Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Last of Us Part II

GOTY2020 Naughty Dog SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
832 odpowiedzi na ten temat

#751 J3rzman Napisany 10 lipca 2020 - 10:37

J3rzman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 506 Postów:

 

Speedrun w niecałe 13 minut i to jeszcze zdobywając dobre zakończenie. Co za kolo :banderas:

 

Ja pitole. Dałem się nabrać  :lol:  :lol:

Karny kutas dla mnie za ciemnote. :bash:


  • 1

#752 Mateo Napisany 15 lipca 2020 - 12:40

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
W weekend ogrywamy z ziomkami grę. To moja pierwsza styczność z serią. :P
  • 0

#753 filip Napisany 15 lipca 2020 - 12:41

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Nk plz
  • 0

#754 nole Napisany 15 lipca 2020 - 12:54

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Kurczę Mateo, akurat w tę grę to raczej warto grać samemu i najlepiej na słuchawkach. No i dla lepszej perspektywy naprawdę warto przejść jedynkę bo

Spoiler


  • 0

#755 Nyjacz Napisany 15 lipca 2020 - 12:57

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
TLoU2 to prequel???
  • 0

#756 Mateo Napisany 15 lipca 2020 - 13:17

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:

Kurczę Mateo, akurat w tę grę to raczej warto grać samemu i najlepiej na słuchawkach. No i dla lepszej perspektywy naprawdę warto przejść jedynkę bo

Spoiler

Dokładnie ciebie rozumiem, ale nadarzyła się okazja by odwiedzić dobrego gracza, i ziomków. Bierzemy ze sobą właśnie TLOU2. Ja mimo wszystko i tak nie jestem jakimś fanem gier od Naughty Dog. Ale zdaje sobie sprawę że The Last of US może zmienić moje nastawienie do tego developera. Uncharted 1/2 mnie jakoś mocno nie uderzyło. Ot fajny Indiana Jonesowy klimat z pukawkami i filmową narracją.
  • 0

#757 Nyjacz Napisany 15 lipca 2020 - 13:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Spoczko, tylko glowna zaleta tlou2 jest kontynuacja jedynki. Wez se zobacz jakis polgodzinny film opary na cutscenkach i najwazniejszych momentach jedynki
  • 1

#758 Mateo Napisany 15 lipca 2020 - 13:39

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Dzięki Nyjacz, tak zrobię. :)
  • 0

#759 Pico Napisany 16 lipca 2020 - 09:54

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

nadarzyła się okazja by odwiedzić dobrego gracza, i ziomków. Bierzemy ze sobą właśnie TLOU2.


A nie możecie wziąć TLoU1? Przecież to nielogiczne zaczynać od dwójki. Tylko dlatego, że gra jest tu i teraz, że jest tuż po jej premierze i jest o niej bardzo głośno?
  • 0

#760 Mateo Napisany 16 lipca 2020 - 14:04

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Rozumiem że najlepiej ją ograć samemu. Po prostu tak jakoś wyszło, bo jest okazja odwiedzić super kumpla. ;) Zdaję sobie sprawę że ta seria jest w jakimś stopniu przytłaczająca i ciężka w odbiorze, ale cel jest tylko jeden. Zaliczyć w weekend Part 2. Streściłem sobie jedynkę i jestem mniej więcej ready na drugą odsłonę.
  • 0

#761 filip Napisany 16 lipca 2020 - 17:22

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
:yao:
  • 1

#762 Hellmans Napisany 16 lipca 2020 - 20:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Oj tam story, ważne że jest dużo zabijania. Do tego trochę narkotyków/alko i zabawa zabawa!


  • 2

#763 Pico Napisany 16 lipca 2020 - 22:33

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Zaliczyć w weekend drugą część xD.

No, powodzenia :olo:. No niby można...

Ten post był edytowany przez Pico dnia: 17 lipca 2020 - 05:12

  • 0

#764 Cudak Napisany 16 lipca 2020 - 22:47

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Mi drugie przejście na platynkę na najniższym poziomie trudności i ze skipowaniem wszystkich cutscenek zajęło mniej niż 10h więc może da radę. :cf:
  • 1

#765 Pico Napisany 17 lipca 2020 - 05:13

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
I tak to trzeba przechodzić też przy pierwszym przejściu!
  • 2

#766 oranje Napisany 17 lipca 2020 - 07:57

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Żałuję, że tak nie zrobiłem xD
  • 0

#767 Mateo Napisany 18 lipca 2020 - 16:44

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Nic nie wyszło z ogrywania tego sztosa. Może to i dobrze. Ogra się jedynkę i dwójkę na PS5!
  • 1

#768 fingus Napisany 22 lipca 2020 - 21:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Ach, napisałem już to w innym temacie, ale tak rzadko zdarza mi się obecnie naklikać więcej niż 100 słów na dany temat, że wkleję i tutaj - zupełnie tak, jakby to co piszę kogokolwiek obchodziło. niemądry ja.

A piszę bo parę dni temu skończyłem giereczkę i moja wstępna ocena to bardzo dobry z plusem. Gameplay, jak zwykle u Naughty Dog, marniusieńki, na szczęście dało się go przeklikać. Cała reszta - rewelacja. Zarówno smutne łażenie po ruinach w poszukiwaniu znajdziek, jak i cała fabuła i twisty. Strasznie mi się podoba to, jak pogrywają z graczem i nie zdziwiłbym się, gdyby za score bombing na metacriticu odpowiadały wynajęte przez twórców trolle, wszystko w ramach kolejnego pogrywania i pokazania jak łatwo dajemy się manipulować i ulegamy chwilowym emocjom. I biada tym, którzy przeczytali spoile, zaczynali z uprzedzeniem, które pewnie ciężko zwalczyć. Miałbym być może drobne zastrzeżenia do tego czy owego, gra jest ciut zbyt brutalna (zwłaszcza w końcówce było to ciężkie do zniesienia, ale może to ja jestem miękki), parę rozwiązań ociera się (intensywnie i sugestywnie) o deus ex machina, ale nie jest to nic niewybaczalnego. Ostatecznie i tak pewnie zapomnę o zastrzeżeniach czy niemiłych rzeczach, a pozostanie wspomnienie tego co najlepsze, choć gra jest na tyle gorzka i smutna, że wspominanie może być dość ciężkie. Swoją drogą, ciekawe ilu twórców giereczek właśnie zabiera się za kopiowanie pewnych zagrań (a nadają się one do skopiowania), wiem że gdybym ja był gamedevem, pewnie to właśnie w tej chwili bym robił.
  • 1

#769 Sylvan Wielki Napisany 02 sierpnia 2020 - 22:05

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

 

Kazuo, a wiesz już chociaż, że Abby nie jest dziewczyną Ellie? Bo w grę dalej nie grałeś, a przychodzisz chrzanić o fabule.


Znam już fabułę, więc mogę "chrzanić" do woli ;) Jak Was wciągnęła to spoko, nie wnikam, ale nie podoba mi się takie durne zakładanie, że jak komuś historia nie przypadła do gustu to na 100% chodzi o przeładowanie wątkami lgbt. Fatalna linia obrony. A wystarczy trochę wczytać się w co bardziej rzetelne recenzje, żeby zrozumieć co ludziom faktycznie nie zagrało w fabule (w wielu z nich nie ma nawet słowa o LPG) i że jednak nie jest taka idealna.

 

 

Masz całkowitą rację, Kazuo. Wczoraj zdobyłem platynowe trofeum w TLoU II. Moja opinia odnośnie tej gry jest bardzo zbliżona do tego co przedstawił kilka stron wcześniej tomasz. Cola i szrot tez mają rację.

Generalnie jeżeli ktoś chwali fabułę, grze wystawia 10/10 - ok, jego święte prawo.
Takie osoby powinny jednak zrozumieć, że nie każdy uważa ten tytuł za mesjasza, który posiada najwspanialszy scenariusz na świecie. Taki niesamowity, szokujący i nieprzewidywalny przy tym.

Świetnie ukazuje to ten filmik:

Spoiler


Jedną, czy nawet dwie chochle sosu LGBT też mogli sobie darować.
Spoiler
:pf:

To jakim chłodnym skurczybykiem był w jedynce Miller cudownie opisuje scena w samochodzie.
Może przypomnę. Joel i Elka podróżowali autem. Nagle ich oczom ukazał się mężczyzna, który wołał o pomoc. Wyglądał przy tym na rannego - chwiejny kok, trzymał się za bok, czy tam za brzuch. Nie pamietam dokładnie.

W każdym razie Eli zapytała czy mu pomogą. Joel rzucił tylko "Zapnij pasy" i faceta potrącił. :lied:
Ten sam Joel, który jednak ma dodatkowy bagaż doświadczeń
Spoiler
:duda:

Niemniej to i tak nic w porównaniu z tym co Elka wyczynia (świetnie opisuje to link, który umieściłem w spoilerze). Choć Abby też jej kroku dotrzymuje:

Spoiler


Kazuo, zapytaj obrońców tych wszystkich bzdur, jak odniosą się do faktu, że w garnizonie, gdzie stacjonuje wielu młodych, silnych byczków, takich co to 160 kilo w martwym ciągu sobie biorą na serie, na patrol nie są wysyłani oni tylko ciężarna w zaawansowanej ciąży - i to jeszcze ultra ważna jednostka, bo lekarz polowy. Może Shini ci wyjaśni, albo znowu zruga, że jak zagrasz, to wówczas zrozumiesz co też umysł Neila chciał grającym przekazać.









 


  • 2

#770 oranje Napisany 02 sierpnia 2020 - 22:19

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ostatni spoiler. 100% prawdy.
  • 0

#771 nole Napisany 10 sierpnia 2020 - 21:25

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Zabawa tak szybko się nie skończy. Dojdą trofiki za Grounded i Permadeath.

 

Na easy z permadeath, ALE TO BĘDĄ EMOCJE  :uff:

https://psnprofiles....s-part-ii#DLC-1


  • 0

#772 Nyjacz Napisany 10 sierpnia 2020 - 22:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Plus wszelkie ustaeienia dla niepelnospraenych i masz godmode.

Grounded przeszedlem; jal nie dostane trofrum to pozew.
  • 0

#773 oranje Napisany 11 sierpnia 2020 - 00:09

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Jak przeszedłeś jak nie ma tego poziomu trudności? Chyba, że jest jednak.
  • 0

#774 Nyjacz Napisany 11 sierpnia 2020 - 07:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
A, to nowy.
  • 0

#775 burnstein Napisany 11 sierpnia 2020 - 13:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Plus wszelkie ustaeienia dla niepelnospraenych i masz godmode.

Grounded przeszedlem; jal nie dostane trofrum to pozew.

 

 

Jak przeszedłeś jak nie ma tego poziomu trudności? Chyba, że jest jednak.

 

 

A, to nowy.

 

Trochę jak ta słynna historia Sylwana z Heveanly Sword.


  • 0

#776 BeSOS Napisany 11 sierpnia 2020 - 15:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Baba w ciąży na patrolu najlepsza!!!
  • 0

#777 krak2610 Napisany 13 sierpnia 2020 - 19:19

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
W końcu mam czas żeby zagrać. Poleciałem na survival tak jak jedynkę i zdziwiłem się, że jest tryb nasłuchiwania. Spore ułatwienie. Używaliście tego? W ogóle jak oceniacie poziomy trudności, na których graliście?
  • 0

#778 tomasz Napisany 13 sierpnia 2020 - 19:34

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:
Na średnim. Ocena: odpowiedni, bo gra jest o wiele za długa, żeby jeszcze powtarzać sekwencje, jak się coś nie uda.
  • 1

#779 oranje Napisany 13 sierpnia 2020 - 21:58

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Przetrwanie. Idealny dla tej gry.
  • 0

#780 Nyjacz Napisany 14 sierpnia 2020 - 14:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Na średnim. Ocena: odpowiedni, bo gra jest o wiele za długa, żeby jeszcze powtarzać sekwencje, jak się coś nie uda.

Ale sa one najbardziej rajcujacym elementem gry i powtarzanie ich, wymyslanie taktyki, improwizowanie to przyjemnosc. Stad tlou2 jest pewnie lepsza gra na survivalu niz nie, wiec to nie wyjatek w branzy.
  • 1



Inne z tagami: