Skocz do zawartości

Zdjęcie

"D"

PS1 Saturn 3DO PC WARP Steam Kenji Eno Nightdive Studios

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 31 października 2016 - 11:09

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

 

http://store.steampo...com/app/510590/

 

 

Yooo, następny halloweenowy temat! I to z jakiej okazji! Parę dni temu na Steamie ukazał się port gry Kenjiego Eno z 1997 roku.

 

Kenji Eno był poyebem nie mniejszym niż Suda czy SWERY, więc nastawcie się na dwie godziny włóczenia się po pustawych miejscówkach z absolutnie kupiastymi czterema zagadkami na krzyż, dziwacznymi klipami FMV i zakręconą, groteskową fabułą.

 

Czemu dwie godziny? Bo tyle wam daje D, żeby grę skończyć. Jeśli w ciągu 120 minut się wam nie uda to jest game over :reggie: Macie rozwiązać tajemnicę morderstwa masowego w typowo przygodowej manierze. Laurę, główną bohaterkę nawiedzają psychodeliczne flashbacki przez które opowiedziana jest surrealistyczna historia. Warto wspomnieć, że to pewnie przez traumę spowodowana brutalną śmiercią matki za dzieciństwa Laury - ktoś ją zadźgał i poobcinał wszystkie kończyny :o

 

Tak, to tego typu gierka. Kupcie proszę wszyscy, może będzie szansa na remaster D2, które jest w przeciwieństwie do tego krapa grywalne (bo serio lepiej obczaić let's playa na yt w wypadku pierwszego D).

 

R.I.P. Kenji Eno, WARP na zawsze będzie owiane legendą. 


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 31 października 2016 - 11:10

  • 0

#2 Kazuo Napisany 31 października 2016 - 11:43

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ty chyba naprawdę masz za dużo wolnego czasu :olo:


  • 0

#3 Nexus Napisany 31 października 2016 - 12:31

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Biorę. Mi wystarczy porównanie z Sudą. Najlepsza możliwa rekomendacja. :-)
  • 0

#4 keogh Napisany 31 października 2016 - 16:31

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Cg grafa i ten 2 godzinny limit zawsze mnie ciągnął do tego tytułu - ongiś chyba wszystkie tv gierkowe szoły to pokazywały, więc hajp był.   Ale ani wtedy, ani dziś giereczki nie ograłem i jutro pewnie też nie <smutny ryj>

 


  • 0



Inne z tagami: