Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Ubisoft Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
197 odpowiedzi na ten temat

#61 gruby Napisany 30 sierpnia 2017 - 22:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Gram w ori i zapomniałem ze to już startuje. Jedyn napisz jak wrażenia, mamy podobny gust to będę wiedział czy trzeba brać szybko.
  • 0

#62 Juras Napisany 30 sierpnia 2017 - 22:38

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Puściłem dziś sobie archiwalny odcinek Domowego Przedszkola, i tam w to grali.


  • 0

#63 lukaszSA Napisany 31 sierpnia 2017 - 06:45

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Gra jest zadziwiająco trudna.

 

Pierwszy zgon miałem przy pierwszym minibosie :uff: 

 

Choć na szczęście Fire Emblem to to nie jest :ftopa: 


  • 0

#64 funditto Napisany 31 sierpnia 2017 - 09:56

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Poczekaj na trzeci świat tam to dopiero jest poziom trudności :o swoją drogą gra z każdym światem robi się coraz lepsza póki co
  • 0

#65 BeSOS Napisany 31 sierpnia 2017 - 11:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skończyłem pierwszy świat. Gierka robi się coraz lepsza faktycznie. Trzyma poziom gier AAA od N i z tego co widzę ma spore replaybility.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 31 sierpnia 2017 - 11:05

  • 0

#66 gruby Napisany 31 sierpnia 2017 - 13:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Damn. Dzisiaj biorę.
  • 0

#67 BeSOS Napisany 31 sierpnia 2017 - 15:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Yeap. Końcówka 2 świata i jest zajebiście, ciężko się oderwać. Walka daje masę możliwości, postacie można rozwijać na planszach jest sporo sekretów więc jest po co wracać. Może nie jest to taka miazga jak Splatoon 2 czy Zelda ale imo to 4 must have na swiczu.
  • 0

#68 lukaszSA Napisany 31 sierpnia 2017 - 16:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

No, widać jak Ubisoft chce, to potrafi zrobić dobrą grę :notbad: 


  • 0

#69 BeSOS Napisany 01 września 2017 - 22:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zajebalem 2 bossa. Pierwsza byle walka w 3 świecie była trudniejsza :sadcf:
  • 0

#70 lukaszSA Napisany 02 września 2017 - 09:57

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Czasami czuję się jak casual :ok: 


  • 0

#71 BeSOS Napisany 02 września 2017 - 12:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A jak masz się czuć jak wychowałeś się na grach N :lol2:
  • 0

#72 lukaszSA Napisany 02 września 2017 - 14:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Casual to ostatnie określenie jakiego użyłbym w stosunku do kogoś, kto np wychował się na Fire Emblem :hmmm: 

 

Co innego ci, którzy całe życie grają w cinematic "press A to awesome" :hihi: 


  • 0

#73 BeSOS Napisany 02 września 2017 - 14:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skoro tak orasz w FE to w czym problem? Ja nigdy nie grałem np :cf:
  • 0

#74 lukaszSA Napisany 02 września 2017 - 16:54

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

W Fire Emblem też lamię :ok:

 

 

Ale w Mutant Muddsach 100% :sir:


  • 0

#75 gruby Napisany 04 września 2017 - 12:03

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Dopiero wrzuciłem kilka godzinek, ale już widzę że gierka idealnie dla mnie :) Potyczki coraz ciekawsze, cały czas gierka wrzuca nowe znajdźki, bronie - fantastycznie się w to gra. Bardzo lubię pierwsze gry Ubi na platformach N (nawet Red Steel mi się podobał, ale to nie ta liga oczywiście), bo serwują eksperymentalne ciekawostki - tym razem jest podobnie, ale z dużo większym pietyzmem i dopracowaniem. Plus fantastyczna muzyka - genialne kompozycje, po N zawsze spodziewam się dobrego soundtracku, ale to co dzieje się w tej gierce - mega szacun. Mocne 8 na tę chwilę, a czuję (i słyszalem), że będzie coraz lepiej.


  • 0

#76 BeSOS Napisany 04 września 2017 - 14:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja kończe 3 rozdział,gierka imo raczej na więcej ja mocne 8 nie zasługuje bo jednak jest dosyć powtarzalna mimo że ciągle pojawiają się nowi wrogowie ale faktycznie nie zmienia się aż tak bardzo mimo drzewka umiejętności. Szkoda ze eksploracja jest tak minimalistyczna bo brakuje czegoś bardziej mięsistego oprócz walki która mimo że bardzo solidna to na dłuższą metę nieco męczy szczególnie kiedy odstępy między potyczkami trwają kilka minut.

Na plus piękna oprawa, klimat N jest obecny i wymieszany zgrabnie z pomysłowością Ubi a muzyka to fajne remiksy klasyki utworów zaczerpnięte z Marianów jak i nowe brzmienia rodem z gier Rare.

Fajnie się w to gra i patrzy ale imo obecnie Zelda > Splatoon > MK8 > M+R. Choć jeśli 3rd party mają dostarczać produkcje na takim poziomie odciążając wewnętrzne teamy Nintendo to jestem na tak!!! Znając życie (i patrząc na to co było z Wii) to dużo tego nie będzie ale może Nie zrozumiało że samo nie ogarnie wystarczającej ilości gier i pora na outourcing pod ich czujnym okiem.
  • 0

#77 BeSOS Napisany 04 września 2017 - 14:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ja kończe 3 rozdział,gierka imo raczej na więcej ja mocne 8 nie zasługuje bo jednak jest dosyć powtarzalna mimo że ciągle pojawiają się nowi wrogowie ale rozgrywka nie zmienia się aż tak bardzo mimo drzewka umiejętności. Szkoda ze eksploracja jest tak minimalistyczna bo brakuje czegoś bardziej mięsistego oprócz walki która mimo że bardzo solidna to na dłuższą metę nieco męczy szczególnie kiedy odstępy między potyczkami trwają kilka minut.

Na plus piękna oprawa, klimat N jest obecny i wymieszany zgrabnie z pomysłowością Ubi a muzyka to fajne remiksy klasyki utworów zaczerpnięte z Marianów jak i nowe brzmienia rodem z gier Rare.

Fajnie się w to gra i patrzy ale imo obecnie Zelda > Splatoon > MK8 > M+R. Choć jeśli 3rd party mają dostarczać produkcje na takim poziomie odciążając wewnętrzne teamy Nintendo to jestem na tak!!! Znając życie (i patrząc na to co było z Wii) to dużo tego nie będzie ale może Nie zrozumiało że samo nie ogarnie wystarczającej ilości gier i pora na outourcing pod ich czujnym okiem.


  • 0

#78 Kaxi Napisany 04 września 2017 - 15:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Cytat +2 do wiarygodności ;)


  • 1

#79 BeSOS Napisany 04 września 2017 - 15:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Yeap :cf:
  • 1

#80 BeSOS Napisany 05 września 2017 - 19:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zacząłem 4 świat. Trochę poczyscilem tez 1 i 2 - można nieco logrindowac dzięki temu hajs i orby żeby wrócić do przygody jak za bardzo nas loja - starsze levels odwiedzi dopakowac postacią i siejemy pogrom :) nabiłem już z 20h i jeszcze mi się nie znudziło, gdyby eksploracja była bardziej rozbudowana to 9/10 bez problemu, coraz bardziej mi się ten tytuł podoba, bardzo dopracowana gierka, nie sądziłem że Ubi dostarczy :)
  • 0

#81 lukaszSA Napisany 06 września 2017 - 21:37

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Najbardziej denerwujący jest brak opcji cofnięcia ruchu. Wystarczy kliknąć w złe pole i króliczek czy piczka idzie sobie nie tam gdzie chcemy :why: 

 

Powinni to spaczować


  • 0

#82 gruby Napisany 06 września 2017 - 23:11

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi sie to podoba, trzeba myśleć jak sie rusza :) natomiast im dalej gram tym bardziej wydaje mi sie ze jeszcze fajniej byłoby gdyby były tu same króliki udające postaci z uniwersum Maria. Bez ich "rzeczywistych" odpowiedników. Dla mnie rabbid Mario czy luigi są dużo ciekawsi niż ugrzecznione pierwowzory. Animacje królików są świetne i pełne charakteru a gdyby bylybsame króliki wszystko byłoby bardziej spójne stylistyczne. Oczywiście gra sie świetnie ale szkoda ze N nie dało Ubi jeszcze więcej wolnej ręki chociaż i tak ten mariaż wyszedł cudem. Klimatem gierka przypomina mi odrobine color splash... żarciki delikatna eksploracja i taktyczna walka budują grę podobnie chociaż oczywiście akcenty rozlozono kompletnie inaczej.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 06 września 2017 - 23:13

  • 0

#83 Texz Napisany 07 września 2017 - 06:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Panowie, zastanawiam się nad zakupem ale potrzebuję szybkiej informacji jak wygląda replayability w formie jakiś wyzwań czy New Game +?


  • 0

#84 gruby Napisany 07 września 2017 - 06:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wyzwania są i jest ich dość sporo z tego co widzę- odblokowują sie po przejściu danego świata. Ale są dość trudne i mówiąc dość mam na myśli bardzo - przynajmniej dla mnie. Pierwsze - niby na poziomie easy- przechodziłem z 10 razy. I dopiero po odpowiednim zaplanowaniu swojego teamu, broni i ocenie planszy udało mi sie ja ledwie ukończyć z ostatnim żyjącym typkiem.

Ten post był edytowany przez gruby dnia: 07 września 2017 - 06:53

  • 0

#85 lukaszSA Napisany 07 września 2017 - 06:59

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

To nie jest kwestia myślenia jak się rusza, tylko przypadkowego poruszenia gałką przed naciśnięciem A. 


  • 0

#86 BeSOS Napisany 07 września 2017 - 09:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
LOL gruby 20 prób na wyzwania w 1 świecie? Przecież one są na jeden ruch :olo:

Replaybility jest bardzo duże,można wracać do zwiedzionych światów z nowymi zdolnościami i szukać znajdziek, rozgrywać zaliczone walki na lepsze oceny (w zamian za hajs i orby do levelowania postaci) i Challenge (40) też zmieniają podejście do walki i wymagają kreatywnego kombiniwania.
  • 0

#87 Mateo Napisany 07 września 2017 - 10:01

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 113 Postów:

Powtarzasz sie :) ps. Jak ktoś będzie chciał sprzedać gierke, to chętnie kupie./priv


  • 0

#88 gruby Napisany 07 września 2017 - 12:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

LOL gruby 20 prób na wyzwania w 1 świecie? Przecież one są na jeden ruch :olo:

Replaybility jest bardzo duże,można wracać do zwiedzionych światów z nowymi zdolnościami i szukać znajdziek, rozgrywać zaliczone walki na lepsze oceny (w zamian za hajs i orby do levelowania postaci) i Challenge (40) też zmieniają podejście do walki i wymagają kreatywnego kombiniwania.


Autentycznie. :) mówię o tym pierwszym, nie wiem jak można ja było zrobić na jeden ruch, ale fakt ze nie byłem w ogóle dopakowany bo nie dodałem orbow.
  • 0

#89 lukaszSA Napisany 09 września 2017 - 17:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Kierwa, zatrzymałem się na pierwszej walce w 3-1 :ftopa: 

 

Dostaję baty jak polska konnica od niemieckich czołgów


  • 0

#90 funditto Napisany 09 września 2017 - 19:34

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Z użyciem orbów?
  • 0



Inne z tagami: