Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monster Hunter World

Capcom PS4 XONE PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
344 odpowiedzi na ten temat

#331 D0mel Napisany 14 kwiecień 2018 - 10:28

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
Super info. Od wczoraj zacząłem używać łuku od legiany i jest spoko, ten luk ma powłokę sen. Pytanie czy jest jakiś najlepszy moment w który to należy włączyć? Czy po prostu napieprzać tym na oślep do puki nie zaśnie?
  • 0

#332 Juras Napisany 14 kwiecień 2018 - 11:02

Juras

Rezydent Imperium Błękitu

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

Usypianie jest właściwie tylko przydatne kiedy po fakcie cała drużyna rozłoży beczki i ktoś z silnym ciosem ładowanym przypieprzy w słaby punkt, zazwyczaj łeb, bo budzący cios zadaje bodaj potrójne obrażenia.

Druga sytuacja gdzie usypianie jest przydatne, to podczas walki z dwoma na raz, szczególnie na arenie. Odciąga się jednego gdzieś na bok, usypia i około minuty spokoju.

• 0

#333 Juras Napisany 14 kwiecień 2018 - 17:49

Juras

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

Oprócz Święta Kwiecia aktualnie jest zadanie z możliwością zdobycia zestawu Megamana dla Koleżkota.

d1c32pa.png

A za dwa tygodnie:

skvb8g0malr01.jpg

• 0

#334 D0mel Napisany 16 kwiecień 2018 - 19:46

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
Megaman już zrobiony. O pancerzu z dmc już wcześniej słyszałem. Nawet fajnie się prezentuje, tylko ciekawe jakie będzie miał statystyki.
  • 0

#335 Juras Napisany 17 kwiecień 2018 - 17:26

Juras

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

Osz kulva, nowy smok, nowa plansza, dwa dni do "premiery" i za darmo. :kult:

Zdjęcia ze zbrojami, broniami i samym Kulve Taroth.

Spoiler

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 17 kwiecień 2018 - 17:58

• 0

#336 D0mel Napisany 17 kwiecień 2018 - 18:35

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
Dosłownie 5 minut temu zobaczyłem filmik na ten temat i chciałem go udostępnić tutaj, ale mnie uprzedziłeś o godzinę :D
  • 0

#337 Juras Napisany 18 kwiecień 2018 - 14:35

Juras

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

img_monster.png

Nowy Starszy Smok Kulve Taroth w nowej lokacji, Jaskiniach El Dorado, jego leżach.
Do szesnastu łowców, w czterech grupach po czterech, będą wspólnie polować na tego samego smoka. Zadanie kończy się sukcesem po zadaniu odpowiedniej liczby obrażeń i przepędzenia smoka. (bazując na poprzednich odsłonach pewnikiem będzie się go dało nie tylko przepędzić, ale i zabić-wyjdzie na jaw w praniu, bo póki co w ang. tekście jest mowa o "repel", a takiego Zoraha Madgarosa idzie tylko przepędzić)

Lista zmian:
- możliwość powiększenia rozmiaru HUD i podpowiedzi
- sortowanie śledztw
- możliwość sprzedaży zaznaczonych przedmiotów za jednym razem
- możliwość przełączenia pomiędzy nazwą dekoracji a nazwą umiejętności podczas ustawiania dekoracji ([]-PS4, X-Xbox)
- możliwość podglądu zbroi u kowala gdy założona jest zbroja z "drugiej warstwy"
- podgracze którzy nie meldowali się (logowali) w oddziale przez 30 dni nie będą z niego automatycznie wyrzucani
- kamera nie będzie automatycznie podążać za świetlikami po powrocie do obozowiska (szybka podróż lub zemdlenie)
- możliwość hodowania Bluszczu na Prastarym Drzewie
- stopniowe osłabienie efektywności oślepiania zahartowanych potworów po wielokrotnym użyciu błysku, ostatecznie efektywność spadnie do zera
- w związku z osłabieniem błysków wprowadzono zmiany w nagrodach za śledztwa z zahartowanymi potworami:
*zagrożenie poziomu 1 - można zdobyć Potokowca Wojownika
*zagrożenie poziomu 2 - można zdobyć Potokowca Bohatera
*zagrożenie poziomu 3 - zwiększona szansa na Potokowca Bohatera

I inne łącznie z poprawkami błędów: LINK

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 18 kwiecień 2018 - 14:40

• 0

#338 Schrodinger Napisany 18 kwiecień 2018 - 14:37

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 54212 Postów:

- kamera nie będzie automatycznie podążać za świetlikami po powrocie do obozowiska (szybka podróż lub zemdlenie)

:good: szkoda że już nie gram 

• 0

#339 Juras Napisany 18 kwiecień 2018 - 14:43

Juras

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

Ciekawi mnie uwalenie błysków, bo teraz każdy tym napieprza ile wlezie, szczególnie w takie Kushale, czy Jho. I czy umiejętność do tego coś da, bo jest taka, nigdy jej nie używałem i nawet nie wiem na jakiej zasadzie działa (czy zwiększa skuteczność, czy pole rażenia, czy co).

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 18 kwiecień 2018 - 14:50

• 0

#340 D0mel Napisany 19 kwiecień 2018 - 14:19

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
Juras za wykonywanie zleceń dostaje się teraz kupony wiosenne czy coś takiego, na pssite.com znalazłem informacje ze niby będzie można je wymieniać na nagrody tylko nie znalazłem nic na temat tych nagród gdzie, jak i jakie nagrody będą lub są. Wiesz coś o tym więcej czy też nic nie wiesz?
  • 0

#341 Juras Napisany 19 kwiecień 2018 - 18:12

Juras

• Forumowicze
  • 2258 Postów:

Masz dwa zestawy u kowala, niskiej i wysokiej rangi, dla postaci oraz dla kotka za te karteczki. A w kotle je można wymieniać na sztuczne ognie.

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 19 kwiecień 2018 - 18:12

• 0

#342 D0mel Napisany 19 kwiecień 2018 - 19:26

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
A jak ten nowy patch? Jak ten nowy starszy smok? Ja dopiero ściągam aktualizacje i zaraz odpalam grę.
  • 0

#343 117 Napisany 21 kwiecień 2018 - 16:39

117

Elitarny użytkownik

• Forumowicze
  • 10866 Postów:
Moim zdaniem ogień. Kapitalny endgame. Trudno nie jest z dobrą ekipa i ta świadomość że pozostałe 4 zespoły mają wpływ na twój wynik. Kombinuje teraz z nowym setem.
  • 0

#344 D0mel Napisany 21 kwiecień 2018 - 22:33

D0mel

Chocobo

• Narybek
  • 21 Postów:
Mi zbyt nie idzie ten event jak narazie, dwa razy byłem ale ten weekend jakiś zabiegany jestem... :/ zaraz wracam do domu może coś program :)
  • 0

#345 Stan Napisany 23 kwiecień 2018 - 22:53

Stan

No.1

• Forumowicze
  • 22859 Postów:

• 0

Inne z tagami: