Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Obsidian PS4 XONE Switch PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
118 odpowiedzi na ten temat

#31 Godot Napisany 06 lutego 2018 - 18:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wypas! Pytanie do Xella, trzeba kończyć jedynkę?
  • 0

#32 Stan Napisany 06 lutego 2018 - 18:50

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Tak, trzeba. :cf: 


  • 0

#33 Godot Napisany 06 lutego 2018 - 18:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Twoje kompetencje za nisko cenię :(
  • 0

#34 Eldarion Napisany 06 lutego 2018 - 19:02

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

nie wiem czy to potwierdzono ale jest szansa że będą działać sejwy z jedynki :sir:


  • 0

#35 Stan Napisany 06 lutego 2018 - 19:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Twoje kompetencje za nisko cenię :(

Wbrew pozom to się cieszę. 


  • 0

#36 Pawlik Napisany 06 lutego 2018 - 20:11

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

bardziej pytanie do Spuczana. 


  • 0

#37 Godot Napisany 06 lutego 2018 - 20:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O kurwa, pomyliło mi się z Divinity 2 :lol2: Pillarsy to od Obsidianów, mistrzów robienia shitów
  • 0

#38 xell Napisany 06 lutego 2018 - 20:56

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Pillarsy to od Obsidianów, mistrzów robienia shitów



IS3Wivt.jpg
 


  • 3

#39 nole Napisany 07 lutego 2018 - 12:56

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Wg Game Informera gra ma wyjść na PS4, XO, a nawet Switcha pod koniec 2018. Portują jakieś nołnejmy.


  • 0

#40 Schrodinger Napisany 07 lutego 2018 - 12:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Co z Divinity 2? Jakieś info czy ten pecetowy mesjasz ma wyjść na konsole? 


  • 0

#41 Godot Napisany 07 lutego 2018 - 12:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No właśnie Divinity bym przytulił. Pillarsy olewam, z zasady :olo:
  • 0

#42 nole Napisany 07 lutego 2018 - 13:13

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Co z Divinity 2? Jakieś info czy ten pecetowy mesjasz ma wyjść na konsole? 

 

Twórcy mówili że po premierze udają się długie zasłużone wakacje i dopiero potem jakieś decyzje/prace nad wersją kąsolwą, ale na 99% wyjdzie skoro jedynka wyszła.
 


  • 0

#43 bartezoo Napisany 07 lutego 2018 - 13:23

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

O kurwa, pomyliło mi się z Divinity 2 :lol2: Pillarsy to od Obsidianów, mistrzów robienia shitów


Najlepszy trójwymiarowy Fallout oraz KOTOR 2 obalają te piehdolenie,

bez wycieczek osobistych


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 07 lutego 2018 - 13:30

  • 1

#44 Godot Napisany 07 lutego 2018 - 13:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No właśnie po genialnym KotOR zagrałem w drugą część i była sporo gorsza, sprawiała wrażenie niedokończonej, pourywanej i była pełna bugów. Fatalnie wspominam. Zaś określenie najlepszy trójwymiarowy Fallout jest no... Ok, może w swojej kategorii jest najlepszy, ale w ogólniejszych już nie bardzo
  • 0

#45 bartezoo Napisany 07 lutego 2018 - 13:31

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Co to znaczy ogólnych? Wiadomo, że nie jest tak dobry jak Fallout 2 ale i tak jest jednym z najlepszych rpgów ostatnich dwóch generacji.

Co do Kotora 2 to ch,uj dawno gralem nie pamietam to się nie będę wypowiadał.
  • 0

#46 Godot Napisany 07 lutego 2018 - 13:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Raczej bym polemizował. Rzecz gustu
  • 0

#47 Stan Napisany 07 lutego 2018 - 15:05

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

No właśnie po genialnym KotOR zagrałem w drugą część i była sporo gorsza, sprawiała wrażenie niedokończonej, pourywanej i była pełna bugów. Fatalnie wspominam. Zaś określenie najlepszy trójwymiarowy Fallout jest no... Ok, może w swojej kategorii jest najlepszy, ale w ogólniejszych już nie bardzo

Nieskończona w pewnym sensie była(raczej pocięta mocno), bugi też, ale sporo gorsza na pewno nie. 


