Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manhunt 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
99 odpowiedzi na ten temat

#1 Sylvan Wielki Napisany 07 kwietnia 2007 - 11:26

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Jeśli brutalny Bio Hazard 4 wyszedł na Game Cube, może wyjść na Wii , co niebawem sie stanie. Niemniej jednak Manhunt 2 to zupełnie inna liga. Gra owa ukaże się zarówno na PS2 oraz PSPku ( co nie dziwi ) jak i na Wii właśnie ( co zaskakuje bardziej niż brak portów na x360/PS3).
Nie otrzymamy gry pięknej wizualnie , ale na pewno będzie to produkcja ciekawa . Jako że na sprzęcie Nintendo Wiilot da takie a nie inne możliwości .
Odpuszczę chyba wersję na PS2 i odkurzę Wii (^^)

Czy ciekawszym wam wydaje się sterowanie kontrolerem do Wii czy Dual Shock'iem 2 i czy uważacie iż owy pomysł się sprawdzi nie tylko w założeniach jako takich .
Napiszcie co wy sądzicie o takim kroku Nintendo oraz jak wyglądają wasze oczekiwania względem tej gry.


http://wii.ign.com/a...1/761795p1.html
  • 0

#2 AdamekPL Napisany 07 kwietnia 2007 - 13:19

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Zastanawia mnie sprawa sterowania w wersji na Wii :hmmm: Za to cieszy mnie, że takie gry będą ukazywały się na Wii. Nie tylko Mario i tym podobne gierki, ale również gierki dorosłe, brutalne.
  • 0

#3 Krill Napisany 07 kwietnia 2007 - 20:28

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
To będzie mocna i ostra rzecz a także cholernie dobry argument w kwestii rzekomej "dziecinności" Wii. Manhunt 2 na pewno przetrze na dobre szlak do pewnej niszy, która fakt faktem kocha Mariana, długouchego Linka czy takiego na przykład ponaddźwiękowego Jeża, ale ma też ochotę czasem stać się na chwilę bezwzględnym, porąbanym napastnikiem i założyć komuś foliówkę.
A jeśli sprzeda się odpowiednio dobrze- może doczekamy się i ekskluzywnego Grand Theft Auto na konsolę Nintendo... :^^:
  • 0

#4 Sylvan Wielki Napisany 08 kwietnia 2007 - 10:12

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Tak. Wpierw "Bio Hazard 4" , teraz "Manhunt 2". Jeśli gry dobrze się sprzedadzą , to może kolor czerwony będzie częściej gościł podczas wymachiwania Wiilot'em . Choć pewnie i tak nowe przygody Pokemonów sprzedadzą się jakieś 16 x lepiej niż nowa gra o naszym milusińskim .
  • 0

#5 syon Napisany 08 kwietnia 2007 - 18:11

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ciekawe czy będzie można nożem dźgać w rytm szybkiego i psychotycznego wymachiwania Wiilotem :ninja: SWEET :ninja: Sprawdziłbym to, oj sprawdził.
  • 0

#6 Krill Napisany 09 kwietnia 2007 - 12:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Okładka wersji na Wii :) :

[ W sumie bardzo fajna- przyciąga uwagę. Szczególnie, gdy obok stoją takie hity, jak Happy Feet, czy Avatar :ninja: ... ]

Dodany obrazek
  • 0

#7 Sylvan Wielki Napisany 09 kwietnia 2007 - 14:29

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Ciekawe czy będzie można nożem dźgać w rytm szybkiego i psychotycznego wymachiwania Wiilotem :ninja: SWEET :ninja: Sprawdziłbym to, oj sprawdził.

Patent jeśli wystąpi , możesz do Niny o 6cio cyfrowy tantiem sie zgłosić . Swoją droga nieźle to wykombinowałeś :ninjadance:

Krii , okładka zaiste powalająca, szczególnie na półce z Marianami :^^:
  • 0

#8 Krill Napisany 29 kwietnia 2007 - 20:41

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Pojawiły się nowe informacje dotyczące tej świetnie zapowiadającej się gry i- co ważniejsze- nowe, krwawe screeny!

http://www.computera... ... ?id=162841

Klimat psychozy dosłownie wylewa się z obrazków. To będzie popaprana, szalona pozycja i tego właśnie Wii trzeba...
  • 0

#9 Sylvan Wielki Napisany 07 maja 2007 - 17:52

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Motyw z siekierą napawa optymizmem . Ciekawe czy znowu będzie kilka rodzajów mordu tym samym narzędziem :ninjadance:
  • 0

#10 Kaxi Napisany 26 maja 2007 - 09:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
IGN dostarcza bardzo ciekawy material o Manhunt 2 na Wii - zapowiada się, że to właśnie ta wersją będzie to, którą powinno się mieć. O ile sama gra będzie dobra.
  • 0

#11 gruby Napisany 27 maja 2007 - 13:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No no. Zapowiada się ciekawie. czytając o scenariuszu przypomina mi sie lekko film Twierdza z Lambertem. :) W każdym razie naprawdę fajnie to brzmi i o ile jedynkę olałem, to 2 sprawdzę. O ile dostarczy.
  • 0

#12 Krill Napisany 31 maja 2007 - 21:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Czynne branie udziału w mordzie szaleńców robi wrażenie. Chciałbym, by koderzy z Rockstar jak najperfidniej jak tylko jest to możliwe wykorzystali wiilota i nunchuka w kwestii szalchtowania nieostrożnych wrogów, którzy dali się złapać w zbrukane krwią ręce odzianego w zielony fartuch Daniela. A wszystko to w- jak wygląda- najlepszej edycji tego tytułu :jeee:
  • 0

#13 Kaxi Napisany 31 maja 2007 - 21:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Podoba mi sie ze to, jakie ruchy wiilotem tzreba wykonac sa pokazane na takich fajncyh, odrapanych tabliczkach.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 01 czerwca 2007 - 17:09

Gość__*
  • Goście
wiem ze Kaxi wspominal o artykule IGN, ale nie kazdemu chce sie czytac wiec: "The Wii version will get 3 exclusive weapons, a Straight razor, Mace and a Broken Bottle."
  • 0

#15 Sylvan Wielki Napisany 05 czerwca 2007 - 03:17

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

IGN dostarcza bardzo ciekawy material o Manhunt 2 na Wii - zapowiada się, że to właśnie ta wersją będzie to, którą powinno się mieć. O ile sama gra będzie dobra.


Jeśli tylko sterowanie Wiilotem się sprawdzi , to ja wybieram wersję na Wii .
Szkoda tylko ,że nie zrobiono wersji na x0/PS3 - silnik SC : DA :niepewny:
  • 0

#16 Krill Napisany 09 czerwca 2007 - 17:36

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nowy, treściwy zwiastun :


  • 0

#17 Gość__* Napisany 09 czerwca 2007 - 20:22

Gość__*
  • Goście
jestem zaskoczony ze ta gra wychodzi na wii
  • 0

#18 Krill Napisany 09 czerwca 2007 - 23:27

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Duże zaskoczenie? No jasne! Bezprecedensowe wydarzenie? No raczej.
Co prawda nie liczyłbym na zalew tytułów o podobnym poziomie brutalności i złożoności, ale zawsze tego typu gra to znak, że na Wii znajdzie się też coś dla amatorów odcinania głów, łamania kości i szlachtowania na wszelkie sposoby. Brzmi to szczególnie dobrze w połączeniu z faktem większego zaangażowania grającego w wykonawanie egzekucji.
Oby podobnych do Manhunt 2 tytułów było jak najwięcej- to jedyny środek dla posiadaczy Wii na drodze do uzyskania wewnętrznej równowagi pomiędzy pełną krwi ucieczką dra Lamba a wielogodzinną sesją z np. Super Paper Mario...
  • 0

#19 Krill Napisany 19 czerwca 2007 - 21:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Mamy już pierwszą ocenę Manhunt 2- wersja na Wii jest chwalona najbardziej, controlsy jak i grafika są- jak zwykle- na najwyższym poziomie. W końcu to Rockstar...

http://www.computera... ... 9&site=cvg
  • 0

#20 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 09:08

Gość__*
  • Goście
Prawdę mówiąc nie wiadomo czy Manhunt 2 w ogóle się gdziekolwiek pojawi - ciotki rewolucji z Nintendo of America powiedziały, że nie chcą takich strrrrasznych gier na swoim systemie, do chóru dołączyli się chwilę później moherowi wujkowie z SCE i powiedzieli, że na PS2 to też nie (wtf!!??). Dołączając do tego ban w UK, zapewne Niemczech i na bank w Australii, wychodzi na to, że Rockstar zwyczajnie nie ma gdzie tej gry wydać. Tak więc jak kiedyś jeszcze usłyszycie, że ktoś chce wydać poważną, dorosłą lub brutalną grę na Wii, to możecie być pewni, że przez cenzurę ona nie przejdzie. Że też tym rynkiem muszą rządzić purytanie...
  • 0

#21 Strenger Napisany 21 czerwca 2007 - 09:49

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Cenega ma go w planie wydawniczym na 3 platformy więc może nie będzie u nas problemów :).

http://www.cenega.pl...?Typ=zapowiedzi
  • 0

#22 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 10:21

Gość__*
  • Goście
Problem moze byc w tym, ze R* w ogóle nie wyda tej gry, bo jej zwyczajnie nie sprzeda, gdy ma zamkniętą drogę na dużo większe rynki niż nasz, na którym poszłoby pewnie z 200 sztuk Manhunta 2 ;)
  • 0

#23 fingus Napisany 21 czerwca 2007 - 10:53

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Tak więc jak kiedyś jeszcze usłyszycie, że ktoś chce wydać poważną, dorosłą lub brutalną grę na Wii

Mam wrażenie, że Manhunt jest przede wszystkim brutalny, ale na pewno nie dorosły czy poważny. :hmmm: Dorosła i poważna była Beyond Good and Evil.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 10:59

Gość__*
  • Goście
wyjdzie, wyjdzie....
w przypadku pierwszej czesci tez tak bylo - zakaz w kilku krajach , ogolnie glosno i skandalicznie a i tak odniosla sukces. mysle ze to taka kampania reklamowa :D

dzisiaj onet napisal:

http://gry.onet.pl/1... ... omosc.html
  • 0

#25 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Pierwszy Manhunt dostał w USA rating M - taki sam, jak GTA, Scarface itp. Manhunt 2 ma mieć rating Adults Only, a to oznacza, że dopóki nie wytną wszystkiego, co się ESRB nie spodobało, gra się nie ukaże, bo Sony i Ninty (a także MS) prowadzą politykę "NIE dla gier AO". Rating do poziomu M podnoszą przekleństwa, krew i realistyczna przemoc, narkotyki itp (Scarface). AO trafia się wtedy, gdy w grze pojawia się nagość lub w ogóle wspomnienie o tym, że ludzie mają jakieś narządy płciowe lub uprawiają seks (pamiętacie sprawę Hot Coffee w GTA: SA?): w prevce na ign można wyczytać: "Consider for one moment that in Manhunt 2 you can, Wii remote and nunchuk in hands, use a pair of pliers to clamp onto an enemy's testicles and literally tear them from his body in a bloody display; and if that weren't enough, you'll take one of the poor victim's vertebrae along with his manhood." Czyli po prostu można wyrwać komuś jaja i jeszcze na dokładkę bodajże jeden z kręgów kręgosłupa... W tej formie ta gra nie ma najmniejszych szans na przejście przez ESRB z czymś niższym niż AO, a to oznacza, że żadna z korporacji nie wpuści MH2 na rynek dopóki R* jej nie ocenzuruje.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 12:11

Gość__*
  • Goście

w przypadku pierwszej czesci tez tak bylo - zakaz w kilku krajach , ogolnie glosno i skandalicznie a i tak odniosla sukces. mysle ze to taka kampania reklamowa :D

Nie od dziś wiadomo, że aby sprzedać jakąkolwiek grę, należy ją pokazać klientowi jako urzekającą, niepowtarzalną, poruszającą albo jako chorą, niemoralną, perwersyjną, brutalną. Na mnie akurat owe zamieszanie wokół Manhunta w ogóle nie podziałało. Dla mnie to idiotyczna i pozbawiona jakiegokolwiek magnetyzmu pozycja. Sadystyczna rzeź i nic ponadto.
  • 0

#27 Sylvan Wielki Napisany 21 czerwca 2007 - 14:07

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Marcellus
Pierwszy Manhunt dostał w USA rating M - taki sam, jak GTA, Scarface itp. Manhunt 2 ma mieć rating Adults Only, a to oznacza, że dopóki nie wytną wszystkiego, co się ESRB nie spodobało, gra się nie ukaże, bo Sony i Ninty (a także MS) prowadzą politykę "NIE dla gier AO". Rating do poziomu M podnoszą przekleństwa, krew i realistyczna przemoc, narkotyki itp (Scarface). AO trafia się wtedy, gdy w grze pojawia się nagość lub w ogóle wspomnienie o tym, że ludzie mają jakieś narządy płciowe lub uprawiają seks


A co z final bossem w pierwszej części ?
A co do AO to w przypadku MH2 zgadzam się, ale bez przesady w tym segmencie - do tej definicji jaką Marcellus podałeś jakoś to ni jak sie ma . Jak oni robią teraz takie problemy to co będzie po MH 2 , gdy ukaże się trzecia część na takie PS3 z wykorzystaniem unreal engine 3 ....

fingus
Mam wrażenie, że Manhunt jest przede wszystkim brutalny, ale na pewno nie dorosły czy poważny. :hmmm: Dorosła i poważna była Beyond Good and Evil.

Bradzo brutalny. Poważny również i dorosły. Komiksową , groteskową przemoc ma GTA : SA , tu już jest zupełnie inaczej a MH 2 ma iść w tym segmencie jeszcze dalej .
  • 0

#28 fingus Napisany 21 czerwca 2007 - 14:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Bradzo brutalny. Poważny również i dorosły.

Etam poważny i dorosły. Jego "dorosłość" wynika tylko z brutalności, a to dorosłość pozorna. To kręci tylko dzieciarnię. W ogóle nie ma tu nic ani poważnego, ani dojrzałego, co mogłoby zainteresować dorosłego odbiorcę. Z takimi grami jest ten problem, że gdyby faktycznie był dostępne wyłącznie dla osób przekraczających sugerowaną granicę wiekową, to sprzedałyby się w żałosnych ilościach. :lol:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 21 czerwca 2007 - 15:45

Gość__*
  • Goście
Sorki Sylvan, ale nie wiem do czego pijesz - tak się ma, że MH2 dostał AO za megabrutalną i realistyczną przemoc i zapewne między innymi za wyrywanie jąder (narządów płciowych, halo?) i ogólne katowanie ludzi za pomocą ruchów wiilotem. A to pewnie nie wszystko... I raczej nie chodzi tu o fotorealistyczną jakość grafiki. Poza tym jeżeli teraz nie wyjdzie MH2, to o MH3 można zapomnieć - po co ładować kasę w grę, która zostanie potem zbanowana? Grę z ratingiem AO można wydać w tym momencie tylko na PC.

PS: Ratingi są uznaniowe - siada kilka osób z ESRB - ogląda, ocenia, dyskutuje i wydaje werdykt. Nie wiem czy grają ;)
  • 0

#30 Sylvan Wielki Napisany 21 czerwca 2007 - 16:39

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Sorki Sylvan, ale nie wiem do czego pijesz - tak się ma, że MH2 dostał AO za megabrutalną i realistyczną przemoc

Nie chodziło mi Marcellus o to ,iż sam podałeś coś nie tak , tylko ciekawiło mnie podejście w ( waham się użyć sformułowania "stosunku" by OA nie dostać - post pisany przed 22:22 =) relacji - przemoc/seksualne aspekty a ranga M oraz AO.

No ale to już wyjaśniłeś wyczerpująco :)

Poza tym jeżeli teraz nie wyjdzie MH2, to o MH3 można zapomnieć - po co ładować kasę w grę, która zostanie potem zbanowana? Grę z ratingiem AO można wydać w tym momencie tylko na PC.

I igree. Tak było z T. Kill na PSX .
A szkoda by było . Jak dla mnie MH to znakomita gra. Sequel o którym mowa ,również zapowiada się ciekawie . Dobrze było by jeśli ujrzymy ciąg serii.

Dlatego zdziwił mnie fakt ,że nie pokuszono się o wersje na potężniejsze sprzęty , rozumiem ,że miliony Wii ( oraz PS2 ) ułatwią sprzedaż, no ale ....

BTW Marcellus sądzisz ,że MH3 , albo odświeżona graficznie wersja MH 2 ma szanse ukazać się na PS3 /x360 ? Ongiś ( wiele lat temu ) czytałem artykuł w N+ w którym autor stwierdził ,że wraz z taką jakością grafiki jaka NG będą oferować GTA jeszcze ujdzie ale taki MH już nie bardzo - high-end'owo wykonane przywitanie baseballowego kija z czaszką oponenta , równoznaczne jest z next genowym mózgiem spływającym po ścianie.
  • 0