Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drancia Saga

3DS Skipmore Circle Entertainment eShop

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 04 czerwca 2017 - 13:26

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 068 Postów:


http://www.nintendo....ga-1227009.html

Drancia Saga to 'enhanced port' gry z iOS/AND od znanego i lubianego (przeze mnie :P) Skipmore, twórcy Fairune czy Kamiko.

Wszystkie gry skipmore opierają się na tej samej formule: wciągający, prosty gameplay + urocza pikselowa + nastawienie na wiele przejść. Drancia, notabene jedna z pierwszych gier duetu Skipmore/Urara to jednoekranówka, tzn. cała akcja rozgrywa się na jednym ujęciu, bez scrollowania. Bohater cały czas biegnie z wystawionym mieczem, a zadaniem gracza jest zmiana kierunków i skakanie. Ponowne wduszenie przycisku skoku w powietrzu uruchamia atak w dół, B atak specjalny.

Pieniążki, które wypadają z potworów odnawiają życie i można za nie wykupić ulepszenia. Podczas pierwszej sesyjki nawet się nie zorientowałem, że coś takiego jest dostępne i padłem na 3 bossku :ftopa: Zdecydowanie przydatne, bo zwiększa prędkość biegu, długość miecza i zmniejsza odniesione obrażenia.

Po przejściu gry bądź skuszeniu i nie zdecydowaniu się na continue dostaje się kryształki, za które w sklepie wykupuje się jednorazowe ulepszenia a la wyższy skok czy pojedyncze wskrzeszenie albo w barze rekrutuje nowych postacie.

Tych jest ogrom - od jaszczuroludzi przez złe ryby po bohaterów z innych gier. Grinduj, a będzie ci dane! :olo: Do tego się sprowadza Drancia: przyjemny time-waster, który można przejść w całości na kibelku. Rzekłbym idealna gra na telefon, gdyby telefon miał przyciski ;) Nie idealna jest cena: 25,80zł to trochę sporo jak na taką popierdołkę, którą na wspomniane bezprzyciskowe telefony można ściągnąć za darmo. Ja tam mimo wszystko będę wspierał chłopa (i zakładał tematy, które nikogo), bo nie grałem jeszcze z słabą grę Skipmora.
  • 1

#2 tomasz Napisany 04 czerwca 2017 - 15:05

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:
Co nikogo, ja tam ferany lubię i to też pewnie kupię*

*po obniżce ofc
  • 0



Inne z tagami: