Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed: Origins

Ubisoft Montreal Ubisoft PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
731 odpowiedzi na ten temat

#601 lukaszSA Napisany 21 lutego 2018 - 14:42

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

Jak tam? Testowaliście już tryb turystyczny?

 

Gs0gnvV.jpg

 

https://twitter.com/...297908600561664


  • 0

#602 lukaszSA Napisany 21 lutego 2018 - 20:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 949 Postów:

:lol2:

 

7kN0Aex.png

 

https://twitter.com/...367532406968320


  • 3

#603 Kazuo Napisany 21 lutego 2018 - 22:17

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Poje'bało?  :? 

 

 


  • 0

#604 Schrodinger Napisany 21 lutego 2018 - 23:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Odpaliłem Asasyna po przerwie, pograłem 2h i .... chyba mi się znudziło :olo: 


  • 0

#605 Godot Napisany 22 lutego 2018 - 14:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Syndrom Zeldy?
  • 0

#606 Schrodinger Napisany 22 lutego 2018 - 14:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

nie, po prostu po sotc jakaś ta gra zrobiła się miałka, mała, koń tragiczny, żadnego rozmachu, a zrobiłem sobie smaka na to divinity co leży i czeka na dysku, jak sie odbije to mam jeszcze parę gówniaków które muszę sprawdzić a jak nie to monster hunter / ni no kuni 2


  • 0

#607 bartezoo Napisany 22 lutego 2018 - 16:59

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Ja w końcu odpaliłem z ciekawości o co chodzi z tym crapem bo nie gralem od trójki. No i jakiś tam postęp jest, ale system walki to niezły żal. Jak to miała być jakaś rewolucja to ja dziękuje, ludzie narzekają, że DkS to drewno i mało ciosów to tutaj można umrzeć z beki. R1, R1, R1 i jakiś unik dzięki, któremu zwalnia czas. Do tego jak wyłaczyłem caly HUD to nie wiem co mam robić (w sensie opis zadania z menu nic nie nakierowywuje) więc żeby jakoś grać trzeba włączać/wyłącząć hud (to po ch,uj dali te opcje?) Animacja jazdy wielbłądem to jakaś beka.

Jeszcze plują w ryj mi jako graczowi, biegnę sobie korytarzem i leży bela z kamienia i nagle JEBS NACISNIJ X aby skoczyć, ty no dzięki bo nie wiedziałem. To już Uncharted mniej traktuje ludzi jak idiotów.

Pogram jeszcze trochę, ale nie wiem, nie wiem.
  • 1

#608 Shinigami Napisany 22 lutego 2018 - 17:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ok.
  • 0

#609 Starh Napisany 22 lutego 2018 - 18:09

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

nie, po prostu po sotc jakaś ta gra zrobiła się miałka, mała, koń tragiczny, żadnego rozmachu, a zrobiłem sobie smaka na to divinity co leży i czeka na dysku, jak sie odbije to mam jeszcze parę gówniaków które muszę sprawdzić a jak nie to monster hunter / ni no kuni 2


Divinity i Monstera polecam :)
  • 0

#610 Kurzy Napisany 01 marca 2018 - 10:29

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Gram dalej, piękna jest ta gra przy zachodzie słońca na pustynii :-)

Ale mam problem. Dlaczego mam 1/3 życia domyślnie?
  • 0

#611 Shinigami Napisany 01 marca 2018 - 10:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Bo jesteś słoikiem siedzącym w warszawie bez dzieci i perspektyw. nununu nieładnie

 

Ed.

A, w sensie w grze. Pewnie masz założoną przeklętą broń.


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 01 marca 2018 - 10:37

  • 0

#612 Schrodinger Napisany 01 marca 2018 - 10:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

... a ty masz warna. Pozdrawiam :) 


  • 0

#613 Kurzy Napisany 01 marca 2018 - 10:41

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Dzięki Shini. Ale musiałeś cisnąć mnie? Chcesz żebym miał dołek psychiczny?:(
  • 0

#614 Zeus-Nelson Napisany 07 marca 2018 - 13:28

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Pierwsze 2 godzinki za mną i muszę przyznać, że odpoczynek od ostatnich 2 albo 3 części serii dobrze mi zrobił.

Mimo że nie ma zachwytów i efektu "wow ale to dobra giereczka" to gra się przyjemnie, widoczki są spoko i co najważniejsze - wciąga lepiej niż Horizon (mimo że jednak graficznie jest gorzej to przynajmniej dużo się dzieje,a zadania nie są oddzielone od siebie kilometrami nudnej przestrzeni). Rewolucji pod względem gameplay'u na razie nie uświadczyłem, ale znajomość serii przygotowało mnie na to że po prostu wjedzie znana rozgrywka w nowym settingu i z paroma nowościami. 

 

Póki co zadowolony z zakupu i mam nadzieję że z przyjemnością spędzę w Episkich klimatach trochę czasu  :gwizdek:


  • 1

#615 Schrodinger Napisany 07 marca 2018 - 13:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Tylko nie rób przerw na inne gry bo już nie skończysz ;)


  • 0

#616 Zeus-Nelson Napisany 07 marca 2018 - 13:38

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Póki co do ogrywania tylko sieciówki (RS:S z nowym dodatkiem coop z zombie  :zakochany: ) , więc zależnie od czasu na granie i nastroju będę żonglował tylko dwoma giereczkami (chociaż czeka jeszcze BloodBorne z Plusa :olo: ). Machnę parę trofeów w Wolfie i wsiąkam w klimat Asassina.


  • 0

#617 Shinigami Napisany 14 marca 2018 - 09:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

10-12 godzin świetnej gieruni.


  • 0

#618 Kurzy Napisany 14 marca 2018 - 10:47

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ciekawe ile tych DLC jeszcze wyjdzie. Czas wykorzystać kod do Deluxe Edition ale zacznę od pierwszego dodatku.

 

Jestem po przejściu głównego wątku ale jeszcze mam masę rzeczy do robienia, muszę trochę podlevelować postać i przejść Arenę. Arena jest naprawdę spoko. Fajnie by było gdyby wraz z DLC dorzucali tam wyzwania.


  • 0

#619 Juras Napisany 14 marca 2018 - 11:44

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Odpaliłem tego szrota, ładniejsze to na mojej normalnej PS4 niż na szotach z Pro co tu widziałem (i to przed fotoszopowaniem), ale sama gra drewno jak zwykle. I to uczucie Truman Show, leze ścieżką i mam wrażenie że npceki czekają żeby wyskoczyć i odegrać swoją rolę.


  • 1

#620 Juras Napisany 16 marca 2018 - 23:03

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:
Niech mi ktoś powie bez spoilerów. Otóż łaziłem se Kleopatrą w tym trybie wycieczkowym i szybką podróżą trafiłem do piramidy. Całą ta piramida to był jeden korytarzyk do przodu jakieś półtorej minuty z jednym ślepym pokoikiem i świecidełkiem na ziemi którego w tym trybie podnieść nie mogłem. Pytanie, czy w normalnej grze to wygląda tak samo? Czy tu jest skrojone pod tryb wycieczkowy, a normalnie jest jakiś labirynt z milionem pokoi i pułapek.
  • 0

#621 Pawlik Napisany 16 marca 2018 - 23:17

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Tak wyglada.
  • 0

#622 Stan Napisany 16 marca 2018 - 23:22

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

Niech mi ktoś powie bez spoilerów. Otóż łaziłem se Kleopatrą w tym trybie wycieczkowym i szybką podróżą trafiłem do piramidy. Całą ta piramida to był jeden korytarzyk do przodu jakieś półtorej minuty z jednym ślepym pokoikiem i świecidełkiem na ziemi którego w tym trybie podnieść nie mogłem. Pytanie, czy w normalnej grze to wygląda tak samo? Czy tu jest skrojone pod tryb wycieczkowy, a normalnie jest jakiś labirynt z milionem pokoi i pułapek.

No nie, bo tu akurat starali się to wiernie odwzorować. :olo: 


  • 0

#623 Woroq Napisany 17 marca 2018 - 00:41

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 772 Postów:

Niech mi ktoś powie bez spoilerów. Otóż łaziłem se Kleopatrą w tym trybie wycieczkowym i szybką podróżą trafiłem do piramidy. Całą ta piramida to był jeden korytarzyk do przodu jakieś półtorej minuty z jednym ślepym pokoikiem i świecidełkiem na ziemi którego w tym trybie podnieść nie mogłem. Pytanie, czy w normalnej grze to wygląda tak samo? Czy tu jest skrojone pod tryb wycieczkowy, a normalnie jest jakiś labirynt z milionem pokoi i pułapek.

Nie do końca. Ostatni pokój jest związany z największą misją „?” w grze.
  • 0

#624 Kurzy Napisany 17 marca 2018 - 00:44

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
IMO mi to właśnie robiło. Kilka korytarzy, wejść ukrytych itp. zamiast sińce fiction mi się podoba bardzo i robi klimat.
  • 0

#625 Marbel Napisany 17 marca 2018 - 08:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:

Tylko nie rób przerw na inne gry bo już nie skończysz ;)

Prawda. Zrobiłem przerwę jakiś czas temu i już nie gram. Włączyłem ostatnio na chwilę i od razu sie zirytowałem na system walki w tej grze i głupie ubimisje...
  • 0

#626 Pawlik Napisany 17 marca 2018 - 13:13

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

dobra misja 'dar od bogów' :D


  • 0

#627 vagrant3 Napisany 17 marca 2018 - 13:58

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

zamiast sińce fiction

Waaaaat?
  • 0

#628 Chewie Napisany 21 marca 2018 - 17:44

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

origins na laptoku na maksymalnych ustawieniach w 60 fps, a u was na ps4 jakie macie detale? srednie w 30? :hihi:

 


  • 0

#629 Schrodinger Napisany 21 marca 2018 - 17:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Chewie Warn za wojny poza wojnami
  • 0

#630 Juras Napisany 22 marca 2018 - 00:38

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Trochę mnie tu nakłamali z tymi piramidami, bo w tym trybie wycieczkowym mnie rzuciło od razu do środka, a leząc to normalnie od wejścia do wyjścia (wyjść/wejść) jest całkiem w porządku.

Za to misje w tej grze, boże, idź do obozu, zeskanuj wróbelkiem_wróbelkiem, wyrżnij wszystko(bo tak najłatwiej i najszybciej), otwórz klatkę i odnieś udawane kaleki, i tak w kółko, żeby to były poboczne, ale to mi w linii fabularnej takie każe robić. I te śledztwa zerżnięte z wiedźmina, oczywiście nieudolnie. Ogółem to jest to samo stare drewno, gdzie w kółko robisz to samo, tyle że teraz te misje poboczne mają trochę, z reguły durnych, dialogów, dodali poziomy postaci i przeciwnikom, oczywiście jakieś cztery różnicy i już prawie nie do ruszenia (prawie, bo filmik poniżej), bo ataki Bayeka nic nie biorą, a oni ściągają na jeden dwa hity, co przy tych chaotycznych walkach, gdzie npc biegają zygzakami do tyłu w ilościach hurtowych jest nie do ogarnięcia.

 

Wspomniany filmik:

 

Samo wspinanie wydaje mi sie jeszcze bardziej uproszczone, o ile dobrze pamiętam, w jedynce i dwójce trzeba było trochę pokombinować by się wspiąć na te największe budowle, a tu póki co jedna taką znalazłem, tak to gałka do przodu i napierdalanie X.

Na koniec największy raczek, sklepik w którym za złotówki oprócz zbroi i wierzchowców (które wpływają tylko na wygląd), można także kupić unikatowe bronie, grową kasę, punkty do umiejętności i podpowiedzi do ukrytych miejsc, no kurwa, bez komentarza.

 

Ta gra jest fajna przy eksploracji, zwiedzaniu, odkrywaniu nowych miejsc bo fajne widoczki i święte koty, do grania już nie za bardzo, o rakowych mikropłatnościach nie wspominając.

 

 

 


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 22 marca 2018 - 00:41

  • 2



Inne z tagami: