Skocz do zawartości

Zdjęcie

Manhunt 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
99 odpowiedzi na ten temat

#91 cybercotlet Napisany 05 grudnia 2008 - 14:30

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
Nie wiecie czy różni się Manhunt 2 europejski od tego co wyszedl w USA ?
  • 0

#92 Krill Napisany 06 grudnia 2008 - 12:11

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nie wiem jak jest w innych MM, ale w Galerii Łódzkiej w Media Markcie Manhunt 2 w wersji na Wii jest do wyjęcia za 129 zeta. Podobnie na jednej czy dwóch aukcjach na Allegro. Przed zakupem powstrzymała mnie jednak nie tyle cena, która w sumie jest zjadliwa, ani też nawet nie fakt, że gra dostała od Banana bodajże 6.7/10, została solidnie skrytykowana no i z pewnością nie wygląda zachęcająco...Odpuściłem właśnie z powodu o którym traktuje post powyżej- cenzura. O ile ziomek, który grę przeszedł na PSP w wersji nieocenzurowanej nie był specjalnie podjarany to jednak docenił brutalnośc tego produktu, którą określił głownymm czynnikiem jaki skłonił go do ściągnięcia gry. Posiadacze Wii muszą obejśc się smakiem, bo podczas egzekucji obraz robi się ciemny i generalnie gówno można zobaczyc. Prkatycznie nic nie widac. Czy więc warto? Za 130 zeta- niezbyt.
  • 0

#93 cybercotlet Napisany 06 grudnia 2008 - 13:31

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

, bo podczas egzekucji obraz robi się ciemny i generalnie gówno można zobaczyc. Prkatycznie nic nie widac.

Tzn w europejskiej wersji jest tak jak w usa?
tzn tak: http://www.gametrail...ayer/27131.html
czy jest inaczej z cenzura?
  • 0

#94 Krill Napisany 06 grudnia 2008 - 14:27

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Na Allegro np. gra jest wysyłana z Wielkiej Brytanii, a przecież to właśnie tam rozgrywał się cały ten cyrk z niedopuszczeniem do premiery. W Media Markcie najprawdodpodobniej też można kupic wyłącznie wersję ocenzurowaną, w której w najważniejszych momentach niemalże nic nie widac, a przecież głównie wtedy przejawiał się geniusz pierwszej części.
Poza tym trochę podpatrzyłem jak kolega grał w to na PSP i naprawdę nie wyglądało to zajawkowo. No i nie zapominajmy o ocenie nieco ponad 6/10 w Neo Plus...
  • 0

#95 cybercotlet Napisany 06 grudnia 2008 - 18:21

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

No i nie zapomnajmy o ocenie nieco ponad 6/10 w Neo Plus...

Wybacz ale ja nie ufam tylko jednej recenzji :P
  • 0

#96 Krill Napisany 06 grudnia 2008 - 21:03

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ale napisał ją Banan, który jak mało kto znał się na pierwszym Manhuncie i potrafił nie tylko trafnie wytykac nieliczne wady jedynki, ale też wskazac drobne niuanse i nawiązania do dzieł popkultury. Przede wszystkim jednak jest to jeden z niewielu recenzentów (teraz już ex-recenzent, niestety), który, w jakby nie było krótkim tekście jakim jest recenzja, trafiał w dziesiątke ze swoimi uwagami, dlatego spokojnie można zakwalifikowac dwójkę jedynie jako grę przeciętną. Jeśli nie spodobała się Bananowi, który wielbił pierwszego Manhunta jak prawie my wszyscy, czuł niesmak pisząc o sequelu, to dało mi to do myślenia. Jestem wciąż rozdarty, tym bardziej, że cena gry mogłaby byc niższa. No i ta cenzura...Jeśli jednak się zdecydujesz, napisz o swoich wrażeniach. Może jednak warto zagrac ?
  • 0

#97 Danteusz Napisany 06 grudnia 2008 - 21:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:

No i nie zapomnajmy o ocenie nieco ponad 6/10 w Neo Plus...

Wybacz ale ja nie ufam tylko jednej recenzji :P

Masz drugą, ode mnie: M2 to zabugowany crap który nudzi się po pierwszym etapie. Nie warto wydawać na niego pieniędzy.
  • 0

#98 cybercotlet Napisany 06 grudnia 2008 - 22:05

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Masz drugą, ode mnie: M2 to zabugowany crap który nudzi się po pierwszym etapie. Nie warto wydawać na niego pieniędzy.

Tzn jakie bugi gra ma? Sorry że tak drąże temat ale swego czasu bylem bardzo zainteresowany ta produkcja a akurat ten caly blur podczas wykonywania egzekucji uwazam ze w pewien sposob dodaje klimatu grze :) Niestety recki banana szczerze mowiac nie czytalem : <
  • 0

#99 Danteusz Napisany 06 grudnia 2008 - 22:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 887 Postów:
Grałem na PSP, ciała często się dziwnie zachowywały, zresztą przed śmiercią przeciwnicy również nie byli zbyt bystrzy ;) Do tego były błędy w detekcji kolizji.
  • 0

#100 Malutki Napisany 07 grudnia 2008 - 12:54

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Wybacz ale ja nie ufam tylko jednej recenzji :P

Moim zdaniem jak się Tobie podoba gra , kup ją .Jeżeli okaże się crapem , wymienisz .Ja tak robię , nie polegam na recenzjach , każdy ma inne gusta :wink: .
  • 0