Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Odyssey

Mario Nintendo Switch

• Zaloguj się by odpowiedzieć
699 odpowiedzi na ten temat

#691 Jedyn Napisany 08 styczeń 2018 - 13:14

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 20269 Postów:
Dostaniesz jak skończysz BB.
  • 0

#692 Godot Napisany 08 styczeń 2018 - 13:15

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22951 Postów:
Od Ciebie nie chcę :foch:
  • 0

#693 Kaxi Napisany 08 styczeń 2018 - 13:25

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11853 Postów:

Mnie od Galaxy rok temu odepchnęły kuliste poziomy, w których irytowało mnie sterowanie i ogólnie widok. Będzie port na Switcha, to spróbuję raz jeszcze.

Kuliste poziomy były świetne, lepsze były tylko te ze skakaniem od jednego środka grawitacji do następnego.

• 0

#694 fingus Napisany 08 styczeń 2018 - 14:55

fingus

• Moderatorzy
  • 31828 Postów:
Galaxy też nie było bezbłędne, miało troche słabujących gwiazdek (np. skakanie zwierzakom po głowach albo rozwalanie skrzynek bombami), ale jako całość oczywiście bardzo dobra gra (zwłaszcza dwójka). Za to Odyssey ma coś czego Galaxy brakowało - poczucie faktycznego świata (lub raczej światów), co zapadnie w pamięć, a nie jakiś tam zbiór niepowoazanych leveli. Mocno liczę na dwójeczkę (i że nie będe musiał na nią czekać dłużej niż 2 lata).
  • 0

#695 Tawotnica Napisany 08 styczeń 2018 - 17:11

Tawotnica

Samus Aran

• Reformatorzy
  • 10048 Postów:

Za to Odyssey ma coś czego Galaxy brakowało - poczucie faktycznego świata (lub raczej światów), co zapadnie w pamięć, a nie jakiś tam zbiór niepowoazanych leveli.

To raczej zarzut do 3D World, nie do Galaxy. SMG przez swój kosmiczny motyw imo zgrabnie wciskało bardziej abstrakcyjne światy jak Flipswitch Galaxy (te platformy [?] zmieniające kolor) pomiędzy standardowe domy duchów, pływanka czy latanie jako pszczółką po miodzie :olo:  

Odyssey również nie szczędzi niepowiązanych z danym światem mini-poziomów w rurach, a podróżowanie po kolejnych miejscówkach statkiem mieliśmy w Galaxy 2. 

Do tego SMG zapada w pamięć przez swoją mistrzowską muzykę. Łatwo sobie przypomnieć co to było Gusty Garden Galaxy, bo nic, nic a nic z późniejszych Marianów nie ma startu do tego kawałka:

Jeśli już miałbym wymieniać jakieś wady Galaxy to bym spojrzał na niektóre power-upy. Sprężyna jest jednym z najsłabszych w serii. 

• 0

#696 fingus Napisany 08 styczeń 2018 - 17:29

fingus

• Moderatorzy
  • 31828 Postów:
W World oczywiście było to jeszcze bardziej widoczne, ale z Galaxy miałem tak samo - ok, jest motyw przewodni planet i zabaw grawitacją, ale nie ma "świata", a jedynie osobne levele, może czasem trochę powiązane tematycznie, ale są to zupełnie osobne miejscówki. Tutaj organizacja podoba mi się o wiele bardziej, jak i to, że więcej czasu spędzamy na jednym świecie, czeszemy wszystkie zakamarki w poszukiwaniu moonów itd.
  • 0

#697 Rudolf Napisany 12 styczeń 2018 - 23:00

Rudolf

Rumfer

• Forumowicze
  • 3955 Postów:
Mam wyczyszczone Cap, Cascade i Sand Kingdom. Zaczynam teraz Wooden, gra jest G E N I A L N A. Jeśli utrzyma poziom to nie mam słów, nie wiem czy by nie poszło jako GotY zamiast Zeldy (dalej nieskończona, bo nie mam teraz czasu na dłuższe sesje), switch taki dobry :banderas:

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 12 styczeń 2018 - 23:01

• 0

#698 Schrodinger Napisany 13 styczeń 2018 - 02:05

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 51905 Postów:

czas w wyścigu w Lake Kingdom na Was czeka bezskillowcy :cf: 

• 0

#699 Rudolf Napisany 16 styczeń 2018 - 11:32

Rudolf

Rumfer

• Forumowicze
  • 3955 Postów:

Czy  ta gra ma jakichś trudnych&fajnych szefków?  Wszystko jest 11/10 poza bossami właśnie, te króliki to jakaś paść pod względem designu (do tego są łatwi), jedyna w miarę była ta z zębatą kulą na smyczy. Tak to tylko  główni w Sand i Wooden Kingdom byli bardzo spoko (niestety, dalej łatwi).

• 0

#700 Nyjacz Napisany 16 styczeń 2018 - 11:33

Nyjacz

IDKFA

• Forumowicze
  • 6974 Postów:

Jest jeden trudniejszy + bonusowy ostatni za wszystkie moony. Ale i tak są łatwi ;P

Jak szukasz wyzwania, to platformowe są rzadko. Ostatnio bonusowy level, niektóre moony w przedostatnim. I tyle. Reszta wyzwania siedzi w kminieniu jak zebrać niektóre moony.

• 0

Inne z tagami: