Skocz do zawartości

Zdjęcie

BloodSoulsowe igrzyska śmierci - ustawki PVP


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
630 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 09 maja 2017 - 16:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Każdy kto był wczoraj późnym wieczorem na forum i zerkał na shouta mógł być świadkiem tego, że Kurzy powątpiewał w wyśmienite zdolności Raikoha i stwierdził, że miałby szanse z nim wygrać. Wymiana zdań między Raikohem, a Kurzym trwała przez dłuższy czas, aż w końcu doszło do tego, że praktycznie umówili się na walkę w bliższej przyszłości, ale nie ustalili konkretów.

 

Po tym co pisał Kurzy ta walka po prostu musi się odbyć i dlatego powstał ten temat. Kurzy nie ma nic do stracenia i jak przegra to nic się nie stanie. Raikoh wiadomo, przegrana oznacza pełną kompromitację w SoulsBornowym środowisko i wytykanie palcami na naszym forum.

Ja osobiście nie wierzę, że Kurzy ma jakiekolwiek szanse i jestem zdania, że legendarny DeathStalkerRai szybko i bezlitośnie ubije Kurzego, ale musimy się o tym naocznie przekonać.

A jako, że żyjemy w epoce rozwiniętego internetu to takie widowisko będziemy mogli obejrzeć na żywo poprzez twitcha.

 

OK, wstęp mamy za sobą to teraz krótkie zasady.

Walka toczy się do 3 zwycięstw. Wygra ten kto pokona przeciwnika 3 razy.

Wideo z walk musi być zarchiwizowane, czyli zapisane czy to na twitchu czy wrzucone później na youtube.

 

Raikoh i Kurzy, ustalcie między sobą dogodny termin i miejscówkę i jedziemy z koksem.

 

Temat przyszłościowy, bo jeśli po Kurzym nikt Raikoha nie będzie wyzywał na pojedynki to z pewnością w przyszłości ja będę to robił w DS4/BB2, więc temat co jakiś czas będzie odżywał.

 

 

 


  • 5

#2 Iras Napisany 09 maja 2017 - 17:23

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

*
POPULARNY POST!

xWRwe.gif


  • 13

#3 Razel Napisany 10 maja 2017 - 07:51

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Główny zainteresowany udaje, że nie ma tego. Raikoh obsrał zbroję!


  • 0

#4 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 07:57

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dopiero zobaczylem ten temat.

Powiem tak, ze takie walki nie maja dla mnie sensu, bo nic do zyskania nie mam. Jednak dla Kurzego moge to zrobic. Mi pasuje sobota. 


  • 0

#5 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 07:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Przecież Pico jest lepszy w soulsy niż raikoh
  • 1

#6 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 08:07

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Wejdz na wyzszy level trollingu Tai. Ostatnio slabo z wami :(


  • 0

#7 Woroq Napisany 10 maja 2017 - 09:22

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Sprałbym Cię w Bloodborne ale sprzedałem :clown:
A fingus pokonalby Cię naguską z drewnianą pałką :sir:
Wrzuć jakiś filmik gdzie pokonujesz jakiegoś bossa bez broni, levelowania albo używając bananów jak kontrolerów - wtedy będzie dopiero szacunek

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 10 maja 2017 - 09:24

  • 0

#8 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 09:32

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Widzisz, nawet nie wiesz o czym piszemy. Ja jestem graczem pvp, mimo to i tak w pve odprawiam takie rzeczy w takich miejscach gdzie w Bloodborne nikt tutaj nie byl - i tak, byly takie miejsca. Streamowalem to wiele razy.

 

Za tekie posty jak Twoj ogolnie powinny byc warny, bo rozwalilbym Cie jedna reka i tez moglbym to strimowac. Zatem skoncz panie pisac glupoty, bo prawda jest taka, ze w pvp niebylbys godzien niesc mi broni. Ohhh i nie odbierajcie tego jako ataku, miotania sie, bo ja pisze jak jest, a widze takiego Woroqa plus Kurzego to juz fantazja poniosla hen daleko w kolorowy swiat. 

Dodatkowo na szachownicy SoulsBorne nie jestescie nawet pionkami, nie istniejecie tam.

 


  • 0

#9 Kurzy Napisany 10 maja 2017 - 09:32

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

A nie ciągle tylko jak z za ściany wyskakujesz :olo:

 

Ja czekam na przeciwnika, daje mu zrobić pierwszy ruch...następnie bezlitośnie katuję i bawię się nim. PVP suko!!! HUR DUR DarkKurzyStalkerFucker!


  • 0

#10 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 09:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
zawsze piszesz 'wiele razy' ale nikt tak naprawdę niczego takiego nie pamięta
  • 0

#11 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 09:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Ci co interesuja sie pvp pamietaja. Ci ktorzy chca uskutecznic tanie prowo pytaja jak Ty o jedno wiele razy, mimo, ze odpowiedz z dowodami padala kilka razy na to samo. 

 

 

A nie ciągle tylko jak z za ściany wyskakujesz :olo:

 

Ja czekam na przeciwnika, daje mu zrobić pierwszy ruch...następnie bezlitośnie katuję i bawię się nim. PVP suko!!! HUR DUR DarkKurzyStalkerFucker!

 

:lol: Sa dwa rozwiazania. Pierwsze jak piszesz tylko juz nie odpowiesz ciosem. Drugie to to w czym jestem mistrzem czyli counter atacki, czyli robisz ruch i nic z tego nie wychodzi i nagle giniesz.

Zatem pozostaje Ci stac w miejscu i czekac na smierc, wielu tak robilo.

Najlepiej jakbys w ogole mnie nie widzial, uslyszal tylko cichy smiech i syczenia weza, a nagle padasz i zamykasz oczy :cf:.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 10 maja 2017 - 09:43

  • 0

#12 Kurzy Napisany 10 maja 2017 - 09:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Szykuj się DarkRai. Niestety muszę zabić legendę. 32 maja w czwartek wieczorem?


Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 10 maja 2017 - 09:47

  • 0

#13 Woroq Napisany 10 maja 2017 - 10:02

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Rai. Napisz o tych miejscach w BB w których nikt nie był.
Poważnie, jestem bardzo ciekawy. Wydawało mi się że wszystko już tam widziałem. Na forum jest paru dobrych szperaczy. Zaskocz nas
  • 0

#14 burnstein Napisany 10 maja 2017 - 10:06

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Pewnie o kielichy mu chodzi :dunno:


  • 0

#15 Woroq Napisany 10 maja 2017 - 10:09

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Raikoh. Patrzyłem na Twój kanał na yt. Twoje walki mają średnio 3 wyświetlenia :uff:
To ja jestem gwiazdą yt - 700 odsłon :clown:
https://m.youtube.co...h?v=Rc1xXeyffqI
  • 9

#16 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 10:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
jak go zaorał :banderas:
  • 0

#17 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 10:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Konto mam od dosyc nie dawna, nie jestem youtuerem, nawet nie taguje filmikow. Chce miec fajne imo rzeczy dla siebie i innych maniakow. Jakby patrzec jak piszesz to wyszloby, ze strimerzy najwieksi Soulsow to swietni gracze, a sa co najwyzej tylko dobrzy, a w pvp nikt powaznie ich nie traktuje, wiec please opanuj sie. 

A miejsca te to lielichy CRF Depth 5 ktore robilem do buildu pvp na lvl 100. Mobek zabija tam hitem. To dalej niz potrzebne do smiesznej platynki.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 10 maja 2017 - 10:17

  • 0

#18 oranje Napisany 10 maja 2017 - 10:17

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:

Rai. Napisz o tych miejscach w BB w których nikt nie był.
Poważnie, jestem bardzo ciekawy. Wydawało mi się że wszystko już tam widziałem. Na forum jest paru dobrych szperaczy. Zaskocz nas

nie byłeś schowany za kolumną
  • 2

#19 Kurzy Napisany 10 maja 2017 - 10:17

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

jak go zaorał :banderas:

 

No :banderas: Prosta sprawa. Gość wstawia filmik gdzie dobrze gra, podpisuje, dodaje słowa kluczowe i to idzie.

 

Legenda kurwa :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
 


  • 1

#20 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 10:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
te 3 wyświetlenia to jeszcze z naszego forum tylko, beka a nie gwiazda i miszcz
  • 1

#21 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 10:21

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Woroq tutaj moje 9000 tylko co z tego?

 

Mnie to nie obchodzi, jak pisalem nie taguje filmikow. Do tego spolecznosc oprocz Demonsowej mnie nienawidzi za ego. Proste rzeczy, nigdy nie bede youtuberem czy streamerem, bo mnie to nie bawi. Nie umiem montowac, nie umiem gadac i grac w jednym momencie, wole wylaczyc sie, wyciszyc i przeniesc w swiat gry.

Takze docinki uskuteczniaj jak chcesz, ale sensowne.


  • 0

#22 Kurzy Napisany 10 maja 2017 - 10:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

A miejsca te to lielichy CRF Depth 5 ktore robilem do buildu pvp na lvl 100. Mobek zabija tam hitem. To dalej niz potrzebne do smiesznej platynki.

 

To miejsce istnieje tylko w świecie pvp kłamczuszków, którzy nie mają kont na youtubie, mają najlepsze buildy i każdy dla siebie jest legendą w pvp.
 


  • 0

#23 Spuczan Napisany 10 maja 2017 - 10:26

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
Proszę o nie stosowanie słowa "szachownica" w tym samym zdaniu co słowa "SoulsBorne" pochodzącego z głupiej gry. Za takie coś powinny być warny.
  • 1

#24 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 10:27

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

 

A miejsca te to lielichy CRF Depth 5 ktore robilem do buildu pvp na lvl 100. Mobek zabija tam hitem. To dalej niz potrzebne do smiesznej platynki.

 

To miejsce istnieje tylko w świecie pvp kłamczuszków, którzy nie mają kont na youtubie, mają najlepsze buildy i każdy dla siebie jest legendą w pvp.
 

 

Nie wiem co taki post Kurzy ma wniesc. Ani nie smieszny, prowo zadne.. odpowiedz please. 


  • 0

#25 Woroq Napisany 10 maja 2017 - 10:34

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Raikoh. Napisz z czym sobie nie poradziles że nie masz 100% trofeów w DS3 i BB? Tylko nie pisz ze gardzisz platyna. Platyna to obowiązek legendy. I przy ogranych 10.000 godzin nie ma racjonalnego uzasadnienia jej braku. :lol2:

Tak na marginesie. Ja mam :clown:
  • 0

#26 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 10:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
nie ma bo nie potrafi wbić, jedyne co potrafi to czaić się za kolumną i zabijać gości co mu się kłaniają :clown:
  • 1

#27 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 10:44

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Bo jestem graczem pvp, albo sama wpada, bo jest po drodze w pvp jak w Demonsach, Darkach 1 czy BB lub calkowicie nie po drodze jak w Darkach 2 i 3.

W BB mam platyne, przynajmniej z podstawki sama wpadla, zatem moze cos tam w dlc bylo nie tak.

Ja mam platyny gdzies o czym wspominalem nie raz. Nie patrze na nie, wpada sama, albo nie wpada.

 

Przykladowo Darki 3. Czyli jak zawsze u mnie - 1 przejscie co daje rozeznanie i druga postac i nastepne pod pvp czyli build pod cos. Zatem przelatuje jak najszybciej by zdobyc co trzeba i wbijam do walk. Podsumowujac ja robie postac pvp, to np gracz taki jak Ty sprawdza co nie wpadlo i robi by wpadlo - gadanie ze wszystkimi npc, zebranie czarow itd. Np w Darkach3 mam ponad 2tys godzin, ale nie gralem zadnym magicznym buildem jeszcze zatem jesli mialbym obstawiac z doswiadczenia siedzac po grupach itd nie mam za np wszystkie questy npc czy wlasnie zebranie np wszystkich cudow itd


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 10 maja 2017 - 10:48

  • 0

#28 Woroq Napisany 10 maja 2017 - 10:52

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
W Bloodborne platyna wpada sama :lol2: Ale dobrze, koniec trollingu na dzisiaj ;)

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 10 maja 2017 - 10:55

  • 0

#29 Schrodinger Napisany 10 maja 2017 - 11:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
raikoh tak bardzo zaorany, a to wszystko przez czycha
  • 0

#30 Raikoh Napisany 10 maja 2017 - 11:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Raczej sam sie zaorales. Na wszystko odpowiedzialem jak jest i kto zachowuje sie normalnie, a nie na sile  stara sie prowokowac i niby orac, ten to spokojnie zrozumie. Pokaz gdzie ja niby zostalem zaorany :oops: :lol:


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 10 maja 2017 - 11:18

  • 0