  • 0

#48 Starh Napisany 07 lutego 2018 - 16:59

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Co z Divinity 2? Jakieś info czy ten pecetowy mesjasz ma wyjść na konsole?

Na reddicie czytałem jakiś czas temu, ze mają w planach wydać w tym roku jeśli uda in się ogarnac lokalizacje a poszczególnych regionów.
  • 0

#49 xell Napisany 07 lutego 2018 - 20:54

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Nieskończona w pewnym sensie była(raczej pocięta mocno), bugi też, ale sporo gorsza na pewno nie.

Restoration Mod przywraca dużo obciętego contentu i gra jest spójna, niestety końcówka dalej jest niedorobiona. W każdym razie ja przeszedłem KotOR2 z tym modem, po czym postanowiłem odświeżyć jedynkę i odbiłem się jak od ściany. Jakość dialogów w grze od Obsidian jest o wiele wyższa, słuchanie konwersacji w jedynce jest nieznośne...

Ale Greg jak to Greg, trolluje głównie z intencją wejścia mi za skórę. Nawet jeśli nie są moim ulubionym RPGiem ostatnich lat, to Obsidian za całokształt twórczości pozostaje moim ulubionym deweloperem RPG. Tyle co oni mocarnych i bardzo odmiennych gierek wypluli to masakra, żaden inny deweloper się nawet nie zbliża. Jak skończy się nawał w robocie to się dobiorę w końcu do Tyranny, a potem Filary dwójeczka!
  • 1

#50 Stan Napisany 07 lutego 2018 - 22:39

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

 

Nieskończona w pewnym sensie była(raczej pocięta mocno), bugi też, ale sporo gorsza na pewno nie.

Restoration Mod przywraca dużo obciętego contentu i gra jest spójna, niestety końcówka dalej jest niedorobiona. W każdym razie ja przeszedłem KotOR2 z tym modem, po czym postanowiłem odświeżyć jedynkę i odbiłem się jak od ściany. Jakość dialogów w grze od Obsidian jest o wiele wyższa, słuchanie konwersacji w jedynce jest nieznośne...

Ale Greg jak to Greg, trolluje głównie z intencją wejścia mi za skórę. Nawet jeśli nie są moim ulubionym RPGiem ostatnich lat, to Obsidian za całokształt twórczości pozostaje moim ulubionym deweloperem RPG. Tyle co oni mocarnych i bardzo odmiennych gierek wypluli to masakra, żaden inny deweloper się nawet nie zbliża. Jak skończy się nawał w robocie to się dobiorę w końcu do Tyranny, a potem Filary dwójeczka!

 

Wiem, też oczywiście gram z RM. Jednak ty tez przesadzasz odnośnie odbicia sie od jedynki, tzn. ty może i sie odbiłeś ok, ale dialogi aż tak marne nie są. 

 

Ja też lubię Obsidian, ale ich gry maja jeden problem, bugi. Za duzo ich zazwyczaj. Czasami zarzynają im w perspektywie świetne gry - patrz Alpha Protocol. 


  • 0

#51 Godot Napisany 08 lutego 2018 - 10:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
I właśnie to niechlujstwo mnie od nich odrzuca
  • 0

#52 xell Napisany 08 lutego 2018 - 11:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Ostatnie ich zabugowane permiery to Alpha Protocol i New Vegas, pozycje sprzed ośmiu (!) lat. Większość ich starych gier została zresztą podciągnięta do przyzwoitego poziomu i jest na dzień dzisiejszy bezproblemowa. Po takim czasie można więc zakopać toporek?
  • 1

#53 Godot Napisany 08 lutego 2018 - 11:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak Pillarsy będą miały dobre recenzje to wezmę na Switcha. Deal? :)
  • 0

#54 Schrodinger Napisany 08 lutego 2018 - 16:28

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Po warniku na zgodę czy dacie sobie buzi buzii? Nie wiem w czym problem, Greg nie lubi Obsidiana, filip lubi, ja nie lubię Cage'a któryś chce się miotać? 

 

edit. ja tak mogę cały dzień Panowie, chcecie mnie sprawdzać? 


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 08 lutego 2018 - 16:34

  • 1

#55 Godot Napisany 08 lutego 2018 - 16:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Brawo moderacja, wystawiam plusik
  • 0

#56 Spuczan Napisany 08 lutego 2018 - 18:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Ostatnie ich zabugowane permiery to Alpha Protocol i New Vegas, pozycje sprzed ośmiu (!) lat. Większość ich starych gier została zresztą podciągnięta do przyzwoitego poziomu i jest na dzień dzisiejszy bezproblemowa. Po takim czasie można więc zakopać toporek?

Nie jest do końca tak jak piszesz co można sprawdzić np. tutaj. Nie zamierzam ich piętnować tylko stwierdzam fakt. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez takich bugów albo, że chociaż ja na nie nie natrafię :cf: Giereczka oczywiście wjeżdża u mnie na premierę :sir:

 

Dla mnie Obsidian to obecnie królowie izometrycznych rpgów. Choć jeszcze muszę zagrać sobie w Divinity i Divinity II.


  • 1

#57 xell Napisany 08 lutego 2018 - 18:40

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Nie jest do końca tak jak piszesz co można sprawdzić np. tutaj. Nie zamierzam ich piętnować tylko stwierdzam fakt. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez takich bugów albo, że chociaż ja na nie nie natrafię :cf: Giereczka oczywiście wjeżdża u mnie na premierę :sir:

Mnie nie dotknęło więc zupełnie zapomniałem. Ale ogólnie Pillars było w miarę dopracowane na premierę, Divinity 2 też miało bugi (przy premierze, może teraz wygładzili), Wiedźmin 3 miał bugi, a grałem dopiero w edycję GotY, więc błędy to taka domena gatunku. Najbardziej niechlubnym przykładem jest jednak Bethesda a nie Obsidian, ostatnio przy premierze Andromedy też był shitstorm z tego co widziałem.
 

 

Dla mnie Obsidian to obecnie królowie izometrycznych rpgów. Choć jeszcze muszę zagrać sobie w Divinity i Divinity II.

Divinity 2 to petarda i jak dla mnie top 3 RPGów w ogóle. Polecam :) Zwłaszcza jak czytałem Twoje raporty z grania w inne RPGi myślę, że ten by Ci niesamowicie podpasował.

 

Ale Obsidian pozostają moimi faworytami przez rozmaitość swoich pozycji - np. Maska Zdrajcy, New Vegas i South Park są skrajnie odmienne, a przy tym zayebiste.


  • 0

#58 filip Napisany 09 lutego 2018 - 22:59

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Z divinity mam ten problem, ze to turowka. Wychowalem sie na rozwiazaniu z bg, ciezko mi zobaczyc siebie grze turowej
  • 0

#59 Stan Napisany 09 lutego 2018 - 23:28

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Zagraj, wątpię aby to był problem, naprawdę przyjemnie się gra. 


  • 0

#60 xell Napisany 10 lutego 2018 - 12:13

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Z divinity mam ten problem, ze to turowka. Wychowalem sie na rozwiazaniu z bg, ciezko mi zobaczyc siebie grze turowej

Bez sensu, to są niepowiązane gry i nie powinno być problemu, żeby się przestawić, tak jak nie ma problemu w różnicach między Baldur's Gate a Wiedźminem... A system walki w Divinity jest miodzio ^_^


  • 1



Inne z tagami: