Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last of Us Part II

GOTY2020 Naughty Dog SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
832 odpowiedzi na ten temat

#31 ACZ Napisany 30 października 2017 - 17:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Mocne fragmenty z młotkiem.


  • 0

#32 Nyjacz Napisany 30 października 2017 - 18:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Gówniany ten trailer, liczyłem na wejście Joela, młodej, i pokazanie lepszego gejpleju niż w jedynce i jakiś tekst na koniec któregoś z bohaterów: pieprzyć drabiny.


  • 0

#33 Bzduras Napisany 30 października 2017 - 19:27

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Klimat gęsty i dosadny. Ta gra nie ma prawa być słaba, bo kompletnie stracę wiarę w gaming (Naughty Dog, liczę na was)


  • 0

#34 Eldarion Napisany 30 października 2017 - 20:22

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 113 Postów:

nadal must have, ale tak zerkałem na komórce na trailer i myslalem że to Days Gone :olo:


  • 0

#35 Chewie Napisany 30 października 2017 - 20:31

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

joel jeszcze kipnie w prologu i powie "bądź dzielna" cóż za wzruszajaca historyja

 

dlaczego ma kipnąć?


  • 0

#36 BeSOS Napisany 30 października 2017 - 21:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Grafa....
  • 0

#37 Chewie Napisany 30 października 2017 - 21:07

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

no, fajnie ze pokazali gameplay


  • 0

#38 kostek Napisany 30 października 2017 - 21:17

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:


  • 0

#39 Tynio Napisany 30 października 2017 - 21:18

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Oby gra była tak dobra jak jedynka i lecę do sklepu w pierwszym dniu po gierkę :)


  • 0

#40 Kazuo Napisany 30 października 2017 - 21:40

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Psychofani Naughty Dog jarają się co najmniej jakby to był launch trailer, wystarczy poczytać komentarze pod newsem na ppe, ostre pojebanie umysłowe. Na tę chwilę nie ma się absolutnie czym podniecać, dalej czekamy za gameplayem. 


  • 2

#41 Chewie Napisany 30 października 2017 - 22:07

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

chlopak od kurczakow mowi jak jest, tego sie nie spodziewalem


  • 0

#42 Starh Napisany 30 października 2017 - 22:18

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Psychofani Naughty Dog jarają się co najmniej jakby to był launch trailer, wystarczy poczytać komentarze pod newsem na ppe, ostre pojebanie umysłowe. Na tę chwilę nie ma się absolutnie czym podniecać, dalej czekamy za gameplayem.

Wystarczy mi pewność, że historia rozpierdoli.
  • 1

#43 lukaszSA Napisany 30 października 2017 - 22:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

'Gameplay' trailer


  • 1

#44 Marbel Napisany 30 października 2017 - 23:15

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Co to ma być? Inspiracja oryginalnym TLoU? Nic ciekawego, ot scenka jak każdej gierce. Gdyby nie ostatnie 2 sekundy to mógł to być nowy Tomb lub gra TWD. Gdzie bohaterzy z jedynki? Bo to chyba nie była Ellie? Czy była?
  • 0

#45 Starh Napisany 30 października 2017 - 23:21

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Co to ma być? Inspiracja oryginalnym TLoU? Nic ciekawego, ot scenka jak każdej gierce. Gdyby nie ostatnie 2 sekundy to mógł to być nowy Tomb lub gra TWD. Gdzie bohaterzy z jedynki? Bo to chyba nie była Ellie? Czy była?

Jej matka
  • 0

#46 Chewie Napisany 31 października 2017 - 00:04

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Co to ma być? Inspiracja oryginalnym TLoU? Nic ciekawego, ot scenka jak każdej gierce. Gdyby nie ostatnie 2 sekundy to mógł to być nowy Tomb lub gra TWD. Gdzie bohaterzy z jedynki? Bo to chyba nie była Ellie? Czy była?

 

jest rozwalanie réki mlotkiem, ciezki klimat djud

 

to musi byc gleboka historia


Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 31 października 2017 - 00:05

  • 0

#47 GrzesiekMB Napisany 31 października 2017 - 00:12

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Psychofani Naughty Dog jarają się co najmniej jakby to był launch trailer, wystarczy poczytać komentarze pod newsem na ppe, ostre pojebanie umysłowe. Na tę chwilę nie ma się absolutnie czym podniecać, dalej czekamy za gameplayem.


