Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo Switch - pogadanki

Nintendo NX

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6736 odpowiedzi na ten temat

#4411 Kaxi Napisany 01 stycznia 2019 - 16:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

To potwierdzenie czy zaprzeczenie plotek?


  • 0

#4412 lukaszSA Napisany 01 stycznia 2019 - 17:00

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Potwierdzenie tego, że Pro raczej nie wyjdzie w tym roku


  • 0

#4413 BeSOS Napisany 01 stycznia 2019 - 17:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Po co miałby wychodzić w tym roku?
Gry sprzedają się jak wściekłe, konsole znikają z magazynów. Na grafikę też ludzie jeszcze nie narzekają. Zrobią Prosiaka jak faktycznie przyda się ta dodatkowa moc. IMO nie wcześniej jak druga połowa 2020.
  • 0

#4414 Schrodinger Napisany 01 stycznia 2019 - 17:22

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Prosiak wyjdzie razem z nextgenami pewnie
  • 0

#4415 tomasz Napisany 01 stycznia 2019 - 17:28

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:

Ma ktoś problem z analogiem od lewego joy-cona??? Mi raz na jakiś czas przeskakuje w lewo lub w prawo (np. chodzę po e-shopie i zamiast jedengo okienka przeskakuje 2-3) lub postać w grze dłużej chodzi (puszczam analoga a postać jeszcze łazi chwilę bez inputu). Bawiłem się w kalibrację, czyszczenie i różne pierdy i gówno. Dodatkowo chciałem się spytać czy grał ktoś na lewym joy-conie od Hori (ten co ma krzyżaka zamiast guzików)? Fajne to?

Miałem to. Zdjąłem gumkę, przeczyściłem, przedmuchałem i śmiga.
  • 0

#4416 BeSOS Napisany 01 stycznia 2019 - 17:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To już prędzej teraz wydadzą jakiś refresh designu bez zmiany w bebechach a następna wersja będzie czymś Ala Scorpio w przypadku Xboksa. Pełna kompatybilność i sporo więcej mocy. Teraz pewnie ładnie zarabiają na każdym SKU skoro w środku siedzi chip z 2015 roku.
  • 0

#4417 Starh Napisany 01 stycznia 2019 - 17:41

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Uważam, ze wersja pro wyjdzie na początku 2020, żeby pobudzić sprzedaż na koniec q1.

W 2019 maja taki line up, ze sprzedadzą tego w cholerę... samo animal crosing z prawdziwymi pokemonami sprzedadzą spokojnie 15m switchow.

Swoją droga jestem mega zadowolony z ponownego zakupu, gram ciagle i na pewno konsola zostanie u mnie do wydani wersji „pro/New”.

Swoją droga pro controller to sztos padzik, od razu lepiej się gra i mogę każdemu polecić z czystym sumieniem :)!

Ten post był edytowany przez Starh dnia: 01 stycznia 2019 - 17:45

  • 0

#4418 BeSOS Napisany 01 stycznia 2019 - 18:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gdyby nie beznadziejne przyciski ABXY...

A 2019 faktycznie zapowiada się o wiele lepiej niż 2018. Metroida co prawda na 100% wydadzą w 2020 ale i tak będzie nowy Pokemon, AC i LM3...do tego jest nadzieja na Bayo 3 :)
  • 0

#4419 Starh Napisany 01 stycznia 2019 - 18:05

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Gdyby nie beznadziejne przyciski ABXY...

A 2019 faktycznie zapowiada się o wiele lepiej niż 2018. Metroida co prawda na 100% wydadzą w 2020 ale i tak będzie nowy Pokemon, AC i LM3...do tego jest nadzieja na Bayo 3 :)

Mi tam odpowiadają ;)
Zapomniałeś o Fire Emblem :)
  • 0

#4420 lukaszSA Napisany 01 stycznia 2019 - 18:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

No, na Prosiaka na razie jeszcze za wcześnie. Nie jest potrzebny, bo developerzy nie mają problemów z mocą tylko z pojemnością kartridży (kilkadziesiąt dolarów za cart 32GB to jeden z powodów dla których gotowe porty kilku gier nie zostały wydane (wśród nich GTA V)).

 

W tym roku przydałaby się jakaś obniżka ceny, więc albo wyjdzie jakiś model XL czy Slim za $299 i jednocześnie pierwszy model dostanie obniżkę ceny, albo wyjdzie jakiś 2DS Switch, czyli tańszy model przeznaczony dla dzieci. Choć w sumie nie wiem na czym można by tutaj oszczędzić. Najdroższe są tutaj Joy-Cony a one są niezbędne.

 

W każdym razie muszą mieć coś czym zastąpią 3DSa


  • 0

#4421 Starh Napisany 01 stycznia 2019 - 19:00

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Stawiam również, ze wydadzą mniejszego switcha w wersji zunifikowanej czysto handheldowej (spasowane na stałe joye, bez rocka etc).
  • 0

#4422 BeSOS Napisany 01 stycznia 2019 - 19:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To jest chyba jedyne co mogą zrobić bo drugiego wariantu joycnow dla małej konsoli raczej nie zrobią. Tylko co wtedy z gierkami które w większym stopniu korzystają z joyconow, odpada bo 1-2 Switch.
Ja bym nie liczył na obniżkę ceny modelu bazowego. Nintendo nigdy nie obniża cen sprzętu chyba że się dupnie sprzedaje.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 01 stycznia 2019 - 21:33

  • 0

#4423 Schrodinger Napisany 01 stycznia 2019 - 19:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
prędzej będą sprzedawać konsolę bez docka, tego szkieletu dla joyconów i kabli
  • 0

#4424 Starh Napisany 01 stycznia 2019 - 19:35

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

prędzej będą sprzedawać konsolę bez docka, tego szkieletu dla joyconów i kabli

Tez tak może być.

Ogólnie to na bank wypuszcza jakiś wariant tylko handheldowy. Z drugiej jednak strony skoro to się aktualnie tak sprzedaje, to mogą mieć w dupie jakieś tam warianty i skupić się nie grach.
  • 0

#4425 Schrodinger Napisany 01 stycznia 2019 - 19:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
tylko ze takie wypuszczanie handhelda bedacego switchem to jakby pozbawianie sie dodatkowego zarobku w formie handhelda

taki lukaszasa ma teraz 3dsa i switcha, teraz mialby tylko switcha
  • 0

#4426 lukaszSA Napisany 01 stycznia 2019 - 19:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Nie chodzi o handhelda tylko o tani produkt. Switch ma cenę premium, średnio się nadaje na prezent dla dziecka. 2DS z Mario Kart 7 teraz sprzedają za $80.


  • 0

#4427 Starh Napisany 01 stycznia 2019 - 19:52

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Nie chodzi o handhelda tylko o tani produkt. Switch ma cenę premium, średnio się nadaje na prezent dla dziecka. 2DS z Mario Kart 7 teraz sprzedają za $80.

Ale wiesz Łukasz Nintendo obniżyło cenę 3DSa dopiero po bombie sprzedazowej - dali zniżkę i ten program ambasador.
  • 0

#4428 lukaszSA Napisany 01 stycznia 2019 - 19:57

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Tak, i po raz pierwszy w historii sprzedawali konsole bez zysku.

 

Wypuszczenie nowego modelu wymusi zmianę ceny obecnego. Bo raczej nie wypuszczą nic za więcej niż 3 stówy. Mario Kart sprzedaje się zbyt dobrze żeby go już teraz dodawać za darmo, więc muszą inaczej kombinować.


  • 0

#4429 Kaxi Napisany 02 stycznia 2019 - 23:06

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Jeśli wydadzą wariant budget, to standard pozostanie bez zmian. 

 

Mogę wydać wariant slim/deluxe z większą pamięcią wewnętrzną, który powoli wypchnie obecny model, i utrzyma obecną cenę w dolarach, PRowo sprzedaną jako podniesienie wartości za ten sam hajs.


  • 0

#4430 burnstein Napisany 03 stycznia 2019 - 08:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Jeśli wydadzą wariant budget, to standard pozostanie bez zmian. 

 

Mogę wydać wariant slim/deluxe z większą pamięcią wewnętrzną, który powoli wypchnie obecny model, i utrzyma obecną cenę w dolarach, PRowo sprzedaną jako podniesienie wartości za ten sam hajs.

 

To co cie powstrzymuje ;)


  • 0

#4431 Tynio Napisany 03 stycznia 2019 - 10:09

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Ciekawy jestem czy Nintendo coś wymyśli w tym roku.

Konsola w Obecnej formie jest i tak okrojona do minimum co powinno być.

 

Wersja mini czy max musi być kompatybilna z akcesoriami jakie zostały wydane.

 

Stawiam na kosmetyczne zmiany czyli 

- nowa ulepszona stracja dokująca  

- zmiana ekranu na coś lepszego 

- zastosowanie nowego/lepszego chłodzenia 

- zwiększenie dostępnej pamieć z 32 GB na minimum 64/128 GB


  • 0

#4432 Schrodinger Napisany 03 stycznia 2019 - 10:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Apple pokazuje że nic nie musi być kompatybilne :cf: 


  • 0

#4433 lukaszSA Napisany 03 stycznia 2019 - 10:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Jakie akcesoria?


