Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario & Sonic at the Olympic Games


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
41 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 28 marca 2007 - 13:55

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
SEGA zapowiedziała Mario & Sonic at the Olympic Games. Co myślicie? Czyżby szykowało się Wii Sports 2? Będą Mii? Online? Kto jest szybszy Sonic, czy Marian? I eee. I to tyle. Strzelam ze w tym topicu bedzie okolo 0 postow, ale co tam. Niech juz ma. W koncu Olimpiada sie zbliza.
  • 0

#2 Kaxi Napisany 28 marca 2007 - 14:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
A tam zero postów :P Będzie hit komercyjny na bank: milion osób kupi bo to Mario, dwa miliony bo to olimpiada i pół miliona bo to Sonic + 10% całości bo spodoba im się gra jako całokształt :skacze:

Nie twierdze ze to bedzie swieta gra ktora kupie, ale uważam że to ciekawy pomysł. Na mozliwosc zmierzenia sie Mario z Soniciem czekalismy wiele lat a ta gra otworzy do tego droge - ja tam chetnie zobaczyłbym jeża w nowym Mario Kart. To raz. Dwa, ze olimpiady byly kiedys swietnymi grami i jako party-games nadaja sie dobrze. Trzy, ze fajniej zeby wyszła olimpiada z Mario niż kolejny Mario Tennis (moja opinia generalna: sportówki z Mario za pierwszym razem sa niezłymi grami pod warunkiem ze ktos nie reaguje alergicznie na sameog Mario). Ogolnie pewnie wyjdzie gra ktorej w Poslc enikt nie kupi, ale to BARDZO dobry marketingowo krok Nintendo.
  • 0

#3 gruby Napisany 28 marca 2007 - 14:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja tylko się martwię o jedno... Formę SEGI. Może czujne oko wspaniałego Shigg'siego coś tu zmieni.
  • 0

#4 miki Napisany 28 marca 2007 - 16:38

miki

    Mega Man

  • Narybek
  • 147 Postów:
Ja natomiast boję sie o wykorzystanie wiilota. dotychczas grając w gry sportowe wciskaliśmy na przemian 2 przyciski. Wii sports wywróciło cały schemat gier sportowych do góry nogami. Przy Wiisports pocę się jak szczur a co to będzie gdy do dyspozycji dostaniemy dyscypliny olimpijskie. Ciekawe jak będzie wyglądać sterowanie ?
Zapowiedziane biegi na "setkę" (nie po setkę niestety :pijak: ) można zapożyczyć z minigierki Wario Ware czyli zamiast biec dreptać w miejscu - ja bym proponował w trybie hardcore maraton - cały dzień skakania przed wii :).
Może rzut kulą czyli otwieramy okno łapiemy wiilota za opaskę kręcimy się w okół własnej osi i wyrzucamy pada aby ten wyleciał przez okno, czujnik ruchu mierzy prędkość i zapisuje wynik.
Może ktoś z forumowiczów ma jeszcze pomysł jak wykorzystać wiilota do symulacji dyscyplin sportowych?
  • 0

#5 Gonzo Napisany 28 marca 2007 - 17:20

Gonzo

    N+ Crew

  • Narybek
  • 195 Postów:
Jak dla mnie bomba, lepsze od Mario Party 8, które prezentuje się moim zdaniem średnio na razie. Jeśli w Olimpiadzie będzie coś w stylu ulepszonego biegania przez płotki z WarioWare to po prostu suuper. :D Ile to godzin w to w trakcie nakrapianego wiispotkania przegraliśmy z kumplami, hoho.
  • 0

#6 kubicz Napisany 28 marca 2007 - 20:09

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Powiadacie: Olimpiada na Wii.
Dodany obrazek
Bedziemy gotowi :)

Kto jest szybszy Sonic, czy Marian?

Wiadomo kto ;] Dodany obrazek

Będzie hit komercyjny na bank: milion osób kupi bo to Mario, dwa miliony bo to olimpiada i pół miliona bo to Sonic

Ach, ci fanboje nintendo, ciagle nas prowokuja :P
Dodany obrazek

Fani Sonica juz nie moga sie doczekac. Pokazemy grubasowi gdzie jego miejsce :)

Dodany obrazek

http://www.dan-dare.org/
  • 0

#7 Ryan Napisany 29 marca 2007 - 06:03

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Info na Kotaku:
http://kotaku.com/ga... ... 247709.php
I drugie info o radosnej nazwie "świnie zaczęły latać, piekło zamarzło"
http://kotaku.com/ga... ... 247743.php

IMO fajny pomysł. Chciałbym w to zagrać. :)
  • 0

#8 gruby Napisany 29 marca 2007 - 11:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Matta Cassamasina na swoim blogu zdradził jedną ciekawą rzecz. Gra ma online! Jeżeli dodadzą do tego jeszcze Mii (chętnie stanę w ringu swoim Mii żeby skopać tyłek SOnicowi :zakochany: :ninja: ) a system gry bedize oparty an Wii Sports (to też zdradza MC) to jestem sprzedany i kupię 5 kopii. NIe wiem skąd się u mnie wziął nagły optymizm, ale mam niesamowitą ochotę popykać w tą grę. Jeżeli wszystko śmignie na enginie Mario Galaxy, to nie mam pytań.

Natomiast zgadzam się z Kaxim. Sprzedaż tej gry będzie olbrzymia i szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby była najlepiej sprzedającym się tytułem na Wii przez długie miesiące.

Nintendio wykonało najlepszy ruch marketingowy w historii. Po pierwsze po latach zrobią grę na którą wszyscy czekali od lat (Sonic i Mario). Po drugie dadzą online i pewnie będzie to jedna z pierwszych gier sportowych na Wii z tą usługą. Po trzecie wezmą genialne założenia z Wii Sports, które sprzedało miliony konsolek, a nad projektem czuwa boski Shiggsy. Po czwarte będzie to oficjalna gra olimpiady (już teraz jakiś duży francuski dziennik sportowy napisał o niej na 1 stronie!). I po piate... Wypuszczą to na święta. :ninja:
  • 0

#9 Kaxi Napisany 29 marca 2007 - 14:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Nintendio wykonało najlepszy ruch marketingowy w historii. Po pierwsze po latach zrobią grę na którą wszyscy czekali od lat (Sonic i Mario). Po drugie dadzą online i pewnie będzie to jedna z pierwszych gier sportowych na Wii z tą usługą. Po trzecie wezmą genialne założenia z Wii Sports, które sprzedało miliony konsolek, a nad projektem czuwa boski Shiggsy. Po czwarte będzie to oficjalna gra olimpiady (już teraz jakiś duży francuski dziennik sportowy napisał o niej na 1 stronie!). I po piate... Wypuszczą to na święta.


Swięte słowa. Nieważne jakie noty zbierze ta gra, ale 3 miliony sprzedanych kopii pęknie przynajmniej :ninja:
  • 0

#10 Krill Napisany 29 kwietnia 2007 - 12:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nie, mnie się to po prostu w głowie nie mieści! Wąsaty hydraulik i ponaddźwiękowy jeż w jednej grze to jak Mr Kutaragi odchodzący z Sony- jeszcze parę lat temu po prostu rzecz nie do pomyślenia.
Nintendo co by nie mówić postąpiło niezwykle przebiegle- zestawili maskotki swoje i Segi, do tego dobrali tematykę Olimpiady by stworzyć coś a'la 'Wii Sports spotyka Mario Party / Sonic Shuffle'. No, przynajmniej ja tak to widzę. Tak czy inaczej skośnoocy bracia wykupią to niewątpliwie na pniu!!!
Pozostaje tylko zapytać czy zainteresować ów produkt będzie mógł kogoś więcej, niż najaranych Japończyków i osobników czekających z utęsknieniem na Wii Sports 2 :hmmm: ?
Jest jeszcze przed nim długa droga, więc na razie nie sposób tego określić...
  • 0

#11 Kaxi Napisany 10 lipca 2007 - 11:15

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://www.n-europe.... ... nic&page=1


Pierwsze screeny!!!
  • 0

#12 Krill Napisany 10 lipca 2007 - 20:11

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

http://www.n-europe.com/screenshots.php?gid=mariosonic&page=1


Pierwsze screeny!!!


Screeny nieco 'ziarniste', jednakże z pewnością wygląda to intrygująco. Mam nadzieję, że produkt ten zostanie pokazany na E3 jutro i będzie łączył w sobie najlepsze cechy takich tytułów jak Mario Party 8 czy Wii Sports. Ważne, że czuwa nad tym wszystkim duch Miyamoto, więc o pewien poziom jakości nie należy się martwić. Być może będzie to ta właściwa okazja żeby nareszcie kupić wiilota bądź wiiloty :^^: ...
No i ciągle poraża mnie myśl o tym jak dla przeciętnego zwolennika czy- posuńmy się może o krok dalej-fanboya Segi ujrzenie kozackiego Jeża u boku wąsatego Mario byłoby jeszcze niedawno czystą fantazją jakiegoś zjaranego, naiwnego jarusa...
  • 0

#13 gruby Napisany 11 lipca 2007 - 10:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Będzie czadzik. Screeny nie są może za ładne, ale jestem spragniony czegoś na kształt Wii Sports, a ta gra ma szansę zapełnić czas oczekiwania na WS2. Ogólnie jestem na tak. Ale ściskam kciuki, żeby w grze występiły Mii.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 11 lipca 2007 - 11:11

Gość__*
  • Goście
tylko jakim cudem Mario ma szanse na bieżni z Sonickiem :P ? xD
  • 0

#15 Kaxi Napisany 11 lipca 2007 - 11:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Wspomaga się grzybkami.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 11 lipca 2007 - 18:12

Gość__*
  • Goście
E3 2007 Nintendo Press Conference Teaser
http://www.gametrail.../game/5149.html
  • 0

#17 Krill Napisany 12 lipca 2007 - 07:30

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

E3 2007 Nintendo Press Conference Teaser
http://www.gametrail.../game/5149.html


Krótki, fajny trailer ! Podoba mi się ten filmik ! Zwróćcie uwagę na to zacięcie i determinację w spojrzeniu Sonica... Chociaż Mario jak widać również nie pozostaje w tyle. Sushi mu nie szkodzi- nawet w hurtowych ilościach...
Zastanawiające jest też na pewno to w jak duzym stopniu tytuł ten będzie 'odrealniony'- czy zamiast oszczepu będziemy rzucać Chain Chompem, na przykład :hmmm: ? Osobiście sądzę, że grze tej będzie w tym właśnie aspekcie bliżej do Wii Sports niż do Mario Party. I właśnie tak powinno być. Niech zrobią z wiilota i nunchuka dobry użytek !
  • 0

#18 ogqozo Napisany 24 sierpnia 2007 - 14:24

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
http://wii.ign.com/a...5/815121p1.html

Wrażenia z gry IGN-u. Wygląda to bardzo dobrze.
  • 0

#19 gruby Napisany 24 sierpnia 2007 - 15:26

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Mniam. Zapowiada się doskonale! Czy gra dotrze na Gwiazdkę do Europy? Bo po Sylwku idealnie jak znalazł. Nie pamiętam jak to wyglądało w planie wydawniczym.
  • 0

#20 Arasz Napisany 24 sierpnia 2007 - 15:37

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Kto by pomyślał paręnaście lat temu, że dojdzie do czegoś takiego. Mówię wam coś tu nie jest tak kolejna pieczęć wrót piekieł została zniszczona. Zginiemy wszyscy marnie Przez Maria i Sonica w jednej grze. :trup:
  • 0

#21 ogqozo Napisany 24 sierpnia 2007 - 19:28

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Mniam. Zapowiada się doskonale! Czy gra dotrze na Gwiazdkę do Europy? Bo po Sylwku idealnie jak znalazł. Nie pamiętam jak to wyglądało w planie wydawniczym.

Czwarty kwartał.
  • 0

#22 Chestitty Napisany 24 sierpnia 2007 - 19:37

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Gameplay:

http://www.gamersyde...ws_4840_en.html
  • 0

#23 Krill Napisany 26 sierpnia 2007 - 23:32

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Gra o zmaganiach sportowych Wąsatego Hydraulika, Ponaddźwiękowego Jeża i ich kolorowych kompanów została wyróżniona na targach w Lipsku jako najlepsza, ponieważ jest to (!) ' A great casual gaming experience for all kinds of gamers ' !

http://www.n4g.com/News-62512.aspx

Widać, że będzie to rewelacyjnie sprzedający się tytuł. Wielu będzie chciało sprawdzić jak taki np. Doktor Robotnik radzi sobie w biegu przez płotki lub jak rogaty Bowser rzuca oszczepem. Umieszczenie w jednej grze maskotek z dwóch róznych uniwersów to ze strony Nintendo i Segi doskonale przemyślana pod względem marketinogwym decyzja! Sega ma szanse odbudować swoją nadszarpniętą pozycję dzięki pieniądzom ze sprzedaży tego produktu :tak:
Na pewno już niedługo usłyszymy o Mario and Sonic at the Olympic Games !
  • 0

#24 Chestitty Napisany 19 października 2007 - 16:34

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Screeny:

http://www.gamersyde...ws_5239_en.html

http://www.gamersyde...ws_5329_en.html
  • 0

#25 Voo Napisany 19 października 2007 - 23:26

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
jest szansa na pierwszą olimpiadę z jajem od wielu lat, uwielbiam gry olimpijskie (pomimo tego, że od lat to gry w porywach na 5~6/10) i dla mnie ten tytuł to absolutny must have :)
  • 0

#26 Voo Napisany 08 listopada 2007 - 20:34

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
IGN przyznał 7.9/10 i generalnie ciepło przyjął grę. Recenzent 1UP był już bardziej surowy - 6/10 i pojawiło się juz trochę marudzenia, zwłaszcza na mechanikę rozgrywki w niektórych konkurencjach.

Niestety online jest tylko w postaci rankingów.

http://wii.ign.com/a...3/833014p1.html
  • 0

#27 Gość__* Napisany 21 listopada 2007 - 06:56

Gość__*
  • Goście
GT video review 6.8
http://www.gametrail...ayer/28185.html
  • 0

#28 ACZ Napisany 23 listopada 2007 - 17:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nie sprawdziły się przewidywania Kaxiego z poprzedniej strony na temat komercyjnego hitu i wielomilionowej sprzedaży tej gry.
W premierowy dzień w Japonii gra zadebiutowała marnym wynikiem na poziomie około 15k.
  • 0

#29 Voo Napisany 23 listopada 2007 - 23:47

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
odnoszę dziwne wrażenie, że kiepski wynik jakiejś gry wywołuje u ciebie coś na kształt ekscytacji. A może po prostu niezdrowej, fanbojowskiej satysfakcji? Przyzwyczaiłeś się do pisania o kiepskich wynikach sprzedaży gier udzielając się w dziale o PS3? ;) W co drugim temacie piszesz tam coś w stylu "niestety gra nie zmieściła się w top 30 w ostatnim zestawieniu z..." albo "niestety zadebiutowała marnie" ? :)

A bardziej na serio - ostatnio przeczytałem takie stwierdzenie, ponoć wygłoszone przez jakiegoś Wielkiego Pisarza, że 90% wszystkiego do gówno. Nie da się mierzyć jakości czegoś jego popularnością. Chyba, że przyznasz, że Simsy i FIFA to najlepsze gry. Ok, martwią mnie informacje o słabych wynikach jakiś wyjątkowych gier ale po wafla komu informacja (zresztą znana już z topicu o sprzedazy), że Marian Olimpijski zadebiutował słabo? Czy to jakiś system seller, gra na którą czekają miliony, rozgrzewacz umysłów? Będziesz nam uprzejmie podsuwał te "istotne" informacje przy każdym tytule, który ośmieli się być grą średnio lub słabo sprzedającą się?

Wreszcie zakładanie ostatecznego wyniku na podstawie pierwszych danych z Japonii jest dość karkołomne. Wiadomo, że gry, które tam sprzedają się średnio lub wcale mogą i tak odnieść duzy sukces w Europie i Ameryce. W drugą stronę to nie działa. Poza tym Marian na olimpiadzie to temacik bardzo nośny i uniwersalny, a w przyszłym roku będzie miał wielką reklamę w postaci Igrzysk. Ja jestem spokojny o wynik.
  • 0

#30 ACZ Napisany 24 listopada 2007 - 00:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Podałem ten wyniki tylko dlatego, bo jest to gra, w której występują dwie, najbardziej znane maskotki gier video w Japonii ;]
Sądzę, że w Stanach sprzeda się lepiej, ale niekoniecznie dużo lepiej.
  • 0