Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario & Sonic at the Olympic Games


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
41 odpowiedzi na ten temat

#31 me&myself Napisany 24 listopada 2007 - 10:02

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Chyba sprzedało, w USA premiera była jeszcze przed Japonią, i rzeczywiście jest lepiej ale nie ma szału.
  • 0

#32 Voo Napisany 24 listopada 2007 - 12:57

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
pozostaje poczekać do prawdziwej Olimpiady, ona powinna dać boosta wszystkiemu co z nią związane
  • 0

#33 Eldarion Napisany 20 grudnia 2007 - 21:40

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

Nie sprawdziły się przewidywania Kaxiego z poprzedniej strony na temat komercyjnego hitu i wielomilionowej sprzedaży tej gry.
W premierowy dzień w Japonii gra zadebiutowała marnym wynikiem na poziomie około 15k.

Sprzedaż dobiła juz 1,5 mln wiec do zapowiadanych 3 jest coraz blizej , a w przyszlym roku olimpiada ....
  • 0

#34 mobor Napisany 24 grudnia 2007 - 11:59

mobor

    Pikachu

  • Narybek
  • 75 Postów:
Bardzo fajna gra ! Starzy gracze (powyżej 30tki) bez trudu skojarzą rozgrywkę ze znakomitym i popularnym w latach 80-ych hitem Konami (automaty) pt HYPER OLYMPIC :)
Na prawdę polecam ;)
  • 0

#35 torq314 Napisany 24 stycznia 2008 - 21:31

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

Nie sprawdziły się przewidywania Kaxiego z poprzedniej strony na temat komercyjnego hitu i wielomilionowej sprzedaży tej gry.
W premierowy dzień w Japonii gra zadebiutowała marnym wynikiem na poziomie około 15k.


według vgchartz gra powolutku zmierza do granicy trzech milionów. wygląda na to, że zapowiadane cztery są całkiem realne.

oczywiście też zamówiłem i pewnie już powoli frunie.
  • 0

#36 Kaxi Napisany 05 marca 2008 - 23:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Gdzieś dziś wyczytałem (na GameOnly?) że Mario i Sonic przekroczył 5 mln kopii :klaszcze: Czychu jest mi winien oficjalne przeprosiny i pudełko czekoladek :pijak:
  • 0

#37 Voo Napisany 07 marca 2008 - 16:10

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

oczywiście też zamówiłem i pewnie już powoli frunie.


grałeś już może? Najbardziej jestem ciekaw czy poradziłby sobie z tym gracz 5-letni ;)

swoją drogą to irytuje mnie to, że zarówno u nas jak i zagranicą recenzje gier przeznaczonych także, a może głównie, dla dzieci pisze się z punktu widzenia starego konia jakby przeznaczone były tylko dla starego konia. Czy to tak trudno wypozyczyc od kogoś dzieciaka i zobaczyc jak sobie radzi i jak go to bawi? ;)
  • 0

#38 mobor Napisany 07 marca 2008 - 16:52

mobor

    Pikachu

  • Narybek
  • 75 Postów:
ja jestem stary kon i mi się ta gra PODOBA
nie wszystko co ma być na DYCHE czy "9" musi być z gatunku GEARS OF WAR
  • 0

#39 Voo Napisany 07 marca 2008 - 20:43

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Nie wiem do konca o co ci chodzi ale mi chodzi o to, czy z grą poradzi sobie moje dziecko. Wii Sports trochę nam się przejadło i szukam czegoś do rodzinnego multiplayera.
  • 0

#40 Kaxi Napisany 07 marca 2008 - 23:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Niektóre konkurencje są trochę pokomplikowane i może nieszczególnie sobie w nich radzić. Z innymi z kolei nie powinno być źle, jeśli radził sobie z Wii Sports. Ale tak szczerze, to nie wiem na jakim poziomie są dzisiejsze pięciolatki. Za moich czasów... :skacze:
  • 0

#41 torq314 Napisany 09 lipca 2008 - 18:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

Ostatni raz grałem w olimpiadę, gdy na rynku panowały Amiga i Commodore 64


Kaxi, dwa pytanka:
1. skąd to cytat
2. kto w numerze styczniowym recenzował Mario & Sonic at the Olympic

:P
  • 0

#42 Kaxi Napisany 09 lipca 2008 - 19:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Ostatni raz grałem w olimpiadę, gdy na rynku panowały Amiga i Commodore 64


Kaxi, dwa pytanka:
1. skąd to cytat
2. kto w numerze styczniowym recenzował Mario & Sonic at the Olympic

:P



1. Z recenzji Beijing 2008 napisanej przez Faxa!!! W numerze jest błąd, ja tej gry na oczy nie widziałem.
2. Ja, ale patrz punkt 1. ;)
  • 0