  • 0

#4434 tomasz Napisany 03 stycznia 2019 - 10:23

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:
Wątpię, by pamięć mieli powiększyć, bo i tak są wyjątkowo łaskawi, że bez większych utrudnień można ją łatwo rozszerzyć standardową kartą micro sd. To nie chuje z sony, wymyślający swoje specjalne superdrogie memorki (Vita) albo złodzieje z Apple, którzy każą sobie płacić absurdalne kwoty za warianty z większą pamięcią, do tego sprytnie usuwając złoty środek najrozsądniejszych pojemności w ich telefonach, tak aby zostały opcje a) za mało GB i drogo, b) za dużo GB i wchuj drogo.
  • 0

#4435 Hellmans Napisany 03 stycznia 2019 - 10:25

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Gdyby wypuścili tańszy wariant stacjonarny to bym chętnie wymienił, 90% czasu póki co gram w docku.


  • 1

#4436 Tynio Napisany 03 stycznia 2019 - 10:50

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Apple pokazuje że nic nie musi być kompatybilne :cf:

 

E bez przesady kabelek mają od lat taki sam który pasował od 5/5s aż do dziś. 

 

Jakie akcesoria?

 

joy-cony, strap i   grip (więcej niż nie było)

 

Wątpię, by pamięć mieli powiększyć, bo i tak są wyjątkowo łaskawi, że bez większych utrudnień można ją łatwo rozszerzyć standardową kartą micro sd. To nie chuje z sony, wymyślający swoje specjalne superdrogie memorki (Vita) albo złodzieje z Apple, którzy każą sobie płacić absurdalne kwoty za warianty z większą pamięcią, do tego sprytnie usuwając złoty środek najrozsądniejszych pojemności w ich telefonach, tak aby zostały opcje a) za mało GB i drogo, b) za dużo GB i wchuj drogo.

 

No mniej niż 32GB nie mogą dać, a taka prawda że różnica w cenie między 32GB a 64GB jest niewielka więc będzie lepiej na papierku to wyglądać. 

 

Gdyby wypuścili tańszy wariant stacjonarny to bym chętnie wymienił, 90% czasu póki co gram w docku.

 

No ja własnie myślę, że pójdą w droższy wariant niż w taniość. 

 

ECO  wersja Switcha  :hmmm: 

 

Oczywiście to były tylko moje wywody, ale myślę że będą coś kombinować w tym roku z ceną konsoli. 


  • 0

#4437 lukaszSA Napisany 03 stycznia 2019 - 11:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Kompatybilności z Joy-Conami nie tykną, bo Joy-Con to nie jest akcesorium tylko w zasadzie cześć konsoli.


  • 0

#4438 BeSOS Napisany 03 stycznia 2019 - 11:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No wiadomo. A dwa że w tym roku nie będzie żadnej rewizji ani obniżki ceny.
  • 0

#4439 funditto Napisany 03 stycznia 2019 - 21:12

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Kilka plotek:

- Gaming Intel twierdzi, że jedno z jego źródeł potwierdza, że 10 stycznia będzie Direct

- pojawił się jakiś przeciek o tym co będzie pokazane w ND, ale udowodniono, że autor przecieku ściemnia przynajmniej w niektórych elementach 

- Emily Rogers napisała, że będzie zaskoczona jeśli w którymś miesiącu tego roku Nintendo nie wyda chociaż jednego tytułu. Na pytania innych użytkowników resetery czy oznacza to, że również w lutym wyjdzie jakiś ich tytuł odpisał, że niekoniecznie, ale mają tyle gier na ten rok, że będzie zaskoczona jeśli któryś miesiąc będzie pusty

- kingzell (inny z informatorów resetery, który kilka razy ujawnił coś przed Directem) napisał dzisiaj, że nie chce robić hype'u, ale powinniśmy być gotowi na TRYLOGIĘ I 2D.

Zaczęły się spekulacje czy chodzi o jedno uniwersum, np.

Metroid - Trilogy + Samus Returns (2D) lub jej sequel

Zelda - Wind Waker + Twilight Princess + Skyward Sword (trylogia) + A Link Between Worlds lub nowa Zelda (2D)

..czy może o dwa różne, np. kombinacje powyższych lub ze zmianą w postaci Pikmin Trilogy

- gdy ludzie tworzyli kolejne pomysły co sugeruje kingzell - on napisał kolejny raz: "And guys, if you liked BOTW you will like next year" (2020)

Jeśli to prawda to ten i następny rok zapowiadają się jeszcze lepiej. Tym bardziej jeśli sprawdzą się spekulacje mówiące o tym, że Nintendo rzuci największe bomby w okolicach premier nextgenów (Zelda 3D + Mario 3D + Metroid Prime 4)

Ten post był edytowany przez funditto dnia: 03 stycznia 2019 - 21:15

  • 0

#4440 Mateo Napisany 03 stycznia 2019 - 21:15

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:

Łykam Skyward Sworda jak pelikan. :sir:

 


  • 0



Inne z tagami: