Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolfenstein 2: The New Colossus

MachineGames Bethesda PS4 PC Switch XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
196 odpowiedzi na ten temat

#121 Danteusz Napisany 15 grudnia 2017 - 18:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

 

Nie dasz rady :cf:


52mgt2wlxfaz.gif

Jeszcze któryś chce się ośmieszyć i powiedzieć że nie dam rady?

 

Nie dasz rady


  • 0

#122 Yoori Napisany 15 grudnia 2017 - 19:36

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:


Nie dasz rady :cf:

52mgt2wlxfaz.gif

Jeszcze któryś chce się ośmieszyć i powiedzieć że nie dam rady?
Nie dasz rady
Nie dasz rady :cf:
  • 0

#123 ACZ Napisany 15 grudnia 2017 - 21:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:

Nie da rady, bo jest za rzadki w fpsy. :cf:

 

DLC, cena 42 zł.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 15 grudnia 2017 - 21:21

  • 0

#124 Schrodinger Napisany 16 grudnia 2017 - 02:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
no i chuj, gówniane to jest, nie bede robił o!
  • 0

#125 Starh Napisany 16 grudnia 2017 - 02:41

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
:yao:
  • 0

#126 Woroq Napisany 16 grudnia 2017 - 10:54

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 788 Postów:
:clown:
  • 0

#127 filip Napisany 16 grudnia 2017 - 15:01

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Oczywiscie ze nie dasz rady lol :clown:
  • 0

#128 fingus Napisany 16 grudnia 2017 - 15:09

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie poprawiło się strzelanie porównując z jedynką?
  • 0

#129 Schrodinger Napisany 16 grudnia 2017 - 16:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Strzelabie spoko chociaz to nie doom czy tf2, ale nie ma żadnego sygnaly ze dostajesz dmg, zmniejsza sie jedynie cyferka i przez to na bardzie gine

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 16 grudnia 2017 - 16:53

  • 0

#130 Woroq Napisany 16 grudnia 2017 - 16:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 788 Postów:

Nie poprawiło się strzelanie porównując z jedynką?

Nie grałem w jedynkę, ale możesz sprawdzić - można zassać demko :)
  • 0

#131 BeSOS Napisany 16 grudnia 2017 - 17:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja finałem jak szmata więc skończyłem na easy :cf:

Właśnie bez sensu jest to że energia spada jak dzika i odnawiają ja sensownie tylko apteczki i trzeba szperać co sekunda w otoczeniu nawet podczas walki. Imo psuje to flow.

Ale fabuła to mesjasz .
  • 1

#132 Zeus-Nelson Napisany 18 grudnia 2017 - 11:09

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

U mnie chyba największe rozczarowanie roku :( Jedynkę uwielbiałem (skończona raz na ps3 i dwa razy na ps4) a tutaj mimo że fabuła jeszcze lepsza, a grafika/klimat miejscami to :banderas: to niestety pod względem rozgrywki coś tu się zmieniło zdecydowanie na gorsze. W jedynce strzelanie i klimat starych shooterków (apteczki,pancerz itd) nie był aż tak irytujący, a tutaj niektóre miejsca w których walczymy z nazistami są tak zaprojektowane że wyłażą Ci z każdej strony, zapomnisz się na 2 sekundy i padasz na normalu bo nawet nie widzisz/czujesz że Ci spada życie a nie ma się gdzie schować. Inne lokacje znowu mają po milion przejść i pustych korytarzy i pomieszczeń, ale tam akurat walczyć nie trzeba   :yuno:  Trudniej też ogarnia się skradanie i przechodzenie poziomów po cichu. Nie mam nic przeciwko wymagającym giereczką o ile ginie się w nich przez własną głupotę a nie próbowanie po 30 razy jednej strzelaniny próbując biegać po pomieszczeniu na pałę nie dając się trafić i wciskając kwadrat po kątach żeby zebrać apteczki. 

Jedynkę skończyłem ostatnio ze 2 miesiące temu i bawiłem się świetnie mimo przechodzenia na trudniejszym poziomie, zbierania wszystkich pierdolników i robienia pucharków, a tutaj póki co głównie się irytuje i chyba będę musiał odpocząć od giereczki i podejść do niej jeszcze raz w przyszłym roku  :unsure:


Ten post był edytowany przez Zeus-Nelson dnia: 18 grudnia 2017 - 11:10

  • 0

#133 fingus Napisany 18 grudnia 2017 - 11:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

W jedynce strzelanie i klimat starych shooterków (apteczki,pancerz itd) nie był aż tak irytujący

Były irytujące i to mocno, po prostu pierwszy raz grałeś w to dawno temu, więc jeszcze nie posmakowałeś porządnego gameplayu. Ja grałem w to po Doomie i było to bardzo męczące. Ale ze smutkiem przyjmuję wiadomość, że nic się pod tym względem nie poprawiło.
  • 0

#134 Zeus-Nelson Napisany 18 grudnia 2017 - 11:21

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Fingus Lamko, 2 miesiące temu to jeszcze nie tak dawno  ^_^  

Jestem dość mocno zmieszany bo jedynka mega mi się podobała, Doom znudził mnie w połowie, a Wolf2 mnie po prostu irytuje i o...A niby cała trójka dość mocno zbliżona mechanizmami. 


  • 0

#135 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2017 - 11:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Skończyłem, na liczniku coś koło 10h, grałem na najniższym poziomie, nie dlatego że jest aż tak trudno tylko wkurwiało mnie już to że nie wiadomo z której strony tam ktoś do nas strzela i nie ma żadnego info że końćzy się życie żeby się schować (trzesący się ekran, czerwone tło) i przez to ginie się jak szmata.

Apteczki są irytujące nieco ale jest ich i pancerzy tyle że można to przełknąć i przymknąć oko, samo strzelanie nic specjalnego, daleko mu do Dooma i Titanfalla 2, a koło Detynyny to nawet nie stało, ale poszczelać można. Graficznie jest różnie, parę razy naprawdę ładnie, ale ogólnie mocno średnio.

Przerywniki i fabułka całkiem fajniutkie i dla niej warto przejść z jednym lekkim wtf momentem ;) no i szkoda że muzyka nie leci non stop bo jak się odpala to czapki z głów.

Całkiem fajny średniak 6/10
  • 1

#136 fingus Napisany 18 grudnia 2017 - 11:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Drugi, trzeci czy piąty raz się nie liczy, bo jak pierwszy raz na PS3 się spodobało, to potem to uczucie zostaje i w kolejnych podejściach łatwo się wybacza coś, co teraz bolałoby gdyby to był pierwszy raz.
  • 0

#137 BeSOS Napisany 18 grudnia 2017 - 11:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zgadzam się z Zeusem. Gameplayowo jedynka też była chyba lepiej zbalansowana a levele mniej korytarzowate. Więc obiektywnie gameplayowo to 7 a fabuła i postacie to 10.
  • 0

#138 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2017 - 11:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Już z tym 10 za fabułę i postaci to nie przesadzaj :olo:
  • 0

#139 Zeus-Nelson Napisany 18 grudnia 2017 - 11:52

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Skończyłem, na liczniku coś koło 10h, grałem na najniższym poziomie, nie dlatego że jest aż tak trudno tylko wkurwiało mnie już to że nie wiadomo z której strony tam ktoś do nas strzela i nie ma żadnego info że końćzy się życie żeby się schować (trzesący się ekran, czerwone tło) i przez to ginie się jak szmata.

Apteczki są irytujące nieco ale jest ich i pancerzy tyle że można to przełknąć i przymknąć oko, samo strzelanie nic specjalnego, daleko mu do Dooma i Titanfalla 2, a koło Detynyny to nawet nie stało, ale poszczelać można. Graficznie jest różnie, parę razy naprawdę ładnie, ale ogólnie mocno średnio.


Dawno się tak ze Szrotem nie zgadzałem  :cara:

Ahh Tai

Ahh Jedyn  :zakochany:


  • 0

#140 Rudolf Napisany 18 grudnia 2017 - 11:54

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 737 Postów:

Kule bele, chciałem se wziąć na święta, bo ten Splatoon 2 słabuje i ciężko mi nawet singla skończyć, a tu takie bomby prawdy dajecie smutnażaba.jpg Te zarzuty o hitach i życiu najgorzej, istne WTF :pf:


  • 0

#141 BeSOS Napisany 18 grudnia 2017 - 11:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja kocham Tarantino a nic nie zbliża się na konsolach bliżej jego sztuce jak Wolfy :banderas:

Masa świetnych scen i dialogów jak dla mnie.
  • 0

#142 Pawlik Napisany 18 grudnia 2017 - 12:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

 

W jedynce strzelanie i klimat starych shooterków (apteczki,pancerz itd) nie był aż tak irytujący

Były irytujące i to mocno, po prostu pierwszy raz grałeś w to dawno temu, więc jeszcze nie posmakowałeś porządnego gameplayu. Ja grałem w to po Doomie i było to bardzo męczące. Ale ze smutkiem przyjmuję wiadomość, że nic się pod tym względem nie poprawiło.

 

 

Gram obecnie w new order, w sumie niedawno skończyłem Dooma.

Nie jest męczące, więc się nie znasz i Zeus ma racje.


  • 0

#143 fingus Napisany 18 grudnia 2017 - 12:26

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Kule bele, chciałem se wziąć na święta, bo ten Splatoon 2 słabuje i ciężko mi nawet singla skończyć, a tu takie bomby prawdy dajecie smutnażaba.jpg Te zarzuty o hitach i życiu najgorzej, istne WTF :pf:

Splatoon to chyba jednak głównie multi, single jest cienki i smutny, nie wiem czy warto się męczyć. Co prawda jeden z naszego teamu mówił że warto, jako tutorial pokazujący różne bronie (a drugi twierdził, że jest na poziomie Mario Sunshine, ale ten akurat prawie na pewno bredził).
  • 0

#144 bartezoo Napisany 18 grudnia 2017 - 15:46

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

O matko jaki casul fest tutaj :clown: apteczki przeszkadzają, poziom trudności przeszkadza, brak blood screenu. Może wracajcie do Coda lepiej 


  • 0

#145 Woroq Napisany 18 grudnia 2017 - 16:05

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 788 Postów:
Także nie wierzę, że bogowie destiny bedą grać na easy i płakać że gra zbyt trudna :cry:

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 18 grudnia 2017 - 16:05

  • 0

#146 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2017 - 16:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
jak gunplay nie jest mesjaszowaty to nie ma się co męczyć
  • 0

#147 filip Napisany 18 grudnia 2017 - 20:25

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
A nawet myslalem zeby dac temu szanse, powinna i mnie wleciec niedlugo krotka gierka z wciagajaca historia, taka na dwa dni.

Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 18 grudnia 2017 - 23:29

  • 0

#148 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2017 - 20:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
no ta jest idealna na takie coś
  • 0

#149 oranje Napisany 18 grudnia 2017 - 20:47

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja mam ochotę na jakiegoś fpsa z dobrym gunplayem, ale widzę, że narzekacie na Wolfa :( z drugiej strony jaracie się Destiny, którego strzelanie jest co najwyżej średnie.
  • 0

#150 Schrodinger Napisany 18 grudnia 2017 - 20:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:

z drugiej strony jaracie się Destiny, którego strzelanie jest co najwyżej średnie.


no skoro ustaliliśmy już że się nie znasz to kup wolfika, będziesz się dobrze bawił
  • 0



Inne z tagami: