Skocz do zawartości

Zdjęcie

Project CARS 2

Slightly Mad Studios PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#31 Hellmans Napisany 02 września 2018 - 11:21

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Zazdro. Tylko takie doznania PCOnly. W dodatku w sumie za ile sprzęt z goglami? 10k?
Myślałem kiedyś o tym PSVR, ale to chyba popierdółka jest, szczególnie z PS4 Slim.

 

Oculus 2 tysia, kierka 1-2, a PC im mocniejszy tym lepszy wiadomo, z 4-5k by trzeba wydać. Ale przeżycia są niesamowite, bo to tak oszukuje mózg że faktycznie masz wrażenie że siedziałeś w tym aucie i byłeś na tym torze. Nawet głupie google earth w vr daje fun jak sobie usiądziesz na jakimś budynku na manhattanie. Zajebista zabawka.


  • 1

#32 Mauro Napisany 02 września 2018 - 11:26

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 465 Postów:

 

Zazdro. Tylko takie doznania PCOnly. W dodatku w sumie za ile sprzęt z goglami? 10k?
Myślałem kiedyś o tym PSVR, ale to chyba popierdółka jest, szczególnie z PS4 Slim.

 

Oculus 2 tysia, kierka 1-2, a PC im mocniejszy tym lepszy wiadomo, z 4-5k by trzeba wydać. Ale przeżycia są niesamowite, bo to tak oszukuje mózg że faktycznie masz wrażenie że siedziałeś w tym aucie i byłeś na tym torze. Nawet głupie google earth w vr daje fun jak sobie usiądziesz na jakimś budynku na manhattanie. Zajebista zabawka.

 

 

A do tego jak jeszcze jak sie zagra w jakąś lepsza gierke niż Pcarsy  :zakochany:


  • 0

#33 Hellmans Napisany 02 września 2018 - 11:42

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Grałem. W Gal Gun :cf:


  • 0



Inne z tagami: