Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playerunknown's Battlegrounds

• Zaloguj się by odpowiedzieć
281 odpowiedzi na ten temat

#31 Chewie Napisany 13 grudzień 2017 - 21:40

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10873 Postów:

mialem wrzucac

• 0

#32 Bzduras Napisany 14 grudzień 2017 - 07:41

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:
Oglądając materiały z konsolowych wersji gry tylko utwierdzam się w tym, że kupno tego tytułu w przypadku posiadania blaszakowej wersji mija się z celem. Niestabilny framerate, sterowanie padem (w przypadku gameplayu jeszcze wszystko wygląda spoko bo to strzelanka, ale zarządzanie ekwipunkiem... o matko), brak drugiej mapy, brak serwerów FPP... No nie, jednak podziękuję.

A szkoda, bo to najfajniejsze multi, w jakie od dawna grałem (i mówię to jako miłośnik kanapowego grania i zadeklarowany przeciwnik szarpania po sieci).
  • 0

#33 lukaszSA Napisany 14 grudzień 2017 - 08:53

lukaszSA

Overall expert

• Forumowicze
  • 20997 Postów:

J3hMic8.png

• 2

#34 Cola Napisany 14 grudzień 2017 - 18:44

Cola

Kinda Funny best friend

• Forumowicze
  • 4104 Postów:
Jak ktos gra na piecu to przesiadka na iksa nie ma sensu, to wiadome. Ja bawie sie na zwylkym S i tak wybornie, bo pomimu slabego stanu technicznego gra dalej daje rade. Wczoraj zacukalem goscia patelnia!
  • 1

#35 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 07:31

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

Grałem wczoraj pół dnia solo, drugie pół z kumplem w teamie. Jeśli kogoś straszą jump-scare'y w horrorach to nie polecam meczy solo, bo można dostać zawału ;) Niczym ninja pocinam po mapie, od krzaka do krzaka, od skały do skały, z prawej strony w oddali słyszę strzelaninę, z lewej słyszę nadjeżdżający pojazd. Chowam się w pobliskiej szopie z nadzieją na przetrwanie - bronie mam, jednak jeszcze bez pożądanych przeze mnie dodatków. Dobrze, że w szopie znalazłem lepszy plecak i kamizelkę na 2 levelu. Zakładam je, na zewnątrz cicho - strzelanina się skończyła, pojazd przejechał. Wychodzę ostrożnie z szopy i zaczynam bieg przez pustą polanę, uciekam przed niebieskim okręgiem.

I NAGLE JAK MI NIE WYGARNIE W PLECY Z SZOTGANA JAKIŚ PAJAC, no pośród tej ciszy tak huknęło, że wyskoczyłem z krzesła :D

Teamowe rozgrywki to trochę inna specyfika, tutaj kluczem do przetrwania jest współpraca. 50 drużyn po dwie osoby, z czego wczoraj ostrzał prowadziliśmy z dwiema. Zachodzenie z flanki, dywersje, maskowanie pozycji ciuchami odpowiednich kolorów, wreszcie ucieczka z kumplem po oszacowaniu szans i rajd buggym z agresorami na ogonie. Wciąga to strasznie, ciężko pozbyć się syndromu "jeszcze jednej partii".

Ten post był edytowany przez Bzduras dnia: 15 grudzień 2017 - 08:11

• 2

#36 Chewie Napisany 15 grudzień 2017 - 15:18

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10873 Postów:

"jeszcze jedna" taki wygląd pubga :sadfrog:

grasz na serwerach testowych czy normalny build? ja chyba pobiorę sobię bo masa usprawnien, parkour i nowa mapka, nie wiem czy wiadomo kiedy to bedzie na normalnych

• 0

#37 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 15:20

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

Solo na normalnych, z ziomem na testowych. Widać te poprawki gołym okiem. Chociaż czy przeskakiwanie przez płotki kwalifikuje się do parkoura to bym polemizował ;)

• 0

#38 Chewie Napisany 15 grudzień 2017 - 15:45

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10873 Postów:

Przez okna, płotki wszystko można!

• 0

#39 Schrodinger Napisany 15 grudzień 2017 - 15:46

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56128 Postów:
ostatnio poogladałem jakiś strimy z tego, no nawet bym pyknął ale nie ma na królu konsol to oleje
  • 0

#40 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 17:05

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

Na strimach to jakieś lapsy drą japska do mikrofonów, żeby bachornia oglądała. Przede wszystkim pomysł w tej grze jest świeży, mapa ogromna, a systemy które stoją za rozgrywką działają i są nadal balansowane. Poważny klimat też robi swoje, cukierki z Fortnite nikogo.

• 0

#41 Kazuo Napisany 15 grudzień 2017 - 18:20

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10815 Postów:

W Fortnite możesz sobie zbudować domek i zaprosić do niego dziewczynę, w PUBGu tego nie zrobisz. Fortnite > PUBG.

• 0

#42 Otacon Napisany 15 grudzień 2017 - 18:55

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 14334 Postów:

ostatnio poogladałem jakiś strimy z tego, no nawet bym pyknął ale nie ma na królu konsol to oleje

Typowy taikun :yao:
  • 0

#43 Otacon Napisany 15 grudzień 2017 - 18:57

Otacon

krakowski cymesik

• Forumowicze
  • 14334 Postów:

W Fortnite możesz sobie zbudować domek i zaprosić do niego dziewczynę, w PUBGu tego nie zrobisz. Fortnite > PUBG.

Budowanie fortec, niszczenie otoczenia
  • 0

#44 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 18:57

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

W PUBG możesz zabrać dziewczynę na pakę do quada i zawieźć do opuszczonego domu, w Fortnite tego nie zrobisz. PUBG >> Fortnite

• 0

#45 Kazuo Napisany 15 grudzień 2017 - 19:09

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10815 Postów:

W Fortnite możesz zbudować schody do nieba i ruchać się z dziewczyną będąc skąpanym w świetle księżyca. No, może z ruchaniem przesadziłem, ale kto wie co przyniesie nowa aktualizacja  :dunno:

• 1

#46 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 19:23

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:
Sorry Kaz, ale grałem w Fortnite i jedyne w czym jest lepsze od PUBGa to dostępność na PS4. Cała reszta to udana kalka formuły z Battlegrounds?+ patent z budowaniem fortec.

No i PUBG ma dwie ogromne mapy, Fortnite ma jedną (również bardzo dużą). Ilość broni, trybów, itemów do lootu, osobne serwery tylko w FPP, pojazdy, czerwone strefy - to wszystko przyćmiewa klona od Epic.
  • 0

#47 Kazuo Napisany 15 grudzień 2017 - 19:33

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10815 Postów:

Przecież sobie żartuję Bzdur :D  nie będę się na poważnie kłócił, która gra jest lepsza, bo w PUBGa nie grałem. Może się skuszę jak kiedyś wyjdzie na PS4, ale Fortnite jest na tę chwilę wystarczająco spoko z tym swoim komiksowym stylem, budowaniem chałupek i w miarę bez technicznych straszydeł. Kto wie, może pewnego dnia spotkamy się na placu boju w jednej albo drugiej grze. 

• 0

#48 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 19:47

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:
Wybacz, włączyło mi się fanbojstwo na równi Szrota z Destini ;)
  • 0

#49 Schrodinger Napisany 15 grudzień 2017 - 19:50

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56128 Postów:
Destiny 2 to gówno obesrane
  • 4

#50 Bzduras Napisany 15 grudzień 2017 - 20:24

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:
Wyjątkowo przyznam Ci rację.
  • 0

#51 Kazuo Napisany 15 grudzień 2017 - 20:50

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10815 Postów:

Hiroszima i Nagasaki to nic w porównaniu do bomb prawdy, jakimi ostatnio atakuje Tajkun. 

• 0

#52 Starh Napisany 25 grudzień 2017 - 14:01

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4627 Postów:
Co za gierka, jakie tu się akcje dzieją. Tylu emocji nie dostarcza żadna inna gra z ekipą.
  • 1

#53 leon Napisany 25 grudzień 2017 - 14:19

leon

Master Chief

• Forumowicze
  • 2569 Postów:

Z całym szacuneczkiem dla pubg'a ale squad mode w fortnite z budowaniem, destrukcją otoczenia, granatnikami na śnieżki, rakietami na dynie, granatami do tańca, pojedynkami na szotgany to jest dopiero czysty rozpierdol.

• 1

#54 Schrodinger Napisany 25 grudzień 2017 - 14:25

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 56128 Postów:
Nie wiem jak w pubg ale w fortnite strzelanie to drewno nie do przejścia
  • 0

#55 Chewie Napisany 25 grudzień 2017 - 14:45

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10873 Postów:

Fortnite jest bardzo przystepny dla dzieci, f2p, mikrotransakcje zeby rodzice kupili dziecko ubranko i kreskowkowa oprawa. Ale to strzelanie jest drewniane to fakt

• 0

#56 Kazuo Napisany 25 grudzień 2017 - 23:43

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 10815 Postów:

Po 15 minutach grania pewnie też miałbym takie zdanie, dobrze że grałem więcej. Nie będę się kłócił co jest lepsze, bo to nie ma sensu, ale Fortnite to naprawdę kawał niesamowitej giery do kooperacyjnego szarpania, mało w której grze można odwalać takie zwariowane akcje jak tutaj i mało która gra zapewnia tyle stresu i frajdy jednocześnie. No i motyw rozwalania praktycznie wszystkiego / budowania praktycznie wszystkiego czyni ją znacząco inną niż PUBG.

• 0

#57 Starh Napisany 28 grudzień 2017 - 09:42

Starh

Big Boss

• Forumowicze
  • 4627 Postów:

Chewie grasz nadal?

• 0

#58 Zawiej77 Napisany 31 grudzień 2017 - 00:46

Zawiej77

Pikachu

• Narybek
  • 56 Postów:

Esencja Pubga  :cf:  kto gra na Xbox'ie , ten zrozumie. Żeby nie był, sam gram i bawię się świetnie.

https://streamable.com/1haq7

• 0

#59 Chewie Napisany 31 grudzień 2017 - 00:47

Chewie

🌟🌟🌟🌟🌟

• Forumowicze
  • 10873 Postów:

Chewie grasz nadal?

ostatnio nie gralem ale ogolnie to tak

Ten post był edytowany przez Chewie dnia: 31 grudzień 2017 - 00:50

• 0

#60 Bzduras Napisany 03 styczeń 2018 - 09:31

Bzduras

zbanowany

• Forumowicze
  • 1868 Postów:

Wczoraj pocisnęliśmy chwilę w Squad ze Starhem, jego ziomem i moim ziomem :uff: Gdyby nie to, że brakło nam zgrania w teamie to byłby rozpierdol, ale i tak grało się przednio. Chwilę wcześniej grałem z kumplem duo i akcja z motorami mnie rozbroiła ;)

[K]umpel: gdzie jesteś? Ja w chacie jeszcze.

[J]a: przed chatą, pusto. Trzeba lecieć, bo strefa goni, dawaj na motor i jedziemy.

[K]: no dobra, to powiedz jak będziesz siedzieć na motorze.

[J]: czekaj... no już, jestem.

[K]: ja też, lecim.

...

[J]: GDZIE TY KUWA JESTEŚ?!

[K]: no jadę, mówiłeś, że siedzisz na pace!

[J]: ...no siedzę, ale na innym motorze...

Mała rzecz, a cieszy :^^:

• 3