Ta cholota z ppe przyprawia mnie o mdlosci. Wystarczy poczytac pismo co robia dla tych dewiantow, a czytam przy oddawaniu stolca to wiem. Wstydze sie tego i brzydze sie soba. Sorry ide
  • 5

#48 Mateo Napisany 31 października 2017 - 00:15

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Ciężki klimat? To chyba tylko w demku P.T. :)
  • 0

#49 Kazuo Napisany 31 października 2017 - 00:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Psychofani Naughty Dog jarają się co najmniej jakby to był launch trailer, wystarczy poczytać komentarze pod newsem na ppe, ostre pojebanie umysłowe. Na tę chwilę nie ma się absolutnie czym podniecać, dalej czekamy za gameplayem.

Wystarczy mi pewność, że historia ro***erdoli.

 

 

Po tym krótkim urywku raczej nie można mieć takiej pewności. I żeby nie było, TLoU mi się bardzo podobało, uważam ten tytuł za najlepszy w dorobku Niegrzecznych Psiaków i mam nadzieję, że robiąc dwójkę nie pójdą w stronę Crapcharted, to ma być gra, a nie film interaktywny. 

 

 

 

 

Ta cholota z ppe przyprawia mnie o mdlosci. Wystarczy poczytac pismo co robia dla tych dewiantow, a czytam przy oddawaniu stolca to wiem. Wstydze sie tego i brzydze sie soba. Sorry ide

 

Kiedyś kupowałem to pismo regularnie, ale to było za czasów oryginalnej ekipy, kiedy jeszcze posiadało klimat i nie miało tak g*wnianej szaty graficznej. Obecnie na kiblu wolę poczytać Panią domu albo Bravo Girl. 


  • 0

#50 Mateo Napisany 31 października 2017 - 01:16

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Owszem, klimat pisma się zmienił. Ale Roger daje rade, wszak wychował się na tym magazynie. Ogólnie pisma nie kupuje (no może sporadycznie) ale szanuje wkład całej ekipy. ps. Tak wiem, Ściera 4ever, ale życie toczy się dalej. Nikt chyba nie zabroni kupowania komuś tego magazynu. A jak wiemy, to jedyne konsolowe pismo w Polsce.
  • 0

#51 Kazuo Napisany 31 października 2017 - 01:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No nie czarujmy się, to było oczywiste, że kiedyś głupawa się skończy, zgredzi jak zaczynali tworzyć PE byli jeszcze młodzi i jebnięci, wiadomo że z wiekiem ci ludzie dorosną, dojrzeją i to przełoży się na formę czasopisma. Obecnie większość ze starej ekipy i tak już się nie udziela, a nowi redaktorzy w niczym nie przypominają starych zgredów, a Roger może i się wychował na PE, ale i tak nie potrafi wnieść tego luzu co kiedyś Ścierwo, dobrymi pomysłami też nie grzeszy. Jak dla mnie ten magazyn w takiej formie w jakiej jest dzisiaj może już upaść, w czasach panowania internetu, a zatem błyskawicznego dostępu do informacji papierowa forma nie ma już racji bytu, zwłaszcza bez starego poczucia humoru oraz tamtych ludzi. No, ale to nie temat o tym, więc już EoT. 


  • 0

#52 Mateo Napisany 31 października 2017 - 01:46

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Spoko Kazuo, eot. Są jednak pewni ludzie, którzy kupują ten magazyn co miesiąc. Ot tak, po prostu. Fin
  • 0

#53 bartezoo Napisany 31 października 2017 - 10:59

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

no, fajnie ze pokazali gameplay


Scenki będą na silniku gry i to nieprerenderowane
  • 0

#54 Chewie Napisany 31 października 2017 - 15:46

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

dadada, nie urodzilem sie wczoraj zeby wierzyc w ten bulshit

 

btw to moze byc matka kurka ellie


  • 0

#55 Shinigami Napisany 31 października 2017 - 15:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Za młodo wyglądają. Pewnie któras z nich to przyszła lub obecna dziewczyna Ellie. Albo kompletnie nikt dla niej ważny :dunno:


  • 0

#56 Cudak Napisany 31 października 2017 - 23:00

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Czy tylko dla mnie bice i ogólnie łapska tej laski wyglądają mocno nienaturalnie? Szczególnie jak się odwraca plecami, olo.


  • 0

#57 Nyjacz Napisany 31 października 2017 - 23:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Normalna atletka, lol
  • 0

#58 Cudak Napisany 31 października 2017 - 23:10

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Nie no, nie chodzi o to, że jest umięśniona, tylko że łapy wyglądają mocno nieproporcjonalnie do reszty. :olo:


  • 0

#59 DanteTDH Napisany 01 listopada 2017 - 12:41

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Wystarczy spojrzeć na referencje, na których oparto model ciała tej postaci, by zauważyć, że proporcje są jak najbardziej w porządku:)

Będzie miazga, Mesjasz, Amen!:)
  • 0

#60 Shinigami Napisany 01 listopada 2017 - 18:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Pics plox
  • 0



Inne z tagami: