Skocz do zawartości

Zdjęcie

Splinter Cell Conviction


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
360 odpowiedzi na ten temat

#1 xell Napisany 02 maja 2007 - 19:24

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Wygląda na to, że fiński magazyn konsolowy dostał jakieś ekskluzywne dane na temat SC5. Możemy obejrzeć nowy projekt Sama:
Dodany obrazek
Za gameonly:

Nowa część przygód szpiega jeszcze nie tak popularnego jak James Bond, ale zawsze popularnego, zmierza na Xboxa 360 oraz PC. W Tom Clancy' S Splinter Cell: Conviction Sam wstąpi do organizacji Third Echelon by pomóc będącej w niebezpieczeństwie Annie Grimsdottir. Szybko jednak okaże się, że zagrożenie płynie z zewnątrz samej organizacji, ale poza jej kontrolą, a Sam w związku z tym stanie się zbiegiem. Tak pokrótce rysuje się fabuła nowego Splinter Cella. Więcej dowiemy się po opublikowaniu (prawdopodobnie fińskiego) magazynu Pelaaja, na łamach którego ma pojawić się zapowiedź gry. Producentem i wydawcą jak zwykle jest Ubisoft.

http://www.gameonly.pl/newsy/11760

Ja mam nadzieję, że:
-zredefiniują gameplay. W temacie skradanek da się jeszcze dużo zrobić i wierzę, że panowie z Montrealu poprawią sporo rzeczy.
-dadzą fabułę, którą da się śledzić z przyjemnością i zacięciem

Trzeba przyznać, że fachowy jest nowy visage Sama, ciekawe jak to będzie w grze wyglądać.
  • 0

#2 vagrant3 Napisany 02 maja 2007 - 19:34

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Trzeba przyznać, że fachowy jest nowy visage Sama, ciekawe jak to będzie w grze wyglądać.

Snake Fisher
  • 0

#3 xell Napisany 02 maja 2007 - 19:37

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
Możesz wskazać podobieństwa poza brodą i włosami dłuższymi niż 5cm? :ninja:

edit: co jest jeszcze napisane w tym artykule:

From that magazine it says. Time of light and shadows are history and this game takes place in bright daylight. It is only for 360 and PC. Ubisoft Montreal have been doing this game 2 years already. 110 people team is working with this now.
---

Czas światła i cienia jest już historią i gra toczy się w jasnym świetle dziennym. Tylko na 360 i PC. Ubi Montreal robi grę już od dwóch lat. 110 osób pracuje teraz nad nim


  • 0

#4 MonsieurWoland Napisany 02 maja 2007 - 20:11

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Trzeba przyznać, że fachowy jest nowy visage Sama, ciekawe jak to będzie w grze wyglądać.


Mi najbardziej odpowiadał styl Fishera w Chaos Theory, zimny profesjonalista taki jakim powinien być. Po pobieżnym zetknięciu z Double Agent wygląda na to, że strasznie zdziadział po przejściu osobistej tragedii (mam nadzieję, że za bardzo nie spoilerowałem). Jego image w convicts wogóle mi nie odpowiada. Gość wygląda jak Gale z Lost Planet, brakuje mu tylko pomarańczowej kurteczki i zbiornika z T-ENG na tyłku :bue:

edit: From that magazine it says. Time of light and shadows are history and this game takes place in bright daylight

Jezu, zrobią z Splintera fps'a :bue:
  • 0

#5 logan Napisany 02 maja 2007 - 20:47

logan

  • Forumowicze
  • 2 355 Postów:
musza zmienic wyglad Fishera bo wyglada slabo. Jakby nie mogl sie pogodzic z tym, ze sie starzeje. :D
  • 0

#6 xell Napisany 02 maja 2007 - 20:53

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:

Jezu, zrobią z Splintera fps'a :bue:

Nie pękaj, nie będzie tak źle.
  • 0

#7 Shinigami Napisany 02 maja 2007 - 20:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Możesz wskazać podobieństwa poza brodą i włosami dłuższymi niż 5cm? :ninja:

Prawdopodobnie właśnie o te rzeczy Vagowi chodzi, bo Sam rzeczywiście przypomina troche Węża. Jeszcze mu tylko bandany brakuje o_O
  • 0

#8 117 Napisany 02 maja 2007 - 21:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
czyli mozemy sie spodziewac tych samych elementow co w poprzedniej czesci... no nic mam nadzieje, ze to udoskonala... dla mnie chaos theory, to najlepsza czesc serii... w double poszli o krok w tyl. ale zobaczymy wierze w Ubi... R6, GRAW i SC to jedne z najlepszych serii... i zawsze chetnie pogrywam samem...
  • 0

#9 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 08:22

Gość__*
  • Goście
nic juz ciekawego nie zrobi w SC juz w DA nic nie bylo ciekawego ;/ a co monza mówic o tym najnowszym zobaczycie ze tylko grafika naj podnieci, chyba ze cos maja i ukrywaja przed swiatem ;]
  • 0

#10 Nexus Napisany 03 maja 2007 - 08:37

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Każda część jest świetna, chociaż mało co mnie osobiscie wprawiło w zachwyt nad grafiką jak odpalenie Chaos Theory. Jak to wyglądało!
Oby tylko w Conviction nie było misji w stylu tych w siedzibie JBA w Doble Agent. Dla mnie były raczej nudne i nieco frustrujące, może dlatego że ciężko czasami było się zorientować co gdzie jest.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 04 maja 2007 - 17:24

Gość__*
  • Goście
http://www.gameonly.pl/newsy/11775

Najładniejsza gra na X360?...na to sie zanosi!
0_o
  • 0

#12 Shinigami Napisany 04 maja 2007 - 17:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No nie wiem, szósty obrazek nie jest najładniejszy :hmmm:
  • 0

#13 Danteusz Napisany 04 maja 2007 - 17:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 880 Postów:
Jakoś nie przypadł mi do gustu nowy wygląd Sama, teraz wygląda jak żul spod mostu. Grafika rewelacyjna :ninja:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 04 maja 2007 - 17:56

Gość__*
  • Goście

No nie wiem, szósty obrazek nie jest najładniejszy :hmmm:

No tak ten jeden troche odstaje od reszty. Chetnie zobacze to w ruchu :^^:
  • 0

#15 Gość__* Napisany 04 maja 2007 - 18:56

Gość__*
  • Goście
a co z wersją na ps3?
  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 04 maja 2007 - 19:08

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

a co z wersją na ps3?

Na tą chwile jest to konsolowy exclusive dla X360.
  • 0

#17 Scorpio Napisany 04 maja 2007 - 20:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Snake Fisher

To samo pomyślałem ... teraz nawet nie kryją się ze wzorem ... :ninja:

xelloss ... bardziej się dziwię, że tego podobieństwa nie widzisz ... znów ja przed chwilą (dziś) ukończyłem MGS3 i miałem Snake na tapecie przez kilka godzin ...
  • 0

#18 Mani Napisany 04 maja 2007 - 20:29

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Przecież kolejne Splintery miały być EX na X360 no ale zaraz wpadnie tu czyś i powie że gra wychodzi też na PC wiec xbox suxx czy coś w tym stylu i posiadacze PS3 jako jedynej true nextgen (currentgen juz) konsoli nie będą płakać po tym tytule gdyż bedą mieli wysyp skradanek ...MGS4 a potem ....nic ? :hmmm:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 04 maja 2007 - 20:36

Gość__*
  • Goście
W sumie tak Mani, z tym, że IMO sytuacja będzie analogiczna do AC
  • 0

#20 Scorpio Napisany 04 maja 2007 - 20:40

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Eeee, Mani, tak zadymę dla zadymy i warna chcesz zacząć, czy jakaś głębsza myśl to być miała? Bo posty powyżej przeanalizowałem i żadnych takich ataków nie dostrzegłem :wielki_biały_ninja: Na dobrą sprawę sam zaczynasz rozróbę hasłami rzucając ...
  • 0

#21 Mani Napisany 04 maja 2007 - 20:50

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Scorp peace Man :fajka_ pokoju: zapomniałem zapytać ... te screeny ... szczególnie gdzie Sam jest wśród przechodniów ... niewiem czemu ale przypomina mi to Shenmue ... a troche gta ...wiecie w umyśle mi się wyksztalcił obraz "free roaming" pewnie to niemożliwe co ? :hmmm:
  • 0

#22 Scorpio Napisany 04 maja 2007 - 21:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

"free roaming" pewnie to niemożliwe co ? :hmmm:

Free-roaming + gra skradankowa = Assassins Creed ... stąd do końca samego nie jest to aż tak bardzo niemożliwe.

Może Ubi zerka teraz na to co robi ... Ubi. Daleko zerkać nei musi :) Bo zdało sobie sprawę, że nie do końca DA zagrało jak powinno.
  • 0

#23 Shinigami Napisany 04 maja 2007 - 21:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

wiecie w umyśle mi się wyksztalcił obraz "free roaming" pewnie to niemożliwe co ? :hmmm:

Raczej niemożliwe i strasznie dziwne jak na mój gust. Fisher odbierający zadania przez komóre? Niezbyt ;)
  • 0

#24 MaxVarEmreis Napisany 04 maja 2007 - 21:16

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

wiecie w umyśle mi się wyksztalcił obraz "free roaming" pewnie to niemożliwe co ? :hmmm:

Raczej niemożliwe i strasznie dziwne jak na mój gust. Fisher odbierający zadania przez komóre? Niezbyt ;)

A czy free roaming oznacza odnieranie zadań przez komórke?? Chyba za duzo GTA :) Wystarczy, ze dadza nam możliwośc ( wzorem poprzedniej cześci), wykonania zadania "dobrze" bądz "zle" + całkowitą swobode dojścia do "celu" i gotowe. Nie widze problemu.
  • 0

#25 Shinigami Napisany 04 maja 2007 - 21:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

wiecie w umyśle mi się wyksztalcił obraz "free roaming" pewnie to niemożliwe co ? :hmmm:

Raczej niemożliwe i strasznie dziwne jak na mój gust. Fisher odbierający zadania przez komóre? Niezbyt ;)

A czy free roaming oznacza odnieranie zadań przez komórke?? Chyba za duzo GTA :)

Za dużo nie, bo GTA mnie nie kręci, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy ;) Jak się dłużej pomyśli to skoro w AC ma się udać to ma potencjał i tu.
  • 0

#26 MaxVarEmreis Napisany 05 maja 2007 - 19:04

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Kilka nowych informacji.
Trzeba przyznac, ze Ubi pojechało po bandzie :)
  • 0

#27 xell Napisany 06 maja 2007 - 19:02

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 301 Postów:
http://www.enregistr... ... 155732.jpg
http://www.enregistr... ... 155732.jpg
http://www.enregistr... ... 155733.jpg
Graficznie Splinter cell znowu będzie najładniejszą grą na konsole, jeśli będzie tak wyglądał. Masakra.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 06 maja 2007 - 19:05

Gość__*
  • Goście
Gra wyglada swietnie. Chce tylko, aby Ubi zatrudnilo kogos kto bedzie w stanie napisac jakis porywajacy, wzruszajacy scenariusz (choc na MGSa nie licze). Pozatym zapowiada sie kolejny swietny exclusive na X360 :klaszcze:
  • 0

#29 Shinigami Napisany 06 maja 2007 - 19:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ja chce żeby ta gra wyglądała tak, jak na pierwszych dwóch obrazkach :) Trzeci niestety jest taki sobie. Strasznie dużo ząbków i otoczenie nie jest najpiekniejsze.

Chce tylko, aby Ubi zatrudnilo kogos kto bedzie w stanie napisac jakis porywajacy, wzruszajacy scenariusz

Oprócz grafiki gry nowej generacji powinny też odznaczać się dobrą fabułą, więc Ubi powinno coś z tym zrobić.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 06 maja 2007 - 19:19

Gość__*
  • Goście

Oprócz grafiki gry nowej generacji powinny też odznaczać się dobrą fabułą, więc Ubi powinno coś z tym zrobić.

Nowa generacja to nie wiecej poligonow, a wniesienie dozanan z gra. Wyzsze AI wrogow, lepsza kamera, swietna fabula itd. Sorry za nic nie wnoszacy post.
  • 0