Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darksiders III

Gunfire Games THQ Nordic PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
197 odpowiedzi na ten temat

#181 Nyjacz Napisany 29 listopada 2018 - 19:29

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Nie róbcie mu tak, potem będzie się bał odezwać i będzie zachwalał te gry, co forumek.


  • 0

#182 Schrodinger Napisany 29 listopada 2018 - 19:35

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
No wróci za tydzień
  • 0

#183 xell Napisany 29 listopada 2018 - 19:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 303 Postów:

Ej, bez przesady, przywrócić Wezyra, droczy się ale zawsze z humorem i koniec końców spoko typek, a, że czasem brak mu gustu to nic się nie zrobi :cf:

Jakby banowali za brak gustu to bym tutaj sam został :ok:
  • 2

#184 Shinigami Napisany 29 listopada 2018 - 19:53

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
W strefie zbanowanych? Nie, ktoś by oprócz ciebie na pewno tam jeszcze wpadł.
  • 0

#185 Daddy Napisany 29 listopada 2018 - 20:04

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Wezyr nie dostał za swoją opinię w tym temacie, ale padło na ten post i bez wystarczającego wytłumaczenia wyszło, że za to.

 

A teraz możecie dalej pastwić się nad - tudzież bronić - grą.


Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 29 listopada 2018 - 20:04

  • 0

#186 Pawlik Napisany 29 listopada 2018 - 20:14

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Jestem świadom, że nie chodziło tu o ten jeden post, ale chyba każdy z nas jest tu na tyle długo i zna się na tyle, że Wezyr jest nieszkodliwym trolem xbotowym, i koniec końców to porządny gość.
  • 0

#187 Daddy Napisany 29 listopada 2018 - 21:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Nie chodziło tu też o jego trollowanie. Ale to chyba nie ja powinienem się wypowiadać na tet temat.


  • 0

#188 Pawlik Napisany 13 grudnia 2018 - 15:48

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Jedyn wywołał mnie do tematu.

 

No więc tak, mam mało czasu ostatnio na granie, a jeszcze nie skończyłem rdr2, więc tak przeplatam raz jedną, raz drugą produkcję. 

 

Wracając jednak do tematu, jestem pewnie gdzieś w okolicach połowy gry, mam 3 grzechy za sobą, teraz mam chwilę przerwy od tych gnojków i ganiam za

Spoiler
. Gra cały czas trzyma naprawdę niezły poziom, jak się włączy to ciężko się oderwać.

Gra jest trudna, zdecydowanie trudniejsza od poprzedniczek, chwila nieuwagi i dwa zwykłe mopki dojeżdżają Furię jak dwa czarnuchy blondynkę na :cf:

Ale przez to walki są satysfakcjonujące, dają sporo frajdy, oczywiście jak się kamera nie zgubi po drodzę, bo niestety jeszcze tego nie połatali, za to zdecydowanie poprawiono płynność gry i co najważniejsze, włosy Furii, teraz jej ognista czupryna wygląda jak się należy :)

 

Na minus, praktycznie brak zagadek na poziomie dungeonów z dwójki, z jedynki już mało co pamiętam, więc nie chce się odnosić, ale w dwójce pamiętam, że było sporo mechanizmów to uruchomienia, tutaj póki co tego brak, głównie trzeba znaleźć sposób jak rzucić wybuchającym żuczkiem by odsłonić przejście. 

 

No i tyle, gra się miło, bez pierdolnięcia na miarę D2, ale bardzo przyzwoita gra na 7-8. 


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 13 grudnia 2018 - 16:33

  • 2

#189 BeSOS Napisany 13 grudnia 2018 - 20:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jak nie ma zagadek to co zostało? Combat i elementy 'platformowe'?
Jest gorzej niż myślałem :hihi:

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 13 grudnia 2018 - 20:25

  • 0

#190 Pawlik Napisany 14 grudnia 2018 - 09:32

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
zagadki są, ale bardziej środowiskowe, na pewno mniej skomplikowane jak to było wcześniej. Mocno uproszczone, np są trzy statuy trzymające miecze, tylko miecze zniknęły i trzeba iść ich poszukać, czyli brak puzzli jako takich, bardziej bardziej szukanie przejść jak się dostać do pomieszczenia gdzie jest miecz i go przynieść, tylko potem już brakuje wisienki na torcie w postaci manewrowania tymi statuami czy tam mieczami tak by coś otworzyć. A podstawowe "puzzle" to maczanie żuczków w mazi aby te zrobiły się wybuchowe i utorować sobie przejście. No mogło być lepiej. Generalnie w tym aspekcie mocno zbliżyli się do Zeldy przed BotW, co dla mnie jest dużym minusem bo zawsze uważałem, że Darki są właśnie dużo bardziej skomplikowaną wersją serii Nintendo.

Generalnie tej część to bliżej ma do serii souls niż poprzednich części. Wzorem gier od From to jeden powiązany ze sobą świat, gdzie otwiera się skróty do poprzednich lokacji, gdzie walki są wymagające, gdzie leczy się za pomocą fiolek, gdzie level postaci i podrasowanie broni ma duże znaczenie.

Reasumując Darksiders 3 to tak miks starych Zeld z Soulsami, czyli generalnie pomysł spoko, gdyby tylko te puzzle były lepsze, plus jakby doszlifować na premiere problemy techniczne to była by produckją na 9. A tak to sam gameplay dałbym 8, a za całość 7.

Co do problemów technicznych, to gra pierwszy raz mnie wczoraj wywaliła do menu. To jak ktoś nie ma parcia, ale kiedyś chce zagrać to imo niech czeka, a jak lubi takie gry, to można przeboleć te wady, bo i tak gra się przednio. Czuć, że gra robiona z sercem a nie przez najemników.

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 14 grudnia 2018 - 10:11

  • 2

#191 Pawlik Napisany 27 grudnia 2018 - 09:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Skończyłem i podtrzymuje moją opinie, że to bardzo dobra gra. Inna jak poprzedniczki, głównie przez budowę świata na modłę serii Souls, gdzie 2/3 gry otwieramy przejście praktycznie do pierwszej lokacji. Napisałbym też, że przez system walki, ale dodali teraz patcha który pozwala wybrać jaki styl preferujemy, czy wzorem poprzednich części chcemy grać jak w slashera czy wolimy podejście soulso podobne, ja pod koniec gry nie chciałem już kombinować i nie zmieniałem, może potem z ciekawości spojrzę jak się sprawdza stary styl. 

 

 

Gra jest dość długa, nie tak jak dwójka, bliżej jej do jedynki, myślę, że około 20h  zajęło mi przejście. Gra nie ma licznika, na końcu też nie podaję czasu przejścia, ale pewnie w okolicach 20h się zamknąłem, pewnie można krócej. Ja jednak  po odblokowaniu wszystkich umiejętności zwiedzałem trochę poprzedniej lokacje w poszukiwaniu sekretów. Przez to może trochę skopałem sobie poziom trudności, bo zebrałem taka ilość dusz, że 3 ostatnich bossów pokonałem z marszu, a kiedyś czytałem, że to twardziele. Chyba, że ten ostatni patch ich osłabił? Ale to raczej wysoki lvl mojej Furii i na maksa dopakowana broń. 

 

Czekam teraz na D4 choć pewnie po marnej sprzedaży trójki, mogę się nie doczekać :(


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 27 grudnia 2018 - 09:31

  • 3

#192 burnstein Napisany 27 grudnia 2018 - 09:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 115 Postów:

A technicznie coś tam poprawili, czy wszystkie problemy o których było słychać na premierę zostały?


  • 0

#193 Pawlik Napisany 27 grudnia 2018 - 10:53

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Płynność poprawili, wydaje się trzymać stabilne 30fps. Przez całą grę raz wywaliło mnie tylko raz, ale to było dawno temu więc to poprawili albo miałem fart. Jedynie co z technicznych rzeczy to zostało ładowanie nowych obszarów "w biegu" co freezuje grę na jakieś 3-5 sek, nie zdarza się to często ale dalej jest.

Nie jest źle, przez całą grę nie trafiłem na żadnego upierdliwego buga czy gltcha. Jedynie co boli cały czas to włosy Furii w jej podstawowej formie, era ps2, dlatego ja głównie biegałem w ognistym wcielaniu :gusta:


  • 0

#194 Rudolf Napisany 13 lutego 2019 - 14:02

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 733 Postów:

No i git

 

https://mb.cision.co...9676/990029.pdf

 

"Net sales in our Vienna based business area THQ Nordic increased 38% to SEK 352 million, largely

driven by the release of Darksiders 3. The game has performed within management’s expectations

and has recouped all the investments made in development and marketing during the quarter.

In 2019, several DLC’s will be released that will give the game a further boost. Darksiders remains

one of the Group’s key IP’s.V"


  • 3

#195 Shinigami Napisany 26 grudnia 2019 - 19:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mam pytanie. Czy po śmierci traci się broń od ognistych ataków i trzeba później ją gdzieś zebrać? Bo mi zniknęła.
  • 0

#196 xell Napisany 26 grudnia 2019 - 19:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 303 Postów:

Mam pytanie. Czy po śmierci traci się broń od ognistych ataków i trzeba później ją gdzieś zebrać? Bo mi zniknęła.

Nie, może ją aktywuj, LB+B bodajże.
  • 0

#197 Shinigami Napisany 26 grudnia 2019 - 21:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Próbowałem wszystkiego, łącznie z przeniesieniem się do innego obszaru. Doszedłem wczoraj do momentu, gdzie mi demon dał tę ognistą broń, przeszedłem przez ogniową pajęczynę i dalej do lawy. Niby w lawie mogłem chodzi, a mi Furia umarła i przeniosło mnie do poprzedniego pomieszczenia. Pozbawiło dusz oraz broni, a przejść do nich nie mogę, bo pajęczyna się odnowiła :dunno:


  • 0

#198 ACZ Napisany 09 sierpnia 2021 - 17:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:

Na Switcha 30 września.


  • 0



Inne z tagami: