Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed: Origins

Ubisoft Montreal Ubisoft PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
731 odpowiedzi na ten temat

#691 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 12:43

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

@ Juras

 

Była pikseloza obecna także na Pro. Chyba nawet screena gdzieś mam.

Na Koksie nie grałem, ale tam tylko wyższa rozdziałka i dalszy zasięg rysowania obiektów nic więcej.

Tekstury to nadal dno, nawet na you tube to widać.


Ten post był edytowany przez SosaiKyo dnia: 16 czerwca 2018 - 12:46

  • 0

#692 BeSOS Napisany 16 czerwca 2018 - 13:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja nie widziałem takiego drzewa. Tekstury są ładne na ogół ale z bliska już tracą. Podobnie zresztą w FC5. Proponuję jeszcze większe światy im projektować ..

Gra broni się oświetleniem, to robi wrażenie plus woda wygląda kapitalnie. Cały obrazek daje radę, jak zaczniemy patrzeć szczegółowo to poszczególne komponenty mogłyby być lepSZE.
  • 0

#693 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 13:48

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Ja nie widziałem takiego drzewa. Tekstury są ładne na ogół ale z bliska już tracą. Podobnie zresztą w FC5. Proponuję jeszcze większe światy im projektować ..

 

Że co? Chyba na amatorze bo na Pro nie mówiąc już o Koksie to najładniejsza grafa tej generacji a tekstury wypalają swoją ostrością oczy obojętnie czy to z daleka czy z bliska. Tekstury w Assasyn na tle tych z FC5 to rozpaćkana mucha w gównie vs odjebane jedzenie za kilkaset złotych.


  • 0

#694 BeSOS Napisany 16 czerwca 2018 - 13:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie wiem grałem na Pro i daleko im do tekstur exow od ND czy SM. Kora na drzewach z bliska jest rozmyta. Ale tak to ejst jak się patrzy na grafe po God od War.
  • 0

#695 vagrant3 Napisany 16 czerwca 2018 - 14:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Mam jak Zeus, jak gram w openworlda to staram się sprawdzać co tam twórcy przygotowali i jeśli jest to nudne to znaczy że zjebali swoją robotę. Poxatym dekoncentrację mnie milion ikonek na mapie i staram się je czyścić.
Odbijanie baz nie musi budzić jeśli jest fajnie orzemyslane, podobnie jak sidequesty - to wszystko w Wiesku było fajne a tutaj jest zwykła zapchajdziura.

Kazdy assassin po ac2 taki byl - debilna fabula, nudne questy, powtarzalność a jedyne co bylo ciekawe to zwiedzanie miejscowek
  • 0

#696 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 14:11

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Nie wiem grałem na Pro i daleko im do tekstur exow od ND czy SM. Kora na drzewach z bliska jest rozmyta. Ale tak to ejst jak się patrzy na grafe po God od War.

 

W GOW nie popatrzysz celownikiem na kore.

Poza tym tylko początek w GOW rozwala grafą teksturami wszystko, niestety dalsza cześć rozczarowuje wykonaniem. FC 5 trzyma cały czas najwyższy poziom.


  • 0

#697 BeSOS Napisany 16 czerwca 2018 - 14:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ok.
  • 0

#698 Stan Napisany 16 czerwca 2018 - 14:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Sosek, ja ma ważne pytanie kto Cie tu wpuścił? :olo: 


  • 0

#699 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 16:39

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Mój były kolega zaproponował mi pisać na tym forum.


  • 0

#700 Woroq Napisany 16 czerwca 2018 - 16:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:

Mój były kolega zaproponował mi pisać na tym forum.

Napisz kto
  • 0

#701 SosaiKyo Napisany 16 czerwca 2018 - 19:12

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Nacho.


  • 0

#702 Schrodinger Napisany 16 czerwca 2018 - 19:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Jak sosek was meczy glupota to prosze raporty :P
  • 0

#703 Stan Napisany 16 czerwca 2018 - 22:37

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Póki co jeszcze bawi. Choć może się zrajkochować bardzo szybko. 


  • 0

#704 Zeus-Nelson Napisany 29 sierpnia 2018 - 11:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Po miesiącu przerwy zmusiłem się do skończenia chociaż fabuły. Gdyby tylko Ubi potrafiło robi ciekawe zadania poboczne i bardziej wciągającą fabułe to naprawdę byłaby to zacna giereczka. A tak to po skończeniu głównego wątku została mi ponad połowa mapy nie odkryta, a widząc kolejne takie same zadanie poboczne miałem odruch wymiotny. Co z tego ze stworzyli fajny i wielki świat, skoro naprawdę trzeba mieć w sobie żyłkę penetratora żeby go całego dokładnie zwiedzić, bo questy kompletnie do tego nie zachęcają. 

Tak samo walka co z tego że jest ileś tam różnych broni, skoro po 10 godzinach gry każda walka z wrogami jest tak samo mdła.

 

Znalazłem w sobie dość motywacji żeby spędzić z grą jakieś 40h i zrobić może jakieś 75% trofeów....i wiem że nie znajdę w sobie więcej samozaparcia żeby do niej jeszcze wrócić i zrobić resztę (najbardziej demotywuje mnie pucharek za ogarnięcie wszystkich lokacji). 

 

Wiem już że od następnego Assassina będę trzymał się z daleko, a ten to dla mnie jakieś 7/10.  


  • 1

#705 Stan Napisany 29 sierpnia 2018 - 11:12

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Po miesiącu przerwy zmusiłem się do skończenia chociaż fabuły. Gdyby tylko Ubi potrafiło robi ciekawe zadania poboczne i bardziej wciągającą fabułe to naprawdę byłaby to zacna giereczka. A tak to po skończeniu głównego wątku została mi ponad połowa mapy nie odkryta, a widząc kolejne takie same zadanie poboczne miałem odruch wymiotny. Co z tego ze stworzyli fajny i wielki świat, skoro naprawdę trzeba mieć w sobie żyłkę penetratora żeby go całego dokładnie zwiedzić, bo questy kompletnie do tego nie zachęcają. 

Tak samo walka co z tego że jest ileś tam różnych broni, skoro po 10 godzinach gry każda walka z wrogami jest tak samo mdła.

 

Znalazłem w sobie dość motywacji żeby spędzić z grą jakieś 40h i zrobić może jakieś 75% trofeów....i wiem że nie znajdę w sobie więcej samozaparcia żeby do niej jeszcze wrócić i zrobić resztę (najbardziej demotywuje mnie pucharek za ogarnięcie wszystkich lokacji). 

 

Wiem już że od następnego Assassina będę trzymał się z daleko, a ten to dla mnie jakieś 7/10.  

Dzięki i to grubą! :cf: 


  • 0

#706 Pawlik Napisany 29 sierpnia 2018 - 11:40

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Zeus w punkt.

 

Origns na samym początku wydaje się cudowny, wielki, piękny i ciekawy. Tylko po paru godzinach stał się zwyczajnie nudny i też kończyłem go w pośpiechu byle tylko zobaczyć ending, już nawet nie chciało mi się kompletować tych figur astralnych by zdobyć legendarną zbroje, co zdarzyło mi się pierwszy raz odkąd pamiętam w Assassinie. 


  • 0

#707 vagrant3 Napisany 29 sierpnia 2018 - 12:53

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

gierce trzeba przyznać, że jest ładna, szczególnie na xox, ale pograłem chyba ze 3h i zapomniałem o niej. miałem przerwę od ac revelations, więc niekrótką. co te ubi

 

pawliki domagam sie zwrotu pieniędzy! :bash:


  • 0

#708 burnstein Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:06

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 127 Postów:

Zeus w punkt.

 

Origns na samym początku wydaje się cudowny, wielki, piękny i ciekawy. Tylko po paru godzinach stał się zwyczajnie nudny i też kończyłem go w pośpiechu byle tylko zobaczyć ending, już nawet nie chciało mi się kompletować tych figur astralnych by zdobyć legendarną zbroje, co zdarzyło mi się pierwszy raz odkąd pamiętam w Assassinie. 

 

Coś jak RDR.


  • 1

#709 vagrant3 Napisany 29 sierpnia 2018 - 13:08

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

rdr ma coś czego żaden assassin nigdy nie miał - ciekawą historyjke i marstona


  • 0

#710 BeSOS Napisany 29 sierpnia 2018 - 15:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mnie tak RDR wymęczyło że hajp na dwójkę mam bliski temu na Asasyna :hihi:

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 29 sierpnia 2018 - 15:14

  • 0

#711 bartezoo Napisany 29 sierpnia 2018 - 15:29

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
O to tak jak ja z GTA po V.
  • 0

#712 Chewie Napisany 29 sierpnia 2018 - 15:40

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Trudno miec hajp na gta kiedy od 2013 nie wydali nic poza dodatkami online ktore sa sklejonymi wycinkami z singla ktore nie trafily do finalnej gry.

 

Co do porownania rdr do asasyna to chyba bog was opuscil, zeby porownywac jednorazowy geniusz do raka recyklingowanego co roku.


  • 0

#713 BeSOS Napisany 29 sierpnia 2018 - 18:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ten sam kałowy gameplay, można wrzucać do jednego wora.
  • 0

#714 Zeus-Nelson Napisany 29 sierpnia 2018 - 19:04

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Tylko że w RDR były zajebiste postacie, spoko misje i te naprawdę fajne losowe zdarzenia podczas zwiedzania świata, które potrafiły nieźle zaskoczyć. A tutaj dyrdamy na koniu albo ślizgamy się łódką przez 10 minut żeby zobaczyć lokację w której nic się nie dzieje...

albo spotkamy kolejną postać do uratowania, która jest tak ranna że nie może chodzić, a po przeniesieniu paru metrów nagle zostaje cudownie ozdrowiona podczas cutscenki i odchodzi wygwizdując pod nosem...a gdy ta sytuacja powtarza się 50 raz to aż ma się ochotę zapłakać nad upośledzeniem gości od skryptów. 


  • 0

#715 fingus Napisany 29 sierpnia 2018 - 19:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Aż mi się przypomniało robienie za pomoc drogową w FF15 i przynoszenie narzędzi fajtłapom, którym rozkraczył się samochód. :uff:
  • 0

#716 Schrodinger Napisany 29 sierpnia 2018 - 19:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Mi się znudziło po kilku godzinach jak zjechałem z piramidy :olo: przy Odysei liczę że będzie ciekawsza historyjka a i postaci lepsze, Kassandra :oops: ale też pewnie dopiero ogram jak zejdzie cenowo bliżej stówki, po downgradzie Spidermana to Asasyna wolę ograć z sandboksów na koniec roku


  • 1

#717 Daddy Napisany 12 października 2018 - 10:07

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Zacząłem wczoraj grać i mam pytanie odnośnie samego początku (wrzucę w spoiler na wszelki wypadek, bo jestem kulturalny):
 
Spoiler


ale też pewnie dopiero ogram jak zejdzie cenowo bliżej stówki, po downgradzie Spidermana to Asasyna wolę ograć z sandboksów na koniec roku


:olo:

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 12 października 2018 - 10:08

  • 0

#718 Stan Napisany 12 października 2018 - 10:10

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Graj, nie pierdol, tyle. :cf: 

 


  • 2

#719 bartezoo Napisany 12 października 2018 - 10:15

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Bez kitu Dedi pierdolisz coś.
  • 0

#720 Schrodinger Napisany 12 października 2018 - 10:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

no ogólnie fabuła jest chujowa pokazana, też mi się to nie podobało, odyseja to je to :gusta: 


  • 0



Inne z tagami: