Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dishonored 2

PC XONE PS4 Dishonored Bethesda Arkane Studios

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
244 odpowiedzi na ten temat

#241 Kazuo Napisany 20 stycznia 2020 - 23:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

2KSoh39.jpg


  • 0

#242 burnstein Napisany 23 września 2021 - 10:52

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

No i skończyłem, generalnie bardzo fajna gierka, jedynkę ogrywałem dawno temu, na końcówce żywota PS3 i nie dokończyłem bo wjechało PS4 z Destiny i wiadomo, ale też była fajna i miło wspominam. Porównać nie porównam, bo za słabo pamiętam, ale grało sie chyba podobnie, i wydaje mi się, że 2 jest łatwiejsza. Nawet jeśli dwójeczka to to samo co jedyneczka, nie przeszkadza mi to, to druga część, a nie piąta, żebym miał czuć przesyt, a w dodatku, nie ma takich tytułów jakoś strasznie dużo, praktycznie jest jeszcze tylko Deus Ex którego druga część moim zdaniem, w przeciwieństwie do D2, zawodzi.

 

Grałem Korwę, na normalu, z nastawieniem na brak przyuważeń i zabójstw, nie przejmowałem się znalezionymi ciałami, starałem się znaleźć wszystkie pierdoły z podsumowania, ogólnie obszukać całe plansze i porobić unikalne mini eventy które potem mogły pojawić sie w podsumowaniu (typu uratowanie typa przed wepchnięciem w ścianę światła, dziennikarza, czy ojebanie sklepu).

 

Oczywiście było dużo reasumpcji, choć i tak nie skończyło się perfekcyjnie, bo w pierwszej misji nie zebrałem chyba jednego obrazu i może jeszcze czegoś (jakoś nie pomyślałem, żeby odpalić wcześniejszego sejwa i wrócić poszukać) no i skończyłem swoją krucjatę z JEDNYM zabójstwem jakiegoś bogu ducha winnego nie wiem kogo, już mi sie nie chciało cofać i szukać gdzie mi kto zdechł, ale na przyszłość zacząłem chorobliwie sprawdzać w statsach czy mi ktoś nie umarł przypadkiem. Jak potem zauważyłem, dosć często ogłuszenie kończyło się zgonem jeśli było wykonane przy zniszczalnych elementach otoczenia (wtedy elementy 'wybuchały' a typ ginął), albo jeśli w okolicy pętał się jakiś przeoczony, pojedyńczy komar, to zabijał nieprzytomka, peszek.

 

Podoba mi się struktura misji, dostajesz jakiś nieprzesadnie wielki teren działania, dodatkowo podzielony na dwa, trzy sektory, wpadasz do lokacji, na początku niewiadoma, ale stopniowo sobie eksplorujesz, ogarniasz wrogów, możliwości, zgarniasz fanty, trochę zabawy z szukaniem kodów do sejfów, sposobów na włamy do sklepów, no fajnie się gra, nie miałem takiego uczucia jak przy DEx 2, że jest nawalone pomieszczeń żeby tylko zapchać czymś grę i wszędzie to obesrane hakowanie od którego chciało sie rzygać. Plansze fajne, sprawiajace dość naturalne wrażenie, bez takiej growej absurdalności. Jasne, przez wiekszosć gry grało się podobnie (tez trochę wina ograniczania sie do pizdusiowego stylu gry), ale mi to nie przeszkadzało, a gimmickowe rezydencje Jindosha i Stiltona to jebane perełki :banderas:

 

No i byłem zdziwiony jak ta gierka potrafi czasem pięknie wyglądać, w ogóle to ładna gra, z rewelacyjną stylówką i klimatem, technicznie czasem coś tam migotało, jakieś cienie, tekstury, błyski z kosmosu, pewnie niedomagania wynikajace z odpalenia na PS5, których na PS4 nie było.

 

To chyba najlepiej wydane 12 złotych w tym roku, jedyne studio z tego pakietu kupionego przez MS którego mi trochę żal.


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 23 września 2021 - 10:53

  • 6

#243 Spuczan Napisany 23 września 2021 - 11:14

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Napisałbyś coś więcej a nie dwa zdania i zadowolony.
  • 0

#244 burnstein Napisany 23 września 2021 - 11:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:

Jak ogłuszyłem jedną wiedźmę to przeniosłem ją na łóżko w apartamencie LORDA PROTEKTORA i usiadłem jej na ryju. Może być?


  • 2

#245 Shinigami Napisany 23 września 2021 - 11:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Brzmi jak Aragami 2.


  • 0



Inne z tagami: