Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konwersję jakich tytułów chciałbyś ujrzeć na PS3 ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
52 odpowiedzi na ten temat

#1 Sylvan Wielki Napisany 07 kwietnia 2007 - 12:30

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Oczywiście mowa o konwersji jakiejkolwiek pozycji z dowolnej konsoli ( nie tylko stacjonarnej ) oraz z PC na Play Station 3 .

Najlepiej piszcie 4 tytułu z krótką argumentacją ( wypadało by się bardziej wysilić niż stwierdzić "bo tak" ) i po jakimś czasie podsumujemy całość ( oczywiście jak ktoś napisze 16 gier , nie będzie problemu , choć podliczane będą pierwsze 4 pozycje .
I mała uwaga , jak możecie w nawiasach podawajcie platformę na której dana gra ukazała się , wszak nie każdy zna każdy tytuł na każdym sprzęcie.
  • 0

#2 Texz Napisany 07 kwietnia 2007 - 12:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Dlaczego na PS3? Mamy już ogólny temat "Które gry na starych licencjach powitalibyście najchętniej?" w dziale Currentgen ( http://www.neo-plus....opic.php?t=2569 ) i tyle wystarczy. Temat do zamknięcia.
  • 0

#3 Sylvan Wielki Napisany 07 kwietnia 2007 - 12:38

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
To zupełnie inny topic z innymi założeniami w sosie ankiety jako takiej , dajmy mu czas. Na każdym niemal forum czy to zagranicznym czy nie istnieje taki właśnie temat , należy rozróżnić x 360 od PS3 i konwersję jako takie, w pytaniu nie uogólniam , tylko jasno zadaję pytanie , toteż o luźnych spamersko - offtopowych pogaduszkach nie ma miejsca.
  • 0

#4 logan Napisany 07 kwietnia 2007 - 12:55

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
1 Mass Effect- super grafika, swietny klimat. Sadze, ze wyjdzie z tego doskonala gra na dlugie godziny :)
2 Bioshock- nie jestem przekonany w 100 % czy spodoba mi sie ta gra, ale bardzo chcialbym w nia zagrac i sie przekonac
3 Command & Conquer 3: Tiberium Wars- PS3 cierpi na brak RTSow, a ten jest bardzo fajny
4 Europa Universalis III- moja ulubiona seria na PC :^^:
  • 0

#5 AdamekPL Napisany 07 kwietnia 2007 - 13:25

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
1. Gears of War ---> najlepsza gra na 360, dobrze by było aby ukazała się również na ps3.
2. Halo 3 ---> 1 i 2 były genialne. 3 też zapewne będzie świetna. Dobrze by było, jagby posiadacze ps3 też mogli, by zagrac w tą grę.
3. Bioshock ---> to będzie przełomowa gra, mam nadzieje że równiez na ps3
4. Final Fantasy VII - czyli remake najlepszej gry na szaraka.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2007 - 10:39

Gość__*
  • Goście
parappa the raper w 1080p plus w systemie 7.1 :)
  • 0

#7 raf Napisany 22 kwietnia 2007 - 10:45

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Może wypasiony graficznie remake Final Fantasy VII. Zdecydowanie także Gears of War i Lost planet.
Wszystko to oczywiście w przypadku gdy będę właścicielem ps3.
  • 0

#8 MahDee Napisany 22 kwietnia 2007 - 11:17

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
remake takiej gry z psxa gdzie sie jezdzilo na rowerze po mieście i dostarczalo paczki jakies itd:)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 22 kwietnia 2007 - 12:22

Gość__*
  • Goście
FFVII, Vagrant Story,
  • 0

#10 vagrant3 Napisany 22 kwietnia 2007 - 15:48

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

remake takiej gry z psxa gdzie sie jezdzilo na rowerze po mieście i dostarczalo paczki jakies itd:)

Courier Crisis?
  • 0

#11 Gość__* Napisany 22 kwietnia 2007 - 16:24

Gość__*
  • Goście
Z PSXa zdecydowanie FFVII, za ten remake oddam duszę. Dla wielu niekoniecznie ale dla mnie najlepszy i ukochany RPG. Dlaczego bo ładnych 8 lat temu urzekł mnie klimat (mogłem stać i gapić się godzinami na lokacje), postaci, najlepszy jak dla mnie system walki (kocham ATB), system materii (chyba główny czynnik który tak długo trzymał mnie przy FFVII), limity które chciało sie zdobywać i używać, w przeciwieństwie do pozostałych Finali i które zawsze powodowały uśmiech na twarzy. Co jeszcze muzyka, najlepszy bad guy ever (jak dla mnie oczywiście). Może ten sentyment wynika z faktu że był to mój pierwszy RPG, nieważne, liczy się to że żadna inna gra z tego gatunku nie wciągnęła mnie tak bardzo i na tak długo.

Bardzo chętnie zagrałbym też w Vagranta w nowej oprawie.

Ninja Gaiden 2 - no co pomarzyć zawsze można :ftopa: Argument: najlepszym arumentem jest zagranie w "jedynkę"
To chyba tyle z X'a, reszta gier exclusive z 360 jakoś nie bardzo mnie fascynuje.
  • 0

#12 MahDee Napisany 22 kwietnia 2007 - 20:30

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:

Courier Crisis?

Yup. bardzo mile wspomnienia mam, choc zdaje sobie sprawe ze jesli chodzi o mechanizmy to bylo to dosc slabe:)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 22:09

Gość__*
  • Goście

1. Gears of War ---> najlepsza gra na 360, dobrze by było aby ukazała się również na ps3.
2. Halo 3 ---> 1 i 2 były genialne. 3 też zapewne będzie świetna. Dobrze by było, jagby posiadacze ps3 też mogli, by zagrac w tą grę.
3. Bioshock ---> to będzie przełomowa gra, mam nadzieje że równiez na ps3


Po co mieć nadzieję, że być może kiedyś te tytuły pojawią się na PS3 skoro można mieć je wcześniej i na tańszej platformie jaką jest X360 :^^:
Jak narazie to X360 podbiera exclusivy a nie na odwrót heheheh.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2007 - 11:09

Gość__*
  • Goście

1. Gears of War ---> najlepsza gra na 360, dobrze by było aby ukazała się również na ps3.
2. Halo 3 ---> 1 i 2 były genialne. 3 też zapewne będzie świetna. Dobrze by było, jagby posiadacze ps3 też mogli, by zagrac w tą grę.
3. Bioshock ---> to będzie przełomowa gra, mam nadzieje że równiez na ps3


Po co mieć nadzieję, że być może kiedyś te tytuły pojawią się na PS3 skoro można mieć je wcześniej i na tańszej platformie jaką jest X360 :^^:
Jak narazie to X360 podbiera exclusivy a nie na odwrót heheheh.


Nie ma tu rozmowy o tym co gdzie NIE pujdzie i dlaczego, ale co byłoby fajnie jak by poszło. Więc z takimi tekstami mozesz spier*ć. Wracaj do wojen konsolowych, gdzie sie dowiesz co X360 traci.

Chciałbym DIABLO II/III ( i I na marketplace, w końcu wyszła na PSX'a), Disciples na markecie i III jako pełnoprawna gra na tą konsole. Hellgate London ciekawie sie zapowiadał, no i WoW hie hie. Chociaż... WoW może i bez tego bezie grywalny na PS3 (linux + odblokowanie tych uzdrojstw które przeszkadzają z korzystania w pełni z możłiwości PS3 w linux'ie).Zresztą w taki sposób nawet w HALO1/2 możńa by zagrać na PS3 ;].
  • 0

#15 Grz3chu Napisany 26 kwietnia 2007 - 16:03

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
1. Final Fantasy VII - rimejk ukochanej gry
2. Gears Of War
3. Mass Effect - kapitalny RPG od mistrzów gatunku
4. ja wiem, może Crysis ?
  • 0

#16 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2007 - 18:26

Gość__*
  • Goście
Killer 7?
  • 0

#17 Sylvan Wielki Napisany 08 maja 2007 - 22:14

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Coś widzę iż konwersję z PC ( Diablo 2 na 40' HD ) oraz pozycję z konsol przenośnych - vide Castlevania : AoS z DS mniej przez was mile widziane - ja bym z miłą chęcią pograł. :ninjadance:
  • 0

#18 Woroq Napisany 09 maja 2007 - 08:31

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 780 Postów:
Tetris Attack!
  • 0

#19 phsx Napisany 09 maja 2007 - 16:07

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Diablo jak najbardziej-czemu nie-tylko ANI MI DOTYKAC systemu gry - wystarczylby maly lifting grafy - mniam!
  • 0

#20 Sylvan Wielki Napisany 09 maja 2007 - 18:57

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Diablo jak najbardziej-czemu nie-tylko ANI MI DOTYKAC systemu gry - wystarczylby maly lifting grafy - mniam!


Taaaak \m/ '-_-' \m/ Ubijanie Mefisto w 1080p na 40' to opcja iście piekielna . Mogli by złożyc taki hołd swoistego rodzaju najlepszej IMO grze na PC . Nie obraziłbym sie na IWD oraz WIII czy Disclipers 2 :ninjadance:
  • 0

#21 phsx Napisany 11 maja 2007 - 14:00

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
To raczej pozostanie w sferze marzen...
  • 0

#22 Sylvan Wielki Napisany 22 maja 2007 - 16:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Star Craft 2 już kleciony jest, pewnie prędzej czy później ( raczej później ) dostaniemy Diablo III na PC a wtedy już tylko konwersja na PS3 i .... wojny , która wersja ładniejsza :rower:
  • 0

#23 Grz3chu Napisany 22 maja 2007 - 17:54

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
nikt nie wspomniał nawet o ALANie WAKEu :^^:
  • 0

#24 Sylvan Wielki Napisany 22 maja 2007 - 20:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
A to łobuzy no :)
Ja bym tam się nie obraził na Phoenix Wright: Ace Attorney w 1080 p z wykrzykiwaniem ( kino domowe ) do mikrofonu ( a nawet do six axis'a =) "OBJECTION" :^^:
  • 0

#25 AdamekPL Napisany 22 stycznia 2008 - 15:13

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Jeszcze bym coś dopisał do poprzedniego postu:
Remake trzech pierwszych części Crasha z PSX'a. Jak dla mniej trzy najlepsze. Tylko żadnych zmian w mechanice gry, tylko podciągnięta grafika.
Wiedźminem wydanym niedawno na pc, również bym nie pogardził.
Albo pierwszą częścią Silent Hill. Jak przy Crashu, podciągnięta grafika jedynie, zmiany w mechanice nie były by potrzebne.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 18:59

Gość__*
  • Goście
Ja bym się dał pociąć jakby zrobili konwersje gry z PC "American Mc Gee's Alice" Gierka miała taki wypasiony klimat i fabułę :^^: Szczególnie kotek zombie który nam towarzyszył i doradzał podczas całej gry. Kurczę ja po tylu latach ciągle mam tą grę na półce. :jeee:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 22 stycznia 2008 - 21:19

Gość__*
  • Goście

Najlepiej piszcie 4 tytułu z krótką argumentacją

A więc przedewszystkim (kolejność nieprzypadkowa):

1. Super Mario Galaxy (Wii) - ilość nagród która ta gra zdobyła i średnia ocen w międzynarodwowych serwisach mówi samo za siebie.
2. Metroid Prime 3: Corruption (Wii) - świetny shoter, w którego zawsze chciałem zagrać, ale nie na tyle by dla niego kupować Wii.
3. BioShock (X360) - takich FPP posiadacze PS3 na razie mogą pozazdrościć użytkownikom konsoli MS, więc dobrze by było gdyby taki tytuł ukazał się na platformie Sony.
4. Halo 3 (X360) - grałem w dwie poprzednie części na PC i nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia, ale mimo wszystko byłbym rad gdyby trzecia odsłona ukazała się na PS3.
  • 0

#28 Sylvan Wielki Napisany 23 stycznia 2008 - 15:53

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Ja bym się dał pociąć jakby zrobili konwersje gry z PC "American Mc Gee's Alice" Gierka miała taki wypasiony klimat i fabułę :^^: Szczególnie kotek zombie który nam towarzyszył i doradzał podczas całej gry.

Heh, otóż to. Ale na engine UT III.

4. Halo 3 (X360) - grałem w dwie poprzednie części na PC i nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia, ale mimo wszystko byłbym rad gdyby trzecia odsłona ukazała się na PS3.

Ciekawe , czy wojny byłyby jeszcze burzliwsze - "u nas MC ma 4 polygony więcej" .
  • 0

#29 Danteusz Napisany 23 stycznia 2008 - 18:42

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Skasowałem prowokację, jej autor dostał pierwsze i ostatnie ostrzeżenie na PM. Każda następna skończy się warnem.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 23 stycznia 2008 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Dobra dante ale skasowales tez moj post o crysise
:pociesza:
A wiec pnownie pisze

Crysis (PC) - Wiadomo, przepiekna grafika.
  • 0