Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualizacja dasha


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
155 odpowiedzi na ten temat

#151 117 Napisany 30 września 2010 - 14:20

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
Ok nowy dash zostal juz zuaktualizowany osobom ktore zapisaly sie do programu. Ja dostalem update wczoraj i po raz kolejny jestem bardzo niezadowolony. Po prostu nie podoba mi sie. Graficznie jest przygotowany pod Kinect'a i dash ogolnie nabral IMO odcieniu kreskowkowego. Ponadto zauwazylem wymiennosc, pare rzeczy dzialalo szybciej na NXE a pare dzialalo szybciej na Kinect Xbox Expierience (sam wymyslilem ta nazwe). Facebook, Twitter dziala identycznie jak dzialal. Last.fm nie odpalalem. Netflix dziala o wiele lepiej i dodano wyszukiwarke filmow, tak wiec thumps up!!! ESPN to jedna wielka porazka, nie zauwazylem nawet mozliwosci logowania sie, czyli dzialac bedzie on tylko osobom ktore maja juz dostep do espn3.com od swojego ISP. W innym przypadku z tego co czytalem mozna jedynie klipy poogladac. FAIL! Ponadto jakosc obrazu na EPSN wola o pomste do nieba. Ja rozumiem taka jakosc jak siedze w pracy i cichaczem streamuje sobie world cup, ale w domu wygodnie przed TV? WTF! ESPN FAIL! Avatar Marketplace w ogole nie dziala, wiec przebralo mojego awatara w jakies pedalskie ciuchy i pozbawilo warthoga. FAIL!

Zmieniono zakladke Game Marketplace... dodane pare nowych opcji, wyglada to przejrzyscie, mamy osobna zakladke dla store'ow czyli np. rock band store czy GH store. Fajna sprawa. O wiele latwiej bedzie mozna znalezc interesujaca gre. Thumbs up!

Dodano opcje Kinect w settings.
Dodano mozliwosc ustawienie prywatnosci i mozna to latwo customizowac i jest to na jednym z panelu w My Xbox.
Ogolnie konsola jak sie odpala to jest nowe logo (ch.ujowsze).

Wydaje mi sie, ze ogolnie nowy dash zajmuje mniej miejsca, ale moge sie mylic.

Jak se cos jeszcze przypomne to napisze, a tak to filmik moze wieczorem zrobie
  • 0

#152 Wezyr Napisany 30 września 2010 - 14:41

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:
Ten update jest juz oficjalnie dostepny na serverach? Oo Slyszalem cos o listopadzie, a tutaj dopiero pazdziernik ma sie zaczac.
  • 0

#153 wrog Napisany 30 września 2010 - 14:49

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Preview Program - dają po zakończeniu zamkniętej bety dostęp większej liczbie ludzi, którzy się zgłoszą.
  • 0

#154 Wezyr Napisany 30 września 2010 - 14:55

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:
Dzieki Wrogu :) W Europie mozna sie zglosic po cos takiego?
  • 0

#155 Cudak Napisany 30 września 2010 - 15:03

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Ja też już pobrałem, dzisiaj jak włączyłem Xboxa to zaczęło się aktualizować. Ogólnie bardzo mi się podoba. Świetnie wygląda, biały kolor rządzi z tym zielonymi wstawkami też jest git. Do tego co napisał Zeratul można tylko dodać, że avatary wyglądają bardziej "ludzko".
  • 0

#156 wrog Napisany 30 września 2010 - 21:08

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Dzieki Wrogu :) W Europie mozna sie zglosic po cos takiego?

Można było.
  • 0