Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playerunknown's Battlegrounds


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
318 odpowiedzi na ten temat

#211 Godot Napisany 05 lutego 2018 - 11:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wczoraj miałem dziwnie. Bardzo dobre mecze, które kończyłem w top10 z kilkoma killami (najwięcej trzy) przeplatały się z megasłabymi gdzie przez 10 min nie potrafiłem znaleźć albo broni i latałem z pistoletem, albo pojazdu i umierałem poza strefą. Przyjąłem nową taktykę: zaczynam albo w bazie wojskowej, albo w tym mieście zaraz obok. Pewne na 100% uzbrojenie, sporo pojazdów i dużo starć, które albo szybko kończą grę, albo wychodzi się z nich dobrze uzbrojony, czyli ze sporymi szansami na wynik. Gra mi się coraz lepiej, na bliskim zasięgu najlepiej z UZI, na średni nawet z kałachem nie jest źle. Nienawidzę strzelb i omijam szerokim łukiem, chyba, że jest totalny początek. Pistolety olewam całkowicie, już lepiej łom złapać
  • 0

#212 Rudolf Napisany 05 lutego 2018 - 11:19

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Nie warto się nastawiać na jedną dobrą miejscówkę, gdzie niby zawsze jest sprzęt, bo to głupia taktyka, od cholery ludzi z Tobą ląduje i szansa na zgon jest za duża.  My robimy tak, że w zależności od tego jak leci samolot,  skaczemy gdzieś w połowie i lecimy jak najdalej od toru lotu, ale lądując przy drogach/domach (no i jak ogarniesz gdzie na mapce są garaże to też dobrze, bo tam jest zwiększony % na pojazd), ogólnie miejscach gdzie można znaleźć pojazd (to jest najważniejsze). Po tym jedziemy do jakiegoś miasta, które jest bardzo daleko od linii po której leciał samolot (jak jest pzoa strefą to jeszcze lepiej) i tam z reguły masz szansę by się uzbroić po same zęby, nie bojąc się, że ktoś się będzie czaić. Potem jak już jest mało  czasu to powrót do bryki i szybki rajd na obrzeża strefy i czekać, gdzie pojawi się nowa, znowu dojazd na skraj + czekanie na strefę, a i potem już z buta. Kilka razy już tak wygraliśmy, praktycznie w 95% przypadków świetny loot, jedyny motyw, który może przeszkodzić takiej taktyce jest wtedy, gdy sstrefa pójdzie na wyspę, ale wtedy wystarczy znaleźć łódkę przy wybrzeżu i podpłynąć od południa.


  • 0

#213 Chewie Napisany 05 lutego 2018 - 15:59

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Mysle ze za duzo kombinujecie rudolf, wazne zeby sie dobrze bawic

 

Tymczasem:

plZkF97.jpg

 

A tutaj przyczepil mi sie ludzik do samochodu jak jakis jelen i tak jezdzilem z nimOT4mP8U.jpg


  • 2

#214 Kazuo Napisany 05 lutego 2018 - 17:48

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Właśnie. Nie chodzi o to, żeby kombinować i wygrywać, tylko żeby dobrze się bawić przegrywając jak tani leszczyk. 


  • 1

#215 Chewie Napisany 05 lutego 2018 - 18:48

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Mowisz jak tani leszczyk.


  • 0

#216 Kazuo Napisany 05 lutego 2018 - 19:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

YDKgkf1.jpg


  • 1

#217 Chewie Napisany 05 lutego 2018 - 21:48

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

:fp:

 

Wczoraj pierwszy meczyk jaki zagralem to bylo wygranko, myslisz ze z 7 fragami chowam sie po krzakach i omijam ludkow? W ogole co ty robisz w temacie pubga? Wracaj do swojego f2p badziewia


  • 2

#218 Godot Napisany 07 lutego 2018 - 12:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Miałem wczoraj jakąś czarną serię. Albo zabijali mnie zaraz po wylądowaniu, albo najlepszą broń jaką znalazłem po przeszukaniu kilku domów był rewolwer (za to lunet, reddotów i innych 3rd level helmet miałem od zawalenia), albo utykałem gdzieś na jednym końcu mapy, a strefa w drugim. Miałem może ze trzy normalne meczyki, jeden w top7. Pograłem też trochę w drużynie z jakimiś ziomkami z grupy facebookowej, chyba lepiej samemu się gra. Ale dla odmiany można
  • 0

#219 Godot Napisany 15 lutego 2018 - 08:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dwa pierwsze kurczaki upieczone i zjedzone :) Obydwa w teamie. Solo maksymalnie 3 byłem.
  • 1

#220 Godot Napisany 18 lutego 2018 - 07:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Piszę sam ze sobą, ale co tam lol.

Wreszcie, po 60 godzinach, zaczynam być zadowolony z mojej gry. Nie ginę jak szmata w pojedynkach z dupy, jak tylko przeżyję początek to praktycznie w każdej grze mam jakieś trupy na koncie. Dziś razem z kolesiem wylądowałem w jednym budynku, on znalazł AKM, ja Glocka. I go dojechałem. Satysfakcjonujące. Gra jest po prostu MEGA, mimo, że jest technologicznym gównem
  • 0

#221 Pawlik Napisany 18 lutego 2018 - 10:08

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

 Gra jest po prostu MEGA, mimo, że jest technologicznym gównem

 

pomyliłeś tematy, to nie temat o Recore  :lol2:


  • 0

#222 Godot Napisany 18 lutego 2018 - 10:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Recore jest nędzne. Odpaliłem z gamepassa i wywaliłem po paru minutach. Crapiszcze
  • 0

#223 burnstein Napisany 19 lutego 2018 - 09:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 111 Postów:

 

 Gra jest po prostu MEGA, mimo, że jest technologicznym gównem

 

pomyliłeś tematy, to nie temat o Recore  :lol2:

 

 

No nie bardzo, Recore gejplejowo też jest gównem.


  • 0

#224 Otacon Napisany 19 lutego 2018 - 10:15

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Coś ci się pokićkało, pubg jest gameplayowym sztosem
  • 0

#225 burnstein Napisany 19 lutego 2018 - 11:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 111 Postów:

'Też' w sensie 'Recore technologicznie jest gównem, gameplejowo też.' Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie potencjalne wątpliwości.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

Użytkownik burnstein.


  • 0

#226 Starh Napisany 20 lutego 2018 - 12:31

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Greg masz czas w tyg pograc? Można rozegrać kilka meczykow.
  • 0

#227 Pawlik Napisany 20 lutego 2018 - 17:05

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Czuje mokro u Grega :hihi:
  • 0

#228 vagrant3 Napisany 20 lutego 2018 - 22:23

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 848 Postów:
Juz to widze - będą razem lezec i oslaniac sie przez 40 minut w wannie
  • 3

#229 Rudolf Napisany 22 lutego 2018 - 17:02

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Tak to się robi  :olo: 

28312853_2051832881511554_1221268917_o.j

 

Prawie Pacifist Challenge!


  • 1

#230 burnstein Napisany 25 lutego 2018 - 16:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 111 Postów:

Greguś, będziesz?

https://compete.kota...land-1823293092


  • 0

#231 Godot Napisany 25 lutego 2018 - 16:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie chce mi się jechać. Zimno
  • 0

#232 Kazuo Napisany 25 lutego 2018 - 16:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dziwi mnie, że tytuł, w którym wygrana w tak dużej mierze zależy od szczęścia jest brany pod uwagę do esportu. Nawet w Fortnite najwięksi wymiatacze mają  "zaledwie" 30% wygranych, co znaczy, że średnio wygrywają tylko co trzecią walkę. Bynajmniej nie przez brak skilla czy drwienie z rywali (przesadna pewność siebie też potrafi ich zgubić), a przede wszystkim przez przypadkowość pewnych zdarzeń, których nie można przewidzieć (kamperzy, zone znajdujący się w pechowym miejscu, kilka typów rushujących na raz). Chyba tylko popularność tej gry ma tu znaczenie. 


  • 0

#233 Godot Napisany 25 lutego 2018 - 16:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
30% to megazajebisty wynik. Sam PUBG faktycznie tytułem esportowym raczej nie będzie, ale chyba nie aspirował nigdy. Po prostu popularność i widowiskowość zdecydowały.
  • 0

#234 Spuczan Napisany 25 lutego 2018 - 19:06

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:

Dziwi mnie, że tytuł, w którym wygrana w tak dużej mierze zależy od szczęścia jest brany pod uwagę do esportu. Nawet w Fortnite najwięksi wymiatacze mają  "zaledwie" 30% wygranych, co znaczy, że średnio wygrywają tylko co trzecią walkę. Bynajmniej nie przez brak skilla czy drwienie z rywali (przesadna pewność siebie też potrafi ich zgubić), a przede wszystkim przez przypadkowość pewnych zdarzeń, których nie można przewidzieć (kamperzy, zone znajdujący się w pechowym miejscu, kilka typów rushujących na raz). Chyba tylko popularność tej gry ma tu znaczenie. 

Esport to przede wszystkim widowiskowość. A tego PUBG nie można odmówić.


  • 0

#235 Otacon Napisany 25 lutego 2018 - 19:17

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Heartstone jest widowiskowy?
  • 0

#236 Spuczan Napisany 25 lutego 2018 - 19:45

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:

Oczywiście, że jest tylko widocznie nie wiesz na co masz patrzeć. Klasyczne "mi się nie podobna więc nie rozumiem".

 


  • 0

#237 Otacon Napisany 25 lutego 2018 - 20:57

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
"Klasyczne "mi się nie podobna więc nie rozumiem"."
Co to za bzdura?
Powinno być "mi się nie podoba więc hejtuje"

Co do gierki, zostało nas dwóch na mapie a strefa na jakieś 50 metrów. Leżę w trawie wyżej niż reszta terenu i spokojnie lustruje okolice zastanawiając się gdzie on się ukrył w tym szczerym polu. Widzę ruch, pyk pyk pyk kurczak podany :king: nie noście w grze jaskrawych ubrań ;-)

Ten post był edytowany przez Otacon dnia: 25 lutego 2018 - 21:08

  • 0

#238 Rudolf Napisany 26 lutego 2018 - 09:41

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 727 Postów:

Ja się przemogłem i drugiego dnia poszedłem na ostatnie trzy gierki. Nie wiem czy tak to wyglądało w poprzednich latach, ale część  targowa w MCK robiła bardzo duże wrażenie, jakie miasto takie E3 :olo: Tak około 15% hali było przeznaczone na turniej PUBGa i ewidentnie widać, że boom na to dopiero się zaczyna, gdyż miejsc było może 300 (z czego nei wszystkie pełne). Sam turniej wyglądał tak, że wszystkie 16 drużyn siedziało za ekranami na dwóch poziomach. Ekrany były trzy, dwa zewnętrzne pokazywały aktualne akcje, czasem przeloty z lotu ptaka, a główny ekran środkowy to była mapka z zaznaczonym strefami, strzałami i poruszającymi się zawodnikami (widzowie widzieli wszystkich graczy zaznaczonych, "widzenie przez ściany" jak w CS chyba) No i do tego komentarz na żywo, żeby wiedzieć kiedy się ekscytować :reggie:  Jak dzień wcześniej odpaliłem sobie na chwilę twitcha, żeby sprawdzić jak to działa i byłem raczej zawiedziony, bo jednak nie było to najłatwiejsze do ogarnięcia, tak sam turniej na żywo był bardzo czytelny, do samego końca było widać wszystkie zmiany, które zachodziły na mapce. Jedynie można sie rzeczywiście przyczepić do losowości pod sam koniec, gdyż endgame na tym turnieju to było coś czego w życiu w normalnej grze nie widziałem, mecze po ponad 35 minut, a strefa i tak decydowała w zasadzie o wszystkim i często to ona kończyła grę (inna sprawa, że tak dostałem właśnie kurczaka w tym tygodniu :cf: ).


  • 0

#239 Kazuo Napisany 26 lutego 2018 - 18:32

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nooo shit. Możesz być niesamowicie dobry, ale wystarczy, że strefa zrobi Ci psikusa i pojawi się w miejscu, gdzie akurat kampi sobie bardzo dobrze zasadzony przeciwnik i jesteś pozamiatany. Powiedzmy, że w Fortnajcie dzięki budowaniu i trampolinom jest jeszcze szansa na zwycięstwo w takiej sytuacji, ale w PUBGu jakoś sobie tego nie wyobrażam. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 26 lutego 2018 - 18:32

  • 0

#240 Otacon Napisany 26 lutego 2018 - 19:15

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
Każdy ma taką samą szansę na sukces bo nikt nie wie jak strefa befzie szła
  • 0