Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radiant Historia Perfect Chronology

3DS Atlus remake

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 21 marca 2017 - 10:44

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:

C7bVEi5VAAAo_eP.jpg

 

w nowym Famitsu został zapowiedziany remake jednego z najlepszych jRPGów na DSa! Przepyszny jest przede wszystkim system walki. Przeciwnicy są rozstawieni na polu 3 x 3 i można ich przesuwać odpowiednimi atakami i ściskać w grupki, które atakuje się na raz. Odpowiednie wykorzystanie pozycjonowania jest kluczem do sukcesu.

 

Ponadto gierka powinna zwrócić uwagę wszystkich fanów serii Chrono, bo równie dobrze (lepiej?) zajmuje się motywem podróży w czasie. Nie muszę chyba wspominać, że endingów jest wiele i zależą od wyborów gracza?

 

To wszystko w klimatach zbliżonych do Tactics Ogre czy Suikoden. Jeśli kojarzycie Radiata Stories, to też dobrze, bo nad RH pracowali ci sami ludzie ex-tri-Ace. Do tego zespół od mainlinowego SMT + bogini Yoko Shimomura odpowiada za warstwę muzyczną.

 

Jak dobrze, że Atlus wspiera 3DSa do samego końca! :3ds:

 

 


  • 5

#2 funditto Napisany 21 marca 2017 - 13:21

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Szkoda, że nie na Switcha, bo Radiant Historia ominął mnie na DSie
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 26 marca 2017 - 11:43

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:


Nowy artwork wypada imo gorzej, poza tym oprawy graficznej praktycznie nie tknęli. Za to dodali pełny VA (50 aktorów), więc właściwie mamy sytuację analogiczną do Devil Survivor Overclocked.
  • 0

#4 Tawotnica Napisany 07 czerwca 2017 - 07:29

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:
9rglrbt.jpg

http://atlus.com/sli...ect-chronology/

i ostania gra z Atlusowego tercetu lokalizacji. Ciekawe czy zostawią japoński VA czy nagrają wszystkie dialogi od nowa po angielsku.
  • 0

#5 Tawotnica Napisany 11 lutego 2018 - 10:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:

Siup: http://opencritic.co...hronology?tab=1

 

Zgarnia (spodziewanie) pozytywne recki, ale recenzenci potwierdzają obawy, że za mało tu dodatkowej treści, jeśli ktoś już posiada oryginał na NDS. 

 

Za dystrybucję odpowiada Deep Silver, więc nie wiadomo ile i czy w ogóle będzie w PL dostępne. Ja znalazłem tutaj preorder:

https://www.krakow.g...y-3ds-pre-order

 

DMC brał stąd trzecią Dangę, więc chyba sprawdzony sklep.


  • 0

#6 Kradziej Napisany 12 marca 2020 - 22:19

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ponadto gierka powinna zwrócić uwagę wszystkich fanów serii Chrono, bo równie dobrze (lepiej?) zajmuje się motywem podróży w czasie. Nie muszę chyba wspominać, że endingów jest wiele i zależą od wyborów gracza?
 
To wszystko w klimatach zbliżonych do Tactics Ogre czy Suikoden. Jeśli kojarzycie Radiata Stories, to też dobrze, bo nad RH pracowali ci sami ludzie ex-tri-Ace. Do tego zespół od mainlinowego SMT + bogini Yoko Shimomura odpowiada za warstwę muzyczną.

Przeczytałem ten opis i od razu kupiłem. Pomógł fakt, że gierka była w eShopie za 24 zikos.
Może nawet uda się niedługo pograć.
  • 0

#7 Kaxi Napisany 13 marca 2020 - 12:28

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Kurde, spóźniłem się, promo się skończyło :/ No nic, to sprawdzę demo.


  • 0



Inne z tagami: