Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manhunt 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
99 odpowiedzi na ten temat

#61 Sylvan Wielki Napisany 04 lipca 2007 - 13:02

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

O tym że R* wprowadza zmiany do Manhunta 2 wiemy już dawno. Ale to już byłoby przegięcie XD


Ciekawe co z motywem - długopis w oko....hmmmm, ach ta moja słaba precyzja, to jeszcze kilka razy tym BiC'kiem poprawie . :skacze:

O tych jądrach nie wspominam :gwizdek:
  • 0

#62 Krill Napisany 03 sierpnia 2007 - 15:54

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Na listach wydawniczych Rockstar na 2007. i 2008. rok nie figuruje już Manhunt 2. Wygląda na to, że wszyscy napaleńcy i entuzjaści pierwszej części będą musieli pogodzić się z jakże smutnym faktem, że nagonka medialna się udała i tytułu tego na Wii nie ujrzymy. Szkoda :cry:
  • 0

#63 Kaxi Napisany 03 sierpnia 2007 - 15:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Ja myślę, że prędzej czy później ujrzymy. Jeśli nie pomoże apelacja do komisji przyznającej ratingi, to imo R* zdecyduje sie gre nieco zlagodzic i taką ją wydać. Choć to pewnie kolo wakacji 08.
  • 0

#64 Krill Napisany 03 sierpnia 2007 - 16:39

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
To przykre, wręcz żałosne, że jeśli już tytuł ten jakimś cudem się ukaże, to właśnie pewnie z rok później i na dodatek może okazać się tylko cieniem tego, czym miał być. A zdaje się, że w planach był najbrutalniejszą grą wideo kiedykolwiek stworzoną zawierającą akcje robiące wrażenie nawet na koneserach tego typu klimatów i na to nastawiłem się czekając nań. Chociaż, z drugiej strony, ocenzruowaną soft-wersję niewybiegającą poziomem drastyczności poza to, co pokazano nam w Manhuncie kupię i tak. Ale niesmak z pewnością pozostanie :niepewny: ...
  • 0

#65 gruby Napisany 24 sierpnia 2007 - 18:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Munhunt przeszedł przez cenzurę i już pod koniec października wychodzi w USA. Teraz pozostaje czekać na datę Euro. I modlić się, żeby EU dostałą niepociętą wersję. :D
  • 0

#66 Krill Napisany 25 sierpnia 2007 - 11:01

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

Munhunt przeszedł przez cenzurę i już pod koniec października wychodzi w USA. Teraz pozostaje czekać na datę Euro. I modlić się, żeby EU dostałą niepociętą wersję. :D


Brawo Rockstar, przeforsowaliście tę rzeźnię jak należy! :klaszcze:

Mam nadzieję, że jeśli jednak dostaniemy- kiedy gra pojawi się już na Allegro- nieco 'złagodzoną' wersję Manhunta 2, to gdzieś tam na necie będą filmiki lub choćby barwny opis egzekucji czy akcji, które musiały zostać wycięte by zdjęto z tytułu status zbanowanej- typu oczywiście moja ulubiona 'szybka operacja' z chlapiącą krwią, obcęgami i dyskiem kręgosłupa :mrgreen:
  • 0

#67 Sylvan Wielki Napisany 25 sierpnia 2007 - 11:01

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Munhunt przeszedł przez cenzurę i już pod koniec października wychodzi w USA. Teraz pozostaje czekać na datę Euro. I modlić się, żeby EU dostałą niepociętą wersję.

:jeee: Zawsze import pozostanie jeśli głowy w PAL ver. nie będą chciały odpadać od korpusu :ninjadance: No w końcu, Wiilot już chyba z 4tyg. się kurzy :blah: :niepewny:
  • 0

#68 Krill Napisany 25 sierpnia 2007 - 19:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Intrygującym jest też rozważenie takiej kwestii- czy stonowana wersja Manhunta 2 obejmie wszystkie rynki czy też możemy, jak zasugerował gruby, liczyć na dostanie wersji 1.0 ze wszystkimi smaczkami, które doprowadziły do pospiesznej banicji tej gry?

Znając dbałość Nintendo o nieskalany wizerunek firmy propagującej pro-rodzinna zabawę na Wii obawiam się, że i na nasz system trafi niestety wersja okrojona. Pewnie swoją drogą i tak będzie odpowiednio chora i drastyczna, ale czy 'kompletna' i taka, jaka miala być od początku ? :hmmm:
  • 0

#69 ogqozo Napisany 25 sierpnia 2007 - 20:34

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Intrygującym jest też rozważenie takiej kwestii- czy stonowana wersja Manhunta 2 obejmie wszystkie rynki czy też możemy, jak zasugerował gruby, liczyć na dostanie wersji 1.0 ze wszystkimi smaczkami, które doprowadziły do pospiesznej banicji tej gry?

Pierwotna wersja została wycofana ze sprzedaży w Wielkiej Brytanii, więc raczej nie ma mowy.

Znając dbałość Nintendo o nieskalany wizerunek firmy propagującej pro-rodzinna zabawę na Wii obawiam się, że i na nasz system trafi niestety wersja okrojona. Pewnie swoją drogą i tak będzie odpowiednio chora i drastyczna, ale czy 'kompletna' i taka, jaka miala być od początku ? :hmmm:

Skoro ją zmieniono, to na pewno nie będzie taka, jak na początku. Ale bez wątpienia przez te pół roku programiści i scenarzyści dołożyli nowe atrakcje, toteż nie ma co płakać.
  • 0

#70 Krill Napisany 25 sierpnia 2007 - 21:05

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Liczę, że podczas jej testowania nie będzie się pojawiała jakakolwiek natrętna myśl typu 'cholera, na pewno coś tu skasowali ! ' ... W sumie to brutalność na poziomie pierwszej części powinna zaspokoić prawie każdego amatora takich gier, więc teraz nie ma juz co roztrząsać tej kwestii. Może przebudowanie gry w jakiś sposób jeszcze jej pomogło- autorzy mogli coś tam poprawić, zmienić, dodać, przejrzeć na nowo. Na pewno szykuje się z tego kolejny must-have zimy 2k7.
  • 0

#71 Krill Napisany 29 sierpnia 2007 - 10:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ciekawostka - ESRB odmawia wyjawienia szczegołów dotyczących złagodzenia jakże przerażającej zawartości Manhunt 2 :

http://wii.ign.com/a...6/816378p1.html

Chciałbym uwierzyć, że jest inaczej, ale niestety wymienione w artykule spektakularne akcje typu ' sequences of castration with a pair of pliers, sawing into an enemy's groin and buttocks, and stabbing their neck with a pen ' najprawdopodobniej zostały już brutalnie wykasowane z kodu gry :cry: ... Pozostaje tylko mieć nadzieję, tak jak to wyraża jeden z komentujących artykuł - ' I'm hoping that the uncut version is available as an unlockable feature.'...
  • 0

#72 gruby Napisany 29 sierpnia 2007 - 12:20

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Mi nie zależy na kastracji. Nie jestem fanem przesadnej brutalności i okiełznanie Manhunta 2 mnie nie przeraża. Wręcz przeciwnie. Od tej gry chcę tylko atmosfery (która była w trailerkach) i ciekawej fabuły. I oczywiście mnóstwa patentów użycia wiilota, ale niekoniecznie ultrabrutalnych. Wystarczą normalnie brutalne ;)
  • 0

#73 Krill Napisany 29 sierpnia 2007 - 12:58

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Natomist ja ubóstwiam przesadzony ultrabrutal i psychozę w każdym wydaniu tak bardzo jak gry z Marianem w roli głownej. A jeśli gra zostaje ogłoszona najbrutalniejszą w historii i na dodatek jest sequelem jednej z lepszych gier w jakie zdarzyło mi się ostatnio pograć, to mnie to jara wręcz ekstremalnie...

Oczywiście, Manhunt 2 będzie klimatycznym i z pewnością odpowiednio popieprzonym tytułem (w końcu rating M zobowiązuje), będzie epatować drastycznymi scenami tak bardzo podnoszącymi mi ciśnienie, ale liczyłem, że wraz z jego wydaniem kolejna granica tego, co pokazują gry zostanie nareszcie przekroczona. Liczyłem na to, że w pewnym momencie zabawy powiem sam do siebie : " Maaan! Niesamowite! Jak oni na to wpadli, to się nazywa Przemoc! Czegoś takiego wcześniej nie widziałem " ...
Niestety, już się na to nie zanosi, bo zapewne część druga będzie conajwyżej równie brutalna jak pierwsza. Czyli mocna, ale po dłuższym zastanowieniu się stwierdzam, że czułem niedosyt. Nawet w momencie wykańczania brodatego Starkweathera...
Myślałem, że moje potrzeby wykonywania naprawdę groteskowych egzekucji zaspokoi sequel- w końcu miały być fachowo użyte obcęgi, pozbawianie dysku, rozcinanie pachwin, wbijanie długopisu i wszystkie te rzeczy, których tak bardzo brakowało w pierwszym Manhuncie... Może kiedyś :hmmm: ...
  • 0

#74 Kaxi Napisany 30 sierpnia 2007 - 22:12

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
http://www.n-europe....s.php?nid=11006


Manhunt 2 ukaze sie w Holandii bez żadnych cięć!
Czuję nosem, że w calej Europie najwiecje sztuk gry sprzeda się własnie tam :P
  • 0

#75 Krill Napisany 30 sierpnia 2007 - 22:22

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Czy to oznacza, że jedyną opcją dla wszystkich pragnących zagrać w wersję nieocenzurowaną będzie czekanie aż przypadkiem pojawi się wersja holenderska na Allegro, importowanie na własną rękę czy też jest może szansa, że i poza Holandią Manhunt 2 ukaże się bez cięć ? :hmmm:
  • 0

#76 gruby Napisany 31 sierpnia 2007 - 08:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Podejrzewam, że w takim razie cała UE dostanie grę bez cięć.
  • 0

#77 Chestitty Napisany 12 września 2007 - 09:48

Chestitty

    krulestwo moje nie jest z tego świata

  • Forumowicze
  • 1 193 Postów:
Już wiadomo co zostało wycięte w wersji na Wii w USA:

http://wii.ign.com/a...9/819465p1.html

-usunięto wycinanie jajek
-w scenkach zabijania dodano potężny blur i w większości przypadków zaciemniono obraz, dzięki czemu gracz może się tylko domyślać, co się dzieje na ekranie

No kur$a, w jedynce jakoś to nie stanowiło problemu, a teraz już tak? Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w Europie dostaniemy nieocenzurowaną wersję (wydanie takowej w Holandii napawa pewnym optymizmem), bo jeśli nie to lipa :buuu:.


A na koniec, "sezamie, otwórz się" :lol:

Dodany obrazek
  • 0

#78 Krill Napisany 12 września 2007 - 11:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ale kaszana :blah: ! Jestem po prostu kompletnie zniesmaczony :/ ...
Jeśli tak będzie wyglądać wersja euro, to ją mowiąc wprost pier....... na znak protestu- nie interesuje mnie półprodukt. Akcja z jajami i ogolnie egzekucje pokazane w szczegołowy sposob to dla mnie esencja tej gry- jeśli tego nie dostanę, nie zagram w te grę. Nie znioslbym mysli, ze mogłem otrzymac wyjątkowo brutalną pozycję spełniająca prawdopodbnie wiele głęboko skrywanych fantazji, ktora ostatecznie straciła jakieś 95 % mocy przez przeklętą cenzurę ... :/
  • 0

#79 gruby Napisany 12 września 2007 - 15:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
A ja już się nie mogę doczekać. :)
  • 0

#80 Krill Napisany 12 września 2007 - 18:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
W Holandii maja być wersje uncut. I o to chodzi- warto będzie za taką się rozejrzeć, nawet jeśli okaże się że taki zakup uszczupli zawartość naszego konta bąź portfela o nieco wyższą sumę niż gdybyśmy mieli to wyrzucić na wersję tak obciętą, jak amerkańska...
  • 0

#81 Krill Napisany 13 września 2007 - 13:15

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Games Radar dzieli się wrażeniami z ocenzurowanego Manhunta 2 :

http://www.gamesrada... ... 1141196081

Jest naprawdę rewelacyjnie ultrabrutalnie- to najważniejsze.

Najwymowniejsze jest podsumowanie :

But before you mourn the loss of the of the nut removal, rest assured that Danny Lamb is still the enemy of balls everywhere. We witnessed him holding an enemy's leg and delivering a devastating punt to the yam-bag, and we're pretty sure we saw him run someone's crotch through with a sharp object.
  • 0

#82 ACZ Napisany 16 października 2007 - 15:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Pomimo cenzury w postaci filtrów Manhunt 2 ponownie nie został dopuszczony (m. in. w Wielkiej Brytani) do sprzedaży. Kilka serwisów podaje nawet, że europejska premiera nie odbędzie się wcale.
  • 0

#83 Krill Napisany 16 października 2007 - 17:47

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Jakieś źródło ? :niepewny:

Powiało grozą...Mam nadzieję, że to jedynie jakieś plotki...

Jeśli jednak nie dałoby rady kupić gry na Allegro pozostaje rzecz jasna import.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 17:47

Gość__*
  • Goście
Manhunt 2 - nowy trailer
http://www.next-gen.... ... 3&Itemid=2
  • 0

#85 Gość__* Napisany 27 października 2007 - 00:50

Gość__*
  • Goście
5 nowych filmikow :
http://www.gametrail.../game/4347.html

3 z wii i 2 z ps2
  • 0

#86 Texz Napisany 30 października 2007 - 20:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
PosXXX filmik z posXXXXej gry:
http://www.megavideo.com/?v=AJL2QB64
+18!
  • 0

#87 Krill Napisany 25 listopada 2007 - 18:55

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Martwi mnie niezmiernie dostepność Manhunta 2 w wersji na Wii w Polsce. A raczej jej brak.
Od początku listopada uważnie sprawdzam pod kątem zakupu tego produktu Allegro oraz oczywiście wszystkie sklepy internetowe i poza ofertą Menago - Manhunt 2 narazie niedostępny do czasu odwołania cenzury w Europie- ( http://www.menago.co... ... ts_id/2328 ) nie natknąłem się nigdzie nawet na zdawkową wzmiankę na temat tej gry.
Myślicie, że należy porzucić już jakiekolwiek nadzieje na sprawdzenie tego tytułu na Wii :niepewny: ? Bo na zniesienie kiedykolwiek bana oczywiście nie ma co liczyć...
  • 0

#88 Krill Napisany 29 czerwca 2008 - 08:07

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
A jednak! Przeglądałem sobie ofertę gier na Wii na Ultimie i co widzę? :mrgreen:

http://www.ultima.pl...ersja_US/i5966/

:lol: No nie mogę. Cena jest szalenie zabawna ale nawet mając na uwdze niską ocenę Banana czuję, że będę musiał sprawić sobie FreeLoadera !
  • 0

#89 Kaxi Napisany 29 czerwca 2008 - 10:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
Najnowszy update w Wii blokuje odpalanie freeloadera.
  • 0

#90 Krill Napisany 29 czerwca 2008 - 11:36

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Damn, nie wiedziałem! :shock: Dzięki bardzo za info! Nie podpinałem co prawda jeszcze Wii do sieci (ugh...), ostatni update zainstalował mi się więc wraz z No More Heroes. Zadziała mi jeszcze ten FreeLoader :?:

Manhunt 2 zaś wyzwala te atawistyczną przyjemność z zabijania. Kumpel przeszedł go na PSP i był zadowolony, choć nie zajarany. A mnie pierwsza część okrutnie się spodobała, więc dwójke powinienem łyknąć bez popitki. Nie oczekuję w końcu niczego spektakularnego, a jedynie konkretnej rzeźni. Tym bardziej, że to wersja amerykańska...czyli zero cenzury :mrgreen: ...
  • 0