Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fire Emblem: Three Houses

Intelligent Systems Koei-Tecmo Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
184 odpowiedzi na ten temat

#181 Schrodinger Napisany 09 listopada 2021 - 11:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Jestem po wprowadzeniu do szkoły i pierwszej walce treningowej z kalendarza, podoba mi się aż za bardzo :D Trailsy chyba jednak pójdą na dłuższy czas w odstawkę bo dwóch podobnych settingowo gierek nie ogarnę pewnie. Tutaj jest potem jakiś większy przeciwnik czy coś, czy takie pierdu pierdu w szkole, i jak to jest z tym kalendarzem, tu jest rok do zagrania czy co? 


  • 0

#182 Tawotnica Napisany 09 listopada 2021 - 11:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Jestem po wprowadzeniu do szkoły i pierwszej walce treningowej z kalendarza, podoba mi się aż za bardzo :D Trailsy chyba jednak pójdą na dłuższy czas w odstawkę bo dwóch podobnych settingowo gierek nie ogarnę pewnie. Tutaj jest potem jakiś większy przeciwnik czy coś, czy takie pierdu pierdu w szkole, i jak to jest z tym kalendarzem, tu jest rok do zagrania czy co? 

 

Zobaczysz. Będzie się działo później ;) Pamiętaj, że możesz dzieci z innych klas podbierać przez wyrabianie odpowiednich statsów i dawanie prezentów. 


  • 0

#183 Schrodinger Napisany 09 listopada 2021 - 11:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

liczy się tylko ta blondyna szefowa jednej rodziny i ta taka co chce siedzieć tylko w domu :cf: 


  • 0

#184 gruby Napisany 09 listopada 2021 - 17:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ja tez wróciłem jestem chyba w jakims 80% fabuły. Super szpila, najlepsze zaproszenia na herbatki :)
  • 0

#185 Schrodinger Napisany 15 listopada 2021 - 11:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Mam jakieś 5h pograłem z 2-3 dodatkowe walki, chodzę, robię questy, uczę, ćwiczę, walczę. Gram na normal / casual :olo: bo nie chciałem żeby mi ginęli na zawsze i to moje pierwsze podejście do gry. Ale w chuj mi się podoba i mnie wciąga niesamowicie :D


  • 0



Inne z tagami: