry i idzie o nich poczytać/pogadać. U nas jest raczej mocno każualowo i jeśli giereczka nie jest typowym głośnym tytułem, najlepiej 9/10, to jak znajdą sie za dwie osoby co w nią grają w jakimś tam w miarę zbliżonym okresie to dożynki i święto lasu.

 

Taka odpowiedź na zwykłe robienie sobie jaj. Co z wami ostatnio? :olo: 


  • 0

#1219 burnstein Napisany 28 grudnia 2018 - 11:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Może i jaja, ale uznałem, że sytuacja potrzebuje wyjaśnienia :sir:


  • 0

#1220 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2018 - 11:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Potwierdzam, jak chcę poczytać coś o grze to sprawdzam PSXE, tutaj to tylko płacz malkontentów!
  • 0

#1221 Hellmans Napisany 28 grudnia 2018 - 11:30

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

W gry się gra a nie o nich czyta :cf:


  • 3

#1222 fingus Napisany 28 grudnia 2018 - 11:34

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Czytać o grach? Może jeszcze słuchać o filmach lub oglądać o książkach? :ohgod:
  • 0

#1223 burnstein Napisany 28 grudnia 2018 - 11:34

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Pierw trzeba poczytać by dokonać racjonalnych zakupów, chyba, że to Nintendo, bo wtedy bierze sie wszystko jak leci, albo Xboks, bo wszystko jest w Gejpasie.


  • 0

#1224 fingus Napisany 28 grudnia 2018 - 11:38

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Racjonalne zakupy? Ile Ty masz lat? 40?
  • 0

#1225 burnstein Napisany 28 grudnia 2018 - 11:42

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

No.


  • 0

#1226 fingus Napisany 28 grudnia 2018 - 11:48

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
:pika:
  • 0

#1227 filip Napisany 28 grudnia 2018 - 12:37

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

RDR2 to gra z przyszłości i to dlatego uważam ma taki a nie inny odbiór.

 

R* to dobrze to wyczuli stąd wiedzieli, że mogą sobie pozwolć by wszystko było takie wooolne i często przeciętne bo i tak nawet głaskanie konia jest techniczne na tak innym poziomie, że większość  będzie mieć mokro. 

 

Niestety mimo, że to fajny teaser/demo tego co będziemy mieć za kilka lat, to wciąż jest to teaser gry z nie mojej bajki. I patrząc po argumentacji, to ogół nawet nie wie czemu ta gra jest taka dobra i czemu tak łatwo jest odwrócić wzrok od jej zwyczajnie kiepskich aspektów. Bo jak się chce pograć w grę z gejplejem, to przecież można włączyć coś innego. :dunno: Podobny klimat był kiedyś wokól crysisa.

 

Może się toto bardzo zestarzeć szybciej niż się teraz wydaje, gdy tylko branża dogoni rdr w aspekcie technicznym.

 

 

Hate me all you want  :cmok:

 

giphy.gif

 

 

 

 


Ten post był edytowany przez filip dnia: 28 grudnia 2018 - 12:37

  • 0

#1228 lukaszSA Napisany 28 grudnia 2018 - 13:09

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Nie wie? Wszyscy są zgodni że tutaj na pierwszym miejscu jest scenariusz i świat
  • 0

#1229 Hellmans Napisany 28 grudnia 2018 - 13:15

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ile bym dał żeby inne gierki niosły taki ładunek emocjonalny, miały tak znakomicie napisane postacie i fabułę co to "demo/teaser".

Szkoda na was strzępić ryja.


  • 1

#1230 Schrodinger Napisany 28 grudnia 2018 - 13:15

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 974 Postów:
Scenariusz, dialogi, postaci, świat, klimat - ja grałem tylko dla tego, mam wyjebane w zbieranie tego całego tałatajstwa, wyjebane w multi czy w to że strzelanie nie jest jak w Gearsach czy Titanfallu 2 :yao: Jak ktoś jest takim gemplejowym zjebem jak Nyu czy inny Kazuo to niech wraca do gierek 2D na PSX.

Scenariusz, dialogi, postaci, świat, klimat - są w tej grze tak dobre że żadna inna gierka nie ma podejścia i pewnie długo nie będzie miała.

RDR2, Wiedźmin 3 i Zelda - złota trójka tej generacji, każda na swój sposób genialna :king:
  • 1



Inne z tagami: