Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dishonored 2

PC XONE PS4 Dishonored Bethesda Arkane Studios

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
244 odpowiedzi na ten temat

#31 BeSOS Napisany 13 czerwca 2016 - 09:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ja tez D1 biere, trailer widzialem, mega boner (choc na bank na konsolach tak to nie ebdzie wygladac :cf:), teraz mozna spokojnie zcekac na premiere :)


  • 0

#32 Pawlik Napisany 13 czerwca 2016 - 10:17

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:


20min gameplay'u, boner.

Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 13 czerwca 2016 - 10:18

  • 1

#33 nole Napisany 13 czerwca 2016 - 14:00

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Zdecydowanie jedyna rzecz, dla której warto było oglądać konfę (no dobra jeszcze zwiastunek Prey'a). Od razu widać tu orgom pracy włożonej w miejscówki, ilość drobniutkich szczegółów, no warto będzie zaglądać w każdy kąt i się delektować. Wszystko to ładnie dopełnia grafa stylizowana na malowidło w ruchu :wub:.  Na minus tylko przeciwnicy latający jak w jakimś Bulletstormie.  :hihi:


  • 0

#34 twilitekid Napisany 13 czerwca 2016 - 17:01

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Ten gameplay w 1080p60 robi robotę. Ciekawe czy to z PS4 neo :D


  • 0

#35 cwany-lis Napisany 13 czerwca 2016 - 21:34

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

muszę w końcu w część pierwszą zagrać :uff:

 

z marszu kupiły mnie słoneczne scenerie, rodem z kurortu nadmorskiego, mocno wystylizowana epoka wiktoriańska i te podróże w czasie w stylu "Hold the door" :olo: 


  • 0

#36 fingus Napisany 15 czerwca 2016 - 16:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nie do końca wiem po co (dla trofików, głupi :blush:), ale giereczkę będzie sie dało skończyć bez jakichkolwiek supermocy (nawet blinka czy tam jego odpowiednika).
http://www.vg247.com...without-powers/
  • 0

#37 Starh Napisany 22 września 2016 - 11:51

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Gierma wychodzi za miesiąc, a tu zero podjarki na forum widzę.

Eh tylko by strzelali do tych krasnali na planetach.
  • 0

#38 fingus Napisany 22 września 2016 - 11:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Jesteśmy tak podjarani, że nie damy rady pisać.
  • 0

#39 Schrodinger Napisany 22 września 2016 - 11:56

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

ja się przestałem jarać premierami gdy NMS i Deus nie spełniły oczekiwań hajpu, Dis2 to raczej kupie pod koniec roku jak bedzie smigac po 150


  • 0

#40 burnstein Napisany 22 września 2016 - 12:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 119 Postów:

Gierma wychodzi za miesiąc, a tu zero podjarki na forum widzę.

Eh tylko by strzelali do tych krasnali na planetach.

A co byś chciał, żebyśmy pie*dolili codziennie w stylu Mateo?


  • 0

#41 Spuczan Napisany 09 listopada 2016 - 21:05

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:


  • 0

#42 Starh Napisany 09 listopada 2016 - 21:20

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

Bonero


  • 0

#43 fingus Napisany 09 listopada 2016 - 23:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Nic nie ogladam. ????
  • 0

#44 Ney Napisany 10 listopada 2016 - 18:02

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

10 giga patch na przywitanie z gierką  :uff:

 

Pierwszy raz od dawna kupiłem gierkę bez zobaczenia choćby jednego filmiku, przeczytania jakiegokolwiek previewsa czy czegoś w tym stylu, jadę totalnie w ciemno, ale po jedynce Arkane ma u mnie duży kredyt zaufania :)


  • 0

#45 Pawlik Napisany 10 listopada 2016 - 18:44

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Daj znać, bo mój preorder leży do odbioru ale coś weny nie mam by go odbierać, bo napierdalam w Paper Mario w wolnych chwilach :D
  • 0

#46 DanteTDH Napisany 10 listopada 2016 - 19:25

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Moja kolekcjonerka czeka w Paczkomacie, ale za daleko mam, żeby ją odebrać. Jutro wracam z urlopu i walę pod żółte skrzyneczki!!
  • 0

#47 Ney Napisany 10 listopada 2016 - 22:28

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Pierwsza misja za mną, wybrałem grę jako Emily i jest boner :tak: Skradanie wydaje się lepsze niż w Deusie, trzeba mocno kombinować/szukać alternatywnych ścieżek żeby nas nikt nie zauważył, a stealth kille pyszniutkie :banderas:, zdecydowanie nie chce się przeciwników zostawiać przy życiu :)
Graficznie raczej średnio, ale gierka dalej ma swój specyficzny styl. Liczę, że pod wzgledem miejscówek się trochę rozkręci. Jedyne co mi się póki co nie podobało to dosyć szybkie wprowadzenie. Błyskawicznie się złe rzeczy dzieją, imo trochę więcej czasu mogliby twórcy na wejście w ten świat graczowi dać.
  • 2

#48 Ney Napisany 11 listopada 2016 - 13:17

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Zrobiłem drugą misję, ok 2h zajęła, taki mini open world widzę będzie każda, gdzie pełno ukrytych rzeczy, kilka questów i miejsc do zwiedzenia. Boner :banderas:
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 11 listopada 2016 - 19:33

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Mapy sa bardziej rozbudowane niz w 1 czesci?


  • 0

#50 DanteTDH Napisany 11 listopada 2016 - 22:18

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Ja na razue stopuję po pierwszej misji. Stylistycznie jest cudnie, technicznie gorzej, ale i tak kocham tę serię.

Skradanie jest megamiodne i bardzo podobne do ostatniego Deusa. Ja osobiście w ramach odświeżenia sobie spojrzenia na gry wideo postanowiłem przejść Dishonored 2 Emily, zabijając większość napotkanych wrogów, zostawiając przy życiu cywili oraz Bolków, którzy mi fabularnie nie szkodzą. Drugie podejście zrobię właściwe, jako Corvo z zerową detekcją oraz killami:)

Zgadzam się z Neyem, że gra trochę zbyt agresywnie rzuca nam w twarz motywator fabuły, ale cała reszta (zwłaszcza level design) na plus. No i wrogowie to wciąż debile-tak głupich przeciwników nie widziałem od dawna i aż z rzewnością wspominam tych zajebistych przeciwników w tym ciulowym MGSV...

Jak na razie to polecam, a maska z wersji kolekcjonerskiej prezentuje się na biurku obłędnie!
  • 2

#51 Dixi Napisany 12 listopada 2016 - 11:37

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Kilka pierwszych ocen:

 

Cheat Code Central - 10
Attack of the Fanboy - 10
Gameblog.fr - 9
GamesRadar+ - 9
Game Revolution 4.5/5
Multiplayer.it - 8.5
Gamespot - 8/10
 

  • 0

#52 Ney Napisany 13 listopada 2016 - 13:47

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Czwarta misja, o kurde jakie to dobre, jakie patenty :banderas: Była przy tym dłuższa niż nie jedna cała gra w dzisiejszych czasach :) Kombinowania jest tu tyle możliwości, że głowa mała, przywiązanie do detali i level design to mistrzostwo. Pomysł na clockwork soldiers i ich teksty po prostu przezajebisty, shadow walk jak bonersko wygląda i kille z niego, och, ach :king: Disho ma tak oryginalny, fajny świat, że czytam wszystkie książki i notatki co znajde, LORE przez duże L ;)
Momentami gra jest trudna, ale wystarczy trochę poszukać innych rozwiązań, poeksperymentować z mocami i nagle wszystko idzie. Nie da się ukryć, że głupota i przymykanie oczu przez przeciwników pomaga, jakby byli mądrzejsi to ciężko by się grało...Quick save i quick load dosyć często i tak używam.
  • 4

#53 BeSOS Napisany 13 listopada 2016 - 17:13

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Grasz laska czy Corvo?
  • 0

#54 fingus Napisany 13 listopada 2016 - 17:19

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Oszczędnie dzielicie się tymi wrażeniami z giereczki, ale i tak się podnieciłem. :yes:
  • 0

#55 Schrodinger Napisany 13 listopada 2016 - 17:29

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Też się jaram
  • 0

#56 Kazuo Napisany 13 listopada 2016 - 23:19

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Oglądałem dzisiaj z godzinkę jak jakiś nastoletni fagas streamował i w sumie prezentuje się to całkiem fajnie (świetny design, skille postaci, fabuła wygląda na nieźle zakręconą), szkoda jednak, że wzorem chociażby Deus Exa, nie dam rady w to grać. Dla niektórych perspektywa może nie mieć zbyt dużego znaczenia, ale dla mnie FPP kompletnie nie pasuje do skradanek i czyni jest wręcz niegrywalnymi, właśnie przez drastyczne ograniczenie pola widzenia  :? teraz to zasrane ef pe pe muszą ładować wszędzie... 


  • 0

#57 BeSOS Napisany 13 listopada 2016 - 23:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mam podobnie, mam wrazenie że w TPP szło by mi o wiele lepiej.
  • 0

#58 Schrodinger Napisany 14 listopada 2016 - 00:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
Akurat takie gierki jak Deus czy pierwszy Disho pokazują że w fpp też się zajebiście skrada, skoro dwójka wyszłą fajnie to pewnie jeszcze w tym roku sprawdzę, ale po FFXV
  • 1

#59 Ney Napisany 14 listopada 2016 - 06:41

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ja nie mam żadnych problemów ze skradaniem w Deusie czy Disho, tym bardziej, że one są od podstaw zaprojektowane do...skradania w FPP. Chyba nawet wolę taką perspektywę, większa immersja jest :) Ani razu nie miałem jeszcze sytuacji, że chciałbym być w TPP i podglądać drugim analogiem co jest z tyłu lub za ścianą obok...

Jest moc co fajnie pokazuje przeciwików i ich pole widzenia:


  • 0

#60 Ney Napisany 16 listopada 2016 - 11:05

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

12h za mną, jestem na 7 misji, mam nadzieję, że gierka się nigdy nie skończy, grywalność pokonywania po cichu kolejnych przeszkód i ciągłego kombinowania jest niesamowita. GOTY  :uff:

Za drugim razem będę się chyba starał przejść bez zabijania nikogo, ale z drugiej strony te stealth kille :why:

 

Eurogamer:

Arkane manages to better the already exceptional Dishonored in nearly every way, creating a masterpiece of open-ended design.


  • 1



Inne z tagami: