Skocz do zawartości

Zdjęcie

BloodSoulsowe igrzyska śmierci - ustawki PVP


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
630 odpowiedzi na ten temat

#211 Kazuo Napisany 27 maja 2017 - 22:02

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Może jakieś zakłady na pieniądze? Stawiam całą wypłatę na Pico. 


  • 0

#212 Raikoh Napisany 27 maja 2017 - 22:10

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Pico o czym ty piszesz :fp:

Ty wyzwales na pojedynek, a nawet hosta nie masz. Poswiece czas i zagram dlatego bo Ty tak chcesz, wiec w czym problem? Zasady nie sa moje tylko community gdzie na ustawki gra sie best of 3. 

Gdybys wybral normalna miejscowke, a nie gowno - czyli kazda inna niz ta popularna to bym sie zgodzil. Nawet sie nie zdobyles na oryginalna miejscowke, a ustawki gra sie wlasnie na takowych. 

Nic nie wymyslilem - jest tak jak zawsze w takich ustawkach. Nawet zgodzilem sie na Twoja godzine mimo, ze pasuje mi pozniej. Wiec skoncz wyzywac. Nie chce mi sie tam z Toba walczyc 10 walk, bo Ty tak chcesz. Ja jestem invaderem. Szybko Cie rozwalam i wracam do swojego grania.

 

Kazuo - Kurzy przyjmuje zaklady. Wyslij mu te 1300zl.


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 27 maja 2017 - 22:11

  • 0

#213 fingus Napisany 27 maja 2017 - 22:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Walczcie do pierwszej krwi, będzie szybciej, mniej zmarnowanego czasu, najczystsze rozwiązanie. :dunno:
  • 0

#214 blue Napisany 27 maja 2017 - 22:23

blue

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

1300 zł to on wydaje na paliwo do bryki, a ty czym dojeżdżasz na zmywak loserze? na rowerze? :zomg: 

jak wygrasz, to tylko przez oszustwo :patyk: 


  • 0

#215 Raikoh Napisany 27 maja 2017 - 22:27

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

1300 zł to on wydaje na paliwo do bryki, a ty czym dojeżdżasz na zmywak loserze? na rowerze? :zomg:

 

Na twojej starej. A Pico zostanie zmasakrowany. Tyle w temacie.


  • 1

#216 Pico Napisany 27 maja 2017 - 22:30

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Hosta nie mam? Lol. Walczyłem z wieloma znajomymi, nieistotne kto hostował. Walki tak na poważnie, by się sprawdzić. Powalczyło się i z 10 razy, dla sprawdzenia swoich różnic, swoich umiejętności. Nikt normalny nie pier*olił jak ty.

Ustawki gra się na "oryginalnych miejscówkach"? Ku*wa, większej głupoty dawno nie czytałem. Przypadkiem ludzie walczą za Pontifem w największej ilości? Nie. Bo tam jest klarownie, bez żadnych przeszkadzajek. Nieoficjalna arena starć, każdy normalny gracz DkS3 to przyzna. No ale ty chyba normalny nie jesteś. Zresztą po co ja piszę słowo "chyba"...

Ch*j, najwyżej jutro dwie szybkie walki i spokój. Ale dalej ludzie przez to całe kombinowanie będą cię za pajaca mieli. I tego nie zmienisz.
  • 3

#217 blue Napisany 27 maja 2017 - 22:35

blue

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

dokładnie, z tchórzem nie zagrasz, bo zawsze coś wymyśli.

jutro o 22:00 czasu polskiego 10 walk stoczycie o tytuł najlepszego. 5 walk hostuje pico, 5 nasz tchórzyk cheater. miejscówkę podam jutro, na pewno będzie normalna, nie to gówno od prawiczka ze zmywaka

 

FIGHT


  • 0

#218 Kazuo Napisany 27 maja 2017 - 22:36

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ze zmywaka to go wykopali po tygodniu, bo się nie nadawał. Pewnie żyje z zasiłku i całymi dniami dostaje wpierdol w Soulsach mając nadzieje, że kiedyś uda mu się załapać chociaż do top 100000. Szkoda, że już niedługo Pico sprowadzi go do parteru i marzenia prysną niczym bańka mydlana. 


  • 0

#219 Raikoh Napisany 27 maja 2017 - 22:42

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Hosta nie mam? Lol. Walczyłem z wieloma znajomymi, nieistotne kto hostował. Walki tak na poważnie, by się sprawdzić. Powalczyło się i z 10 razy, dla sprawdzenia swoich różnic, swoich umiejętności. Nikt normalny nie pier*olił jak ty.

Ustawki gra się na "oryginalnych miejscówkach"? Ku*wa, większej głupoty dawno nie czytałem. Przypadkiem ludzie walczą za Pontifem w największej ilości? Nie. Bo tam jest klarownie, bez żadnych przeszkadzajek. Nieoficjalna arena starć, każdy normalny gracz DkS3 to przyzna. No ale ty chyba normalny nie jesteś. Zresztą po co ja piszę słowo "chyba"...

Ch*j, najwyżej jutro dwie szybkie walki i spokój. Ale dalej ludzie przez to całe kombinowanie będą cię za pajaca mieli. I tego nie zmienisz.

 

Ja pierd :fp: 

Po pierwsze za Pontifem jest miejscowka do randomowego pvp na zasadach FC. Nikt nie walczy ustawek tam. Mozna, ale po co jak mozna wybrac cos oryginalnego? I tak sie robi. Ty nie masz jak widze bladego pojecia o pvp, wiec ciesz sie, ze w ogole podejde do tej walki. I to praktycznie na twoich warunkach jesli chodzi o dzien i godzine. 

Ustawki to co innego. Ktos kogos bezposrednio wyzywa do walki i best of 3. Tutaj dochodzi to, ze nie chce mi sie z toba grac dluzej. Wiec gram jak kazdy. Ty w ogole nie rozumiesz, ze to nie jest walka znajomych ktorzy chca sobie powalczyc i sprawdzic grajac ze soba godzine. Wyzywasz mnie, best of 3. I do widzenia. 


  • 0

#220 blue Napisany 27 maja 2017 - 22:46

blue

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:

tchórz! cheater! ciota!


  • 0

#221 fingus Napisany 27 maja 2017 - 22:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Może aby podnieść stawkę, przegrywający będzie przez pół roku nosił podpis i awatarek, jakiego zażyczy sobie zwycięzca? Takie były zazwyczaj reguły zakładów na forum.
  • 0

#222 oranje Napisany 27 maja 2017 - 22:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Da fak?! Co za różnica jaka arena? Byle było bez przeszkód, a otoczenie nieważne
  • 0

#223 Raikoh Napisany 27 maja 2017 - 22:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Do tego wczoraj zgodziles sie na wszystko. Dzis podales date i godzine. Czym blizej jutra to juz wyzwiska, wymyslanie na ilosc walk itd 

Slabe.

 


  • 0

#224 Sotaku Napisany 27 maja 2017 - 22:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Nie rozumiem, dlaczego najlepszy z najlepszych rzuca się o planszę i ilość walk kiedy wiadomo, że wygra w każdych warunkach...przecież takie przedstawienie walki sprawia tylko, że przegra zupełnie bez względu na wynik :hmmm:
  • 0

#225 Raikoh Napisany 27 maja 2017 - 22:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Bo najlepszemu nie chce sie grac z noobem. Mi najwieksza frajde sprawiaja inwazje, wiec gram na zasadach community jesli mowa o ustawkach. Wygrywam i spadam. Co w tym dziwnego.


  • 0

#226 fingus Napisany 27 maja 2017 - 23:00

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Powiedz po prostu, że nie masz czasu tłumaczyć dlaczego nie masz czasu tłumaczyć. :sir:
#pozdrodlakumatych

:cf:
  • 1

#227 Pico Napisany 27 maja 2017 - 23:02

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

Po pierwsze za Pontifem jest miejscowka do randomowego pvp na zasadach FC. Nikt nie walczy ustawek tam. Mozna, ale po co jak mozna wybrac cos oryginalnego? I tak sie robi. Ty nie masz jak widze bladego pojecia o pvp, wiec ciesz sie, ze w ogole podejde do tej walki. I to praktycznie na twoich warunkach jesli chodzi o dzien i godzine.
Ustawki to co innego. Ktos kogos bezposrednio wyzywa do walki i best of 3. Tutaj dochodzi to, ze nie chce mi sie z toba grac dluzej. Wiec gram jak kazdy. Ty w ogole nie rozumiesz, ze to nie jest walka znajomych ktorzy chca sobie powalczyc i sprawdzic grajac ze soba godzine. Wyzywasz mnie, best of 3. I do widzenia.

Za Pontifem jest miejscowka - w naszym przypadku - do ustawionego pvp na zasadach pojedynku. My zawalczylczylibyśmy tam ustawkę. Mozna? Jasne, że można, nieistotna jest oryginalność. Robimy jak uważamy, ewentualnie podpieramy się opinią forumka. Dojdzie do tej walki, bo wystarczająco wiem co trzeba zrobić, by się z kimś pojedynkować. I to praktycznie na twoich warunkach jeśli chodzi o ilość starć, miejscówkę, brak rewanżu.
Ustawka to ustawka. Ktos kogos bezposrednio wyzywa do walki i ustala się między sobą ile walk i czego oczekujemy po takiej ustawce. Ty w ogole nie rozumiesz, że to ma być walka Pico vs Legenda, by ludzie z forum pooglądali sobie ciebie w akcji. Im więcej walk, tym lepiej. Przecież nieistotne czy 2. czy 20. walk, jesteś legendą i i tak zapewne wszystko byś wygrał, a ludziom byś zamknął mordy. I do widzenia.
  • 0

#228 Juras Napisany 27 maja 2017 - 23:07

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:
Ja wybieram miejscówkę, piwnica smerfa. Kto pierwszy wdepnie w gówno, czyli w zasadzie ten kto pierwszy drgnie, hihi, przegrywa i jedzie smerfem do Bożego Ciała.
  • 1

#229 oranje Napisany 27 maja 2017 - 23:08

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Ja proponuję ataki łokciami i socerkicki.
  • 0

#230 Daddy Napisany 27 maja 2017 - 23:19

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 928 Postów:
:popcorn:

Dat May :ass:
  • 0

#231 Schrodinger Napisany 27 maja 2017 - 23:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
czy raikoh bedzie walił low kickiem?
  • 0

#232 Sotaku Napisany 27 maja 2017 - 23:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:

Bo najlepszemu nie chce sie grac z noobem. Mi najwieksza frajde sprawiaja inwazje, wiec gram na zasadach community jesli mowa o ustawkach. Wygrywam i spadam. Co w tym dziwnego.

To w tym dziwnego, że masz czas by na forum godzinami chwalić się jakiś Ty najlepszy, ale by to udowodnić czasu już nie masz
  • 8

#233 fingus Napisany 28 maja 2017 - 00:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Bo jest czas czajenia się w mroku i czas heheszkowania na forum. :sir:
  • 1

#234 burnstein Napisany 28 maja 2017 - 00:19

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

Rajkoch musi wybrać dobrą miejscówkę, bo potem napisze opowiadanie o walce, a co to za opowiadanie z tak słabym miejscem akcji jak plac za Pontifem? Tam nawet nie jest ciemno, zero klimatu, jakiś western, a nie Cthulhu R'lyeh wgah'naglfhtagn.


  • 0

#235 Raikoh Napisany 28 maja 2017 - 00:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Fingus ma racje. burn ma racje. Pico pojawi sie w opowiadaniu w walce z Dark Penetratorem. 


  • 0

#236 Sotaku Napisany 28 maja 2017 - 00:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Widzę, że mamy domniemanego mistrza jednej areny i tylko kiedy jest hostem...brawo
  • 0

#237 Raikoh Napisany 28 maja 2017 - 01:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Nie staraj sie byc fajny na sile, bo sie kompromitujesz nie znajac nawet podstawowych zasad gry - jak to z hostem wyzej. Bycie hostem nic nie znaczy i nic nie daje w ustawianych walkach na czerwony kamien.

A miejsca mojej gry sa rozne, nie znaczy to, ze kazda mape musze lubic. 


  • 0

#238 Pico Napisany 28 maja 2017 - 08:10

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Ta ku*wa, a ja będę się nazywał Legendą PESa w swoim domu, poza tym wszystkich na świecie rozje*uje, tylko muszę wpadać do mnie i u mnie grać.
  • 0

#239 fingus Napisany 28 maja 2017 - 08:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Z tego co pamiętam, przez turnieje PESa już trzaskały psychy na forum i pękały przyjaźnie, jeden nawet zmienił hasło do konta, aby nie mieć pokusy by tu wracać. Więc uważajcie jakby co i nie mówcie że nie ostrzegałem. :cf:
  • 0

#240 MonsieurWoland Napisany 28 maja 2017 - 08:34

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

 

To w tym dziwnego, że masz czas by na forum godzinami chwalić się jakiś Ty najlepszy, ale by to udowodnić czasu już nie masz

 

 

Bingo. 24/7 na forumku ale 10 walk nie ma czasu stoczyc bo terminarz nie pozwala. olo nad olo.


  • 0