Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last of Us Part 2

• Zaloguj się by odpowiedzieć
216 odpowiedzi na ten temat

#211 nole Napisany 13 czerwiec 2018 - 23:39

nole

Dzik bagienny

• Forumowicze
  • 4559 Postów:

Po niedawnym "paczyku" 20 GB może choć trochę wyładniało :hihi:.

• 0

#212 bartezoo Napisany 14 czerwiec 2018 - 04:02

bartezoo

Master Chief

• Forumowicze
  • 3239 Postów:
Graficzka gorsza niż gta v na x360 nie przeczę. A co ma to do meritum tematu?
  • 0

#213 SosaiKyo Napisany 14 czerwiec 2018 - 07:55

SosaiKyo

Rikimaru

• Forumowicze
  • 519 Postów:

Graficzka gorsza niż gta v na x360 nie przeczę. A co ma to do meritum tematu?

To, że zaśmiecasz temat i jesteś takim nieogarem jak ci (pesudo kyo, kwadrat) z tamtego forum co mają problem ze wzrokiem i innego ip nie odróżniają.

Ten post był edytowany przez SosaiKyo dnia: 14 czerwiec 2018 - 07:55

• 0

#214 DaddyMadCaddy Napisany 14 czerwiec 2018 - 08:03

DaddyMadCaddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 28735 Postów:

Nie wiem jak inni użytkownicy, a ja zaczynam mieć problem, że w tym temacie coraz więcej się mówi o waśniach z sąsiedniego forum - które tu naprawdę nikogo - niż o tematach związanych z tą grą. Ja rozumiem, że "The Last of Us Part II" może brzmieć jak tytuł Waszej utarczki "kto zostanie jako zwycięzca, najpierw kłóciliśmy się tam, teraz kontynuujemy tu", ale póki nie nagracie wyreżyserowanej scenki, w której ciągniecie ślinę/kasujecie w lasach i opuszczonych domkach swoich bliźnich, to skupcie się na komentowaniu gry, a pojazdach po sobie.

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 14 czerwiec 2018 - 08:04

• 0

#215 Jedyn Napisany 14 czerwiec 2018 - 08:04

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 22622 Postów:
Przepraszam dedi, to chyba ja zacząłem dyskusje wrzucając trailerek jedyneczki i pisząc że nadal wygląda awesome :hihi:
  • 0

#216 DaddyMadCaddy Napisany 14 czerwiec 2018 - 08:09

DaddyMadCaddy

lord of the board

• Moderatorzy
  • 28735 Postów:

Dyskusja o jedyneczce (pun intended) bardzo spoko (ja przeszedłem raz na PS3, mam super wspomnienia, ale nie chce mi się sprawdzać jak teraz bym tę grę odebrał i niech tak zostanie) - nawet jak jest to okazja do fajnego potrollowania. Kto dzięki komu dostał bana i dostać może, kto jest kogo fumflem na tamtym forum i jak założyć bana na IP nikogo.

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 14 czerwiec 2018 - 08:10

• 0

#217 Schrodinger Napisany 14 czerwiec 2018 - 08:39

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56979 Postów:

Kukuryk (SosaiKyo) krótka piłka, dostałeś już bana na wątek z TV, jak będziesz zaśmiecał forumek swoimi wątpliwej jakości tekstami o grafice, to wyłapiesz na całe forum. Mi się nie chce z Wami pierdolić jak Dediemu co tłumaczy 500 razy to samo, a efektów z tego nie ma żadnych. Fakt że przenosicie jakieś swoje utarczki z innego forumka tutaj powinno być już powodem do biletu w jedną stronę. Kolejnych ostrzeżeń nie będzie, reszcie moderacji raczej Twoja osoba powiewa więc nikt nie byłby przeciw. Pozdrawiam. 

• 0