Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsza cut-scenka na konsoli Nintendo!(*spoliery?)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

#1 gruby Napisany 24 kwietnia 2004 - 11:24

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jest jakaś cutrscenka, która zrobiła na was najlepsze wrażenie? U mnie no, jest scena, gdy Grey Fox próbuje walczyć z MG (TTS). Podobała mi się również scena z Wind Wakera, gdy pewien zamek "nabierał kolorów" ;) Poza tym intro REmake'a...
  • 0

#2 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2004 - 11:33

Gość__*
  • Goście
Oj tak, masz racje, poczatek RE swego czasu tak mnie zmasakrowal, ze kilka razy odpalaem samo intro, zanim na dobre zaczalem grac. Nawet dzis wyglada konkretnie- brawa dla Capcomu.
  • 0

#3 gruby Napisany 24 kwietnia 2004 - 16:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Tak sobie pomyślałem że całe outro Ocariny też mi się bardzo podobało... Pozostawiało pewien taki niedosyt (pozytywny) i sentyment...
  • 0

#4 Godot Napisany 24 kwietnia 2004 - 17:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wszystkie z obu Residentow :twisted:
  • 0

#5 BeSOS Napisany 24 kwietnia 2004 - 20:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ogólnie pod względem real-time'owych filmików to moim zdaniem króluje MGS:TTS- majstersztyk.

Oczywiście wszelkie filmiki z RE też wymiataja na maxa.

Baardzo klimatyczna była przedostatnia renderowana wstawka w Pop( w grobowcu, kto widział, ten zrozumie:))

To chyba na tyle- fajne są też niektóre filmiki w BGAE( poczatek jest niczego sobie) No to wsio.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2004 - 20:48

Gość__*
  • Goście
U mnie najlepsze to większość z FFX, w szczególności scena odsyłania dusz JUNY w Kilika Island. Po prostu miodzio.
  • 0

#7 Godot Napisany 24 kwietnia 2004 - 20:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
jaaaaa, FFX wyszedl na konsole Nintendo? kurde, a ja sprzedalem Gacka i kupilem PS2 m.in. dla tej gry :twisted:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2004 - 22:39

Gość__*
  • Goście
heh mi najbardziej podobala sie scena jak po walce bodajze z Helmaroc Kingiem ten ptasi ksiaze (Kimari??) jego przyjaciolka, z ktora pozniej biegalem i ten wieeelki czerwony smok wpadli by mnie (tzn Linka) uratowac przed Ganondorfem :D To bylo piekne.... aha chodzi o Zelde:TWW jakby ktos nie wiedzial :wink:
Residenty nie zrobily na mnie wrazenia.... Ciekawe wstawki byly w MP...w SMS podobala mi sie tez animacja Mechabowsera wychodzacego z fontanny...Swietne intro ma KSPS ale to multiplatformowa pozycja, wiec sie nie liczy...podobnie SSX3... :)
  • 0

#9 gruby Napisany 25 kwietnia 2004 - 10:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Splender masz rację, ta scena ze smokiem wymiatała! Zdecydowanie piękny jest też moment przed finałową walką z G, kiedy wszędzie zaczyna się lać woda itd... Miód...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2004 - 12:19

Gość__*
  • Goście
Ehh cała ostatnia walka jest tak piekna jak malo ktora cut scenka :D A motyw jak Link wyskakuje w powietrze i wbija miecz prosto w czolo Ganondorfa to po prostu mistrzostwo :twisted: Jedyne czego mi brakowalo to jednej chociazby jedynej kropelki krwi wyplywajacej z tegoz czola....Ale coz nie mozna miec wszystkoego :roll:
  • 0

#11 gruby Napisany 25 kwietnia 2004 - 12:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Masz rację... ale ostatnia walka w OoT też była wypasiona... Widok Ganondorfa poginającego na organach, a potem wypuszczającego falę ciemności przeciwko Navi... Rozwalające sę witraże... A potem jego "gorsza" forma... Grrr ;)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2004 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Heh w Ocarinie nie mialem jeszcze okazji ogladac, ale z czasem to nadrobie :twisted:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2004 - 07:08

Gość__*
  • Goście
Rozmowa linka z królem Hyrule na końcu WW, to było hclipchlip takie wzruszające!
  • 0

#14 BeSOS Napisany 26 kwietnia 2004 - 18:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
na mnie nie zrobiła wrażenia walka z ganonem z zeldy:ww bo była to zrzynka z tego co było w okarynie- a tam było to 100x lepiej zrobione.
  • 0

#15 gruby Napisany 26 kwietnia 2004 - 20:20

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Być może. Ostatnia walka z Ganonem w OoT też czeała. Kiedy zbiegasz w końcu z tego walącego się zamku, myślisz że już koniec, ale łapiesz się na tym że nie słyszysz muzyki. COś tu nie gra. NIe ma wesołego klimatu, a potem widzisz tylko jego wynurzającego się ze zgliszczy... Kosmos. Ale scena z walką w WW również nie zawodziła. Swoja drogą zabawne, w OoT dookoła ogień, w WW dookoła woda... :)
  • 0

#16 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2004 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Nie będę zbyt orginalny i także napiszę o Ocarina of Time, a dokładnie chodzi mi o scenkę, gdzie Deku Tree opowiada Linkowi o stworzeniu przez złote boginie Hyrule, świetne chórki w tle, ta scena bardzo zapadła mi w pamięć. Podobały mi się również scenki z Perfect Dark, Conker's Bad Fur Day, Banjo-Tooie oraz scenka po odzyskaniu maski dla Kafei'a w Majora Mask.
  • 0

#17 gruby Napisany 27 kwietnia 2004 - 10:00

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Jakie konkretnie scenki z Conkera? Bo niestety nie uświadczyłem tej gry... :(
  • 0

#18 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2004 - 11:59

Gość__*
  • Goście
Rzeczywiście Conker nie był zbyt popularną grą, wyszedł pod koniec życia N64, nabyłem go za taka cenę, że wstyd się przyznać. Jednak nic straconego - emulator N64 i rom Conkera można zdobyc z internetu. Jeśli zaś chodzi o konkretne scenki z Conkera to naprwdę trudno się zdecydować, ale mi zawsze podobają się wszelakie parodie i tutaj uświadczymy takich wiele. Strzelanina w holu z Matrixa, powitanie przez Draculę ze świetnym akcentem hrabiego, czy znany wielu fanon Obcego tekst "get away from her you bitch" naturalnie zilustrowany odpowiednią sceną. Poza tym świetne jest też intro, pierwsze spotkanie ze śmiercią, nazwaną w tej grze Gregg, oraz scenka gdzie naukowiec złego króla chcąc zaradzić na brak jednej nogi w stoliku swego pana wymyśla, że jedynym rozwiązniem jest wstawienie na jej miejsce czerwonej wiewiórki. Wszystkie sceny są okraszone duża dawką humoru i większości wiele z nich powinno przypaść do gustu.
  • 0

#19 Godot Napisany 27 kwietnia 2004 - 12:39

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
scenki z Conkera rzadza... juz pierwsze niezle "daja", spotkanie z Mr Birdym to jeden z najsmieszniejszych momentow jakie widzialem w grach konsolowych :twisted:
  • 0

#20 BeSOS Napisany 28 kwietnia 2004 - 18:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dokłeadnie, jak mogłem zapomniec o conkerze :). Scenki w zamku Drakuli były kozackie- szczególnie moment pojawienia sie conkera w zamku- miodzio:). parodia Matrixa też była cool.

Filmiki nw PD tez miały to coś- były dobrze zrealizowane, dynamiczne a nie statyczne jak w wiekszosci gier gdzie widzimy wszystko z jednego ujecia kamery.

Wracając do TTS, dużo osób uwarzało,że w grze jest za dużo cut-scenes. Ja bym chciał aby każda gra miała tyyyyle taaaaakich filmików :)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2004 - 19:31

Gość__*
  • Goście
Wstawki z Zeldy OoT były fantastyczne - mam tutaj na myśli ogólnie prezentację świata Hyrule oraz przedstawienie fabuły ... A pozatym ... RE remake - intro - miodzik. Prime ma również fantastyczne wstawki - szczególnie prezentacje bossów - mistrzostwo świata. A pozatym ... hmmm ... intro NFS HP2 mi się podobało :)
  • 0

#22 Kaxi Napisany 28 kwietnia 2004 - 19:46

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
A mi się podobało bardzo intro 1080 Avalanche. Oglądałem za każdym razem, gdy włączałem grę. W ogóle cała pozycja mi sioę szalenie podobała.
  • 0

#23 BeSOS Napisany 02 maja 2004 - 19:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
intro do 1080????Nieee, trzeba przyznać,że dobrze nastrajało przed samą grą,ale bez przesady- taki zwykły filmik
  • 0

#24 gruby Napisany 23 maja 2004 - 17:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Właśnie mam nową propozycję... Przedstawienia plansz w Final Fantasy: Crystal Chronicles. Gra może nie zachwyca, ale te krótkie scenki- miodzio :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 20 czerwca 2004 - 11:07

Gość__*
  • Goście
Intro z RE1 rządzi, napewno jedno zlepszych na GC.
  • 0

#26 gruby Napisany 20 czerwca 2004 - 11:21

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Yeti trudno się z Tobą nie zgodzić. Intro z RE robi gigantyczne wrażenie, szczególnie za pierwszym razem. Szkoda, naprawdę wielka szkoda, że w RE0 ten element do końca nie zagrał... Ale nie jest źle
  • 0

#27 BeSOS Napisany 21 czerwca 2004 - 14:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja musze skończyć re0 bo ciągle nie moge sie do tego zabrać.a ponoc zakończenie wymiata
  • 0

#28 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 15:06

Gość__*
  • Goście

ja musze skończyć re0 bo ciągle nie moge sie do tego zabrać.a ponoc zakończenie wymiata

Ano wymiata :)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 21 czerwca 2004 - 23:25

Gość__*
  • Goście

Ano wymiata

a długie jest to zakonczenie?
  • 0

#30 gruby Napisany 25 czerwca 2004 - 15:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dość długie, ale ta wymiatająca część trwa chyba z 30 sekund... Natomiast zdecydowanie warto je zobaczyć :D
  • 0