Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monster Hunter World

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
403 odpowiedzi na ten temat

#271 Schrodinger Napisany 26 marca 2018 - 11:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Teraz to już wiem prawie wszystko :doge:
  • 0

#272 Juras Napisany 26 marca 2018 - 11:29

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

A byś zobaczył jak obrażenia broni wyliczyć.


  • 0

#273 Juras Napisany 26 marca 2018 - 12:41

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Bliźniacze Ostrza Xeno'Raqs:
238 Ataku, 150 Smoczego Elementu, Zgodność 15%, Biała Ostrość
Specjalny Współczynnik Bliźniaczych Ostrzy (każdy rodzaj broni ma inny) 1.4
Krytyki (bazowo) +0.25

 

Na podstawie informacji z tego linka: KLIK

Moc Broni = (Atak * (1+ Krytyk * Szansa Krytyka)) / Specjalny Wpół.
 
(238* (1+0.25* 0.15)) / 1.4 = 176
 
Szacowane Obrażenia dla "Taniec Demona" w trybie Demona: LINK
18 + 18 + 6 + 6 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 + 11 + 11 + 13 + 13 + 8 + 21
 
Czyli pierwszy cios to 18% ze 176  daje 32.
 
Teraz przeciwnik, Rathalos dla przykładu. Ciosy cięte (takie zadają B. Ostrza) w głowę Rathalosa mają skuteczność 65%, czyli 65%  z 32 daje 21.
Ogon, 45%, co daje 14.
 
Żywioł, jego wartość podzielona przez dziesięć (150 / 10 = 15) z uwzględnieniem efektywności na części ciała Rathalosa:
Głowa- 30% czyli 5.
Ogon- 20% czyli 3.
 
Kolejna rzecz ostrość broni.
 
Atak:
7d3c5b5fb31275f40b59cb739a1b5610.png
 
Głowa - 21* 1.32 = 28
Ogon - 14* 1.32= 19
 
Żywioły:
f3af426380deece47ff67a8abe0e78e1.png

Głowa- 5* 1.125= 6
Ogon- 3* 1.125= 3

 

Podsumowanie, pierwszy cios w łeb Rathalosa z tego kombosa powinien uderzyć średnio za 34 a w ogon za 22.

 

 

Muszę to z ciekawości sprawdzić, czy wyjdą w grze podobne numerki.

 

 

 

Powiedzmy, że wyszło coś podobnego, 36 zwykły w głowę (42 kryt). Jeszcze niby trzeba uwzględnić poziom trudności zadania odnośnie obrony przeciwnika, tutaj za bardzo nie znalazłem żadnych informacji.

Sprawdzałem dwie różne stronki i podane wartości użyte w obliczeniach minimalnie się różnią. Plus fakt, że mając założoną samą broń, bez żadnych wspomagaczy, z Atakiem 238, w podsumowaniu statystyk postaci wyświetla 259 Ataku i nie wiem skąd się to bierze.


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 26 marca 2018 - 16:17

  • 2

#274 Schrodinger Napisany 27 marca 2018 - 00:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Też mam więcej ataku w podsumowaniach.

Pograłem sobie 3-4h i wygrindowałem mieczyk Rathiana na 7 rarity, ma już konkretny dmg i dobrą wytrzymałość na niebieskim więc fajnie się klepie. Obejrzałem trochę filmików z charge bladem i sobie teraz robię wślizgi i piruety :olo: no i bije tego Xeno'jiiva jak jest okazja dla materiałów, jak wpadnie dobra czwórka to jest ładna sieka.

Btw co to za klasa / skill / item co odnawia zycie reszcie ekipy bo parę razy tak mialem ze praktycznie wszystkich na raz ktoś leczy :hmmm: granie piosenek na bandżo?
  • 0

#275 Juras Napisany 27 marca 2018 - 06:21

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Granie na rogu wzmacnia całą drużynę, ale to chyba samo w sobie nie ma nic leczącego. Leczenie się bierze z umiejętności Duży Zasięg (w dekoracjach to Klejnot Przyjaźni)). Wtedy każdy użyty przedmiot leczący czy wzmacniający działa na całą drużynę. Im wyższy poziom tym lepszy efekt i zasięg. Na pierwszym bodaj daje tylko 33% efektu na drużynę, ale na maksymalnym piątym już 100% i ma o wiele większy zasięg. Do tego jest umiejętność, która przyspiesza animację spożywania i taka która daje 25% szans, że skonsumowany obiekt się nie zużyje.

 

Skoro już o tym gadka, warto wspomnieć o grzybkach. Dzięki umiejętności Grzybomanta (dwa poziomy z trzech do tego są w hełmie z Mchoświnii, więc na początku jak ktoś chce dostrzec mm z marsa, musi się przebierać w ryjka, na szczęście można zdobyć dekoracje- Grzybny Klejnot Poz.1 / Rzadkość 8, choć to są jedne z tych najrzadszych) można łykać grzybki na czczo. Grzybki mają to do siebie, że łatwo je wyhodować, mieć przy sobie po dziesięć sztuk i ich animacja spożywania jest prawie natychmiastowa (bez żadnych wspomagaczy).

Niebieski odnawia trochę życia, taki odpowiednik Mikstury. Nitro (zamiennik Pigułki Demona), zwiększa atak do zemdlenia, Para (Pancerna Skóra) jak wyżej tylko obronę, Diabelska Plaga zmniejsza zużycie Wytrzymałości (zamiennik Zrywnego Soku), rozszerza ją o 50 (zamiennik wszelakich steków), Muchomor który zwiększa szybkość regeneracji czerwonej części życia (leczy też z Krwawienia, albo Niebieski, nie jestem pewien). Na deser chyba najlepszy z nich, Mandragora, rozszerza życie o 50, leczy na maksa (zamiennik Maksmikstur) i oczywiście można ich mieć dziesięć sztuk oraz łykać szybko jak inne. Jedynym minusem tego grzyba jest to, że nie działa z tą umiejętnością Przyjaźń, nie da się nim leczyć innych członków zespołu. Jest jeszcze Euforygrzyb, który daje losowo jeden z efektów pozostałych grzybów, nie używam. Efekt zmniejszenia kosztów Wytrzymałości i regeneracji jest czasowy, nie wiem ile dokładnie trwa ale około 3 minut.

 

Na koniec odnośnie statystyk, Życia można mieć(i zalecam w szczególności na zahartowane odmiany) 200pnkt, bazowe 100 i dodatkowe 50 z kantyny/przedmiotów leczących plus 50 z umiejętności Rozszerzenie Zdrowia. Wytrzymałości 150, bazowe 100 i dodatkowe 50 z kantyny/przedmiotów.

O ile powyższe się nadpisują, tak wzmocnienia Ataku, Obrony czy Żywiołów z jedzonek w kantynie się kumulują z miksturami wspomagającymi czy grzybami, i oczywiście Umiejętnościami z wyposażenia.

Ja zawsze oprócz zestawu grzybów używam też Ziarna Mocy (zwiększa Atak), Adamantowe Ziarno (Obrona), Proszek Demona (również zwiększa Atak, kumuluje się z wcześniej wymienionymi i zawsze działa na resztę drużyny w pobliżu). Jest też odpowiednik do obrony, Proszek Skorupowy, ale na to nie mam miejsca z reguły. Czas ich działania to około 3 min i łatwo wyhodować/wytworzyć.

I kolejna rzecz która się kumuluje z innymi to noszenie przy sobie Amuletów i Szponów Pancerza oraz Mocy. Amulety można kupić u handlarza w Asterze (od pewnego etapu gry, nie pamiętam dokładnie, dosyć drogie natenczas, łącznie ponad 50.000z). Szpony tworzy się z powyższych Amuletów i Szponów Bezelgeza, jako że Szpony Kumulują się z Amuletami, to trzeba je ponownie zakupić.

 

Cały powyższy zestaw kumuluje się z melodiami rogu, będąc w drużynie z jednym z nich miałem niecałe 600 Obrony, zazwyczaj koło 500.


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 27 marca 2018 - 06:27

  • 0

#276 Juras Napisany 27 marca 2018 - 19:31

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Spoiler

 

 

 

Powiedzmy, że wyszło coś podobnego, 36 zwykły w głowę (42 kryt). Jeszcze niby trzeba uwzględnić poziom trudności zadania odnośnie obrony przeciwnika, tutaj za bardzo nie znalazłem żadnych informacji.

Sprawdzałem dwie różne stronki i podane wartości użyte w obliczeniach minimalnie się różnią. Plus fakt, że mając założoną samą broń, bez żadnych wspomagaczy, z Atakiem 238, w podsumowaniu statystyk postaci wyświetla 259 Ataku i nie wiem skąd się to bierze.

 

Dobra , już wiem, zapomniałem wywalić z plecaka Amulet i Szpon do ataku...teraz w oknie statystyk postaci jest tyle samo ataku co w broni.

Dwa pierwsze ciosy w łeb Ratha to po 33 (40 krytyk) co daje prawie równe 34 średniej.

 

 


  • 0

#277 krak2610 Napisany 28 marca 2018 - 00:36

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Jak widze te posty to mi sie odechciewa grać
  • 0

#278 Schrodinger Napisany 28 marca 2018 - 01:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
lyrDpw0.jpg

Pancerzy wygrindowany i wymaksowany, jutro jeden róg mi musi wypasc i troche kasy i będę robił jeszcze bron z tego setu, bron tepiaca sie znacznie wolniej to jest to.

Juras to jebany Bóg MHW :tak: sorry ze padłem dwa razy i nie wszedłem na impreze ale akurat musiałem byc na ukrytej :olo: jakby co to sie pod ciebie moge podlaczac ladnie kaska leci

Edit. Sa wyslij do tej gildii zaproszenie jeszcze raz bo przez pomyłkę odrzucilem.

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 28 marca 2018 - 01:54

  • 0

#279 Juras Napisany 28 marca 2018 - 05:26

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

sorry ze padłem dwa razy i nie wszedłem na impreze ale akurat musiałem byc na ukrytej :olo: jakby co to sie pod ciebie moge podlaczac ladnie kaska leci

Edit. Sa wyslij do tej gildii zaproszenie jeszcze raz bo przez pomyłkę odrzucilem.

 

Spoko, sam prawie na Legianie raz padłem, bo w tej jaskini to była masakra z nią walczyć i zapomniałem sobie odnowić itemki po poprzednim zadaniu, deficyt błysków oraz zero pułapek. No i Ty nie masz/miałeś ulepszonych na maksa zbroi i jakieś 100 obrony mniej, a to robi duża rónicę.

 

Btw, ciekawe jak na imprezie będzie łączyć, ale do Twojej gry mnie dołączyło przy pierwszym podejściu za dziewiątym razem i przy drugim za piątym, więc Ci ten DMZ daje tyle co mi czyli chuja i masz prawdopodobnie zamknięte po stronie operatora. Testowałem to z dwoma znajomy co mają swoje zewnętrzne IP i przy DMZ łączyło nas za każdym razem, jak tylko wyłączył to za "x" razem.

 

A jak będziemy w tej samej gildii ( a dokładnie w oddziale, można być w wielu oddziałach na raz, wybiera się chyba tylko który ma byc aktualnie główny/aktywny) to po założeniu sesji oddziału przez jednego z członków reszta może dołączać do tej sesji sieciowej bez pierdolenia się z tymi portami/DMZetami.


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 28 marca 2018 - 05:27

  • 0

#280 Schrodinger Napisany 28 marca 2018 - 07:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
No ja potem chciałem jeszcze wejsx do Twojej gry to się nie dało.
  • 0

#281 Schrodinger Napisany 28 marca 2018 - 08:25

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Dobra to teraz dłużej bo w nocy z telefonu mi się nie chciało. Ja wczoraj w ogóle nie zauważyłem że do mojej gry dołączyłeś, w końcu zobaczyłem że stawiasz zdanie i wtedy ogarnąłem. Miałem odpalać Fortnite i tam byłem na ukrytej :olo: imprezie dlatego nie wszedłem do Ciebie i tylko na jedno zadanie bo musiałem tam iść. W każdym razie kurła 3 fioletowych praktycznie sam dojechałeś, to ja nie wiem czy sam jednego bym powalił. Do gildii dodaj mnie jeszcze raz, wczoraj chcialem sprawdzic czy moge byc w dwoch i dodac Cie później ale juz nie mam tego zaproszenia, a skoro Shini juz nie gra to wole byc u Ciebie, przynajmniej prosto do Twoich gier wskoczę na darmowy loot :burn: chociaż i tak się staram pomagać, teraz z tym pancerzem wymaksowanym myślę że powinno być prościej. No i ile kaski poleciało z tej walki, jakbym jeszcze nie miał tych 2 zgonów to w ogóle by było :uff:

Btw. dostaje jeszcze jakieś dokumenty z gwiazdką, które mają pozwalać na jakieś cuda, to się wykorzystuje u tej baby z kotłem to mieszania dekoracji?
  • 0

#282 Juras Napisany 28 marca 2018 - 10:49

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Żeby te zaproszenia wysyłać to musimy być w tej samej sesji. A te karteczki to nie wiem które, są różne, jedne można można u baby wymieniać na klejnoty/płytki z bossów czyli najrzadsze materiały. Inne są potrzebne bezpośrednio do kraftingu czy jakieś talony na żarcie w kantynie, etc.


  • 0

#283 Juras Napisany 30 marca 2018 - 15:14

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

 

:yes:


  • 0

#284 Juras Napisany 31 marca 2018 - 08:06

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

 

Chyba trochę lepsza jakość: https://www.gdcvault...orld-Postmortem

 

Zbroja Nergiganta:

kAySB1OVbY5x8psIsL_uJi3tF5E0KZoVCr6_6lmn

 

Cosplay: https://twitter.com/...7760124934?s=19


  • 1

#285 Schrodinger Napisany 02 kwietnia 2018 - 10:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
106h w miesiąc, 8 zlotych koron zrobione i ciagle sie nie nudzi
  • 0

#286 Zeus-Nelson Napisany 02 kwietnia 2018 - 11:02

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Cały czas zastanawiałem się nad kupnem giereczki ale jak zobaczyłem posty Juras objaśniające niektóre elementy mechaniki to stwierdziłem, że chyba nie mam tyle życia żeby to ogarnąć i móc się odpowiednio zagłębić   :uff: 

Podobną sytuację mam w Bloodbornem który czeka na dysku, a obawiam się się żeby go w pełni przyswoić i mieć frajde z gry musiałbym najpierw dobrze zrozumieć wszystkie mechanizmy jeśli chodzi o ekwipunek, odpowiednie skille itd. Chyba się rozleniwiłem ostatnio i wolę prostą decyzje pakować w siłę ataku czy wytrzymałość, a w ekwipunku wybierać broń który ma największy DMG :gwizdek:


  • 0

#287 fingus Napisany 02 kwietnia 2018 - 11:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Akurat w BB mechanizmy i zależności są w miarę proste, nie ma tam tak naprawdę wiele do ogarniania, najprzystępniejsze bronie ma się od początku lub znajduje bardzo szybko, wystarczy ładować punkty w tę, którą fajnie się wywija, ubranka nosi dla estetyki, bo ich wpływ jest dużo mniejszy niż w soulsach, z ekwipunku wystarczy ogarniać odtrutki i pigułki od szaleństwa ale to przydaje się dopiero w dalszym etapie gry, żadnych skillsów nie trzeba wybierać, magie można olać, rozwój postaci jest prosty. Jedyna rzecz do ogarnięcia to jak wywijać mieczem i może jeszcze timing ripost, jeśli nie chcemy mocno się męczyć. Ale walka jest bardzo responsywna, dynamiczna i daje satysfakcję. A reszta to ogarnianie rozstawienia przeciwników, ich zachowania, układu lokacji, czyli normalne poznawanie gry. Same mechanizmy nie stanowią bariery. Większą jest "ratunku, zabili mnie, teraz stracę wszystkie dusze krwie", ale po przeskoczeniu tego, gra się wyśmienicie. ;)
  • 1

#288 Schrodinger Napisany 02 kwietnia 2018 - 11:46

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
To nie jest aż tak trudne aje ogarnąłem po 100h
  • 0

#289 Zeus-Nelson Napisany 02 kwietnia 2018 - 11:51

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Fingus - zachęciłeś mnie do ogrania BB  :blush:


  • 0

#290 Shinigami Napisany 02 kwietnia 2018 - 11:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie ten temat.
  • 0

#291 Zeus-Nelson Napisany 02 kwietnia 2018 - 12:03

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Dzięki, nie zauważyłem  :u2: Koniec OT


  • 0

#292 Schrodinger Napisany 02 kwietnia 2018 - 13:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Ja się Wkrecilem jak kiedys w BB właśnie
  • 0

#293 Juras Napisany 02 kwietnia 2018 - 14:16

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Uuu, widzę że moje wpisy zniechęciły.
To wrzucę jakiś ruchomy obrazek z kinowym doświadczeniem, co by zachęcić:
dHD3Quh.gif

Albo jak Muad'Dib na filmie, tylko czerw wodny, a nie piaskowy:
93wvM7W.gif

Są też skoki wiary dla u-g*aczy, ale bez sianka:
xH8Qjig.gif

I znany wszystkim On, czyli Ty, z fizyką gili:4XacrYF.gif


  • 0

#294 fingus Napisany 02 kwietnia 2018 - 16:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Tak jeszcze dodam, że zestawianie MHW z BB czy Soulsami jest ciut bezsęsu, bo to kompletnie różne gry, nie przypominają się ani mechaniką, ani filozofią, ani strukturą, ani designem, ani chyba w ogóle niczym, poza tym że i tu, i tam walczy się z dużymi przeciwnikami, ale to akurat można powiedzieć o większości japońskich gier. Tak więc kombinowanie "lubiłem soulsy wiec i monhun mi się spodoba" czy też "soulsy mi nie podeszły więc olewam monhuna" nigdzie nas nie zaprowadzi.
  • 0

#295 Juras Napisany 02 kwietnia 2018 - 20:37

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Ciut co?


  • 0

#296 Schrodinger Napisany 03 kwietnia 2018 - 08:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Jak mi wypadnie raz dla jakiegoś potwora złota korona za największego bydlaka to drugi raz za to samo nie wypadnie rozumiem?
  • 0

#297 Juras Napisany 03 kwietnia 2018 - 09:05

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Wymiary na złoto mają jakiś zakres, do tego na niektórych zadaniach z wydarzeń są przerośnięte albo miniaturowe wersje, więc może zaktualizować, ale do medalu/trofeum to nic nie daje.


  • 0

#298 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2018 - 08:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Jako że wczoraj wpadło mi 110h to coś napiszę po sylvanowemu.

 

Po pierwsze primo gierka jest rewelacyjna, kto mówi inaczej (fingus :P ) ten się po prostu nie zna albo odrzucił go wysoki próg wejścia. Teoretycznie można do tego siąść jak do Bloodborna i parę walk wygrać, ale potem jednak trzeba się bawić z gearem, ciągłym ulepszaniem, rngessusem co skąpi jak Dedi na konsolę, grindem i powtarzaniem tych samych walk w koło. Fabularnie coś tam jest, ale to takie gówno, że za opcję skipowania tych filmików (której nie ma) bym chyba zrobił świecę.

 

Powtarzanie walk w kółko jest złe nie? No właśnie nie, tutaj potwory mają całą sporej rozmiarów mapkę do przemieszczania się, chociaż przeważnie poruszają się po swoich ścieżkach. Na początku ciężko je wyśledzić ale po ograniu kilkunastu h już wiadomo że Czorny Diabeł siedzi na pustyni a Rathiany i Rathalosy blisko tych swoich legowisk, itp. Plansze są spore, wertykalne, są ukryte przejścia, skróty, naprawdę nie można się do różnorodności przyczepić. Różnorodność wpływa też na walki bo dzięki otoczeniu, którego można używać do stawiania pułapek na potwory praktycznie każda walka jest inna. Potwory też zachowują się mniej schematycznie niż przeciwnicy w takim Bloodbornie.

 

Sama walka jest cudowna mimo że początkowo może brakować pasku HP, lockowania na przeciwniku czy faktu że odpalonego comba nie da się przerwać. Każda broń ma multum możliwości, taki Charge Blade którym gram (tarcza + miecz, które zmieniają się w topór) może uderzać mieczem, bronić się tarczą, uderzać mieczem w górę, walić z podskokiem, slizg z podcięciem, zmieniać się w topór a to tylko podstawy bo do tego dochodzą kombosy, ładowanie fiolek po których można odpalać mocniejsze ataki, odpowiednie bronienie tarczą za którą jest ładowany super itd. możliwości jest naprawdę sporo, broni jest 12 albo 14, każda różni się od siebie wszystkim i każdą można zajebiście grać. Sprawdzałem bronie na dystans i wtedy jest spokój, łatwiejsza gra, polecam kuszę dla nieogarów.

 

Potwory są naprawdę różnorodne, mają sporo ataków, potrafią nawalać się same z sobą co zabiera im punkty hp, wykorzystują otoczenie, są wersje zwykłe i zahartowane, która potrafią zabić samym patrzeniem. Na poczatku grałem sam, ale potem już głównie z innymi ludźmi, jak się trafią normalnie gracze to idzie wygrać w te 15 minut zahartowanego starego smoka (najtrudniejsze walki nie licząc ogóra). 

 

Grind jest pojebany jak ktoś nie lubi bo prawdopodobieństwo wypadnięcia przedmiotów w endgame które są potrzebne do ostatecznych ulepszeń broni to chory poziom. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam z gierką póki mnie znudzi i odrzuci, ale póki co ciągle ciągnie i chce w nią grać i jeszcze jeden potwór, a jeszcze jedno zadanie żeby wygrindować nowy pancerz albo broń. Polecam mocno póki co GOTY 2018.


  • 5

#299 D0mel Napisany 05 kwietnia 2018 - 15:17

D0mel

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Witam. Jestem nowy na forum. Czytałem całe dotyczące MHW i nie znalazłem tego o co chciałbym zapytać. Mam 80h na koncie i 14 poziom łowcy... wiem wiem lamie. Dziś idę z fabuła do przodu bo chyba została mi ostatnia prosta, ubić 3 starsze smoki a później pewnie odblokuje mi się licznik poziomu łowcy, ale ja nie o tym. Mógłby mi ktoś pomoc z dobraniem buildu pod łuk? Jaki najlepiej używać itd? Miałem w planach zdobyć 8 rarity z drzewa legiany ale nie wiem czy się opłaca. Pozdrawiam
  • 0

#300 Juras Napisany 05 kwietnia 2018 - 19:22

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

I kto Ci tu niby pomoże z buildem jak raptem teraz dwie osoby grają?

Z Ogóra se zrób łuk. To powinno być dobre na wszystko bo ma duży atak, a jak chcesz uniwersalny to z drzewa Diablosa i bezżywiołowy klejnot do tego, to w miarę łatwo wyfarmić. A potem w żywioły, bo w łukach się opłaci, jak chcesz mieć zawsze maksymalne obrażenia.


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 05 kwietnia 2018 - 19:25

  • 0



Inne z tagami: