Skocz do zawartości

Zdjęcie

Top 10 (albo i mniej ) gier na WiiU

• Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 funditto Napisany 23 październik 2016 - 01:07

funditto

Dante

• Forumowicze
  • 1460 Postów:
Tak jak proponowałem w pogadankach wrzucam temat o tym w co
trzeba zagrać na WiiU. Pewnie już dużo ruchu w tym dziale nie będzie, więc myślę, że warto chociaż pożegnać pierwszą konsolę tej generacji, a topka przydać się może tym, którzy będą chcieli jeszcze kupić WiiU z uwagi na brak kompatybilności w Switchu.

W moim top 10 nie będzie wersji HD (gdyby nie to - pierwszy byłby Wind Waker, który jest niezmiennie moją ulubioną grą od lat) ani gier wrzuconych do Virtual Console, nawet jeśli prędzej nie były dostępne w Europie (Earthbound), ale Wy możecie je uwzględniać.

10.Super Mario Maker

Dwuwymiarowe Mariany mnie nie nudzą. Dodatek LuigiU uważam za jedno z najlepszych DLC w historii, jednak gdy zapowiedziano Makera nie byłem przesadnie zachwycony.. brak co-opa też mi się strasznie nie podobał, jednak gdy gra wyszła i zacząłem oglądać te wszystkie wykręcone plansze wiedziałem, że muszę spróbować, gdy w końcu kupiłem pierwsze wrażenie było średnie.. plansze graczy wydały mi się dosyć zwyczajne - jednak nie poddałem się, zacząłem
szukać stron z najlepszymi planszami i rozumiem fenomen tej gry. Chętnie ogram drugą część Makera z tłami z Yoshi Island na Switchu
9. Pokken Tournament

Smasha na N64 reklamowano jako możliwość sklepania Pikachu.. wreszcie po latach pojawiła się bijatyka z samymi pokami. Jako fan
uniwersum nie mogłem sobie jej odmówić, ale nie spodziewałem się, że będzie tak dobra. Pewnie, że poków jest za mało, ale inne rzeczy (jak np. pomysł z levelami) zagrały bardzo dobrze i dały jedyną w swoim rodzaju bijatykę.

8. Fast Racing Neo

Zastanawiałem się czy FRN powinien być w tej 10..żeby dokładnie to ocenić odpaliłem go dzisiaj przy okazji kupując DLC z nowymi trasami i nie mogłem się oderwać, dlatego ten wpis ląduje dopiero o tak późnej godzinie. Dla tych, którzy tęsknią za Wipeoutem lub F-zero pozycja obowiązkowa, dla fanów szybkich wyścigów w stylu Burnouta też !

7. Yoshi's Woolly World

Teoretycznie zwykła platformówka 2d, dla niektórych nie dorastająca do pięt Yoshi's Island - dla mnie: najlepsza platformówka 2d od czasu Donkey Kong Country Returns i najspokojniejsza platformówka w historii. Fenomenalna grafika, sporo pomysłów i dobrze wyważony poziom trudności (do przejścia bez problemu, do wymasterowania dla nielicznych).

6. Super Smash Bros WiiU

Każdy Smash jest świetny..i każdy jest słabszy niż Melee.. ten
niestety też, ale nie brakuje mu aż tak wiele..największy wybór postaci, najwięcej graczy na ekranie i nadal niesamowita grywalność, a to wszystko w 1080p i 60 fps ;)

5. Lego City Undercover

To prawda, że najlepszy sandbox na tej generacji to jak dotąd GTA 5, ale LCU to nr 2. Żaden Saints Row czy Sleeping Dogs tego nie zmieni. Humor, pomysły na misje główne i naprawdę dobrze rozwiązane wykorzystanie padleta. Chyba najbardziej niedoceniany ex na WiiU.
4. Super Mario 3D World

Wiele było narzekania, że to nie prawdziwy Mario 3D, że to mission pack do 3D Land..jednak dla mnie lepszy niż Galaxy i kop w ryj prawie tak mocny jak gdy pierwszy raz zagrałem w SM64

3. Splatoon

Pamiętam zapowiedź na E3..większość się z tego śmiała - mi się podobało, ale nawet nie przeszło mi przez myśl, że właśnie pojawia się seria, w którą będę chciał latami grać online. Nie lubię online, jestem wychowany na grach singlowych plus ew. z kanapowym coopem. Wyjątkiem był dotąd Mario Kart i Fifa UT. Jednak Splatoon to taki Mario Kart tps'ów,dlatego bez problemu dołączył do tego grona.
2. Xenoblade Chronicles X

RPG'ów też zazwyczaj nie lubię..japońskich szczególnie..ale lubię sf i chciałem zobaczyć na co stać graficznie WiiU, więc zaryzykowałem i po grubo ponad 100 godzinach muszę stwierdzić, że jednak lubię RPG'i i gdyby pojawił się remaster na Switcha to mógłbym wbić kolejne 100-150 h, bo system walki jest rewelacyjny.

1. Mario Kart 8

Tutaj chyba nie muszę nic tłumaczyć. Zdecydowanie najbardziej dopakowana gra na tą konsolę, najlepsza część serii, rewelacyjne DLC, najlepsze wyścigi tej generacji (lepsze nawet niż Horizon 3) i multiplayer, który nie znudzi się chyba nigdy. Gdyby nie skopany tryb battle byłaby gra idealna.
  • 1

#2 fingus Napisany 23 październik 2016 - 08:29

fingus

• Moderatorzy
  • 31166 Postów:
W sumie mój wybór top byłby podobny. No, pomijając to, że nie jarają mnie ścigałki, nawalanki, sieciowe szuterki i erpegowe sandboksy na fefset godzin (nawet mesyjasz obecnej generacji). Więc na liście zostają Supa Mario Sri-Di Worldu (które nie było w stanie dorównać Galaksemu, ale było całkiem fajne, zwłaszcza w dalszych światach, gdy gra zaczęła nareszcie stanowić wyzwanie) oraz Lego City (muszę w końcu wyciągnąć konsolę z szafy i w nie zagrać, bo leżakuje mi na półce od premiery). :reggie: Ogólnie zepsułem się w tej generacji, bo gram mało i słabo, ale to co robię na WiiU to zakrawa skandal.
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 23 październik 2016 - 09:46

Tawotnica

Samus Aran

• Reformatorzy
  • 9923 Postów:
ASEP01.png1. Tokyo Mirage Sessions #FE

Jeśli miałbym opisać wrażenia z pierwszych godzin hasłowo, to na myśl przychodzą mi „orzeźwiające”, „wesołe” i „zwariowane”. Poczynając od wściekło-zielonych menusów, przez lekkostrawną fabułę o celebrytach-nowicjuszach, po przesadzone animacje walk – wsadzasz płytkę TMS do konsoli i z napędu zaczyna świecić słońce!
[...]
Na pytanie czy fani SMT i FE będą zadowoleni z tego typu crossovera mogę już teraz odpowiedzieć twierdząco. To jest spin-off Megami Tensei na miarę Persony w przepysznej glazurze z Fire Emblem.

http://nikogoforum.p...s-fe/?p=1771988

---------------------------------------------------------------------

ARKP01.png2. Donkey Kong Country Tropical Freeze

Świątynie, a szczególnie 2-K Bopopolis :bowdown: Są trochę krótsze niż w DKCR, ale to co Retrosi dowalili w tych poziomach :mog: aż przez chwilę pomyślałem "pieprzyć Metroida, niech robią trzeciego Konga!", serio. Literkowane levele to na luzie poziom post-game SM3DW, jeżeli chodzi o pomysłowość i dopracowanie. W tle to się tyle dzieje, że czasem nie ogarniam skakania, bo się zagapię na jakieś szczury rąbiące drewno czy pingwiny rzucające w siebie bananami. Zauważyliście jak połączone są ze sobą poziomy i nawet światy w backgroundzie? Pod koniec każdego levelu widać kawałek następnego, przez co powstaje uczucie, że rzeczywiście się przemierza wyspę zamiast tylko łupać randomowe plansze. Takiej spójności mi właśnie brakowało w Marianie na WiiU! Donkey Kong nowym królem platformówek, Mario niech idzie na emeryturę.

http://nikogoforum.p...eeze/?p=1533855

AQUP01.png3. Bayonetta 2

Powstarzam sobie drugi raz story i nie mogę wyjść z zachwytu jak przegenialny jest początek Bayo2. Jazda bez trzymanki to mało powiedziane. Prolog + pierwsze IV rozdziały to tak mistrzowskie skonstruowanie napięcia, że po udanej walce z Lumen Sage ma się ochotę wyjść na balkon i z całego głosu krzyknąć "FUCK YEAH". Inne gry kończą stopniować akcję tam gdzie Bayonetta zaczyna :bowdown:

http://nikogoforum.p...ta-2/?p=1622257

AMKP01.png4. Mario Kart 8

Jeżeli chodzi o trasy to pierwszy raz od dłuższego czasu jest świetna zimowa - Mount Wario. Tyle tam się dzieje, że spokojnie ze trzy plansze można by z niej zrobić. Najpierw góry, potem rzeka na końcu zjazd ze stoku narciarskiego. Good shit. Cloudtop Cruise, trasę w chmurach trochę podobną do tej z Mario Kart: Super Circuit też zapamiętałem dobrze, bo leci w niej aranżacja z Mario Galaxy. Świetny jest też dom strachu, Bowser's Castle i trasa pustynna.
[...]
Nie moja wina, że to Mario Kart jest tak dobre, że jak przysiądę to nie mogę się oderwać i gram aż oczy pieką i palce bolą :ftopa:

http://nikogoforum.p...rt-8/?p=1567874
http://nikogoforum.p...rt-8/?p=1569065

ARDP01.png5. Super Mario 3D World

Sound design to kolejny drobiazg wpływający na "magię" Nintendo. Pierwszy opad szczeny spowodowało u mnie… szkło! Yup. Odgłosy rozwalania szklanych blocków w 1-2 są bezbłędne. Podobnie tupanie po nowych, szklanych rurach. Dodać do tego dochodzi miks unowocześnionych dźwięków ze starszych odsłon i długoletni fani klaskają w łapy z zachwytu.
Masa drobiazgów sprawia, że od razu wiadomo, że mamy do czynienia z nowiutką, dopieszczoną odsłoną a nie kotletem. Food for thought: to się czuje już od pierwszego levelu, tego samrgo, który na pokazie E3 tak był krytykowany.

http://nikogoforum.p...orld/?p=1504090

AX5D01.png6. Xenoblade Chronicles X

Otwarty świat bez restrykcji fabularnych czy niewidzialnych ścian pochłania bez reszty. Moje pierwsze 30h grania to odkrywanie kolejnych skrawków mapy. Od początku ma się dostęp na każdy kontynent, trzeba tylko wyczaić bezpieczną trasę (w czym pomaga rozgryzienie tych wszystkich ikonek i kolorków na FrontierNavie) [...] Soul Voice wymiata. Koledzy z drużyny podpowiadają jakich ataków używać, dobrze wykonane combo odnawia HP i zwiększa pasek pozwalający na wskrzeszanie padniętych postaci.

Moment w którym wsiadamy za sterami mecha i zwiedzamy mapę bezcenny :banderas: .

co-sign. Z miejsca trafia na listę "best gamimg moments ever". Dla mnie to jest na równi z pierwszym wejściem do Phedrana Drifts w Metroid Prime czy wyjściem z Hyrule Castle dorosłym Linkiem w OoT.

http://nikogoforum.p...es-x/?p=1737785

ARMP41.png7. Rayman Legends

Czasówki i poziomy muzyczne mają świetną płynność. Na levelach, gdzie trzeba naginać pozytywnie się odbija niższy niż w Origins poziom trudności. Łatwiej złapać 'flow' danego levelu i można się skupić na szlifowaniu runa. :tak:

http://nikogoforum.p...ends/?p=1465520

*nie znalazłem nigdzie lepszego posta, może w co teraz gracie albo co ostatnio skończyłem, ale tam nie chce mi się szukać. Dopiszę tylko, że Legends jest niebo lepszą i bardziej wyważoną platformówką niż Origins, a daily/weekly challenge to genialny pomysł na przedłużenie żywotności, mocno wyróżniający RL na tle innych platformerów.

AGMP01.png8. Splatoon

Swag. Ta gra jest FANTASTYCZNA, nie wiem gdzie zacząć chwalić. Sterowanie to marzenie, GamePad ma wreszcie swój killer app. Jeszcze niedawno dałbym się poćwiartkować, że gyro to gimmick wciskany na siłę, ale w Splatoon nie wyobrażam sobie grać bez celowania ruchowego. [...]
Zamiana w ośmiornicę to kolejny wygryw ze strony EAD. Wypaliło to w 100%. Dynamizuje rozgrywkę, wprowadza elementy platformowe, umożliwia kampienie się w farbie. "Flow" Splatoon ma przez to niesamowity. Polega na tym, że zaczynając potyczkę cała czwórka jak dzika psika farbą przed siebie, zamienia się w ośmiornice i nagina do strategicznie najważniejszego punktu (najczęściej gdzieś na środku mapy). [...]
Splatoon jest tak bardzo stylowe, że Raikosze by się nie powstydził niektórych fitów :banderas: Ciuchy nie tylko wyglądają fajnie, ale dają też różnorakie umiejętności. Jak na razie najlepsze eq jakie udało mi się kupić to trzygwiazdkowe z czterema slotami na skille. Poza typowymi ulepszaczami a la „więcej siły”, „mniej straty farby”, „szybszy respawn” trafiają się także mega przydatne jak widzenie przeciwników na mapie.

http://nikogoforum.p...toon/?p=1688747

AXFP01.png9. Super Smash Bros. for WiiU

Aha, warto dodać dla niezaznajomionych z poprzednimi Smashami, że w trybie Events zazwyczaj nie mamy wyboru postaci tylko musimy grać bohaterem dla którego jest przewidziana dana misja, bo twórcy wymyślają dookoła tego zawsze jakąś małą historyjkę. Kapitalne było zadanie z Falco, który musiał wykosić spadochroniarzy Mr. Game & Watch zanim dotkną ziemi. Bardzo arcadowe! ;) Moim ulubionym jest jak na razie epicki stamina-battle jeden na jeden Marth vs. Lucina. Na hard to coś pięknego. :wub: Żadna z postaci nie ma ataków na dystans, więc cała walka rozgrywa się w zwarciu i staje się symfonią uników, kontr i skubania sobie po 5-7 punktów procentowych wykorzystując zblokowany smash-attack przeciwnika.
[...]
Wygrywa natomiast tryb Crazy Orders. Mamy 10 minut na zaliczenie jak największej ilości potyczek i kończymy rozgrywkę walką z Crazy Hand. Przerwać, tzn. zaatakować CH możemy po każdym zakończonym sukcesem Smashu. Im więcej Smashów przejdziemy zanim pojedynkujemy się z bosskiem tym więcej nagród zdobywamy pod koniec. Gdzie haczyk? Przegrywając jedną walkę tracimy wszystko, a „bilet wstępu” kosztuje 5k, jeżeli nie zdobyliśmy w innych trybach darmowej wejściówki.

http://nikogoforum.p...wiiu/?p=1631730

AXYP01.png10. Kirby and The Rainbow Paintbrush

Dawno nie grałem w porządny tytuł „na stylus”, bo zarówno 3DS jak i WiiU gdzie indziej stawiały priorytety, dlatego z odpowiednio dużym apetytem rzuciłem się na Rainbow Paintbrush. Gdzieś tak po drugim świecie przypomniałem sobie wszystkie tricki z pierwszej części na DSa i nie mogłem się oderwać od ekranu GamePada.
[...]
Na szczęście rekompensuje to fenomenalna oprawa w dalszych światach. Wizualnie spokojnie poziom Raymana czy DKCR, a pod względem ilości cukru nawet Epic Yarn blednie. Dużym, pozytywnym zaskoczeniem jest oryginalny soundtrack, tzn. nie remixy tylko nowe kompozycje. Stonowane, przyjazzowane brzmienie, przypominające momentami Davida Wise’a czy swingowe Mario Kart.
Podsumowując, dla mnie nowy Kirby to porównywalny do Captain Toad cukierek w bibliotece WiiU. Krótki, czarujący, pomysłowy tytuł za ¾ standardowej ceny. Czekałem z wywalonym jęzorem i się nie zawiodłem.

http://nikogoforum.p...rush/?p=1682219

FIN.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 23 październik 2016 - 09:47

• 7

#4 funditto Napisany 23 październik 2016 - 12:53

funditto

Dante

• Forumowicze
  • 1460 Postów:
Warto było założyć ten temat dla samego postu Tawota :)
  • 0

#5 Kaxi Napisany 23 październik 2016 - 14:11

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:

A ja z przerażeniem zauważam, że ciężko mi zebrać 10 super gier... Mam na razie 8. Ale fakt, nie grałem jeszcze w Paper Mario, ominął mnie #FE...

Ogólnie mój problem polega na tym, że kilka dużych gier mniej lub bardziej mnie rozczarowało (3D World, Tropical Freeze), a inne to nie moja bajka (Kirby, Mario Maker...).

• 0

#6 funditto Napisany 23 październik 2016 - 14:15

funditto

Dante

• Forumowicze
  • 1460 Postów:
To wymień chociaż tyle ;)
  • 0

#7 gruby Napisany 25 październik 2016 - 16:12

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4416 Postów:

Widzę, że już wszyscy pozostali posiadacze WiiU w Polsce napisali posta w tym temacie, to i ja się dołączę. :) Nie grałem jeszcze  kilka gier, które być może mnie zachwycą, jak Lego City, Kirby, Yoshi, Tokyo Mirage, W101, FAST, Shovel Knight, Mario Kart 8 czy Severed, które być może na moją listę wskoczą i coś podmienią. Wiadomo, że nie mamy jeszcze BotW, które na pewno tę listę przetasuje... Mam też kilka gierek otwartych: Pikmin 3 i Color Splash. Obie bardzo mi się podobają, ale jeszcze ich nie przeszedłem, więc się wstrzymuję. Wind Wakera nie umieszczam, bo to jednak gierka z GCN i byłoby to nie fair. :) Podobnie Rayman, którego ograłem na PS3.

10. Super Mario Maker

Moja przygoda z MM skończyła się szybko, ale cały czas co pewien okres odpalamy to z synem. Plansze innych przechodzi mi się ok, ale bez szału, natomiast tworzenie plansz, testowanie plansz, system oceniania etc - to są elementy które podobają mi się na maksa. 

9. Donkey Kong: TF

Pozycja stosunkowo nisko, bo to jednak bardzo bezpieczny sequel i choć nadal dobry, to ja jednak z perspektywy czasu lepiej bawiłem się przy pierwowzorze. Ale miejsce na liście się należy jak psu buda, to cały czas topowy platformer, chociaż już nie tak świeży jak ostatnio. 

8. Xenoblade Chronicles X

Znowu gorzej niż ostatnio. Ale XenoX to gierka o której cały czas myślę i wracam na Mirrę. CZerstwe dialogi i upierdliwe menusy uprzykrzyły trochę ten tytuł. Dodatkowo uważam, że Skellsy były kompletnie niezbalansowane i mi odkąd je zdobyłem grało się gorzej - eksploracja którą stał Xeno straciła trochę sens. Jednak nawet mimo tych wad, to najlepszy wirtualny świat w jakim byłem. Mnogość questów, fauna, flora, scenografia - wszystko sprawiło że X jednak się obronił. 

7. Bayonetta 2

To samo jak powyżej. Niby wszystko jest lepsze niż w pierwowzorze, ale długie sekcje w robotach plus dużo sekcji w "powietrzu" nie pozwala mi wrzucić gierki wyżej. Natomiast jak już robi coś dobrze, to japa na ziemi. Bossowie, akcja, grafika, styl - wszystko na maksa mi się podobało i wracam do Bayo2 co jakiś czas, żeby się po prostu wyżyć. Natomiast to też bardzo bezpieczny i zachowawczy sequel, który moim zdaniem stracił nieco z pazura pierwowzoru.

6. Captain Toad

Mega, mega grywalność i pełen uroku świat wylewa się z tej gierki. Bardzo Nintendowa i bardzo odświeżająca pozycja. Wiadomo, że nie jest to tytuł AAA w sensie, że nie ma setek QTE i filmików, ale takich gierek na tej liście nie będzie (bo ich nie ma na WiiU;) ).

5 i 4. SteamWorld Dig i SteamWorld Heist

Miejsca ex equo -kocham Image Form, ubóstwiam ten setting i mimo że to "tylko indyki" to wciągnęły mnie jak za starych dobrych lat. Fajnie ewoluuje ten developer, nie mogę się już doczekać kolejnej edycji przygód z tego świata.

3. Mario 3d World

O ile DK:TF był moim zdaniem słabszy od pierwowzoru, tak 3dWorld był na maksa inny niż poprzednicy (w 3dland nie grałem). Pierwszy Mario 3d w kooperacji - pure sex. Krótkie plansze nastawione na zabawę mechaniką i stworzone do masterowania to petarda. Nie jest to sztos na miarę Galaxy 2, ale to właśnie 3dWorld moim zdaniem jest najbardziej sytą platformówką na WiiU.

2. Splatoon

Tu nie ma co się rozpisywać. Jakby ktoś wyekstrahował z lat 90 najlepsze co gry video miały do zaoferowania i dorzucił 60 fpsów to byłoby Splatoon. Chociaż nie jestem zbyt dobry i w starciu z wymiataczami zawsze dostaje po tyłku, to ta nowa seria od razu wskoczyła na topowe miejsce moich ulubionych gierek.

1. Zombi U

I tu niespodzianka. Launch title, który ograłem dopiero w tym roku, i który totalnie mnie zaskoczył. Liczę na falę hate;u, ale nie moge ukrywać swojej miłości dla tej perełki. Wszystko tu zagrało. Ok, obiektywnie są ładniejsze gry. Ale o ZombiU myślę non stop, zrobiło na mnie mega wrażenie. Za 2kę dałbym się pokroić.

Ogólnie WiiU pozostanie dla mnie konsolką słabszą pod względem line upu od Wii, ale podobno poda kątem nowych sposobów rozgrywki - Splatoon i ZombiU to zdecydowanie 2 tytułu, które będę wspominał długo po śmierci tej konsolki. Było też sporo gier z którymi bawiłem się zaskakująco dobrze, ale nawet mój fanboizm nie daje mi wrzucić ich na listę topowych szpil, jak Devil's Third (tak tak:)), Never Alone, Shantae, Swapper, czy Pokken.

Z padak moim zdaniem trzeba wymienić NintendoLand, żenujący spektakl nudy, który zabił wiiu w kołysce. Nie wiem jakich grzybów najedli się w Nintendo, że wypluli z siebie to ścierwo, w multi bywa śmieszny przez kwadrans, ale to tyle. 

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 25 październik 2016 - 16:17

• 0

#8 funditto Napisany 30 czerwiec 2017 - 17:49

funditto

Dante

• Forumowicze
  • 1460 Postów:
Mała korekta mojej listy:

The Legend of Zelda Breath of The Wild ląduje na 1 miejscu, a Paper Mario Color Splash na 8.
  • 0

#9 twilitekid Napisany 30 czerwiec 2017 - 18:51

twilitekid

HBH

• Forumowicze
  • 6740 Postów:
Moja lista:

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Koniec.
  • 0

#10 Greg Napisany 30 czerwiec 2017 - 19:12

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22240 Postów:
Nie przesadzaj. Jest przecież wsteczna z Wii, a tam Metroid Prime Trilogy. No i najlepszy Rayman Legends
  • 0

#11 Pawlik Napisany 30 czerwiec 2017 - 19:29

Pawlik

srtutu

• Forumowicze
  • 10958 Postów:

kto ma WiiU a nie grał w paper mario to głąb. 

• 0

#12 Greg Napisany 30 czerwiec 2017 - 19:33

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22240 Postów:
Mam zamiar właśnie kupić w wakacje. To chyba jedyny duży ex którego mi brakuje. I Pikmin 3 jeszcze
  • 0

#13 Tynio Napisany 30 czerwiec 2017 - 20:02

Tynio

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2132 Postów:

kto ma WiiU a nie grał w paper mario to głąb. 

Jakaś fotka gry (bo ja wzrokowiec jestem) 

• 0

#14 twilitekid Napisany 30 czerwiec 2017 - 20:31

twilitekid

HBH

• Forumowicze
  • 6740 Postów:

Nie przesadzaj. Jest przecież wsteczna z Wii, a tam Metroid Prime Trilogy. No i najlepszy Rayman Legends

A co mnie obchodzi Wii skoro mowa o Wii U? Tamte 3-4 gry warte uwagi na Wii dawno ogralem.

Mnie platformery 2D nikogo.
  • 0

#15 Greg Napisany 11 sierpień 2017 - 18:00

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22240 Postów:
Twilitekid, tak sobie ostatnio myślałem w trakcie grania w Zeldę w jakie gry na WiiU zagram za 5 czy 10 lat. I wyszło, że faktycznie, jedynie Zeldy. Plus Galaktyczne Mariany, Metroidy i Skyward Sword z Wii. Reszta to mniejsze lub większe zawody, albo dobre gry, ale po wyjściu sequeli nikt nie będzie w nie grał (Mario Kart). I chyba po prostu muszę przeciąć wrzoda, sprzedać te wszystkie Donkey Kongi i inne Smashe, zostawić sobie Wind Wakera, Twilight Princess i Breath of the Wild, a kasę przeznaczyć na Switcha.

Tak więc moje top 10 na WiiU wygląda tak
1. Breath of the Wild
2. Wind Waker
3. Twilight Princess
Tyle. Reszta do zaorania.
  • 0

#16 Marbel Napisany 11 sierpień 2017 - 19:20

Marbel

Why so SERIOUS??

• Forumowicze
  • 7680 Postów:
A gdzie masz tego Raymana? A Mariany? Ostatnio taki podjarany byłeś konsolą. Będziesz robił wyprzedaż?
  • 0

#17 Greg Napisany 11 sierpień 2017 - 19:31

Greg

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 22240 Postów:
Rayman zajebisty, ale to multiplatforma. Aczkolwiek na WiiU o wiele lepszy niż na pozostałych konsolach. Podjarany jestem nadal, bo konsola jest bardzo dobra, Zeldy niesamowite, kompatybilność wsteczna mega. Wyprzedaż będę robił, ale na ebayu. Wersję US mam

Marian jest dla mnie największym zawodem tej generacji, pisałem o tym nie raz
  • 0