Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolfenstein 2: The New Colossus

MachineGames Bethesda PS4 PC Switch XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
196 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 05 listopada 2017 - 22:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Dlatego pisalem ze o titanfall 2 i doom, gierkach z zajebistym singlem i gunplayem.
  • 0

#62 Kazuo Napisany 05 listopada 2017 - 22:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Tu się zgadzam, Doom każdego innego singlowego FPSa wciąga dupą. Gdzie jest sequel? :why: 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 05 listopada 2017 - 22:30

  • 0

#63 Nyjacz Napisany 05 listopada 2017 - 22:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 005 Postów:
VFR XD

Tak serio, to pewnie robia. Id zawsze nad czyms dlubie, a Doom byl sukcesem, a singlowego Quake'a raczej nie robia (chociaz byloby to tym samym praktycznie).
  • 0

#64 burnstein Napisany 06 listopada 2017 - 08:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 123 Postów:

Powiedział koleś który sam nie umie wyjść ze swojej platformy. (...)

No nie wiem, tak wszedł ostatnio w Nintendo, że aż mi czasem wstyd, że go znam.


  • 0

#65 Kaxi Napisany 06 listopada 2017 - 09:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:

No dobra, a jakieś wrażenia z Wolfa 2 macie?


  • 0

#66 Woroq Napisany 06 listopada 2017 - 10:59

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 789 Postów:

No dobra, a jakieś wrażenia z Wolfa 2 macie?

Dołączam się do pytania :)
  • 0

#67 Starh Napisany 06 listopada 2017 - 11:38

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Te lvle w wolfie są zrobione tak na odpierdol.. Nie wiem kto to projektował, ale powinien zostać wyrzucony na zbity pysk.
  • 0

#68 bartezoo Napisany 06 listopada 2017 - 15:40

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Skończyłem po 13h na normalu. Ostatnia misja troszeczkę mnie rozczarowała bo walka z Death Headem (zwłaszcza na uber) była świetna i wymagająca, tutaj jakoś nie czułem żadnej spiny.

Generalnie gra prima sort, takiego sequela oczekiwałem, dla mnie wszystko zagrało jak trzeba może oprócz dziwnie wyważonego poziomu trudności bo przeciwnicy na normalu padali bardzo szybciutko ale za to ginęlo się też dość w oka mgnieniu i czasem latałem na ad hd i wałiłem z połączenie szotguna i karabinu co było bardzo przyjemne momentami i robiło jak w Doomie przy akompaniamencie industrialnych kawałków ale jednak wolałbym trochę więcej spokoju i takiej wyrzynki mięsa armatniego jak chociażby w etapie z jeżdzeniem na plecach Panzerhunda.

Brak szczególnych walk z bossami jak w New Order też dla mnie na minus, a tak poza tym to oprawa audiowizualne, postacie, narracja to coś wspaniałego.

Fajnie, że jeszcze robi się takie wypasione singiel player gierki, ale jeśli faktycznie zbombiła tak jak zbombiła w UK to raczej nie sądze, że dostaniemy trójke.

Generalnie gra lepsza w singlu niż Titanfall 2, który wygladął jak rozbudowany tutorial do multi, ciekawszy od Dooma z 2016 (chociaz gunplayowo trochę lepszy jest Doom) w Destiny 2 nie grałem ale jak gunplay jest taki jak w jedynce to nie nad czym się aż tak spuszczać.


Te lvle w wolfie są zrobione tak na odpier**l.. Nie wiem kto to projektował, ale powinien zostać wyrzucony na zbity pysk.


Co ty pier.dolisz? W którym momencie są na odpie.rdol?

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 06 listopada 2017 - 15:42

  • 1

#69 Starh Napisany 06 listopada 2017 - 15:49

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Chodzi mi nie o aspekt graficzny czy klimatyczny, ale o nieintuicyjność poziomow. Ciągle gubienie się w lokacjach (szczególnie NY, baza w łodzi podwodnej), te drugie miasto.
  • 0

#70 bartezoo Napisany 06 listopada 2017 - 15:54

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
hahaha jezu jak się gubisz w tej grze to może wróć do asasynka starh
  • 0

#71 Stan Napisany 06 listopada 2017 - 22:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Powiedział koleś który sam nie umie wyjść ze swojej platformy. (...)

No nie wiem, tak wszedł ostatnio w Nintendo, że aż mi czasem wstyd, że go znam.

 

Chodziło mi o konsole. :cf: 


  • 0

#72 burnstein Napisany 06 listopada 2017 - 22:56

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 123 Postów:

Zarzucać, że ktoś gra tylko na kąsolach olewając PC, to jak się czepiać, że kopuluje tylko z samicami ignorujac porządny gejowski seks.


  • 0

#73 Stan Napisany 06 listopada 2017 - 23:08

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Zarzucać, że ktoś gra tylko na kąsolach olewając PC, to jak się czepiać, że kopuluje tylko z samicami ignorujac porządny gejowski seks.

Odwrotnie i by się nawet zgadzało. 


  • 0

#74 BeSOS Napisany 13 listopada 2017 - 20:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Skończone. 9/10
Kapitalna gierka z fantastycznym singlem. To co jednak odróżnia ją od całej reszty to fabuła i postacie - to jest najwyższa półka,dialogi, kreacja postaci, charyzma - każda z nich jest niepowtarzalna i tworzy rewelacyjna całość a gra się w to jak ogląda dobry film. Mam nadzieję że będzie trójka bo ta ekipa chyba dopiero się rozkręca.
IMO singlowo najlepsza gierka FPP obok TF2 (i lepsza). Na minus imo poziom trudności, gra jest imo wchuj trudna i ginie się za szybko. Pod tym względem wolałem DOOMa który tez stawiał na radosna rozwałkę ale tam flow nie był przerywany ciągłymi zgonami. Tu niby gra zachęca do rozwałki ale sekunda nieuwagi i restart, health schodzi w sekundę i trochę lata się na palę żeby szybko wziąć apteczke. To jedyny minus. Graficznie to 1sxa liga (i 60 fpsow), designersko tak samo. Bethesda imo robi jedne z najlepszych gierek singlowych ostatnio. Teraz Doom 4 poproszę :banderas:
  • 5

#75 Nyjacz Napisany 13 listopada 2017 - 21:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 005 Postów:
Doom 5. Albo 2.
  • 0

#76 fingus Napisany 14 listopada 2017 - 09:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Singlowy Quake poproszę.
  • 0

#77 GrzesiekMB Napisany 26 listopada 2017 - 14:08

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Generalnie zgadzam sie z jedynem i w wiekszej czesci potwierdzam jego wywud.
  • 0

#78 Woroq Napisany 26 listopada 2017 - 17:55

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 789 Postów:
Niedługo kończę Wolfensteina 2, teraz już wiem, to drugi, obok Dooma, singlowy fps tej generacji. Poziom trudności początkowo mi przeszkadzał, teraz uważam że jest doskonały - ta gra to po prostu spore wyzwanie.
Mało kto o tym nie pisze ale fabularnie i designersko to prawdziwy, doskonały Quentin Tarantino! Jakość dialogów, urywające łeb (:clown:) zwroty akcji, soczyste postacie. Pomieszanie patosu i pastiszu daje mieszankę wybuchową, aktualnie dla mnie to GOTY 2017, obok NIER: Automata, growy Oskar!

Polecam ten fragment cutscenki. Próbka tego co się dzieje w tej grze, prawak vs lewak :) Ten klarnet :banderas: To jest oficjalny trailer, choć nie dla osób hiperwyczulonych na spoilery. To fragment z późnego etapu gry, IMO nie psujący żadnej niespodzianki.

A tutaj cała scena:
Spoiler

A to tylko próbka! Moim zdaniem Wolf 2 zdetronizował gameplajowo i fabularnie i Preya i Dishonored 2. Graficznie zjada te gry z powodu jakości obrazu, jak to musi wyglądać z HDR! Zostały mi dwa etapy ale już daję 10/10.

Poziomów trudności jest 7. Drugi poziom jest domyślny - to "Nie rób mi krzywdy". Gram na trzecim tj. "Dawać ich" - jest ciężko. Poziom 6 to "Jestem wcieleniem śmierci" i jest poza moim zasięgiem. Do platyny jest wymagany jednak poziom 7 "Mein Leben", taki doomowy "Ultra koszmar", bardzo trudny a dodatkowo śmierć kończy grę, na ma możliwości save'owiania :cooo: Do platyny nie musisz kończyć jednego poziomu na "Mein Leben" - musisz skończyć całą grę! Nie wyobrażam sobie robota który wbije w tej grze platynę!

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 26 listopada 2017 - 17:56

  • 2

#79 BeSOS Napisany 26 listopada 2017 - 19:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak dla fanów Tarantino jak znalazł, co tu się odpierdala :banderas:
  • 0

#80 Schrodinger Napisany 26 listopada 2017 - 20:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Uuuu nawet się trochę podjaralem
  • 0

#81 Ney Napisany 26 listopada 2017 - 20:14

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Skończ jedynkę, też ma kilka swietnych akcji, a z tego co widzę wraca ważna postać.
  • 0

#82 Kazuo Napisany 26 listopada 2017 - 20:14

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Uuuu nawet się trochę podjaralem

 

Będziesz robił platynę? :cf:


  • 0

#83 BeSOS Napisany 26 listopada 2017 - 20:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dwójka to bezpośrednia kontynuacja fabularna jedynki. Nie ma sensu grać większego imo bez znajomości historii i postaci...
  • 0

#84 Schrodinger Napisany 26 listopada 2017 - 20:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
No jednak się przemęczę, skoro Pan Woroq tak chwali to trzeba :tak:
  • 0

#85 BeSOS Napisany 26 listopada 2017 - 21:03

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Fabularnie jedynka wymiata. Przemęcz się przez wolny początek i później już jest moc. Graj na easy to szybko pójdzie.
  • 0

#86 Schrodinger Napisany 26 listopada 2017 - 21:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Mnie po prostu ten gameplay na początku odrzucił, poczułem się jakbym grał w pierwszegego CoDa i nie chodziło o grafikę.

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 26 listopada 2017 - 21:05

  • 0

#87 BeSOS Napisany 27 listopada 2017 - 00:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Niesłusznie bo gra nie ma nic z codem wspólnego, później jest sporo kombinowania i lewele bardziej otwarte plus genialna fabuła.
  • 0

#88 Stan Napisany 27 listopada 2017 - 00:39

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Mnie po prostu ten gameplay na początku odrzucił, poczułem się jakbym grał w pierwszegego CoDa i nie chodziło o grafikę.

Początek jest mocno standardowy potem jest zupełnie inaczej. A z CoDem to chyba tylko Ci sie skojarzyło, bo karwa każde lądowanie desantu na jebanej plaży w stylistyce około II WŚ Ci się tak kojarzy. :P 


  • 0

#89 GrzesiekMB Napisany 27 listopada 2017 - 01:29

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Dobijam do konca. Alez ten toporek dobrze robi. Kille melee to miud malina a fabula to koks i porombane gonwo. Wydaj te 150 ziko bo gra zbombila niby
  • 0

#90 GrzesiekMB Napisany 28 listopada 2017 - 01:47

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Peklo, dobre ale koncowka raczej srednia, szczegolnie ostatnia bitka. Generalnie warto pograc ale wraz z ta produkcja powraca temat kontentu. Niby jakosc prima sort, ale 13 godzin i pojawiaja sie napisy koncowe, a w takim witcherze zaabawy jest na minimum 50. Wyjsciowo obie plyty kosztuja tyle samo. Co tu (nomen omen) nie gra?
  • 0



Inne z tagami: