Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolfenstein 2: The New Colossus

MachineGames Bethesda PS4 XO PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 05 listopad 2017 - 22:27

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 50339 Postów:
Dlatego pisalem ze o titanfall 2 i doom, gierkach z zajebistym singlem i gunplayem.
  • 0

#62 Kazuo Napisany 05 listopad 2017 - 22:29

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Tu się zgadzam, Doom każdego innego singlowego FPSa wciąga dupą. Gdzie jest sequel? :why: 

Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 05 listopad 2017 - 22:30

• 0

#63 Nyjacz Napisany 05 listopad 2017 - 22:48

Nyjacz

IDKFA

• Forumowicze
  • 6746 Postów:
VFR XD

Tak serio, to pewnie robia. Id zawsze nad czyms dlubie, a Doom byl sukcesem, a singlowego Quake'a raczej nie robia (chociaz byloby to tym samym praktycznie).
  • 0

#64 burnstein Napisany 06 listopad 2017 - 08:05

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39227 Postów:

Powiedział koleś który sam nie umie wyjść ze swojej platformy. (...)

No nie wiem, tak wszedł ostatnio w Nintendo, że aż mi czasem wstyd, że go znam.

• 0

#65 Kaxi Napisany 06 listopad 2017 - 09:14

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:

No dobra, a jakieś wrażenia z Wolfa 2 macie?

• 0

#66 Woroq Napisany 06 listopad 2017 - 10:59

Woroq

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2139 Postów:

No dobra, a jakieś wrażenia z Wolfa 2 macie?

Dołączam się do pytania :)
  • 0

#67 Starh Napisany 06 listopad 2017 - 11:38

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 3833 Postów:
Te lvle w wolfie są zrobione tak na odpier**l.. Nie wiem kto to projektował, ale powinien zostać wyrzucony na zbity pysk.
  • 0

#68 bartezoo Napisany 06 listopad 2017 - 15:40

bartezoo

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1802 Postów:
Skończyłem po 13h na normalu. Ostatnia misja troszeczkę mnie rozczarowała bo walka z Death Headem (zwłaszcza na uber) była świetna i wymagająca, tutaj jakoś nie czułem żadnej spiny.

Generalnie gra prima sort, takiego sequela oczekiwałem, dla mnie wszystko zagrało jak trzeba może oprócz dziwnie wyważonego poziomu trudności bo przeciwnicy na normalu padali bardzo szybciutko ale za to ginęlo się też dość w oka mgnieniu i czasem latałem na ad hd i wałiłem z połączenie szotguna i karabinu co było bardzo przyjemne momentami i robiło jak w Doomie przy akompaniamencie industrialnych kawałków ale jednak wolałbym trochę więcej spokoju i takiej wyrzynki mięsa armatniego jak chociażby w etapie z jeżdzeniem na plecach Panzerhunda.

Brak szczególnych walk z bossami jak w New Order też dla mnie na minus, a tak poza tym to oprawa audiowizualne, postacie, narracja to coś wspaniałego.

Fajnie, że jeszcze robi się takie wypasione singiel player gierki, ale jeśli faktycznie zbombiła tak jak zbombiła w UK to raczej nie sądze, że dostaniemy trójke.

Generalnie gra lepsza w singlu niż Titanfall 2, który wygladął jak rozbudowany tutorial do multi, ciekawszy od Dooma z 2016 (chociaz gunplayowo trochę lepszy jest Doom) w Destiny 2 nie grałem ale jak gunplay jest taki jak w jedynce to nie nad czym się aż tak spuszczać.

Te lvle w wolfie są zrobione tak na odpier**l.. Nie wiem kto to projektował, ale powinien zostać wyrzucony na zbity pysk.

Co ty pier.dolisz? W którym momencie są na odpie.rdol?

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 06 listopad 2017 - 15:42

• 1

#69 Starh Napisany 06 listopad 2017 - 15:49

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 3833 Postów:
Chodzi mi nie o aspekt graficzny czy klimatyczny, ale o nieintuicyjność poziomow. Ciągle gubienie się w lokacjach (szczególnie NY, baza w łodzi podwodnej), te drugie miasto.
  • 0

#70 bartezoo Napisany 06 listopad 2017 - 15:54

bartezoo

Sephiroth

• Forumowicze
  • 1802 Postów:
hahaha jezu jak się gubisz w tej grze to może wróć do asasynka starh
  • 0

#71 Stan Napisany 06 listopad 2017 - 22:49

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 22210 Postów:

Powiedział koleś który sam nie umie wyjść ze swojej platformy. (...)

No nie wiem, tak wszedł ostatnio w Nintendo, że aż mi czasem wstyd, że go znam.

Chodziło mi o konsole. :cf: 

• 0

#72 burnstein Napisany 06 listopad 2017 - 22:56

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39227 Postów:

Zarzucać, że ktoś gra tylko na kąsolach olewając PC, to jak się czepiać, że kopuluje tylko z samicami ignorujac porządny gejowski seks.

• 0

#73 Stan Napisany 06 listopad 2017 - 23:08

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 22210 Postów:

Zarzucać, że ktoś gra tylko na kąsolach olewając PC, to jak się czepiać, że kopuluje tylko z samicami ignorujac porządny gejowski seks.

Odwrotnie i by się nawet zgadzało. 

• 0

#74 Jedyn Napisany 13 listopad 2017 - 20:30

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:
Skończone. 9/10
Kapitalna gierka z fantastycznym singlem. To co jednak odróżnia ją od całej reszty to fabuła i postacie - to jest najwyższa półka,dialogi, kreacja postaci, charyzma - każda z nich jest niepowtarzalna i tworzy rewelacyjna całość a gra się w to jak ogląda dobry film. Mam nadzieję że będzie trójka bo ta ekipa chyba dopiero się rozkręca.
IMO singlowo najlepsza gierka FPP obok TF2 (i lepsza). Na minus imo poziom trudności, gra jest imo wchuj trudna i ginie się za szybko. Pod tym względem wolałem DOOMa który tez stawiał na radosna rozwałkę ale tam flow nie był przerywany ciągłymi zgonami. Tu niby gra zachęca do rozwałki ale sekunda nieuwagi i restart, health schodzi w sekundę i trochę lata się na palę żeby szybko wziąć apteczke. To jedyny minus. Graficznie to 1sxa liga (i 60 fpsow), designersko tak samo. Bethesda imo robi jedne z najlepszych gierek singlowych ostatnio. Teraz Doom 4 poproszę :banderas:
  • 3

#75 Nyjacz Napisany 13 listopad 2017 - 21:28

Nyjacz

IDKFA

• Forumowicze
  • 6746 Postów:
Doom 5. Albo 2.
  • 0

#76 fingus Napisany 14 listopad 2017 - 09:49

fingus

• Moderatorzy
  • 31167 Postów: